33535
  • Hypo #14181
    :)))))))))))))
  • Papirzacsi
    #14180
    Annyira vártam, hogy ki se próbáltam. :-DDD
  • Hypo #14179
    :))) nalam detto, vartam es 4 repules utan pihen es inkabb fs9 alatt megyek a feelthere fele caravanal.

    Islander nem rossz, de en is varom a katanat
  • polluxware
    #14178
    annyira vártam annó a caravan-t, aztán 2 repülés után le is tettem...

    as Katana 4x szépen készülget!
  • Hypo #14177
    :)) igazi kulcsin, aztan belul meg repules kozben meglassuk, a Caravan szep nagyon de a sozkasos carenado fosi
  • polluxware
    #14176
  • polluxware
    #14175
    carenado c340;)
  • Hypo #14174
    Nem csunya a kicsike ( ala flight1)



  • Hypo #14173
    Marketing teren?? epp hogy ezzel keresnek:)) de egyebkent a nagyobb reptereken van aes lite szeru cucc nekik szoval nem olyan veszes a dolog, egyebkent is mivel minden repter mas es mas nem csak annyi hogy berakjak a repteret azert azzal van am melo is.
    Egyebkent meg nem kell minden repterre hanem ahova megy az ember, akik airliner szimulaciokat csinalnak azok se mennek mindenhova csak ahova a legitarsasaguk es az a tipus megy. Nekem is Nemetorszag Ausztria Anglia es LHBP van belove erre mert ezekre a helyekre repulgetek nagy geppel.
  • [HUN]FaTaL
    #14172
    "Tehát ha mondjuk az itthon kapható Frankfurt,Madrid,London,Bp,talán Liszabon mega packok után én még fizessek repterenként 2 dodót a kiszolgálásért?"

    Mivel a kiszolgálás külön kieg így igen, az aesnek semmi köze a repterekhez. És nincs 24000 reptér, nem támogatja mindet.

    #14171: Az AESből van a legtöbb bevétele az aerosoftnak lévén abból fogy a legtöbb. Szóval a marketinggel szerintem nincs gondjuk, ez rétegjáték, kis rétegnek készülnek a kiegészítők is. Egyébként az aes alapvetően fs9es kieg mivel ott alapból semmilyen kiszolgálást nem tartalmaz az alapjáték, nincsenek se utashidak se semmi.
  • Forolto
    #14171
    Mondjuk akkor már inkább adták volna picit drágábban a mega packot és nincs ez a kredit dolog.Sokat kell még tanulnia az aerosoftnak marketing téren.:)
  • Forolto
    #14170
    Tehát ha mondjuk az itthon kapható Frankfurt,Madrid,London,Bp,talán Liszabon mega packok után én még fizessek repterenként 2 dodót a kiszolgálásért?

    Egyszer 24000 reptér után a gatyám is rámehet.:D
    Inkább nyomogatom az ALT-ot. és ha repülőteret akarok szimulálni megyek egy másik játékba.:D
  • [HUN]FaTaL
    #14169
    Nincs dobozos verzió, 17 dollárért 10 kreditet kapsz. Vagy ha van is dobozos, azzal is 10 kredit jár. Azért nem szedik ki a free downloadot mert azért nem kell fizetni az ingyenes repterek és a demo mód miatt. Egyébként ha elolvasod az aerosoft honlapján a vásárlásnál a leírást akkor részletesen le van írva.
  • Forolto
    #14168
    Köszi!Ezt a szemétséget!Akkor miért nem szedik ki a free download-ot.:) Ha jól láttam 17 dollár az AES,ha ezt a dobozos verziót megszerzem akkor nem kell kreditelnem?Persze kérdés,hogy ezt lehet itthon kapni...

    Most nézem németben 15 euro a dobozos verzió.



  • [HUN]FaTaL
    #14167
    AESből nincs free verzió, más a rendszer. Kreditrendszer van, 10esével tudsz creditet venni és ha jól emlékszem a BP 3 kredit. Vannak benne ingyenes repterek, azok nyílván teljesen ingyenesek. Amíg nem rendelsz kreditet egy fizetős reptérhez addig DEMO módban tudod aktiválni, ha jól emlékszem ebben az esetben 5 percig működik az adott reptéren.
  • Hypo #14166
    Settings/General/Traffic es ott a sliderekkel tudsz jatszani
  • Forolto
    #14165
    Véééééégre sikerült!
    Sajnos le kellett mondanom az A380-ról. :( de a 737-800-as géppel végre sikerült minden, amit elsőre szerettem volna.
    Felszállás,leszállás,taxizás éééés tankolás.:) Megvettem a budapest repteret és ott a shift+f-el jött a tanker szépen mellémállt és feljött az az ablak amit az alt megnyomásával is elértem volna.:) Csak az a fránya létra hiányzik még.Nembaj,legalább ez is megvolt.Letöltöttem az AES 2.08-at,de mikor leszálltam azonnal írta,hogy fizessem ki,pedig a free verziót szedtem le...
    Budapestről elrepültem Frankfurtba ott aztán volt traffic kellett figyelnem. :)
    Viszont ismét lenne pár kérdésem.
    A Start value open hibaüzenetet rövidebb uton (Sajna forumokat olvasva nekem még magas) hogyan tudom eltüntetni?Tudom,hogy 737-800-as bug.
    A másik,hogyan tudom beállítani a traffic mértékét?Tetszik,hogy sok gép van egy repteren,várakozni kell levegőben kell maradni,szal élveztem,hogy az atc csak ugy izzott.:)
    S még egy utolsó,tudok valahol letölteni valami magyar géppanel magyarázatot?Nekem angolul is kínai.:D
  • Forolto
    #14164
    Pedig az a kedvencem.:( Kénytelen leszek valami kisgéppel menni.A bannerben szereplő pont jó is.Ez a másik kedvenc panelem.

    Tegnap sikeresen átnéztem a menürendszert.El is állítottam ugy,hogy atc-n keresztül nem tudtam utvonalat csinálni.:)
    Viszont rájöttem,hogy hiába akartam vona én töltőt találni,mikor a default beállításnál végtelen üzemanyag van.:)
  • [HUN]FaTaL
    #14163
    Ilyenekt lehetett látni a hszben amúgy hogy <a HREF="xy" és társai :D
  • [HUN]FaTaL
    #14162
    Közben jó lett mindegyikből :)
  • Hypo #14161
    én ennyit nem használok, ugy is csak egyet nézek, az meg jó:))))))))))))))
  • [HUN]FaTaL
    #14160
    Jólvan, az SG szaródott szét. IEből jó, Operában szar, gondolom Chromeban is mert más panaszkodott és gondolom FFben jó.
  • Hypo #14159
    ehh? mi hol?
  • macleody
    #14158
    Jó esély van rá, hogy az A380-as miatt fagy a játék. Amíg azzal repültem nálam is sokszor szarrá fagyott az egész. Azóta PMDG 747-8i-vel repkedek.
  • polluxware
    #14157
    kitartást hozzá
  • [HUN]FaTaL
    #14156
    OFF: Mi az isten van az sgvel hogy a bb code helyett HTML kódot mutat szövegként?
  • Forolto
    #14155
    Ne tudd meg mennyit szenvedtem azon,hogy egyáltalán az autopilot csinálja azt,amit kérek. :)
    Már ez is megy,a menük figyelése sajnos nehézkes repülés közben,mert néha kiakad.Főleg mikor a közeli gépek nézete és saját virtuális cockpit között váltok.Néha kifagy a játék.

    Pont azért választottam az A380-ast mert tényleg ott a legkevesebb műszer.:) Elindulok az elején,minden digitális.Ha itt menni fog a panel akkor mehetek mondjuk egy 737-esbe.
    A végére hagyom a 747-est.:P Az valami kegyetlen.
  • Hont
    #14154
    Szerintem is az A380 áll a legmesszebb a realitástól...A default B374 is sokkal komolyabb.
    Átláthatóságról, meg annyit, hogy a FAQ-ba minden le van írva. Érdemes átnézni. (Én szinte minden nap belesek valami infóért.)
    Ha már megy a fel -le szállás figyelmedbe ajánlom a műszeres repülés alapjait. El lehet bibelödni vele órákat.
  • Forolto
    #14153
    Ha nekem címezted,akkor erre azt tudom válaszolni,hogy majd én eldöntöm. :) A többiek segitségét meg köszönöm. :)
  • polluxware
    #14152
    ez megen kábé olyan mint amikor valki még evezni sem tud folyó vízzel szemben, de rögvest egy tankerral akar forogni egy medencényi vízben:)

    háá türelem kell ehhez...

    másrészről ha valaki csak repkedni akar, akkor arra jó az árkád puttyogtató is amiben nem kell ellenséget beállítani sakkor szebb terep felett lehet repkedni
  • Hypo #14151
    Na par eszrevetel:

    1. Az hogy miert nem raktak bele ezt meg azt, egyszeru a magyarazat, anyi mindent lehetne meg szimulalni es igy is elegge leterheli a rendszert, viszont pont ez a resz az ami annyira a tobbsegnek nem hianyzik, inkabb jobb ATC SID STARR stb.

    2. Ott a learning center a jatekon belul amiben MINDEN BENNE VAN

    3. A380 es a valosag kozott olyan nagy a tavolsag, hogy ehhez kepest az hogy nem tudsz tankolni ahogy Te szeretned elenyeszo:))

    4. A program celja inkabb a repules szimulalasa az eljarasok szimulalasa volt, persze van sok kiegeszito hozza amivel az altalad hianyol dolgok siman megoldhatoak.

    egy pelda: MD 11 plusz FS2Crew
  • Papirzacsi
    #14150
    Az a kis ismertető is (ami amúgy valóban lófasz) , amit az MS kedvesen magyarra fordítva mellékelt a programhoz, az 1-es dvd-n, megemlíti a legalapabb funkciókat, mint pl. az ALT lenyomására előugró főmenüt, ahol már csak a júzer lustaságán múlik, hogy felfedezi e az amúgy egyértelmű funkciókat, nem az MS vagy bármelyik másik kiadó hibája, hogy ma 100 felhasználóból 99 nem néz körbe a játékban, mielőtt nekiesne.
    És akkor a beépített learning centert már meg sem említem.
  • Forolto
    #14149
    Nekem valahogy ez az A380-as tetszett.Sok gépet letöltöttem,de igazán ennek a paneljét látom át kezdőként.
    A kisrepülők nem vonzanak,a helikopterekkel esetleg akkor ha sikerül jól kidolgozott városokat beszereznem a játékhoz.:)
    A boeing nekem kusza még.Akkor más lesz,ha egy kitapasztalt után ülök át.:)
  • Forolto
    #14148
    Tudod ezzel az a gond,hogy az a drága cég aki kiadta eredetiben semmi normális kiadványt nem ad a dobozhoz...olyat írnak benne,amit az első 10 kezdőmisszióból magától rájön az ember.Az,hogy az alt gombal feljövö menünél tudom a fuel payload menűben ütántölteni az nem.Nem érdekelne,hogy nem magyar nyelvű a kiadás,de egy ilyen nagyon összetett proginál többre vágyik az ember.
    Tehát ha ti nem lennétek és egy olyan laikus mint én akinek ez az első igazi repülőszimulátora 2 nap után kidobja az ablakon a játékot,mert semmi értelmes dolog nincs benne.
    Picit elvártam volna a készitőtől egy élethűbb reptéri szolgáltatást.Imádtam az airport simulator nevű 300K összterjedelmű progit,amiben minden benne van,amit egy repteren kapnia kell egy gépnek,ahol mikor parkingot kérsz egy géppel akkor nem a puszta legvégére rak a taxi.
    Ma tuti a menüket fogom átnézni sok tanácsot adtatok,de mint írtam ezt alapból kellene a játék importőrének a kiadványában találni.
    A valóságban sem az van,hogy odaültetik a pilotát,hogy tapasztald ki a gépet és a menűket.
  • Hypo #14147
    hat en valami kisebb es jobb repcsivel kezdenem a defaultok kozott is van de azert erdemes korulnezni freeware es payware fronton
  • Papirzacsi
    #14146
    Arra gondolok, hogy egy 10 percet rá kéne szánni a program megismerésére. Tedd ki magad bárhova, ahova akarod, akár egy szántóföld közepére, mindegy, és ne a géppel törődj, hanem a játék közben látható menüvel. Meg fogod érteni mire gondolok és a sok kérdésed máris okafogyottá válik, pl. a
    "Tehát az elején okés,beállítom a kellő üzemanyag mennyiséget,de mi lesz akkor,ha a cél elérése után tovább akarok repülni?Akkor már nem tudom beállítani.". Bár erre már Hypo válaszolt, de magad is megtaláltad volna a választ egy max. 10 percig tartó programmal történő ismerkedés után.
    Jó felfedezést!
  • Forolto
    #14145
    huhhha ezt köszönöm.Ezt nem tudtam,amit most írtál.Este ki fogom próbálni.Bár még a motort a ctrl+shift+f1 el állítom le,szóval még nem az igazi.:)
    Hiába állítom le a panelen a motort,ami furcsa is nekem,hogy a 4 turbinás masinát a panelen csak engine 1 és 2 nek nevezik.
    Még szokom az A380-ast. :)

    AES ingyenes kieg?Ezt még ma letöltöm.Remélem nagy fps csökkenést nem okoz.
  • Forolto
    #14144
    Mire gondolsz?Lehet valamit nem tölthettem ki a játék elején?
    A create flight-nál csak a kezdő repteret adom meg,beállítom az időjárást,a gépet az időt.Most megtanultam az üzemanyag beállítást.
    Én felszállás után szoktam atc-n keresztül beállítani az utvonalat.Lehet rosszul csinálok valamit?
  • Hypo #14143
    LHBPn se fog oda jonni hozzad tanker ez nem tankolo program:))) De pl ha van AES ott szepen megjelenik a kocsi es be tudsz tankolni.
  • Hypo #14142
    Hat a valos repulesben nagy gepekkel se igy mukodik.
    Amint megerkeztel a cel reptere es szepen leallitottad a gepet alt gomb es a feljovo menuben az aircarftnal a fuel and payload ra kattintva ujra feltoltheted a gepet, ha fspassengerst hasznalsz az megcsinalja neked pl.