33535
  • wolfaud
    #13621
    Ez a jelen pillanatnyi repuloket mutatja amik a levegobe vannak? marmint irl?
  • Hypo #13620
    és 3 szor FAQ
  • [HUN]FaTaL
    #13619
    FAQ
  • grimm13
    #13618
    F.A.Q.-ban van ...
  • Robi546
    #13617
    Nem tudtok olyan tutorialokat az FSX-hez ami magyar??? például hogy: leszállás és felszállás,műszerek,stb.... és olyan kellene ami szövegben van tehát nem videóban vagyis na szal nyomtatható legyen pls!!! Valaki nem tud akkor olyan magyar tutorialt??? Előre is köszönöm szépen!!!
  • Robi546
    #13616
    Ja oké! Mondjuk én a tutorialokat magyarítanám rajta! De hát ha nincs akkor nincs!
  • Robi546
    #13615
    Ja és még valami! A neten nem tudtok olyan tutorialt a flight simulator x-hez ami magyar??? például hogy műszerek, Gps használata, stb.... és úgy hogy ne videóban hanem szövegben legyen hogy ki lehessen nyomtatni pls!!!
  • Ordasbácsi
    #13614
    Ez igaz.
    2 éve mikor elkezdtem "játszani" én is kerestem vmi magyarítást de 1 hónap múlva rájöttem, hogy teljesen felesleges illetve jobb hogy nincs.
  • Hypo #13613
    Nem letezik magyritas hozzá, elöször is mit magyaritanál rajta? és a repülés nyelve az angol, úgy hogy jobb az úgy ahogy van.
  • Robi546
    #13612
    Ja és még valamit szeretnék! Valaki nem tud egy linket a Flight Simulator X Magyarításához?? :SS
    PLS aki tud az tegyen egy linket!!! Előre is köszi!
  • Robi546
    #13611
    hát olyan nincs is ott hogy more info csak a Flight Simulator X Működése Leállt es rátettem az SP1-t aztán arra a SP1-s cracket de lehet hogy nem jó a crack :SS pls valaki adna egy linket a crackhez?? ami működik is!! Nagyon megköszönném
  • polluxware
    #13610
    végülis van benne valami..
  • grimm13
    #13609
    A Bermuda háromszögben tapasztalt valaki fura dolgokat ? Az egyik küldi ugye ott játszódik és abban vannak érdekes dolgok de még nem repültem arra csak úgy . Kíváncsi lennék van-e ott valami extra ?
  • Ordasbácsi
    #13608
    Hm...akkor ezen ne is gondolkodjak? :D
  • polluxware
    #13607
    amennyire én sejtem ennek inkább a navigációval lehet gond... példul sarkörhöz közeledvén a garminGPS bébolondul.. avagy az iránytű

    most jut eszembe.. boing-nél ez külön kitétel hogy arrafelé nem lehet őket reptetni, mert nem "rénszarvas" biztos az általuk gyártott masina
  • [HUN]FaTaL
    #13606
    Nem, FlightSimLabs.
  • Ordasbácsi
    #13605
    Tudom, hogy nincs közvetlen járat de pl. lehetne Bp.-Andenes-Barrow-Honolulu
  • Papirzacsi
    #13604
    Többek között, mert pl. nem közvetlen Budapest-Honolulu járat?
  • Ordasbácsi
    #13603
    Szép estét mindenkinek!
    Azt mondjátok meg, hogy miért nem repülnek a légitársaságok az északi sark-kőr felett?
    Pl. Budapest-Honolulu csak 12400km lenne.
    Ehelyett Budapest-London-Los Angeles-Honolulu vagy Bp.-Frankfurt-San Francisco-Honolulu stb...14500-16000km.
  • exTrem
    #13602
    Ez a PMDG féle Concorde lenne ? Aerosoft Concorde X
  • Hypo #13601
    igen azt hiszem 2 kattintast sporolsz:)
  • perko
    #13600
    Kösz, csak arra gondoltam, hátha ez többet tud.
  • [HUN]FaTaL
    #13599
    Bár nincs warez a topicban, de ugye nem az alap cracket rakod az sp1es FSXre mert ez is tud galibát csinálni.
  • Hypo #13598
    hiba uzenetnel a more infonal mit ir mi ami kifagy pontossan?
  • Robi546
    #13597
    ja és Dual Core-m van 4400+ processzor nVidia Geforce 9600GT és RAM 3GB és WIN 7
  • Robi546
    #13596
    Hello all!!

    Nekem az lenne a problémám hogy: Feltelepítem a Flight Simulator X-t és aztán rá az 1-s patchot és crackelem és aztán játszok küldetésben vagy szabad játékon megyek és egy 20 perc vagy 30 perc után kilép a Flight Simulator X-ből és ki írja hogy a Flight Simulator x működése leállt! Mi lehet a gond??? :SSS
    PLSSS valaki segítsen!!!!!!!!!!!
    Nagyon,nagyon meg köszönném!!!
  • [HUN]FaTaL
    #13595
    Nekem is ez jutott eszembe :D
  • Hypo #13594
    felesleges erte penzt adni ezt most is megtudod csinalni ingyen. TASKMANAGER:)
  • [HUN]FaTaL
    #13593
    Bizony :) Már csak egy jó Airbus kéne és lehetne a Heathrow - Gibraltart :)
  • exTrem
    #13592
    jóság lesz ez fs9 alá
  • [HUN]FaTaL
    #13591
    Aerosoft Gibraltar X for FSX released.

    FS2004 version will follow soon. :)
  • perko
    #13590
    Elég friss progi, én most találtam rá.
    Mi a véleményetek, érdemes beruházni?

    FSPS - MULTICORE ENVIRONMENT ADVANCED
  • polluxware
    #13589
    megjelent hozzá két peccs is... az uccsó után már nem voltak szaggatási problemók, meg a detonation hibákat se írta utána ki

    jó gép... csak az zavar hogy 4-5000feet hosszú kifutópálya alatt necces leszállni vele.. főleg 50ft obsztikolosnál(tm)
  • Papirzacsi
    #13588
    Ettől szép ez a megoldás, hogy OVC felhőzet esetén csak becsülni lehet a pozíciót, illetve a szél is, mint ismeretlen tényező szerepel a játékban. Mondjuk erre gyorsan összedobtam egy driftmétert, amivel talajlátás esetén mérni lehet a széleltérítés szögét, valamint a felszállás előtti előrejelzésből lehet számolni valami széllel. Aztán a végén vagy jól jössz ki belőle vagy nem. De még említhetnék a mágneses elhajlás figyelembe vételét, ami szintén rejtély, mert nem tudni az fs mikori adatbázist használ, de mindenképpen számolni kell vele, stb stb. Elég összetett, elég pontatlan is lehet, elég munkás, de az FMC után felüdülés. :) Az UTX-szel pedig a térkép (google earth) alapján történő navigálás sem lehetetlen, így ha látod a talajt, tudod azonosítani a helyed.
  • exTrem
    #13587
    Csekkoljátok az NGX fórumot PMDG-n :) új kép, de nem akarom elhinni, hogy ilyen durva lesz ....
  • Hypo #13586
  • Papirzacsi
    #13585
    Légszűrő csere még nem volt, de sok más igen. Teljes eingine overhaul, mert mikor elkezdtem repülni vele, még bugos volt, és könnyen meghaltak a motorok. De volt már két motorleállítás olajnyomás problámák miatt, hidraulika problémák, és még sorolhatnám.
    Minap éppen alaszkában repülőztem. Mivel nagy volt a táv, és a célreptéren nem éppen ideálisak voltak a körülmények, ezért teletankoltam a gépet, még a bombatérbe is tettem póttartályokat. A célreptér Anchorageban egy kis polgári reptér. Az időjárás az út nagyrészén szar volt. Menet közben elfolyt a hidraulika folyadék, ami miatt a hűtőzsaluk és a kerékfék használhatatlanná vált, úgyhogy biztos ami biztos kerestem a hatótávon belül valami másik hosszú betonpályás repteret, mert PANC, ami ott van az eredeti uticélom mellett, és hosszú pályája van, időjárása nem volt túl jó. A legközelebbi, amin jó idő is volt és nem kellett visszarepülni oda ahonnan jöttem, az Kanadában volt. De menet közben az 1-es motor is elkezdett köhögni, egy két szakasszal korábbi túlmelegedés, és olajnyomás problémák miatt. A túlmelegedés az fs hibája volt, mert úgy gondolta, hogy a külső hőmérsékletet a kellemes 17 fok helyett ~70 fokban értékeli. Így alapjáraton is túlmelegedett minden. :-D Szóval a betegeskedő 1-es miatt a kitérőről kezdtem lemondani. A végső döfést az adta meg, hogy a kitérő eléréséhez a póttankokból ki kellett volna varázsolni a benzint a szárnytartályokba, de nanáhogy a transfer pump is üzemképtelenné vált. Így elegendő használható tüzelőanyag hijján PANC lett a végcél, ahol időközben szerencsére javultak az időjárási körülmények. :-)
  • CptSAB
    #13584
    Én B-24 Liberatorral szoktam repülni (FS9) Igaz FS-ben kevés a II. vh-ban aktív repülőtér, így nehéz összehozni a megfelelő Bomber Group/Bevetést, de meseszép. Nincs VOR stb.. adott fordulópont az adott látható pont felett, akkor van gáz, ha felhő fedi, mert garantált a csúszás, és akkor még ott a szél.. izgis. A Mediterrán térségben szoktam néha emlékrepüléseket végezni. Az egykori célpont felett szárnybillegtetés.
  • polluxware
    #13583
    olajszűrő, levegőszűrő csere volt már?
  • Papirzacsi
    #13582
    Hát nem sok. :-) Viszont az Accusim + az old style navigáció + az időjárás mindig okoz megoldandó helyzeteket, ami meglehetősen érdekessé teszi és kihívásokkal tarkítja az utakat. :)