33535
  • Clidey
    #25259
    Ja én volt még a Flight Unlimited Su-26-al meg Extra-300-al és Decathlonnal...na azt is rojtosra játszottam, de mivel a vasam nem volt akkoriban sem egy erőmű, így 640x480-as felbontásban... :D
    Később mikor már izom gépem volt hozzá, nem bírtam elindítani se már még dosbox alatt sem... :( Pedig megnéztem volna végre 1024x768-ban is szívesen! :D
  • metaxx
    #25258
    Én az EOA nevében kikérem a kezdetlegest. Az LHX-et rommá toltam. De napi 4-5-6 órákat! :D Egyébként felhőben most is megvan az installja, csak dosbox kell alá, és bármikor megy. :D F-29 Retalitor, és Red Baron volt még. Jahh, és Dogfight. :D
  • Clidey
    #25257
    Később FS4, FS5, FS5.1, aztán sorban a többi egészen az FSX v2.0 zárt bétáig. :)
  • Clidey
    #25256
    ZX Spectrum - Fighter Pilot, Tomahawk :)
  • Hypo #25255
  • i robot
    #25254
    c64, kazettás, ACE. :D
  • fs9pilot
    #25253
    DOS - időkben: Yeager? :D Esetleg nagyon kezdetleges: LHX. :D
  • znady
    #25252
    c64 en stealthfighter?;))
  • Hypo #25251
    hát sierra féle pro pilot, FLY1, fs....de rég is volt, a defender of the crowd-rol ne is beszéljunk
  • nibron
    #25250
    Majd töltök fel a youtubera videót. Most még nem megy, szóltak, hogy nincs akkora tárterületük.

    Egyébként nekem nem kellett tanulnom a repülést. Ment az magától is. Olyan profin repültem, hogy egyáltalán nem kellett a fékszárny, trim meg az a sok felesleges kütyü. Az ILS-t egyenesen hülyeségnek tartottam. Az első gépeken sem volt, ergo az akkor nem fontos, csak parasztvakítás. Navigáció dettó. Mentem amerre láttam. Érdekes, hogy a landolás nekem is olyan bukórepülésféle volt mint a videón. Ennek az oka ugye, hogy nem lehetett érzékelni a képernyőn a magasságot. Hmm, lehet, hogy a rossz felbontás az oka? Fékszárny nélkül cessnával olyan 180-190 kts körüli érkezés. De akkoriban még a szimulátorok gyerekcipőben jártak és tele voltak mindenféle hibával. Pl. leszállás után ha nem tört ki a futómű, akkor nagyon pattogott, a futópályák pedig túlságosan rövidek és keskenyek voltak, mert sosem sikerült a végéig megállni. Még a KORD 32L-en sem. Vagy állandóan letért valamelyik irányba, ha pedig szerettem volna visszaterelni, mindig felborult. Az újabb szimulátorokban azért már kijavították ezeket a hibákat, azokkal már sokkal könnyebben jáccok.
  • fs9pilot
    #25249
    Azért majd szólj már ha kijátszottad a Flight Simulatort! Bár, jobban örülnék ha írnál egy végigjátszást. :D
  • nibron
    #25248
    Annak idején (10-15 éve) elhatároztam, hogy minden gémet végigtolok amivel kapcsolatba kerülök. És ezt a mai napig tartom. Kivétel a repszim. Mert az istennek se jutok a végire. Pedig már baromira unom. Idétlen microsoft, hogy a búbánatba tudott egy ilyen szar történetet kitalálni. De akkor sem adom fel. Maximalista vagyok, nem kicsit, maximálisan.
  • znady
    #25247
    amugy apropo a videon felbuzdulva erdekelne hogy Ti hogyan kezdtetek neki a dolognak es mi az ami leultet a mai napig a monitor(ok)elè,hiszen gondolom mar nem 12-16evesek vagytok Ti sem.gondolom mindegyikotokben bennamarad az a gyermeki atszellemules amikor "repultok"a szimulatorral.szóval mi lehet a varazsa??
  • almostatys
    #25246
    :-DDD

    Rendben,akkor várok vele. Inkább teszek félre a PMDG 777-re,ami előreláthatólag egy-két héten belül megjelenik végre.
  • Clidey
    #25245
    Gondolom nem merték megreszkírozni a repülőtársadalom és a repülést szerető tömegek reakcióját, így szépen visszatáncoltak a szervezők.
    Lehet ugyan vitatkozni Gyuszibátyánk politikai szerepvállalásáról és ténykedéséről, ám repülőtudása azt hiszem megkérdőjelezhetetlen.
  • polluxware
    #25244
    akkor is felbasztam magam rajta egy pillanat alatt...

    egy K!

    pillanat alatt

    baszki a DEDÓ országa vagyunk....
  • perko
    #25243
    Gyorsan változik a világ.
  • Clidey
    #25242
    Le vagy maradva. Már változott a dolog, mégiscsak repülhet.
  • perko
    #25241
    OFF

    A repülőnapon nem repülhet Vári Gyula őrnagy!

    Szégyen, hogy már itt tartunk.
  • metaxx
    #25240
    Jahh, Fritz lekente őket egyesével. :D Te egy állat vagy :D
  • Nesu
    #25239


    Köszönöm a választ !!!!

    csak azét kérdezem mert itt olvasgatom a Fakkját és nem lelem a választ ...
    na most ,hogy éjszakázom ,nem ugrik be mi az hogy Aránya
  • polluxware
    #25238
    be vannak azok kenyve zimmmmmmmerittel vástágon...
  • metaxx
    #25237
    Egyébként én is azon gondolkoztam, hogy 600.000 tonnányi lőszert rájuk lőttek, de egyik okosnak se jutott eszébe, hogy a MÉH-ből kölcsönkérjék az autó emelő baszom nagy elektromágnest! Aztán akkor nem ugráltak volna. :D
  • polluxware
    #25236
    háá majd hívom a pirézeket, oszt hirtelen a MÉH-be találják a mágukat a kis Dik csáttogók..

  • metaxx
    #25235
    LOL :D
    Azért csak vigyázz az 'Ásgárd' hatalmas tudással, mert a replikátorok ellen mit sem ér :D
  • polluxware
    #25234
    1. mai szemmel nézve egy eléggé megavasodott géppel rendelkezem...

    2. én mivel "Ásgárd" illetőségű vagyok, így eleve az ősök minden tudásával reldelkezem, és K. nagy a primtám...

  • polluxware
    #25233
    elveim ellen való ,de...

    a válasz igen, minden jelenleg kapható addon gépre, avagy 3rd párty fmc-re vonatkozik

    kivéve az Ariáánya
  • metaxx
    #25232
    Ezzel most azt mondod, hogy akinek kevés a gépe, ne repüljön? :D

    Értem én mit mondasz, 100%-ig, de te is voltál kezdő. Én is. Emlékszem, mikor kezdő voltam, és nem értettem még a navigáció nagy titkait, a GPS-t kinyitva és vizuálisan követve a kirajzolt útvonalat, kézzel tekertem a headingeket egy Budapest Amsterdam vonalon. És, hogy meg voltam elégedve magammal, hogy mekkora király vagyok. :D
  • Nesu
    #25231
    Ki tudja ,hogy a Navighraph oldalán a megvásárolt 13 ciklus minden gép adatára vonatkozik ?
  • Nesu
    #25230
    szerintem te várj amíg nem éri el a v1.00 -t mert csak idegeskedni fogsz ...
  • polluxware
    #25229
    nem az a baj hogy érdekli a téma...

    csak istenem.....

    háááá hogy néz ki a videón a gép, meg minden:) totál 0ra levett grafika, totál okádék.... a szövegkörítés, meg elérte a kedves vezérünk által hőn áhított 40es évekbeli tudatlan cseléd szintet



  • Hypo #25228
    bár 10 ezer lenne olyan mint a srác.....de van vagy harom millió
  • metaxx
    #25227
    Nem tudom, én sajnos nem tudok az ilyeneken nevetni. Nem mondom, hogy nem néztem én is tátott szájjal a videót, és csaptam a homlokomra vagy 150x, de a lendület, és a bátorság megvan, úgyhogy én ajánlottam neki pár linket, ahol tanulni tud. A megfejtést nem mondtam meg neki, tanulja csak meg maga. :D
  • polluxware
    #25226
    igazából ez egyfajta feltünési viszketegség sztem.. hozzátenni nem tduok de legalább látnak;)

    én példul ilyen szellemben fórumozok bizonyos helyeken:)

    a foci a kedvenc témám:))))
  • nibron
    #25225
    "Nézzétek meg és segítsetek ha van valami amit nem jól csináltam!!!"
    Könnyebb lenne felsorolni mit csinált jól. Azért kíváncsi lennék mi volt a terv. De sebaj, innen bőven lehet hova fejlődni.
  • polluxware
    #25224
    2100 vagy 2200 én ott szoktam mönni:)

    ááááh.. jó ez
  • almostatys
    #25223
    Sziasztok! Megvan valakinek már a Blackbox féle A330? Érdemes megvenni?
  • znady
    #25222
    senkit nemakarok megbantani,de ezen annyit rohogtem szegeny kissrac..ILS TUTORIAL:

    http://www.youtube.com/watch?v=JmpXEOE12XY&feature=youtube_gdata_player

  • Hypo #25221
    FS2Crew NGX hez update http://forum.avsim.net/topic/407513-emergency-ngx-updated-to-version-23e/#entry2664753
  • polluxware
    #25220
    biztos egy vak komondor neki szaladt a gépednek... common things theeeese days;)