33535
  • Nesu
    #22254
    Köszönöm a válaszokat mindenkinek !!!!!
    Akkor marad a LevelD .Az Aivalsoft Electronic FlightBag je támogatja a LevelD t is .

    Az én elképzelésem az utasszállítókról amikbe be akarok ruházni ;

    Level-D 767
    PMDG 777 bár a CaptainSim 777 is szóba jött ,de marad a PMDG

    Fokker 70 ,
    CRJ 200 - ról tud valaki valamit mondani ,mely gyártóktól érdemes venni / és a VC is nézzen ki valahogy .(A Wilco CRJ 200 -ra mindenki panaszkodik) (A Fokker amit láttam ,annak viszont csak 2D panalt mutattak minden videón)


  • Hypo #22253
    admin modban installaltad?
  • bur07
    #22252
    Esetleg van valakinek ötlete a Fokkerben?
  • perko
    #22251
    Az biztos, hogy nálam lehet valami beállítási probléma.
    Van egy Duxfordos free scenery amihez van egy autoinstallos AI kiegészítő. Az is berakta az Aircraft könyvtárba a repülőgépeket de az FS nem látja.
    Csak azt nem értem, hogy a AI_Traffic_Pack_Hungary_v11 meg miért jó?
    Az biztos, hogy emiatt nem rakom újra az FS-t, de lehet, hogy csak az oldaná meg a problémát.
    Teszek még egy pár kisérletet a beállításokkal, aztán ha nem sikerül, hagyom a francba az egészet.
    Mégegyszer kösz, hogy foglalkoztál a problémámmal.
  • Hypo #22250
    néztem de egyenlőre nem találtam ilyen hibát a fórumon, én nem használom ezt, az austral ai packok vannak meg azok tokeletessen mukodnek
  • perko
    #22249
    Köszi.
    Próbálkozom amíg meg nem unom.
  • Hypo #22248
    passz esetleg fullterrain.com es ott a forum hátha másnak is van ez a gond
  • perko
    #22247
    A controll panelen, csak a default trafficot lehet ki-be kapcsolni.
    Az AI Traffic dense beállítással kisérleteztem 15 és max között, de semmi változás.
    A PNW van telepítve a térségben.
  • bur07
    #22246
    Egyértelmű csak a Level-D !!!!!!! Quality wings nem egyértelmüen a leg jobb. FS2004-re a PSS B757 a nyerő.
  • Hypo #22245
    LEVELD az isten:)
  • VDomino
    #22244
    Szerintem egyértelműen a Level-D.Többit nem próbáltam,de Captain Sim gépei zabálják az fps-t,Just Flight gépei meg nem a kidolgozottságukról híresek.
    Level-D rendszerszimulációja elég magas szintű,és fps barát a VC.
  • Nesu
    #22243
    Van még a Just Flight 767 -e .Mit tudtok elmondani melyik a jobb ?

    Level-D 767 ,Captain Sim 767 vagy a Just Flight 767 .
  • Nesu
    #22242
    Malév gépei Goodyear, Arizona-ban Az arizonai sivatagban végzik a Malév gépei


  • Nesu
    #22241

    [center ] Level - D 767 vagy Captain Sim 767 melyiket érdemes megvenni ?
    a 757 es ben a Quality Wings nyert ,de itt nehezebb a dolgom .





    [/center]
  • Hypo #22240
    Control paneljet nézted ott ki be lehet kapcsolgatni? Illetve Ai Ga traffic legyen 50% on egyébként a térdég meg van neked az orbxtol a repterek mert azokhoz lettek igazitva
  • perko
    #22239
    Az előző #22238 hoz.
    Közben megtaláltam a manualt, de a megoldást nem.
  • perko
    #22238
    Ma volt egy kis időm és ki szerettem volna próbálni a FTX North American GA AI Traffic 1.00-t.
    Rendelkezik telepítővel, fel is rakta hiba nélkül, de a térségben futtatva az FSX-et nem látszanak az AI gépek . A WOAI gépei igen.
    A .../SimObjct/Airplanes/*.* könyvtárban FTX NA mappákban ott van a 44 db. repülőgép.

    WOAI van telepítve és hibamentesen működik.
    Utoljára az AI_Traffic_Pack_Hungary_v11-t tettem fel. Mivel még nincs kész az FSX változat, kézzel raktam be a mappákat a SimObjct/Airplanes/ könyvtárba és primán futnak a magyar reptereken az AI gépek.
    Manual nincs az FTX AI-hoz. Keresgéltem a neten de nem találkoztam a problémával.
    Van-e valakinek ötlete, hogy mi lehet a probléma?

  • Nesu
    #22237

    How Do It !!! / Hogyan Csináld !!!

    Airplane Painting / Repülő Skin


  • Strami11
    #22236
    Na banyek gyakrabban kell olvasnom ezt a fórumot!
  • Nesu
    #22235
    Valaki legutóbb keresett ingyenes repülőket ,ha minden igaz hazai színekben .

    Bombardier Dash 8 Q400 for FS2004 & FSX

    Project Tupolev Tu-154B-2 for FSX
  • Hypo #22234
    kicsit több az effekt mint a content de annyira nem szar:)
  • Nesu
    #22233
    Akkor ezt figyuzzd :))))


  • Hypo #22232
    ezeket hívom környezetszennyező videóknak:)
  • Nesu
    #22231

  • Hypo #22230
    Akit esetleg a tortenelmi repcsi dolgok erdeklik http://fsclassics.com/
    jon Normandy 44 scenery is:)
  • Hypo #22229
    EZCA kamera profilok
  • Hont
    #22228
    Alapjában nem tetszenek a szőke csajok, de ez nagyon ,de nagyon tuti...
    Meg még a repülést is szereti. Arról már nem is beszélve, hogy ért is hozzá!
  • VDomino
    #22227
    Ez a kép úgy lenne stílusos,ha az FSX futna a notin.:)))
  • Hypo #22226
    :)))))

    Más aki esetleg nem látta
  • metaxx
    #22225
    Nagy rajongója vagyok én is a pilóta lányoknak, ő pl. Patricia Gross, és SFO a Condornál.
  • Hypo #22224
    Érdekes, Én mondjuk az ingyenes Beechcraft D18S Twin Beech et hasznalom van FSX FS9 re
    Original model by Milton Shupe, Scott Thomas, and André Folkers. Szerintem jobb mint a fizetős:))
  • Hypo #22223


    Kicsit Más:
    Érdekes cikk WizzAir es Pilóta csajszi
  • metaxx
    #22222
    CR1-Software Beech18 fillérekért, FS2004-re és FSX-re
  • metaxx
    #22221
    Teljesen jogos! Sajnos ez a hátránya, ha fáradtan ülök le megírni egy cikket. A linket javítottam. Köszönöm az észrevételt.
  • Nesu
    #22220
    FSX - Boeing 777-200 Mega Pack v2

    FSX - Boeing 777-200 Mega Pack v2: Boeing 777-200 Mega Pack v2 VC and Enhanced Features 2012 Boeing 777-200 by Project Opensky multi pack complete with KLM, Air France, Delta, Austria Airlines, Fedex Cargo, American Airlines. Rezize gauges panel and gauges texture of 1024pixel to 512pixel for best VC perfomance. Add four(5) new wing, roll and turbine views. Contains B777 custom sounds too, and re-configured pilot head view. Create a new 777_roll.wav extracted for a real 777 rolling plane, for more realistic runway and taxiway rolling experience. Performance of the aileron, rudder and elevator response x2 for best flight. By Gary R.

  • bur07
    #22219
    Esetleg tud valaki müködő an-24-est az FSX.Esetleg a Samdim design féle an-24est át írni fsx-re.
  • perko
    #22218
    Ment.
  • Tompoxxx
    #22217
    Köszönöm, az is nagyon jó, küldd el lécci.
  • perko
    #22216
    Ha ez jó, el tudom küldeni mert megtaláltam : woamahv1.zip
    763 van benne de 762-őt nem látok.
    Ez van benne:
    "Welcome to another release of World of AI.
    MALEV HUNGARIAN AIRLINES WINTER 2008
    Please follow the installation setup in the installer to ensure you have totally automated setup of this airline.This package is for FS2004 and FSX.
    Credits :
    Models : AIA B736, B737, B738, B763, EMB-120, F-70, CDAI CRJ200
    Modelmakers : AI Aardvark, Charles Dayhuff
    Repaint : Martin Landmann, Federico Permutti, Brian Mitchell, Andrew Langille, Heiko Schmidt, Boback Shahsafdari, Aleksandr Partizan
    Flightplans : Tamas MeZei & Stephen Croft / Alpha-India Group"
  • gaspen
    #22215
    PWDT Zlin Z-142 FSX Reloaded V1.0 - for free