33535
  • coolcar
    #13701
    Gyerekek, ennik vagytok, nem értek semmit, csak a szátok nagy!! (Akinek nem inge, az ne vegye magára)!!
  • grimm13
    #13700
    (ide meg képzeljetek el pár vihogós smilet ! ) a hangulatjelek kimaradtak majd mindenki ossza be magának ...
  • grimm13
    #13699
    én még ajánlom ha rátudod kötni a gépre a mikrohullámú sütőt használd azt !
  • coolcar
    #13698
    Nem, egérrel irányítom.
  • Hypo #13697
    tok mindegy csak ne ragadjon be a szarny
  • [HUN]FaTaL
    #13696
    Inkább 1500ért saitek cyborg evo a media marktból:D
  • Ash005
    #13695
    Zseni vagy!
    Télleg!
    Szerezz egy botkormányt. 2000+ postaköltség a vaterán.
    www.vatera.hu
  • zstomi
    #13694
    Tényleg nagyon színvonalasra sikeredett a műsor, a C17 megjelenése hihetetlen volt. Bár nem sokat volt ott, mindenkit elkápráztatott méreteivel és rövidpályás le- és felszállási képességeivel. A Breitling csapat és a törökök is maradandót alkottak. :)
  • grimm13
    #13693
    Billentyűzetre ? akkor azért lassú .... mert billentyűvel irányítod !!
  • Ordasbácsi
    #13692
    Azért csak nem esett az eső :)
    Nagyon színvonalas volt az idei repülőnap bár a rendezvényre való be-checkolás nem volt zökkenőmentes.
  • coolcar
    #13691
    Nem, az nincs bekapcsolva.
  • Ash005
    #13690
    Robotpilótát lődd le!!!
    Nekem akkor reagál úgy lassan, ha robotpilóta van.
  • coolcar
    #13689
    Hát, hogy nagyon lassan reagál a billentyűzetre, ha kanyarodni, vagy emelkedni, vagy süllyedni szeretnék.
  • grimm13
    #13688
    hogy érted hogy beragadtak ? Hova ragadtak be ?
  • polluxware
    #13687
  • coolcar
    #13686
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem: Amikor felszállok az Airbus A321- el, akkor miért van az, hogy kb 100-200m magasra felérek és mintha beragadtak volna a szárnyak?
  • Ordasbácsi
    #13685
    Áhh,nem eshet.
    Kivan zárva.
    :D
  • Clidey
    #13684
    Mivel mondatod kijelentő módban íródott, így bátorkodtam azt hinni hogy tudni véled mi mit tudunk.
  • Papirzacsi
    #13683
    Az eső. :)
  • Ordasbácsi
    #13682
    Hétvégén ki jön Kecskemétre? :)
  • pateszi
    #13681
    Szia,

    Tudomásom szerint csak készülget a két scenery, de nincs még elérhető verzió belőlük.

    Javaslom, hogy ne szívd fel magad, ha jól kérdezel, legalábbis érthetően, itt értelmes válaszokat is kaphatsz.

    Ha nem magyar anyanyelvű vagy, bocs a megjegyzésért, és üdv a fórumon.
  • polluxware
    #13680
    hiába;) IFR->fs9
  • vmarc
    #13679
  • polluxware
    #13678
    white\ mappában megtalálhatóak a tömörítetlen bmp kabin texek (üléshuzat, kárpitozás)

    maga a műszerfal két fél darabból álló textúráját akarom majd valahogy átmázolni (feliratok cseréje) + szebb csavarfejek

    maga a reality xp retrofitnek hála az RMP kifogástalanul múkszik (adf1,2 ,nav1,2)
    VOR2 is flightlineN;)

    így már sokkal pontosabb spécibb a röppenés....

    sajna a Garmin 430Waas helyére nem lehet 530W-t rakni, mert a gauge felét a képernyő különböző széleinél cafatokban rakja ki -> (carenado suck)

    IO-520as mocit kis átírkálással át akarom még alakítani TSIO-520 túrbós verzsönre... 35ös MP lesz a max, valmint 310le/2700rmp 5min-ig

    így reményeim szerint 10000láb környékén is vírgoncan emelkedik még
  • polluxware
    #13677


  • Hypo #13676
    Hat nem tudom, en mindig probaltam/probalok segiteni, csak ertsem a kerdest:)
  • polluxware
    #13675
    első látogatásra tényleg ez eshetett le...

    annó én is körbe anyáztam mindenkit amikor a belinkelt dreamfleet cuccokat kitörölgettétek

    ezen át kell esni

    aztán ha elég pofátlan és genyó az ember, akkor rögtön rést tud ütni itten a szőrősszívű levegő fenegyerekeinek a csücskös szííívén
  • Hypo #13674
    ???? Nem kell mindent komolyan venni raadasul egymassal vicceltunk, ragozas meg nem a mi hibank. mi tudatlanok vagyunk ennyi
  • ladisz70
    #13673
    Sziasztok Reméltem,hogy normális emberek is van de tévedtem,majd inkáb máshol keresek ahol "tudnak" is valamit
  • Hypo #13672
    :)))
  • polluxware
    #13671
    kicsit belenéztem a bonanza texture mappájába egy imagetool-al.........

    háááááááááááát

    szóval az a gép 10x szebb is lehetne ha szépen texturáznák
  • Hypo #13670
  • Hypo #13669
    en nem tudtam, hogy te nem tudod, de en tudom hogy en tuti nem tudom.
  • polluxware
    #13668
    például tudod hogy én nem tudom?
  • Clidey
    #13667
    Honnan tudod hogy nem tudjuk?
  • ladisz70
    #13666
    Sziasztok
    Nem tudjátok elkészült e már a Füred és Szentes légimentő bázis sceneryje
  • polluxware
    #13665
    tetszett a B200... példul az olajcsere dolgok, valmint a szép 2Ds panelek

    ami macerás volt, az a sok szétszort kapcsolók:) viszont most FSUIPC-vel elvileg sikerül felprogramozni sakkor tökéj leszen

    fsx alatt a P47, albát, catalinát már sikerült LUA makrókkal felprogramozni, úgyhogy egyre jobban képben leszek ezekkel is
  • Hypo #13664
    :))) pedig emlexem mennyire nem akartad a b200 at:))) en szeretem, dc is jo am imadom a start up ot:)) foleg a z olaj csepegtetest alul:)
  • polluxware
    #13663
    speciell a tutorialig, valmint a pdf-ig nem jutottam el...

    KSEA-ból szálltam fel, és valahogy nem találtam a helyem sem a 2D panel mögött, sem a VCben... A motorok működésén pedig valmi nem igazán jött be... (már nemtom mi, de nem volt valmi realisztics arra emlékszem ez maradt meg)

    fs9nél a vintage kategóriában egyenlőre csak Do-27es vagyon

    idővel lehet hogy visszanézek még rá....... B200at is másodjára szerettem meg;)
  • Hypo #13662
    Jo jo persze semmi gond, de komolyan csak ajanlani tudom gyonyoru liveryk, hihetetlen tudas anyag a doksikban, es a mellekelt video tutorial amiben az oreg csoka az igazi gepben mutatja be a procedurakat hat fincsi:)))

    Biztos az en hibam de egy ilyen olajtol csopogo utott kopott nagyhangu dogert ellagyulok, viszont az A380 as meg total hidegen hagy.