33535
  • litlebubu
    #15181
    Bizonyított az a K-36 sokszor már, de ezek az orosz vasak nem semmik! Van video betonra hasra szálló Mig-29-ről is és Szu-27-ről is.
  • CptSAB
    #15180
    Csak az orrfutó jött ki. Előszőr néztem, mi a fene vállt le a gépről.. a fékernyő nyitása után tünt fel, ahogy közeledett a mozdony, hogy a kabintetők voltak. Nem szerettek volna benntégni, de meghagyták a bizonyított katapultüléseknek az utolsó esélyt is.. Fantasztikus teljesítmény. Elismerésem a pilótálnak. Nagy szerencséjük volt, hogy a 22-es relatív toleráns. Erős szárny, törzs. Egy 23-as akkorát robbant volna, igaz ezt a manővert egy 23-as pilótái nem próbálták volna meg.. szerintem. Ott nemcsak a plexi repült volna. Taszáron 95-ben bizonyított a K-36 ülés.
  • Rue East
    #15179
    az, hogy a legjobb, az a piacon kapható többihez képesti relatív hely, semmit nem jelent
    il-2 a legjobb 2. vh-s repszim? igen
    komoly szimulátornak nevezhetjük? nem (ma már biztos nem)
  • carlosfly
    #15178
    Ez igy van! A kategoriajaban sztem a legjobb.
  • Sharks
    #15177
    Nem azt mondtam, hogy a Lock On tökéletes, csak annyit, hogy a két másiknál és általában a modern katonai repülős szimeknél jobb. Ezt azért talán csak nem cáfoljátok meg...
  • Robi546
    #15176
    Hali!

    Na srácok csak azt akarom mondani hogy: Ezen a héten Szombaton 22:10-kor fogok krúzolni azaz inkább szebben mondva: Utasokat Szállítani Airbus A380-al QANTAS-al és majd megint fogok képeket honi és még talán majd videói is lesz! :) Csak ezt szerettem volna mondani. :)
  • litlebubu
    #15175
    Ezt láttátok már? :-oooooo
  • Papirzacsi
    #15174
    Fejlődöm, csak az iránya kérdőjeles még. :-D
  • carlosfly
    #15173
    Miota megjelent a lockon (a regi) a modern aircombat azota tolom.. online is eleg erosen..Sosem volt fizikaja kivetel a su25-t amire mar ugy naggyabol odafigyeltek...Talán mintha most az Fc2 javult (bugok szempontjabol semmit :) ) volna..de ebbe tenyleg ne menjunk bele.
  • Clidey
    #15172
    Rég hallottam már tőled ilyen árnyalt megfogalmazást arra hogy "kalap fos"... :DDDD
  • Papirzacsi
    #15171
    A fizika témába ne menjünk bele...Fogadjuk el inkább csak azt a tényt, hogy a lock onban általános fizika elégséges egy kereskedelmi forgalomban kapható programhoz (figyelembe véve, hogy vannak azért jobban és meglehetősen rosszul kidolgozott dolgok a lock onban).
  • Sharks
    #15170
    Szerintem tök jó a felvetésed, csak kivitelezhetetlen. Abból az okból méghozzá, hogy a katonai szimulátorokban repülő emberkék között is nagyon szűk az a réteg, aki képes lenne fegyelmezetten ilyen minőségben repülni. Valószínűleg úgy lövöldöznék le poénból a polgári gépeket. Egyetlen ok, ami miatt én az Lock On-t tartom a katonai szimek no.1-jának, az a fizika. Igaz, hogy FS-t és FSX-et csak videón láttam. Sok jó dolog van, ami miatt érdemes kipróbálni, de a fizika nálam tapasztaltabbak véleménye után és a videókat látva még mindig sehol sincs az ED által kidolgozotthoz képest, ez pedig szvsz. meghatározó tényező lehet.
  • Hypo #15169
    Virtual ERA:)
  • Hypo #15168
    Bushplan kedvelok, lehet keszülni keydodik a nagy megmerettetés megint. Iditarod 2011.
    Es pilotakra is szukseg van:)

    Aki esetleg nem tudna mirol van szo.
    OFFICIAL SITE

    Az ott repulok lapja



    Aki kedved érez és szeretné figyelemmel kovetni vagy esetleg repülni az utvonalat annak syivessen megadok minden elerheto infot ( scenery, flightplan...stb)

    Jo leszállást
  • Cirrus79
    #15167
    Üdv Mindenkinek!

    Használ itt valaki Win7 - FSX Gold - FsCopilot - FSInn kombót?
  • carlosfly
    #15166
    SÜTI :)
  • polluxware
    #15165
    törbájnos dúúúk relééézd
  • zsoltfireman
    #15164
    Látom elvagytok :-)
    Addig is itt egy jó videó,felhívom a figyelmet,hogy nem "polgári"

    itt:
  • polluxware
    #15163
  • LegendTommy
    #15162
    ránézünk köszi
  • Hypo #15161
    Flying Wild Alaksa Rajognóknak esteleg : Alaska Wing Men elég jó kis sorozat.
  • LegendTommy
    #15160
    Skacok van örök élet kód?
  • carlosfly
    #15159
    végigjáccás van??? :P :D
  • Robi546
    #15158
    Jó tudok olvasni hogy nincs warez! -_-
  • [HUN]FaTaL
    #15157
    Én már jól tudok repülőt vezetni, tud valaki adni valami szervert?:)))))))))
  • Hypo #15156
    Valaki el tudna magyarázni, hogy miként kell bill-ről játszani a játékot, illetve magyaritás van hozzá?:)))))))))))
  • Solt
    #15155
    Ez egy ilyen nap b@szki... :D Rajzanak a retardáltak... :D
  • [HUN]FaTaL
    #15154
    NINCS WAREZ, nem tudsz olvasni?
  • Clidey
    #15153
    Hihetetlen hogy mindíg van egy gyengeelméjű, aki nem tud olvasni...
  • m814
    #15152
    Nyiss egy FSX Warez fórumot,ott lehet hogy tudnak neked ebben segíteni.
  • Robi546
    #15151
    Ja oké! Köszi! De ezt csak megvenni lehet? :D Mert én nem akarnám meg venni a Weapons For FSX-et meg a másikat se csak nem találom a letöltési linket,torrentet de lehet hogy nincs is! :S
  • super08
    #15150
    Igen, természetesen.
    Nem volt egyértelmű, hogy a lövöldözésbe ez is beletartozik nálad, sorry.

    Ez egy hasonlat volt: "olyan, MINT HA azt állítanád". Én sem állítottam tehát, hogy ezt állítottad.
  • CptSAB
    #15149
    Tetszett az edzés/meccs dolog! Szerintem tegyük félre a dirr-durr-ról alkotott véleményeinket. Mindannyian reménykedjünk abban, hogy jön még tavasz a télre és a katonai repülés szerelmeseit is ellátják olyan szinvonalas kiegekkel, hogy csoroghasson a nyálunk. :D (SF szériát csak a nagyszámú és kizárólag free fejlesztések miatt említettem, sajna sok szívemnek közeli gép egyenlőre csak ott van meg , azonban pl. FSX-nél alkalmazták már az Aces fiúk a külön VC modellezést, vagyis némi szakértelemmel ki lehet cserélni a VC-t, pl. a POSKY és Project Airbus gépek, ami nagyon tetszik, na ez korábban nem volt )
  • CptSAB
    #15148
    "Az oké, hogy mire gondolsz, de ez olyan, mint ha azt állítanád, hogy pl. az utasszállítók pilótái csak az FMC-t nyomkodják. " :D:D:D Ki tudja..

    Megnézted a képeket?

  • Rue East
    #15147
    szerintem ezt nekem akartad címezni szóval válaszolok
    leírtam, hogy én a lövöldözés alatt éles harci bevetést értem, amibe beletartoznak azok amiket leírtál, szóval az első részt ezért nem értem
    az utolsó rész meg a saját gondolatmeneted (következtetésed), én ilyeneket sehol sem állítottam
  • Rue East
    #15146

    én nem értem miért kéne kisajátítani az fsx-et, ha valaki lövöldözni akar, leszedi és lövöldözik, abszolút nem életképtelen ötlet mondjuk egy accusim spitfire-el dogolni a csatorna felett (mondjuk a superbug például abszolút nem áll közel hozzám és a weapoin pack se érdekel)
    egyben toronymagasan veri az összes repüléssel kapcsolatos szimulációt (harcit és polgárit), az a hatalmas külsős fejlesztői kapacitás, már maga csak ez elég vonzó lehetőség lehet a "combat fsx"-ezésre
    de pl az általad is említett strike fighters sorozatban ugyan hol van meg az a szintű kidolgozottság ami fsx esetében bizonyos repülőgépeknél?

    a helyzet hogy mi igazából majdnem egyről beszélünk, te szeretsz edzeni, én meg azt szeretném, ha meccset is lehetne játszani, számomra úgy lenne teljes
  • super08
    #15145
    A téma a Weapon Pack kapcsán merült fel és ez egy FSX fórum, de hagyjuk.

    A lényeg az, hogy a lövöldözés durva leegyszerűsítés: a fegyverek egy repülőgépen vannak elhelyezve, tehát a személyzet feladata semmiképp sem korlátozódhat pusztán a fegyverek kezelésére, mert ez ugyebár nem a repülőtéren állva történik (miközben lelkesen berregnek a fiúk), hanem repülés közben. Tehát a Szu-24 feladata valójában az, hogy a fegyvereivel eljusson a célhoz vagy annak közelébe, végrehajtsa a feladat "lényegét" (amibe egyébként beletartozik a cél felderítése, azonosítása és a célzás is, tehát messze nem csak "lövöldözésről" van szó), majd visszatérjen és jöhet a következő feladat. Ebből következően a személyzet részére tartott kiképzés sem csak abból áll, hogy "Látja azt a bazinagy piros gombot? Na, azt kell nyomkodnia, semmi más dolga nincs."

    Az oké, hogy mire gondolsz, de ez olyan, mint ha azt állítanád, hogy pl. az utasszállítók pilótái csak az FMC-t nyomkodják.
  • polluxware
    #15144
    ha Carrier-re gondolsz akkor, ott inkább az miatt pampogtak egyáltalán mi szükség van ott rájuk egyáltalán...

    mert ugye nem oco odaküldeni azt a kis "csónakot" mindenestül

    off
  • CptSAB
    #15143
    Hálisten a pápai-sármelléki magyar-szovjet Mig-15 géppár csetepaté óta (egy lezuhant magyar gép pilótája meghalt, egy lezuhant orosz gép) nem kellett magyar repülőnek élesben fegyvert használni sem ellenségre, sem riasztott célra. 68-ban a gépeink hazahozták az UB blokkokat, akárcsak a csergekilgyó csalikat. A kunmadarasi 24-ek sem dobáltak a vasfüggönyön túlra semmit, szerencsére a tököli SMT 21-ek pilótái sem eröltették azt a bizonyos panelt .
    A lövöldözés és a harckiképzési gyakorlat nem egy és ugyanaz, nálam egész biztosan nem. Lövöldözni ott vannak a háborús szimulátorok. Azért találták ki őket. Egy adott régióban, kitalált, vagy valós történelmi helyzetben harci feladatok végrehajtása. Lehet bennük ész nélkül ledurrantani bármit. Amikor én jövőbeli fejlesztési lehetőségekről beszélek, akkor reményeim, nem a két kategória összemosására irányulnak, hanem ellenkezőleg az FS tudásának szélesítése. Régen is írtam már, hogy FS-ben nincsenek kiaknázva sem a munkarepülések, sem más szakágak tevékenysége., holott a lehetőség megvan.
  • Rue East
    #15142
    te írtál a weapon pacról én meg a weapon pack kapcsán fegyverhazsnálatról
    szerintem ez nem ugyanaz

    én azt állítom, hogy pl a Szu-24-es csapásmérő változatának feladata elsődlegesen, hogy csapást mérjen az ellenséges célpontokra, vagyis a Szu-24-es aktív szolgálat beli üzemeltetése elsősorban az éles harci bevetésről szól, noha korántsem biztos, hogy valaha is része lesz olyanban, a gép és személyzetének feladatainak legnagyobb része közvetve vagy közvetlenül erre vezethető vissza (felkészülés, gyakorlás...stb)
    röviden a Szu-24-es célja, hogy bombákat dobjon le, "lövöldözzön"

    volt egy natgeo doku sorozat valamelyik rephordozóról, amely pont a hadművelet végére ért a bevetési zónában, vagyis az F/A-18-asok egy fia bombát nem dobtak le, mikor is a pilóták csalódottan nyilatkoztak az esetről, hogy nagyszerű dolog, hogy nem kell "lövöldözni", csak őket erre képezték ki és számukra ez egy nagy csalódás...