33535
  • Clidey
    #18883
    Jó lesz majd, mikor bejelented IVAO-n hogy LimaOscarUniform after take off request csillag összeszedős challenge! :D:D:D:D
  • Clidey
    #18882
    Óemgé!!! Wétéeff?!?!?! BAN PLÍÍÍÍÍÍZ!!!!!
  • Hypo #18881
    ez egy arcadnak is gyenge fos:))) szimulatornak nem is nevezi ok se en se. én elhiszem hogy van egy reteg aki szereti ezt de az a reteg max 3 honapig jatszik ezzel utana leves. mert megunjak, aki meg elhivatott rep buzi mint mi esetleg valodi pilota is vagy virtual legitarsasagnal nyomja vatsim ivao annak EZ MI??????

    kapd be MS na nem mintha masra szamitottam volna, gondolom lesz xboxra es windows smart phone ra is.
  • znady
    #18880
    na erzeket mondtam tegnap...sracok ez egy arcade dolog de remelem a nagy cegek tovabbra is elhalmoznak minket jofele addonokkal fs 9 es x ala
  • Klusi86
    #18879
    Kíváncsi vagyok erősebb szélben jobban pörögnek-e azok a szélmalmok mert így nincs benne semmi izgalom......
  • [HUN]FaTaL
    #18878
    Jószagú atyaisten :DDDD
  • Hypo #18877


    muhahahahahaha
  • Hypo #18876
    :) jók ezek az átvett cikkek
  • pvz
    #18875

    Ha valaki még nem látta volna:
    http://pcforum.hu/hirek/13466/Ingyen+repulhetunk+majd+tavasztol+a+Microsofttal.html?utm_source=newsletter
  • Hypo #18874
    Szerintem a többségnem nem az a baja hogy alapbol inygenes aztan veszel hozza teruleteket!! a gond az hogy az alap is egy szartalicska, es freewarenek vege mindent MS fog kontrollalni fejlesztok mehetnek a fenebe es inkabb arcade minstsem szim
  • ksgy
    #18873
    ismet offolok egyet:
    X-Plane 10 - görbe tükör - második forduló

    Ami a Flight-ot illeti: szerintem azert nem annyira rossz uzletpolitika ez az elso korben ingyenes dolog. Igy olyan emberekhez is eljuthat a szim, akik amugy nem vettek volna meg, de kiprobalni igy mindenkepp ki fogjak. Aztan, hogy meg is veszik-e, az mar mas kerdes :) A lenyeg valoszinu itt az volt, hogy minel tobb emberhez eljusson, rovid ido alatt. Ha megneztek mas piacokat egyre inkabb elterjed az app-market piac alapu sw kereskedelem (appstore, android market, steam). Mind sikeres es mukodo. Mind kinal ingyenes es fizetos kiegeszitoket. Ha MS meg tudja csinalni, hogy a kiegeszitoket felhuzza egy ilyen marketbe es elerheto aron adja az addonokat, akkor gyakorlatilag barki ossze tudja majd allitani a sajat szimulatorat azokkal a kiegeszitokkel ami neki kell - joval olcsobban, mint azt mondjuk korabban.

    Ha teszemazt meg tudom azt csinalni, hogy a kedvenc helyeimet osszesen $15-20-ert megveszem cakkpakk, de kulon a szimulatorert nem kell fizetni (felteve hogy jo a szimulator, elvezetes) akkor ez siman mukodhet, mert mindenki a sajat izlese szerint alakithatja ki. Nem mas ez sem, mint a market-es uzletpolitika lenyulasa: nesze itt az alap platform ingyen, de a programokert fizess apropenzt. Sok apropenzt. Es mukodik :)
  • Hypo #18872
    De ehhez nem kellett nagy közvélemény kutatás elég lett volna fel menniük avsim re és a forumon olvasni ennyi.

    Egyebkent kapcsolatban voltak mas fejlesztokkel de semmit nem mondtak nekik a terveikrol, szoval MS féle szimulatortol szerintem bucsut lehet venni marad fs9 fsx amig tamogatjak a hardwareket aztan jonapot.

    Addig amig valaki nem fejleszt egy masikat addig nem sok esely, prepar3d fsx alapjaira epul, es hat nem olcso viszont ha fsx hez megvan valamid akkor ingye atportolhatod.
  • Clidey
    #18871
    Arra azért kiváncsi lennék, miféle közvélemény- ill. piackutatást végeztek az MS-ék, mielőtt belevágtak a fejlesztésbe... szerintem semmilyet. Ugyanis ha megtették volna, akkor rádöbbenhettek volna, hogy a szimmer társadalom egész más irányba szeretné hogy fejlődjön az FS, mint ez a mostani gagyisztikus szenny.
    Mindenesetre jó volna ha valaki tűzhöz közel álló végigfutná a nagyobb portálok fórumait és levonná a megfelelő konzekvenciát...persze lehet már késő, lévén tavasszal releasélni akarják ergo gyökeresen úgysem tudnák már átalakítani az egészet. :(
    Csak az a baj hogy ezzel az üzletpolitikával hazabasszák a csomó FS-el foglalkozó, FS-re épülő honlapot, nem is beszélve a simmarketről. Pontosabban nekik maradnak a régi cuccok (FS9, FSX) a Flight-ról meg maximum cikkezhetnek. Hát LOL!! :-/
  • Hypo #18870
    az lenne még csak jó lol:))) egy normalis eljárást nem tudnak leszmulalni atc fos akkor mit varunk attol hogy meg vonatokat is tudjon_? lol

    szar az egesz
  • almostatys
    #18869
    Ez a Microsoft Flight tartalmaz majd nagy utasszállító gépeket is vagy csak kisrepülőket? Egyébéknt arról is szó volt korábban,hogy össze lehet majd csatolni a Microsoft Train Simulatorral is,nem?
  • Medwyn
    #18868
    ...az önbizalom az a jóleső érzés, ami az orra bukás előtti utolsó pillanatban eltölti az embert... :P
    Ennyit az MS Flightról.
    Az egész kampányuk a hallgatásra épült, márpedig csak azok hallgatnak, akiknek nincs mit mondani, illetve amit mondanának, az nyilvánvalóan nem tetszene senkinek.

    A Microsoft akár politikai párt is lehetne... :P

  • znady
    #18867
    felhők :lol xd nagyon szarok,illik a mesezenékhez...:)
  • Hypo #18866
    köszi az infót és végre a pumás logo van a neveben I LIKE IT:)
  • Sanyo
    #18865
    Nos, csak címszavakban, hogy ne legyen gond. :)

    Nagyon gyorsan betölt, de max grafikán sem túl meggyőző, az ICON kívül belül szép, de a scenery szinte semmivel sem jobb az eddigieknél. A repmodell egész jó, bár nagyon kevés időm van FSX-el, FS2004-el meg semmi, ezért nem merném összehasonlítani. Felhők, időjárás tetszik. Az achievement vadászat teljesen árkáddá teszi, bár valószínűleg így fog tömegeket vonzani.

    Összességében nem rossz, de sokkal-sokkal többet vártam, nekem óriási csalódás.
  • Clidey
    #18864
    Azt hiszem, mostmár biztosra vehető az MS Flight bukása. Amerre csak jár az ember a neten, mindenhol csak fikázzák - de még a bétateszterek is. Ez pedig sosem jelent jót... Megjelentek már a Tecsős videók is, melyekből megtudni, hogy a menü pl. nagyon eyecandy lesz, de maga a szimuláció szart sem ér - eléggé unrealisztikul repül a Stearman meg az Icon is.


    Valamelyik bétateszter már a letöltési linket is megosztotta a bétához - az más kérdés hogy nem lehet onnan letölteni...de mondjuk a videók alapján nem is bánom. Ez a game (merthogy az lesz az már tuti) egy kalap fos lesz, csakis és kizárólag a vérpistikék igényeit szem előtt tartva fejlesztik. Így marad az FS9 ill. az FSX az igazi szimeseknek, illetve a vastagabb buxájúaknak a P3D.
  • Hypo #18863
    Köszi, pont hasonló élményt írt le egy amcsi barátom is...:(
    és itt egy érdekes adalék ORBX tól
    Long story short, we spent a lot of time working with MS on white papers and looked at the code, gave them copies of all our products, told them how to do it right. They even used screenshots of our 1S2 Darrington in their mission dialog boxes, so they must have installed our scenery into Flight at some point, LOL!

    About March 2010 everything went quiet despite promises of new builds. Later in 2010 we were told to go away, no SDK will be shipped.

    Thanks MS, for all the fish.

    I've been a good NDA citizen and kept my lip zipped as best I can, although I saw there were some leaks last year from other disgruntled devs.

    Bottom line for us is that a closed environment with an in-game app store does not appeal to us since we cannot generate income from such a proprietary arrangement. I doubt that a belated SDK will arrive quickly enough for us to hold any interest now. The studio IMHO should not have stopped talking to third party developers but a decision at VP level must have been made to internalize the project.

    As for Orbx FSX will remain our core platform for at least 5-10 years and we will run Prepar3D as a parallel platform. We're porting all our stuff to P3D over the coming months. P3D V2.0 looks crazy cool, although I am under NDA with LM. We will release about 30+ products for FSX/P3D this year alone, including about 5-6 new regions including some in Europe. We're doubling our regions team and investing in FSX/P3D R&D as quickly as we can. We see no reason why anyone would walk away from 5 years of FSX addons investment to a new simulator. The future from our perspective is very bright.
  • znady
    #18862
    ja es igy elsore a betateszt alapjan,azt mondom hogy aki szimulatorozi szeretne,az maradjon. az fs 9nel vagy x nel.
  • znady
    #18861
    na akkor elmondom mi ujsag.valoban meseszerű zenek es kellemes nõi instructor vezet vegig a tutorialon pl a stearman gep kezeleserol checklist ekben,de a repmodell szvsz sokkal jobb mint az fsx es default cesna nal.ket gepet lehet repulni az icon -t es a mar emlitett boeing stearmant.az icon olyan mintha egy autot vezetnenk teljesen megreformaltak az instrument paneleket pl egy 737hez kepest.valoban lehet zaszlokat gyulyteni barlangokbol,aminek a texturai full grafikai felbontasban is szarabbak,mint egy supernintendo pilotwings es texturai...,viszont alapbol az en elobb leirt configomon sokkal zokkenomentesebben futott,mint az alap fsx.az iranyitas igy elsore xplane 9nekem...
  • carlosfly
    #18860
    Ebbe hol olvastad, hogy játék lesz? Mert ebbe teljesen mást írnak.
  • LegendTommy
    #18859
    Legalább kivették a Szimulátor szót a címből. Nem értem miért kelett egy arcade fost csinálni, akik a szimulátor miatt vették meg azok nem akarnak átrepűlni barlangokon, hogy rejtett zászlókat vegyenek fel.
    Ismét mégnagyobb piacot akarnak szerezni, ezzel mivel a 'sima' szimulátor nem köti le a nagy közönséget.
  • Rodman6
    #18858
    ...bocs, Microsoft Flight-al kapcsolatban.
  • Rodman6
    #18857
    Gyerekek, van egy nagyon rossz hírem a Flight X-el kapcsolatban.... de a mai világban már megszokott.


    http://gamekapocs.hu/hir/27029/free_to_play_jatek_lesz_a_microsoft_flight
  • znady
    #18856
    tisztelet az. uraknak!joideje figyelem az itt leirtakat,naponta benezek,de tegnap elhataroztam :reggelek.jomagam 15eve repulok a monitor elott,c64 en kezdtem,majd pc pro pilot flight unlimited...stb szep sorjaban.most egy imac em van igaz 'csak' i3 4magos 3.2ghz proci 12giga 1333mhz ddr3 ram ati hd 5670 vga es 7200sata winyo.a win 7 64bit szerint 5.9es elmenyindex. (a gyari 4giga ramnal csak 5.2volt)a ram upgrade nagyon sokat segitett.par nagyobb aerosoftos scenery,rex2 overdrive es utx europe es ground env extreme is fenntvan.repcsik:pmdg 737,es par carenado kisgep.mindez fsx deluxe meg acc pak.gyakorlatilag szaggatasmentesen mukodik minden neha lhbp kicsit szaggat,de nemjelentos.erdekes hogy szinte csak az....
    ja tegnap kaptam ejjel 2kor egy levelet egy ismert cegtol,akik arra kertek hogy ezt meg csak emliteni sem emlitsem....;)kuldtek egy letolteni valo csomagot,amiben volt egy repulos jatek kiprobalhato verzioja,amire sokan varunk itt....es ha erdekel szivesen elmeselem mik a benyomasok igy 24 ora utan....persze csak ugy hogy nemmondjuk ki hogy ez melyik jatek meg hasonloak jo???!!! na valaki?
  • [HUN]FaTaL
    #18855
    Nem, az SP nélküli. Kell rá az Acc pack, vagy az SP1 és az SP2.
  • gyuri35
    #18854
    Passz.Hosszú idő után töltöttem le újra a játékot és mellékelt sp1-l jött le+hozzávaló crack-l!
  • Robi546
    #18853
    SP1 az nem az alap ? :D
  • gyuri35
    #18852
    Sziasztok!
    a SP1 mit javít?Megmondaná valaki?
  • abassc
    #18851
    Sziasztok!

    http://techline.hu/it/2012/1/5/Tavasszal_erkezik_a_Microsoft_Flight_repulo_OA0CXZ#rss


    Hát ha igaz lesz.Nah meg gépigény.
  • spyy55
    #18850
    tutorial ...véleményeket, kritikákat szeretnék kapni... (Diamond DA20-100 Katana 4X)
  • Hypo #18849
    szoval MS FLight-ot szerintem felejthetjuk de varjuk meg amig kijon, eleg nagy a felzudulás kulonbozo forumokon, ugye mindenutt emlegetik a PRepare3d-t. Erdekes, csak hat az alapja 500dodo:)
  • almostatys
    #18848
    Szia! Tönkre is tette az FSX-et ez a Pilot In Command Evolution 737 vagy csak kifagyasztotta? Szóval nem kell ez miatt újratelepíteni az FSX-et? Csak azért kérdezem,mert akkor engem sem érdekel a cuccos.
  • carlosfly
    #18847
    Igazin úgy megy ahogy most neked. A sárkányoknál van forditva de ott csak a földön való irányításhoz.
  • napstR
    #18846
    de teljesen arra áll rá a lábam, hogy ha a jobb oldalit csúsztatom előre akkor balra forduljon........ igazi gépeken ez hogy megy? :)
  • alien1313
    #18845
    Akkor nálad is jól működik.
  • [HUN]FaTaL
    #18844
    ROFL :D