33535
  • Hypo #32975
    :)))hat igen ez ilyen van akinel ugyan az nem megy van akinel megy, p3d se csak jo amennyi embernek lett jobb mint fsx ugyan annyi sir OOM low fps high end gep szoval ugyan az a kocsi csak most azon tobben ulnek, de a kommenteket forumokat nezed ugyan az :)))
  • hrundibaksi
    #32974
    Sziasztok!

    FSX:
    Hogyan tudok Európában téli tájat varázsolni csapadék nélkül?
    Ha az USA számos területe felett repülök gyönyörű téli táj képét kapom,viszont Európa felett a 'winter' szezon nagyon gyenge
  • decode7
    #32973
    Köszi a tippeket amúgy jelzem hátha más is szenved az fsx-el a megoldás egy uninstall :) ideje nyugdíjazni mint anno a FS2004-et. Pár teszt után világossá vált a prepar3d LHSIM LHBP-vel is hozza a 30-40 fps-t. De majd kiderül végül is ha minden fent lesz hozzá milyen teljesítményt hoz. De eddig pozitív.
  • abassc
    #32972
    LHsimen leárazás van nem tudom meddig. -25%. Lehet más írta már.
  • Hypo #32971
    jo cucc meg van nekem is nekem mindig bejott az fs2crew addonok meg van mindegyik...
  • Frequency
    #32970
    Igazad van,lehet megveszem 20 euro:

    Utoljára szerkesztette: Frequency, 2017.01.21. 12:57:06
  • abassc
    #32969
    Sziasztok.
    Nekem PMDG737+LHBP (LHsim)+Orbx global+Vector+FSglobal2010 15-20 fps.Én ezzel majdnem meg vagyok elégedve csak annyi hogy a microsoft gépek használnak két magot(feladatkezelő) míg a PMDG egy magot pörget maxon. FSX steam van. cfg tweak affinity mask stb megvan.A gépem első generációs i5 szóval még 2 magos. Mindez 3D cockpitben.Annyira nem rossz csak furcsállom hogy pont PMDG nem használja ki a magokat.Esetleg ha valaki tenne egy screenshotot hogy a feladatkezelőről hogyan használja ki a PMDG-je azt megköszönném.Lehet nálam van a baj.Tudom hogy 4magos kellene de ugyanez volt egy másik gépen ahol valóban 4 fizikai mag volt (i5 3.4GHZ).Ott is csak egy pörgött maxon.Ha másnak ki használja akkor másfele tapogatózok. :) Csak ahogy nézem pont aktuális az fps gond. Köszönöm.
  • decode7
    #32968
    oksa elküldöm hátha okosabbak leszünk amúgy winsows az egy 250 gb-os ssd az fsx meg külön sima vinyon. Monitor 22" fullhd 60Hz
  • Hypo #32967
    dont worry, fsx cfg det kuld mar el priviben akar vagy itt is jo meg az nvidia beallitasaidat szerintem nem akkora a gond. FSX kuln vinyon van vagy windows mellett? ja es milyen a monitorod felbontas kepfrissites?
  • Clidey
    #32966
    Mit is mondott erre tekintetes K.A., Zacsi...?
  • decode7
    #32965
    Igen aerosoft airbus és LHSIM féle egy erős medium settigs tehát nem fullon minden az érdekes az hogy se nem csökken se nem nő a fps ha feljebb tolom a beállításokat. Lehet újra rakom most már az egészet megint de meg probálkozok a p3d vel is vagy nem tom de idegesít :( mindenki évek óta ezzel küzd marhára szeretek repkedni de állandóan ez a gépigényes szar felidegesít hát mit kell venni ehhez...10 éve meg van a game 3 dik gépépem se fut jobban már....youtube-on látni full settiges vidiket 60 fpssel.. hooogy?... előbb utőbb csak lessz valami normális game enginnel valami jobb game erre 2016 ez borzasztó bocsa a kirohanásért :)
  • Hypo #32964
    ALT majd a fenti menunel Views/ Fullscreen ha bekapcsolva akkor ugye full screenben fut FSX ha kikapcsolod Windowba amit atmeretezhetsz pakolhaszt a gond az hogy ebben a window modban eleg sok gebasz van jobb a fullscreen erre is van megoldas tobb minitornal softwares is.
  • Nyiri
    #32963
    Erről beszéltem. Undock Window úgy ahogy van rossz az FSX-ben
  • papa10000
    #32962
    Üdv!
    A 71. évemben vagyok és egyes dolgokat nem értek.
    Mit jelent az, hogy átrakom window üzemmódba és áthúzom? Nos, most itt van előttem bekapcsolva a két monitor, fennt az fsx, gép betöltve.rákkantintok az útvonal kijelzőjére, felugrik, felviszem az egeret a bal felső sarkába, átvált a nyil mutatóújra benne kereszt, az egéren jobb katt, egy kis téglalap jelenik meg,--Undock Window ---kipipálva, keretbe foglalódik, . Címe: INBD FO CRT Popup. Bal egérgombbal áthúzom, amig tartom lenyomva addig látható a belseje, amint elengedem fekete lesz a belső. Ha visszahúzom megint rendben van. Most visszahúztam megint és most rendben van. Tehát esetleges az eredmény.És ha az egyik sikerül, akkor a többi is jó lesz, ha nem akkor mind fekete belsejű
    Más módszerrel is átlehet húzni??

    Kösz
  • Hypo #32961
    meglepodnel hogy mondjuk egy 2 generacioval elotti gepen se fut szarabbul mint a mostani csodakon :))))
    Airbus az aerosoft fele? LHBP a LHSIM fele? milyen beallitasok mellett produkalta a 10 fps-t ?

    Következö kellene:

    FSX CFG
    VGA Beallitas
    Utoljára szerkesztette: Hypo, 2017.01.20. 09:15:21
  • Nyiri
    #32960
    Nézz meg 10 évvel ezelőtti FSX screenshotokat és megtudod :)
  • decode7
    #32959
    Sziasztok, mai napig csodálkozom 2006 bam hogy képzelték ennek a programnak a minimum rendszerigényét :( szóval FSX-steam ORBX FTX Global és REX van rajta de akkor is ne hogy már ez a vas ne hajtsa ki -> 2db xeon 5650 2.7 ghz (12 mag) 24 Gb ram GTX 1050 ti. (4Gb) és ennek ellenére 10 fps ferihegyen airbus x -el szóval kicsi tweaklve lett a cfg de nyilván valami nem okés. Van akinkek gyengéb gépen is több az fps-e? Van tippetek mi a gond? Prepar3d vajon jobban teljesitene ezen a gépen? Köszi a válaszokat.
  • Nyiri
    #32958
    Úgy csinálod, hogy átrakod window üzemmódba és áthúzod? Ha igen, akkor azt nem ajánlom. Nagyon gépigényes. Rosszul oldották meg a több ablakos kezelést.
  • papa10000
    #32957
    Két monitor van előttem. Egyiken fut az FSX a másikon az FSC. és erre a másodikra húzom át az egyes panelokat is. Ma sikerült, de van amikor nem. Mind a két monitoron azonos a felbontás.
  • Nyiri
    #32956
    Mit jelent hogy kétmonitoros mód? Mert jelentheti azt hogy a felbontásod 3840x1080 a játékban. Hanem 2x van 1920 és csak azegyik képernyőn fut az FS és a másikra van átrakva pár panel
  • papa10000
    #32955
    Üdv!
    Két monitoros módban használom az FSX-et. Gyakran előfordul, hogy amikor áthúzom a 2. monitorra Pl. az FMC-t, azon az oldalon, amikor felengedem az egeret, fekete lesz a belső területe. De ez akkor is előfordul, amikor a kiugratható műszereket, pl. műhorizont-- viszem át. Ha ez állandó lenne, akkor érteném, de nem rendszeresen fordul elő.
    Ha már az egyiket sikeresen áthúzom, akkor a többi is rendesen megjelenik.
    Találkozott már valaki ilyennel? Mi lehet a hiba?
    Kösz!
  • eyecandy
    #32954
    Ez is ott volt :)
    Aircraft: Aerosoft Airbus X A319Crew: FS2CREW + Global Voice Pack (Crew for this video: IT)
  • Frequency
    #32953
    Köszönöm a válaszod!
  • Hypo #32952
    az csak az engine meg a gep soundja - lásd itt

    A Checklist es Captain Co pilot az szerintem vagy FS2crew vagy aerosoft
  • Frequency
    #32951
    Köszönöm,közben alul ezt találtam:Custom Soundpack by Blue Sky Star Studios
  • Hypo #32950
    Szia ez FS2Crew azt hiszem, illetve az Aerosoft Airbusban van beepitett copilot check list stb
  • Frequency
    #32949
    Sziasztok srácok,találtam egy videót amiben nagyon megtetszett a fülkében hallható pilóta hangok.Az érdekelne hogy letölthető e valahonnan,mert a videó alatt nem találtam semmit róla:
  • Hypo #32948
    köszi:)
  • Hypo #32947
    szerintem Maestro neked bejonne mert abszolut nem agressziv vizualitast add mint neha ereztem REX nel a tul szaturalt eget..stb nagyon szep visszafogott dolgok eddig, jol beallithato átszabhato es ami a plussz hogy ASCA val tokeletesen mukodik egyutt gyarilag.

    Utoljára szerkesztette: Hypo, 2017.01.16. 20:37:13
  • Clidey
    #32946
    Lehet ki kellene nekem is próbálnom?
  • Clidey
    #32945
  • Hypo #32944
    köszi eleg jo kis cucc ez az ENVTEX plane hogy szuperul muxik ASCA-val pláne megérte. Nem is a high settingset hasznalom csak a sima normalt se fps se VAS nem nott egyaltalan. REX Essentials ment a levesbe soft couldot meghagytam. Már csak őpár AS16 bug javitás kellene es perfect trio lesz. Ja es egy aron p3d-verziot is kapod cdsak ugy mint ASCA-nal.
  • Robertoo21
    #32943
    Szép képek!!

    Boldog születésnapot!!! :)
  • Hont
    #32942
    Fantasztikusan néz ki!
  • Hypo #32941
    AS16+ASCA+ENVTEX teszt, eddig pöpec





  • chicco
    #32940
    ok.ha +van a gep kiprobalom
  • Clidey
    #32939
    Az gyakorlatilag ugyan az, már lassan 20 éve. Mint minden MS FSX verziónak.
    Viszont érezhetően jobban optimalizált, stabilabb, és grafikailag is többet nyújt.
  • chicco
    #32938
    kozben meggugliztam .Milyen a fizikaja?
  • chicco
    #32937
    ok.Szia Fules.Nincs most Boeing 787et elbuktuk .Max meg Jovo Januartol jon csak.Addig buszozas van ezerrel.par evet kihagytam mi az a p3d?
  • Hypo #32936
    ha olyan latvanyt akarsz mint youtube videokon ahhoz azert addonok kellenek de hardwareben ahogy mondtak CPU en 6700K-t javasolnek AIR en 4.2 rohogve mar egy 1060gtxbvbol boven kihozod ami kell, ha esetleg fullhd nal nagyobb felbontasban nyomnad 1070 ja es ss tobbi nem szamit annyirad