33535
  • Hypo #14901
  • LegendTommy
    #14900
    lol
  • Hypo #14899
    ja nem, rohogok kozben:)

    nekem meg tavoli a csoda:)) mindenesetre biztato hogy valaki elert mar 20 fpst:)
  • Solt
    #14898
    Semmi, csak jeleztem, hogy a számok egy picit túlzóak! :) Tessék! És a Corsair ugye nem az olcsó kategória! :)

    Egyébként pedig a ramnak már nincs akkora szerepe a tuningban, mint régebben... már nem FSB-t húzgálunk... a ramok időzítése meg mhz-e sem akkora húha mint aminek hiszik! :) Játékok alatt meg főleg...

    A táp amit említettem pedig 80pluszos gold minősítésű, 5 év garanciával. Mindenre elég még CF mellett is, és kiváló minőség... az enermax a véleményem szerint indokolatlanul drága... kiváló minőség ez tény és való, de annyival nem jobb, mint amennyivel drágább...

    Amiket felsoroltam azoktól nyugodtan várhatod a csodát! :))
  • alert
    #14897
    Nehogy magadra vedd már :) menjünk inkább repülni :P
  • alert
    #14896
    Ez így van :)
  • Hypo #14895
    meg se szolaltam:)
  • alert
    #14894
    Ezeknél az új intel prociknál és a lapoknál az FSB-t nem vagy csak minimálisan lehet állítani, helyette a szorzót piszkálhatod, tehát a RAM tuning kiesett max minimális finomítást tudsz rajta végezni, ezért kell egy jó 2000Mhz-es DDR3 4GB 30k-ért, ami FSX-re elég. 6GB kiesett, mert nincs tri-channel. Ok lehet, hogy a Te igényeidet nem elégíti ki, de FSX-re azért jó :)
  • LegendTommy
    #14893
    sandybridge
  • Hypo #14892
    igaz sorry

    Jo ezen ne vitatkozzunk:))) persze lehet mindent olcsobban is:) sot meg annal olcsobban is magyar modra....
  • alert
    #14891
    Az új lapok és procik nem támogatnak többé tri-channelt úgyhogy a 6GB memória kit már nem játszik. Dual channel viszont van, tehát 4GB vagy 8, stb... baromi gyors 2Ghz körüli DDR3 4GB már tényleg van 30k-ért. 128GB SSD van 50-ért is, tápból pedig bőven elég az 500W. Nekem pl még mindig egy 450W chieftec viszi az e8400, gtx260OC, 5db HDD konfigot és még van benne tartalék, tehát tápra 18k-t mondanék, max 20.
  • Hypo #14890
    ok:))) akkor most mi is tortent?:)))

    SSD a jo az minimum 50
    ami a tapot illeti hat izlesek es fogyasztasok:))

    nekem jelenleg egy 600W enermax van az is volt vagy 50 rugo es ha esetleg valtok akkor mar ez se lesz eleg sajnos, persze mint mondtam attol fugg kinek mennyi cucc van a gepeben.

    ami a ramot illeti igen olcso, de aztan lehes sirni hogy miert megy a tuning.

    Persze fele ennyibol is kijon csak nem kell varni a csodat.

    de en 25-30 ert ha hozol nekem egy DDR3 1600 as 6gb es kitet ami CL7 atveszek kettot is:))
  • Solt
    #14889
    A ramok nagyon lementek... 25-30 körül már kapni kiváló kiteket. ( 3x2GB )

    SSD: OCZ Vertex 2 120GB-s 60ezer körül van... lehet már kevesebb...

    Táp: A moduláris, 600W-s CM Silent Pro Gold 28000.- Forint körül van. Ez még egy CF rendszernek is elég...
  • Hypo #14888
    Igen a H-sok nem tuningolhatok viszont ott a beepitett gpu- szamunkra nem fontos de mondjuk cegeknek mint "munka allomas" irodaba nem rossz.

    2500K ( I5) 2600K ( I7) ez a ket opcio szamunkra. Mindketto jol tuningolhato es siman hozzak igy a joval dragabb extreme I7 et.

    azert az alaplap most is fontos tenyezo, szoval az inkabb 30+

    CPu: 80 ezer
    Alaplap: 35 ezer
    RAM: hat valami minosegibb CL8-7 legalabb 50 ezer
    SSD 50 ezer ha egy eleg
    TAP: hat abbol is a jo 40ezer

    a tobbi ujra hasnzosithato plusz egy normal vga nem kell SLI meg a joisten tudja milyen

    es kesz az fsx konfig.

    hmmm...most mar csak az kene hogy nyugaton eljunk, es akkor egyszeru lenne az update, itthon ....kepviselok meg tudjak fizetni
  • alert
    #14887
    Tényleg végre közelebb kerültek a gyors procik :) arra kell figyelni, hogy 'K' széria a tuningolható, a többin alapból tiltva van a tuning. Egy i7 2600K most jelenleg 75-80 ezer HUF, mégis közel olyan gyors, mint az i7 980X, ami 260 ezer HUF. Arról nem is beszélve, hogy az új i7 2600K-hoz még az alaplapok is olcsóbbak, 25-30 ezer HUF körül egészen jókat lehet találni. Van új i5 széria is, ez is 2400, 2500, 2600 jelzésekkel és hasonló pozitívumokkal bír, arra kell figyelni, hogy a K végződésű tuningolható csak, a többi nem és van butított is (talán S?). Megint közeledünk ahhoz, hogy 140-160 ezer HUF konfigon simán fusson az FS, csak mostmár az FSX-ről beszélünk :)
  • Hypo #14886
    Na ujra megnyilt a regi site, mindenkit akit erdekel egy kis bush flying gyonyoru scenery...stb
    http://return.mistymoorings.com/

  • Hypo #14885
    Fullterrain.com forumja ott is a hardware talk resz van jo par sandybridges iras.
    Ugye az mar latszik hogy 2500k 2600k is remekul tuningolhato, 4.5 siman leghutesen.
  • Ombika
    #14884
    Pont ilyen tesztet varnek,h 4.5 Ghz-en toljak FSX-et es elotte i7 i9xx volt. Tudsz linket adni,mert akkor eladom en is gepem meg idoben!
  • MatWood
    #14883
    De eddig nem volt jó...
  • Hont
    #14882
    Hibátlanul működik!
  • stupido
    #14881
    igen ezért kérdeztem :)
  • MatWood
    #14880
    Elméletileg a banner kép alatti FAQ-ban találsz rengeteg hasznos leírást, de ahogy nézem jelenleg nem elérhető.
  • stupido
    #14879
    Sziasztok!

    Én most kezdtem kóstolgatni ezt a progit. Nagyon tetszik. Van valahol magyar leírás hozzá?
  • Sanyo
    #14878
    Használ valaki Ezdok kamerát és TrackIR-t egyszerre? Külön-külön rendben mennek, de együtt csak 1-2 alkalommal tudtam használni őket, mivel néhány nézetváltás után az FSX kidob a desktopra.
  • Hypo #14877
    chipset+proci de , most olvasgattam par tesztet, elotte i7 950 tulaj , most 2500K van fent es ahol eddig 15 fps e volt most ott 25
  • Sanyo
    #14876
    Még néhány NGX kép.
  • bgabor
    #14875
    Olyan előfordult már nektek hogy a motor fordulatszáma(és hangja) nincs szinkronban belső és külső nézetben? Win7 alatt játszom, és anno XP alatt nem csinálta ezt.
  • Ombika
    #14874
    Sandy nem az s1366-at jott levaltani! :)
  • Clidey
    #14873
    Elég rosszul látod.
  • [HUN]FaTaL
    #14872
    Tudjuk, hogy te vagy a magyar fs közösség anti-PMDG embere :))))
  • polluxware
    #14871
    jaa, ezt szeressük ám;)
  • zsoltfireman
    #14870
    A2A Spit
  • polluxware
    #14869
    mi van a képen? nekem nem hozza bé:(
  • CptSAB
    #14868
    Hawai legalább pöpec lesz.. :D
  • zsoltfireman
    #14867
  • zsoltfireman
    #14866
    Érdemes volt megvenni!


  • Clidey
    #14865
    És kinek újak? Neked bizonyára, ezek szerint... :))))))
  • Clidey
    #14864
    Nemtom, sosem láttam még a J41-et testközelből.
    Ámbátor a NGX-ről sem olvastam olyat hogy nagyon variálnának a gaukkal illetőleg a modellekkel. Bár nem is mélyedtem bele annyira az is tény...mert hidegen hagy a cucc. :)
    Szóval maj' meglássuk.
  • Papirzacsi
    #14863
    Ugyan óva intek mindenkit attól, hogy bárminemű következtetés merjen levonni az MS Flighttal kapcsolatban, de azért itt van pár új kép.
  • polluxware
    #14862
    j41 setupjában 3-3 külső/belső modell van +csökkentett felbontású gauk..

    ha ebben a szellemben ügyködnek továbbra is akkor van remény;)