33535
  • wolfaud
    #2379
    Itt játszik valaki hálózatba vagy neten?
  • wolfaud
    #2378
    Értem

    Hálózat alatt ha én vagyok az irányító akkor hogy tudok szoban komunikálni a többi géppel? van belső progija vagy Teamspeakot vagy hasonlot kell telepíteni hozzá? ha Teamspeak kell akkor azt hogy tudom beállítani mert még sose használtam teamspeaket.
  • Ombika
    #2377
    Vista tudja dx10et amigo alapbol,kicsit tajokozatlan vagy! Magaval az FSX-el van baj,hogy meg nincs hozza megfelelo tamogatottsag,de allitolag mar keszitek a patchet hozza!!
  • wolfaud
    #2376
    A másik kérdésemre tudtok segíteni? hogy hogy tudok lan alatt komunikalni a többi géppel hangban ha én vagyok az irányító? milyen progit kell telepiteni ha kell és azt hogy tudom beállítani hogy menyen is?!
  • wolfaud
    #2375
    Én azt hallottam hogy a Fsx az az első játék ami támogatja a directx 10-et!
    Honnan a pics@bol lehet letolteni vista alá directx 10 et?
    Ha sikerül felrakni a progit megirom nektak hogy menyi a külömbség a Vista 64bit és a sima xp alatt a fsx fps beni külömbség
  • Ombika
    #2374
    Igen a vista most meg 1 x@r es sokkal lassabb,arrol nem is beszelve,hogy dx10-et jatek meg nem tamogatja,tehat hiaba van 8800-as vgad!!!
    Amig nem jon ki sp1 vista ala,addig nem erdemes jatekot azon nyomni es meg a driverek se tokeletesek sajnos,arrol nem is beszelve,hogy 6xx mb-ot magaban bekap a vista ugy naturon !!!
  • wolfaud
    #2373
    Sziasztok!
    Én kezdő Flight Simulátoros vagyok.
    Lenne pár kérdésem amibe a segítségeteket szeretném kérni.
    Porobálta-e már ki valaki a flight Simulator X et Vista és xp alatt hogy tényleg gyorsabb-e ha vista alatt ha Directx10 video kártája van és a gép 64 bites?

    ha hálozatba akarok játszani és én akarok az irányító toronyba ülni akkor van belső beszéd programja vagy Teamspeakot kell telepíteni?

    Van esetleg valakinek videója hogy hogy működik egy légi irányítás fsx-be?
  • donatus13
    #2372
    net.framework 2.0 jol megy?
  • kockafej554
    #2371
    anyahajón lehet kezdeni?
  • terasz
    #2370
    Egy kis ízelítő tileproxyból.
    még ennél is sokkal jobban néz ki egyébként. csak 1részt fraps, másrészt wmv-ve konvertáltam, harmadrészt meg rontott is a minőségen. szóval pl az erdők - ami itt néha homályos - tökéletesen élesek, stb.

    nézzétek meg, hátha kedvet csinál. különben is csak 5 perc feltenni/leszedni. ha nem tetszik.
    :)
  • terasz
    #2369
    igen, nem ártana, ha tudna "gondolkodni" kicsit, és mondjuk 30 nm körzetben legélesebben hagyná. Csak hát az rengeteg betöltendő..
  • Frequency
    #2368
    Na,töröltem ezt a tileproxit...az elgondolás nem rossz,viszont zavaró az hogy elrepülök pl budapest felett,minden szép és jó...elhagyom a várost,visszafordulok hogy újra megcsodáljam,erre nyomnom kell egy pause-t hogy megint betöltse a képeketVárjunk még,lesz ez jobb is!
  • kolszal
    #2367
    Jaja arra gondoltam, csak nem azt írtam :)
  • KraZ
    #2366
    Akkor felrakom újra
  • terasz
    #2365
    install közben biztos a jó könyvtárat adtad meg?
    nincs fent véletlenül fs2004 és esetleg oda rakta?

    több tipppem nincs.
    :(
    rakd fel újra.
  • Papirzacsi
    #2364
    Az egyes volt rossz. :-)
  • kolszal
    #2363
    meg kellene venni a játékot, vagy jó 2-es DVD-t leszedni :)
  • donatus13
    #2362
    Az 1935 hibát a játék hibája okozza vagy a rendszerem hibás valahol??
  • KraZ
    #2361
    Itt hol?
  • KraZ
    #2360
  • KraZ
    #2359
    De nekem semmilyen proxis könyvtár nincs az fsx alatt.
  • terasz
    #2358
    fsx főkönyvárában keresd

    (tiLEproxy, nem tiTLEproxy)
  • KraZ
    #2357
    Nekem az X van meg.
  • KraZ
    #2356
    Srácok én azt a titleproxy könyvtárat sehol sem találom mégis merre keressem?
  • Akuma
    #2355
    Nem hagy aludni ez a dolog

    Bombázzatok képekkel lécci, akkor talán az alvás is jobban megy :-))
  • Akuma
    #2354
    Köszi, úgytűnik, hogy most tölti be a képeket, bár ezek eléggé gyér minőségű képeknek tűnnek
  • CptSAB
    #2353
    Megvaaaan! Figyelem a letöltött ini fájlban az f:\TileProxy\cache.service2 bejegyzéseknél az f:\Tileproxy helyére mindenki azt az elérési utat másolja be, ahol van a cuccli. Nálam pl: D:\Program Files\Microsoft Games\Flight Simulator 9\TileProxy
    Ezt origin a 2004-es topicba írtam, de itt is időszerű asszem.
  • Frequency
    #2352
    http://ikon.inf.elte.hu/~szilagyi/fsx/ProxyUser.ini <<<<Ezt szedd le,aztán megkeresed a játék könyvtárában a TileProxi könyvtárat oda másold be,felül fogja írni a másikat,és láss csodát működni fog.Én is Bandikabp-nek köszönhetem.
  • Akuma
    #2351
    Hogyan bírtad működésre? Nekem azt írja ki kapcsolódásnál, hogy Failed... és egymilliószor elküldi ezt a parancsot

    Lécci segíts!!!
  • Ombika
    #2350
    VEgleges valtozat mikorra varhato ebbol?
  • Frequency
    #2349
    Jelentem működikAnnyira jól hogy a siófoki félig kész szállodát is megtaláltam aminek mi építettük a tetejétAmúgy ha csodát akartok látni akkor érdemes amerikai városok felett repkedni,mivel a google earth ott sokkal részletesebb műholdképeket csinált.
  • Frequency
    #2348
    Köszi szépen a gyors válaszodat,nem indítottam el azt az exe-t
    Most kipróbálom ujra.
  • Akuma
    #2347
    Egyébként nem látatlanban vettem volna meg, fel van telepítve, épp az éjjel csesztem szét ezzel a TileProxy progival, minden textúrát és szinte minden épületet kitörölt a játékból :( Mi lehet vele a baj?
  • Akuma
    #2346
    Akkor maradok az FS2004-nél, azzal lehet nyomni interneten ugye?
  • alert
    #2345
    Két hete még 16 volt a cdgalaxisban a deluxe lol :)
  • Papirzacsi
    #2344
    Az fs9 5e a cdgalaxisban, az fsx deluxe meg 18. Ahhoz képest, mennyin indult, egésszen lement az ára.De az fsnek általában megmarad az ára a következő verzió megjelenéséig. A 2002 pl piszok drága volt, egészen addig míg ki nem jött az fs9.
  • bandikabp
    #2343
    Az fs9-t láttam 7000 körül a Media Marktban (de lehet hogy saturn volt).
    Az fsx deluxe sajnos nem nagyon megy 20.000 alá :(
  • bandikabp
    #2342
    Szia!

    A hármas verziónál telepítésnél kellett megmondani hogy sp1-s vagy nem sp1-s az fsx.
    Most meg úgy olvastam hogy már megy fs9 alatt is a beta4 :) Az autogent is próbálják belerakni, de azt nem megy olyan egyszerű előcsalogatni.

    Egy láma kérdés, de hátha ez a baj: elindítod a szervert előtte? (nem emlékszem az exe nevére de benne van a start menüben) Ha az megy (fut egy parancssor és nem csinál semmit) akkor indítsd el a játékot. Amikor elindítod a betöltést nézd meg hogy kiírja e szerver hogy connectált e az fs-hez.
    Ezután márcsak el kell indítani a kedvenc repteredet. Azt írta a szerző hogy a 4-es verzió sokkal gyorsabb mint a hármas, én még nem próbáltam. Érdemes megnézni az interneten mások hogy használják a proxyuser.ini fájlt, mert ez állítja hogy honnan töltse le a textúrákat és mennyit.

    Bandika
  • Mik Log
    #2341
    Hasonló konfigom van,és max beállítással,de normalba tett scenery,és autogennel simán fut átlag 30 fpst.Sp1 előtt ezen csak 10-15 fpst tudott.
  • alert
    #2340
    Nem igazán lehet kapni 10 körül. De szerintem ne vedd meg látatlanba hanem próbáld ki előtte, mert csalódás fog érni. Nem fogja bírni a konfigod élvezhető grafikán.