33535
  • Robi546
    #14541
    Az is be van kapcsolva hogy mutassa a rejtett fájlokat amit írtal hont! nézd meg a 14539 hsz-t !
  • Robi546
    #14540
    Na próbáltam beírtam de nem dobta ki! Akkor meg mi lehet a baj ??? Nekem úgy tűnik hogy nincs benne az a FSX.CFG fájl a gépbe :SS Szerintetek ??? Vagy valaki tud egy megoldást ??? PLS Előre is thx!
  • Hont
    #14539
    Eszköz/Mappa beállításai/Nézet menü- rejtett fájlok és mappák
  • Hont
    #14538
    Ha beírod a Win. keresőjébe, akkor 1 percen belül dobja is!
    Egyébként aki Torrentezni tud, annak nem okozhat gondot egy CFG felkutatása.
    Néha tényleg ott a megoldás a szemünk előtt, csak nem látjuk a fától...
  • Robi546
    #14537
    oké néztem ott is de pontosabban hol mert bele megyek oda ahova írja hogy: Név/AppData/Local/Microsoft/FSX de nekem ott nincs! Akkor hol lehet ???
  • [HUN]FaTaL
    #14536
    Mert nem ott van hanem az application databan de a rex írja is.
  • Robi546
    #14535
    Szia!

    Nem mert oda is írtam hogy letöltöttem! és ha valaki kérdene hogy az FSX-et meg i vettem akkor arra írom hogy nem vettem meg.
    Na valaki nem tudja hogy miért nem találom a FSX.cfg fájlt ??? :S pls segítsetek nekem talán csak az is elég lesz hogy ha valaki meg mondja hogy hol találom ezt a FSX.cfg fájlt pls! Előre is thx a segítséget!
  • carlosfly
    #14534
    Szia! Vetted a REX-et?
  • Hypo #14533
    es temporary elerhetetlen bazz:(( a 727 az kell:))
  • Robi546
    #14532
    Hello All!

    Nekem az lenne a problémám hogy:

    Letöltöttem a Real Enviroment Xtreme -t és aztán be telepítem eddig semmi gond de amikor elindítom és ott kiválasztom hogy a FSX fő Könyvtárát eddig még jó és aztán ki kell választani azt a fájlt hogy: FSX.CFG
    na és ezt nem találom az FSX fő könyvtárában! :S Na és valaki le írná hogy nekem mért nincs ott olyan fájl ?? vagy ha valaki lenne olyan szíves hogy le írna hogy hogyan kell betelepíteni nagyon megköszönném! Elóre is thx! :)
  • Sanyo
    #14531
    Captan Sim karácsonyi akció.
  • polluxware
    #14530
    komolyan nem lesz semmi a zlin-ből? olyan szép pedig a screenek alapján...
  • polluxware
    #14529
    azért sajnálom... úgyértem maga a modell + külső texek szépek..

    kicsit feküdnének rá a 3ds műszerekre valmint a szép műszerfal texekre (apró részletek)

    annyit dobna......
  • Hypo #14528
    :)))) es csak 80%-a ujrahasznositott
  • Clidey
    #14527
    Jé, micsoda meglepetés! Végre egy Cessna!!!!
  • Rue East
    #14526
    van arra valami megoldás, hogy a talaj közeli köd látható legyen "kívűlről" is?
    tehát nem csak megjelenik, ha bele süllyedek, hanem takarja a földfelszínt nagyobb magasságból nézve is
  • Hypo #14525
    Carenado uj Baby
  • [HUN]FaTaL
    #14524
    Aerosoft Mega Airport Barcelona X released.
  • nyaflaty
    #14523
    Sziasztok!

    Keresek Saitek X52-es joysticket jóárasítva.

    Ajánlatot a [email protected] címre küldjetek

    Köszi
  • Benya90
    #14522
    Köszönöm mindenkinek!
  • Papirzacsi
    #14521
    Ellindítod? Kiválasztod milyen hangyok szóljanak és ennyi. Nemárt közben egy fst is indítani.:-)
  • Benya90
    #14520
    és ha ezt letöltöttem akkor hogy tudom használni?
  • Clidey
    #14519
  • Papirzacsi
    #14518
    A Project Magentának van egy ingyenes PMSounds programja, az pl. képes a magasság bemondására.
  • Benya90
    #14517
    A FDC Live Cockpit 3.5.0-át ismeri valaki? mert nekem ez van és nem tudom hogyan tudom beállítani az fsx-hez hogy működjön vele:S
  • Benya90
    #14516
    Köszönöm :)
  • [HUN]FaTaL
    #14515
    Gép függő, amelyiknél szimulálva van a GPWS ott mondja, egyébként nem. Bár azt hiszem az FSPassengersben és az FDC Live Cockpitban is van lehetőség a többi géphez bekapcsolni ezt a funkciót. Konkrét GPWS addonról nem tudok, de nézz körül az avsimen hátha van valami ingyenes. :)
  • Benya90
    #14514
    sziasztok
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom azt elérni,hogy leszállásnál bemondja a magasságot ?
    Előre is köszönöm!
  • Hypo #14513
    :) jo ugy is az alapokra
  • [HUN]FaTaL
    #14512
    Én regisztrálatlanul használom :)
  • Hypo #14511
    ok ok csak ha a kesobbi regelesre gondoltam, amikor eloszor free kent rakod fel es kesobb veszed meg.

    amugy ez az util amiert nem sajnaltam a penzt.
  • [HUN]FaTaL
    #14510
    Telepítővel is lehet regelni mert a végén felajánlja a kulcs beírását. Legalábis az FS9es, FSXes passz.
  • Hypo #14509
    egyre talan erdemes odafigyelni, FSUIPC ha regisztralt akkor erdemes a legvegen felrakni miutan mindent felraktal, es mivel a regisztracio egy masik ablakban zajlik elofordulhat hogy full screenel nem latszik ez, ezert erdemes windowed modban reggelni.
  • [HUN]FaTaL
    #14508
    fs9es is telepítős már elég régen de semmi különös nincs abban sem
  • polluxware
    #14507
    fs9es verzsönt csak be kellett másolni a modules könyvtárba... fsx-nél telepíteni kell az 1db exe-t

    ha kód nélkül hasznlod, akkor ennyi.... másrészről ha van kódod vagy "más" azt meg a telepítése után kell feldobni

    semmi ördöngösség nincs a dologban.......

    (VRS F-18E ?)
  • polluxware
    #14506
    1ért is sok lenne;)
  • zsoltfireman
    #14505
    Sziasztok!
    Miként tudom feltelepíteni az FSUIPC 4.60 verziót?
    Mik a feltételek?
    A mai nap vásároltam egy terméket,melynek a telepítéséhez szükséges ez a fájl!
    Nagyon hálás lennék,ha valaki tudna nekem segíteni!

    Köszönettel!

    Zsolt
  • Sanyo
    #14504
    Áhh elírtam, csak 12 óra. Ehh.
  • Sanyo
    #14503
    IRIS akció, egy napig minden csak 5 dolcsi.
  • Jenc
    #14502
    nincs beállítva az fps. Általában 20-30 között szokott lenni, most meg h nincs autogen így felugrott 50-60 közé.