33535
  • fs9pilot
    #21214
    Oké. De én integrált videókártyával vagyok! :) Ha beh*gyozok se tudom olyan részletességűre felhúzni a beállítást mint a tiéd, hiába van alatta vas. A kártyám l*fasz.

    Vagyis, feltudom tenni olyan részletességre. De nem akarom leolvasztani az alaplapról az északi hidat, 1FPS mellett. :)) Elég lesz végéát vennem majd, nem akarok lapot is. :D
  • carlosfly
    #21213
    Na akkor mondom. Ezen se cfg se semmi mahinálás nincs. Ez ahogy feltelepedett amit a gép dobott. A felbontást állítottam fel 1920-ra az elsimítást bekapcsoltam és fps-t 27 re.
  • fs9pilot
    #21212
    Elhiheted, ha lesz vagyis lenne végre valahára egy tisztességes végéám' én sem ilyen beállításokkal tolnám. Valamint fele ennyi időt se töltenék a cfg b*sztatásával. :) Akkor is alkalmasabb még ilyen "gyér" autogennel is VFR-t repülni mint az FS2004. "SZERINTEM".

    Gondoltam hogy nem az én grafikai beállításom a legrészletesebb a világon. :D
  • carlosfly
    #21211
    Default FSX kivétel a vizet.

  • Hypo #21210
    :)) sok jó leszállást:)
  • fs9pilot
    #21209
    Update: Még egy húzós ORBX Scenery -vel, addon repcsivel sem rezzen meg. :)))) Úgy örülök mint ha Ferrarit kaptam volna névnapomra. :Ð
  • fs9pilot
    #21208
    Én nem tudom mi lett most az FSX-el, de gyönyörűen fut. Igaz kompromisszumokkal, mert pár dolgot le kellett tekerni, meg igaz a cfg is ronggyá van állítva, de végül is ilyen lett:


    Látványilag sem lett utolsó attól függetlenül hogy pár dolog le lett tekerve. Végül is, VFR -nál ki a rákot érdekel a boats, meg az ai traffic. :)) Úgy is csak erre használom.

    Ja és ami a legfontosabb, egyáltalán nincs stutter. :)
  • koreny20
    #21207
    Gyönyörű lett pér, nemrég jártam ott motorral, tökéletes modellezés
  • Hypo #21206
    hát nehéz ugy ai trafficot boatokat road trafficot lodd ki teljesen. Visibilit minimumra, clouds coverage minimumra es adj neki fps limit ben 24 fps-t es proba.
  • fs9pilot
    #21205
    Egy kis kérdés.
    Ugye még integrált VGA-val tolom a szimet, a mai napig nem tudtam venni, a konfigom viszont új, az az aláírásban látszik.

    Múltkor feltettem az FSX-et. Fps limiterrel, a cfg fájl elég jól belőve. Majd nem azt mondhatom hogy nagyon szépen ment, középmagas grafikán ami azért egy 1gigás HD3000-es onboard kártyával nem rossz. Addon Carenado röpcsivel. Viszont olyan stuttering volt néha hogy már fájt. Nem tudom mi okozhatja. :/ Ezért letöröltem. Mert elég kiábrándító volt. Van értelme újra visszatenni? Szeretnék már néha VFR-t is repülni. A Bufferpools -os megoldást láttam, a stutteringre nem tudom hogy az használna -e valamit. Ezt a megoldást nem próbáltam mielőtt leszedtem volna.
  • metaxx
    #21204
    [URL=http://fotelpilota.hu/ingyenes-piaggio-p-180-fs2004-re-es-fsx-re/]"Kis" Paiggio FSX és 2004 alá is, is ingyenesen.[/URL]
  • tzotyu
    #21203
    PORBLÉMA MEGOLDVA!!! :)

    Feltettem az SP2-t (Shader 3.0 nélkül) és szépen megjeleníti a korábban hibásnak tűnt modelleket!
    Viszont most meg licenc gondjaim lesznek, mivel csak próba képen tettem el a programot, hogy egyáltalán futtatja-e a gépem....

    Köszönöm a sok segítséget! :)
  • tzotyu
    #21202
    ÉS az Acceleration Pack módosít valamit a megjelenítésekben is?
  • tzotyu
    #21201
    Köszönöm szépen! Nem engedi telepíteni a Shader Model 3.0-t, mert az SP1 van fent. Igyekszek beszerezni az SP2-t és felteszen, remélem megoldódik a probléma.
  • 59th Ducky
    #21200
    A Shader Model 3.0 esetén erre gondoltam:

    http://www.lockonfiles.com/index.php/files/file/1887-fsx-shader-30-mod-v16/
  • 59th Ducky
    #21199
    Na én megnéztem nálam hogy adja.
    Acceleration Pack-kal nálam szépen rajzolja a madárkát.
    Neked meddig van frissítve az FSX, SP1 , SP2 ?
  • tzotyu
    #21198
    Leírok pár dolgot a gépemről, hátha ez segít valamit:
    - windows 7 x64
    - 6 GB RAM memória
    - Intel Pentium B960 2,2 GHz (Duo) CPU
    - Nvidia GeForce GT520M - 3800 MB videókártya

    Az FSX-et a telepítő automatikusan a Program Files (x86) mappába tette, nem hiszem, hogy ez a baj....
  • tzotyu
    #21197
    Először is köszönöm a segítőkész válaszokat! :)
    Tehát, az install elvileg jó helyre ment, a SimObjects/Rotorcraft-ban ott a modell, a Gauges mappában is van belőle, szóval szerintem ezzel nincs baj.
    Az Acceleration nincs fent. Összefüggésben lehet ezzel?

    Az, hogy a Shader Model 3.0 fent van-e azt nem tudom, hol tudok ennek utána járni? Mondjuk szerintem fent van, mert használom a Farming Simulator programot is és szerintem az használja. (A windows keresőbe beírtam, hogy shader modell, és elég sok fájlt kidobott, de úgy látom, hogy mind a farming simulatorhoz kapcsolódik.)

    Köszönöm!
  • macleody
    #21196
    Nekem is fent van de nem zavarja a helit. Bár igaz csak egy kanyart repültem vele, a BS után kicsit gagyinak tűnt :)
  • 59th Ducky
    #21195
    Tippelek...
    Fenn van a Shader Model 3.0 modocska :)
  • macleody
    #21194
    Milyen kiegészítőket használsz? Acceleration fent van?
  • Hypo #21193
    jo helyre ment az install minden file a helyen?
  • tzotyu
    #21192
    Igen, FSX modellt használok! Közben keresgettem a neten és írnak hasonló problémát, de megoldást nem találtam hozzá. Elég bosszantó, mert más modellek gond nélkül működnek!

  • metaxx
    #21191
    LHSimulations LHPR FSX Béta teszt
  • Clidey
    #21190
    Biztos hogy FSX modelt használsz FSX alatt?
  • tzotyu
    #21189
    Sziasztok!

    Olyan problémám van FSX-ben, hogy az ND helikopter modellek "szétesnek". A külsejük átlátszóvá válik, a rotor pedig a gép testébe kerül 90 fokban elfordítva.

    Erről egy kép:

    A virtual cocpit viszont szépen működik, csak a modell külsejével van baj. Csak a Nemeth Design modelleivel csinálja ezt, más kiegészítőkkel nincs problémám.
    Ha valaki találkozott hasonló problémával és tud megoldást, kérem jelezzen.

    Köszönöm szépen!

  • Hypo #21188
    Hali. sokunknak van ez a setup itt vehetsz újat http://www.users.hu/kereses/pag_egyszerukereses.aspx?SZURES=saitek
  • Frenklin737
    #21187
    Sziasztok érdeklődni szeretnék, hogy van e valakinek eladó hasonló
    http://www.youtube.com/watch?v=rTkHxOCLjsA
  • metaxx
    #21186
    BASLER BT-67, Egy igazi klasszikus, új köntösben
  • Hypo #21185
    hát meglássuk:)
  • bondi
    #21184
    PMDG 777 preview
  • Hypo #21183
    :)) de nézd úgy mennyit spóroltunk, megláttuk elhánytuk magunkat és kész most meg akinek igazából csinálták azok meg vagy nem léteznek vagy olyan kevés hogy MS inkább becsukja...... azért az ha poicit számolsz azt jelenti hogy a 10 ezret se érték el.....no comment
  • polluxware
    #21182
    Mathiszkáék is felrakták a hírt (ééroszoft)
  • almostatys
    #21181
    Inkább írnák át az FSX motorját,hogy az akadásmentesen működjön!
  • m814
    #21180
    Sokkol a hír!
    Egy világ omlott össze bennem....
  • napstR
    #21179
    srácok! megéri feltenni ezt a rex essential-t a rex+overdrive helyett?

    látom van benne valami weather engine, amit mint ha nem is lehetne kilőni(?!). hát nem tudom. én az ase-n kívül nem bízom egyikben sem. szóval annyi, hogy került bele egy raklap tök felesleges újítás, kicsit jobb kezelőfelület és ennyi?
  • napstR
    #21178
    nagyon tetszetős oldal! köszi a linket :)
  • metaxx
    #21177
    FSX Freeware szekció 4.
  • Hypo #21176
    Szep repcsi wallpaperek minden felbontasban akit erdekel
    http://www.eaa.org/wallpaper/
  • 59th Ducky
    #21175
    Érdekes olvasni hogy módosulnak a hírek weblaponként :)
    A Microsoft Aces Studios-t már 2009-ben "bezárták" ;)
    Tagjainak jelentős része a Lockheed Martin Prepar3D fejlesztésben segítkezik.
    Most a Microsoft Game Studios pár project-jét törölték.
    Na ez így kerek...