33535
  • zsebikle
    #15261
    Na vagyok, szia, Robika, ha nem megy a video rakd fel a képeket és megnézzük, már páran szeretnénk látni. Én nem csináltam még videót nem tudom, hogy kell felrakni ide a fórumra, azért rakd fel inkább a képeid. Kíváncsi vagyok, milyen messzire repül tél el. Én is rakok majd fel képeket, amivel én repülök.

    Amit az m814 ír biztos csak irigységből írja, lehet nem is tud videót készíteni, mert a Frank az valami pénz féle.

    Na, akkor rakjad a képeket Robika
  • Robertoo21
    #15260
    már ezért megérte ránézni a topikra!!! :DDD
  • [HUN]FaTaL
    #15259
    :D
  • m814
    #15258
    Frankra.......az most emelkedik.
  • Robi546
    #15257
    Oké!
    Majd felteszem ha feltudom mert néztem de nem tudom hogy lehet az és először el se hittem hogy: 8 perces videó 1,86 GB! És tényleg annyi és AVI formátumban van és ha át konvertálnám akkor gondolom kevesebb lenne de mire konvertáljam át??? :S
  • Hypo #15256
    tudod mindig jora gondol az ember:))) ki tudja azert mert valaki 11 eves meg szeretheti:)
  • Rue East
    #15255
    szerintem nagyon jól szórakozik valaki :D
  • Hypo #15254
    atyauristen:))) ket szora ez?:)) remelem ebben annyi a poen resz amennyire en goldnolom es a valosag alig alig, ha megse akkor en kerek elnezest:))))
  • zsebikle
    #15253
    Szia na, akkor neked is mindig félre mennek a repülők nemcsak nekem hát akkor nem csak én vagyok ügyetlenek akkor neked is sokat kell még biztos gyakorolni mint nekem. De ne szomorkodj ha sokat gyakorlunk akkor biztos mi is leszünk olyan ügyesek mint itt az fórumon a PAPÍR-ZACSKÓ BÁCSI mert itt olvasva az oldalt ő nagyon ügyesnek és felkészültnek látszik amiket ír igaz, hogy van olyan dolog amiket nem értek mit jelent amit ír itt másoknak, de azt hiszem Ő a példaképem mert okosnak látszik.
    A Gabeszka2222 nem tudom miért nem rakta fel a képeit pedig biztos nem repült olyan messzire, hogy ne tudja felrakni a képeit.
    Én megfontoltabb vagyok a repterem körül szoktam repülni, hogy el ne tévedjek mert nehéz észre venni másik repteret ahol le tudnék szállni mert az benzinem kifogy a repülő gépemből, nem tudom melyikbe van több benzin, hogy tovább repülhessek. Na sziasztok, mennem kell edzésre az EDZŐ BÁ nem szereti ha nem sorakozunk fel időben a tatamin, edzés után akkor jövök
  • polluxware
    #15252
    Diamond Katana 4X featúúrás lisztka:

    You asked for a feature list and here it is. We are impressed, you will be impressed!

    Modes
    Realistic
    - Wear and damage can encounter and will be stored. Fluids will be used and the aircraft can get dirty. Maintenance and services are available. Flight hours and landings will be counted and special features unlocked.
    Simple
    - No wear and damage will be simulated. Aircraft stays clean. Flight hours and landings are not locked. No special features.
    Instructor
    Aircraft is as new every reload. Wear and damage can encounter or be triggered but will not be stored. Fluids will be used and the aircraft can get dirty. Flight hours and landings will not be counted and no special features are available. Instructor Panels are available.

    Airframe
    - Airframe limitations are simulated
    - Trim tabs can be bend on ground
    - Controls can get damaged
    - Controls can freeze
    - Flaps can get damaged
    - Flaps motor can get damaged
    - Wheel fairings can be attached/detached
    - Wheel fairings can get damaged
    - Aircraft can get dirty
    - Canopy can be opened and closed stepless
    - Canopy can be opened and closed by airflow
    - Canopy locking mechanism
    - Canopy can break off
    - Canopy can get covered by ice
    - Elevator can get damaged by canopy
    - Cowling can be opened
    - Oil Access Door can be opened
    - Fuel Tank Cover can be opened

    Engine (Rotax 912S)
    - Engine damage and wear
    - Engine cooling by air and fluid
    - Carburetor Simulation
    - Carburetor can get plugged
    - Carb Heat
    - Starter simulation
    - Starter can get damaged
    - Starter low voltage simulation
    - Engine Start due Windmilling
    - Engine Start due turning the Propeller by hand
    - Choke Simulation
    - Engine Windmilling

    Propeller
    - Propeller damage and wear
    - Propeller Governor simulated
    - Propeller ground contact
    - Propeller damage by dust
    - Propeller turnable by hand
    - Propeller pitch change by hand

    Oil System
    - Oil usage simulated
    - Two sorts of Oil: SAE20 / SAE40
    - Oil quantity check
    - Turning propeller or running engine draws oil out of the cylinders
    - Oil Filter
    - Oil temperature and pressure simulation

    Fuel System
    - Carburetor simulation
    - Fuel pumps and pipes simulation
    - Fuel in pipes can be burned
    - Fueling simulation
    - Fuel dip stick
    - Fuel tank cover
    - Water in fuel
    - Water draining

    Electrical System
    - Complex Battery simulation
    - Complete Elec Circuits
    - Switches
    - Relays
    - Circuit Breakers
    - Generator simulation
    - Generator wear and damage
    - Displays flicker and brightness
    - Elec power on starter simulated

    Instrumentation
    - 3d Gauges with smooth animations
    - Needle movements and vibrations simulated
    - Gyros simulated
    - Attitude Indicator simulation
    - Compass card simulation
    - Wet Compass acceleration and turning error
    - Pitot Tube and Static Port simulation
    - Pitot Tube, Static Port and Stall Warning can get plugged

    Avionics
    - Units operation simulted: Navigation and Communication is only possible with operating devices
    - Simple mode: Units can be operated in simple mode for being compatible with hardware

    - KX125 TSO
    - Unit can be turned off
    - Unit has circuit breaker
    - Unit can be damaged
    - Frequencies are stored
    - Standby frequencies
    - Engaging direct frequency control due holding the transfer buttons
    - Modes: CDI, BRG and RAD
    - Auto-TO
    - Independant OBS display

    - KT76A
    - Unit can be turned off
    - Unit can be damaged
    - Unit has circuit breaker
    - Transponder warmup simulated

    - GPS500 (FSX default)
    - Unit can be turned off
    - Unit has circuit breaker
    - Brightness can be adjusted

    - GNS530 (by Reality XP, not included in the product)
    - GPS500 can be replaced by the GNS530 directly in the simulator

    Environment
    - Cabin temperature simulated
    - Cabin airflow simulated
    - Wing icing
    - Stall warning icing
    - Controls icing
    - Canopy icing
    - Pitot and static port icing
    - Dirt
    - Insects

    Visual Effects
    - Motion and vibration effects
    - Aircraft and parts influenced by propeller wind
    - Realistic and switchable lighting effects
    - Adjustable panel lighting
    - Bumpmapping on exterior and virtual cockpit

    Sound Effects
    - Complex sound enviroment
    - Every lever, switch has its own sound

    Graphical User Interface
    - All settings can be done in FSX

    Preflight Panels
    - Ground equipment and fixation
    - Towbar
    - Walkaround check
    - Trim tabs
    - Fuel station, fuel drain and dipstick
    - Oil and liquids
    - Payload
    - Aircraft cleaning

    Maintenance Panels
    - Equipment: Change avionics or attach/detach wheel fairings
    - Workshop: Inspection, repairing or replacing parts and systems
    - Service: Replace or refill liquids, replacing or reloading battery etc.
  • Hypo #15251
    csunya fizika.......
  • zsebikle
    #15250
    Szia, ROBIKA a képek mikor lesznek már fent, vagy eltévedtél remélem nem.
    Én is fogok repülni, de nem olyan nagy repülővel, mint te, nekem még az biztosan nem menne.
    Nekem még a felszállás is nehezecske, mert mindig jobbra akarnak menni a gépek amivel, repülök.
    Remélem, majd csak belejövök, ha sokat gyakorlok, mer edzéseken is az EDZŐ-BÁ mindig mondja a sok-sok
    gyakorlás az alapja mindennek.
    Remélem, a képeid mi előbb fent lesznek és meg tudom nézni őket
  • melfoy
    #15249
    Be is szereztem egy Jostick-ot,holnap meg is érkezik,ahogy utánaolvastam kezdő játékvezérlőnek számomra tökéletes lesz....

    Thrustmaster T-Flight Hotas X Flight Stick

    A billentyűzetről való irányítástól biztos hogy jobb,és az ára is barátságos.

    Még annyit kérdeznék tőletek,hogy ajánlotok-e olyan fontos kiegészítőt ami általában szükséges az FSX-hez,nekem egyelőre az SP2 van fent és két scenery pack...
  • gabesz2222
    #15248
    tökéletes Airbus a380 VC-vel
    ajánlom mindenkinek akienk még nincs meg
    http://www.avsimrus.com/f/fsx-aircrafts-79/project-airbus-a380-lufthansa-vc-32977.html?action=download&hl=project%20openky
  • LegendTommy
    #15247
    kíváncsian várjuk
  • Robi546
    #15246
    Hát nem hogy vissza vagyis igen vissza is de amikor megyek oda és akkor! :DDD
    Na és amúgy már megvannak a képek,videók! :) ;) Feltöltöm a videókat YouTubera a képeket meg Kép Hostra és aztán majd ide teszem és azt majd külön hozzászólásba írom mert egy pár perc vagy óra mire feltölti! :D
  • [HUN]FaTaL
    #15245
    :DD
  • m814
    #15244
    "Szorítsatok hogy letudjak szállni! :D"

    Tehát vissza is szeretnél jönni?
    Jajjjjj!
  • Robi546
    #15243
    Hogy érted azt hogy a AI warez légi társaságot válaszd ???
    És még annyit szeretnék mondani hogy az idő pontot át tettem tehát nem 8-kor indulok hanem most mindjárt 17:45 vagy 17:55-öt körül na kamerákat elő készítem akkor még! (frapsot! :D)
    Aztán indulok na megyek majd hozok képeket és videót is! :)
    Na Hello all! Szorítsatok hogy letudjak szállni! :D
  • melfoy
    #15242
    VFR Scenery-Southeast England. Itt épp Shoreham városa felett repültem,nem volt rajta az élsimítás és az anisotropic szűrő,de ez látszik is a képen,most sokkal szebb lett hogy bekapcsoltam azokat is.

    #15239 Köszi:)Idővel menni fog remélem minden.Mostmár csak egy jobb minőségű Joy-t kell beszereznem.
  • zsoltfireman
    #15241
    Ez milyen VFR?
  • litlebubu
    #15240
    Ez TileProxi ?
  • Hypo #15239
    Na gratula:) ha kolyan veszed nagyon sok oromet fog okozni es rengeteg dolgot tudsz megtanulni.

    S!
  • melfoy
    #15238
    Végül is sikerült minden alap dolgot megtanulnom,és most már szépen fut az FSX,és ez a scenery valóban nagyon hangulatos..úgy érzem még sok órát fogok eltölteni ezzel a szimulátorral..

  • zsoltfireman
    #15237
    Ah....
    Akkor az Al Warez légitársaságot válaszd!
  • Robi546
    #15236
    (bocsi a 2x postért) Még elfelejtettem oda írni hogy: valakii nem-e tud adni linket egy Airbus A380-ashoz még hozzá Lufthansa Skinnel/festéssel mert avval szeretnék repülni azaz megcsinálni az útvonalat! :) na és akkor nem tud valaki ebben segíteni??? :S mert találtam én már a neten csak mindegyik bugos vagy nem volt jó mert: 1-ben hang nem volt,2-ban nem volt Virtual cockpit és hang sem! :( és nekem olyan AIRBUS 380 Lufthansa kellene amely: Van benne hang,Van Virtual Cockpit és Lufthansa skinnel van és sőt Airbus A380 -as legyen! :S Thx! Segítséget előre is köszönöm! :)
  • Robi546
    #15235
    Jah okés! :)
    Figyelek az időjárásra és a terv az pedig az hogy: most magam fogok repülni azaz Single Playerbe de valami jó hosszú úton fogok menni azaz hosszú útvonalon/légvonalba és hogy el-e tudok oda repülni tehát felszállni,repülni (ez nem nehéz :D) majd leszállni! :)
    Tehát ennyi lenne a terv! :)
  • Hypo #15234
    na akkor repcsi hozott itten:)) sok jo leszallast
  • melfoy
    #15233
    Köszi szépen mindent!
  • zsoltfireman
    #15232
    Hi!

    Elöbb nem lehetne kezdeni?
    Már alig várom!
    Az időjárásra figyelj!
    Mi a terv?
  • Robi546
    #15231
    Hali!

    Na srácok gondolom még nem felejtettétek el! ;)
    Akkor holnap 20:00-tól azaz 8 órától este indulok és fogok repülni és majd készítek videót is meg képeket is a repülésről! :)

    További szép napot! :)
    Sziasztok!
  • Hypo #15230
    zoom, allisd be valami gombokra a decrise selectiont es az increase selectiont
  • melfoy
    #15229
    Felraktam az FTX és VFR scenery packokat,feltettem az SP2-őt..és most megy minden szépen és jól,remélem így is marad.Még egy kérdés,külső nézetből tudom forgatni,le-fel állítani a nézetet,de hogy tudok közelíteni-távolítani?
  • Hypo #15228
    acc pack pedig nem art mert ugye eleve benne van az SP2 javitas, is de felrakhatod a sima fsx re is az sp2 t, de nekem meg mindig ugy tunik hogy driver gond lesz nem veletlenul megy az alap fsx el
  • melfoy
    #15227
    A drivert meghagytam,töröltem az acceleration pack-ot,és most tökéletesen fut..nagyon úgy néz ki az zavart be..
  • Hypo #15226
    Szerintem meg nem telepisd ujra, elotte egy VGA driver teljes remove, lehetoleg safe modban, aztan uj driver felrak es utana megnezni megy e.
  • melfoy
    #15225
    Hello,köszi a választ,megcsináltam amit leírtál,de sajnos nem oldódott meg a probléma..VGA driver nem a legfrissebb van fent hanem az azt előző..DX10 nem volt bekapcsolva sem a bloom,a játék alapból ultra high beállításokat használt,tehát nem nyúltam bele a grafikai beállításokba.Egyedül a controls menüben állítottam át egy két dolgot az irányítással kapcsolatban,az meg nem valószínű hogy összefüggésben van ezzel a problémával...Újratelepítem,remélem nem fog visszatérni ez a hiba.
  • gabesz2222
    #15224
    még egy kérdésem lenne?
    elősször is szeretném megköszönni az előző válaszokat
    másodszor pedig honnan tudok INS redszert letölteni? azt olvastam ingyenes de csak fs2004-hez és fs9-hez találtam nekem pedig fsx-hez kéne
    FMC is jó lenne ha már van ingyenes változata
    linkeket is megköszönném
  • Hypo #15223
    hali, torold ki az fsx.cfg filet
    Vista/W7: C:\users\(name)\Appdata\roaming\microsoft\fsx
    Xp: c:\Documents and Settings\USERNAME\Application Data\Microsoft\Flight Simulator x

    es utana indisd a gamet , ilyenkor ujra buildeli a cfg-t hatha igy elindul ha igen akkor meg kene majd amikor ujra beallitasz mindent kene figyelni mit allitasz be, lehet valami bibi ott van ( pl dx10 tok felesleges, bloom detto) Driver a vgahoz melyik?
  • melfoy
    #15222
    Sziasztok.Most szereztem be az FSX-et,ismerkedem vele,vagyis csak ismerkednék.Mivel tegnap még javában "repkedtem" mareggel pedig indításnál ez a hibaüzenet fogadott:This graphics card does not meet requirements for shader support.This product requires.....
    Nem értem mi történhetett,mivel tegnap még akadásmentesen futott max beállítások mellett..ma pedig a videókártyára panaszkodik.Esetleg valaki járt már így?Megköszönném a segítséget,ha nincs megoldás akkor újratelepítem...Pedig megszereztem az FTX és a VFR secenery packokat is hozzá és még sajnos kipróbálni se tudtam..