1076
  • tigeroo
    #75
    nah emberek akkor ezt lökjük be bannernak?
  • Broafka
    #74
    nem ez tény :D
    na jó végülis igazad van, mindenkinek más tetszhet, de azt nem illik, sőt egyenesen tilos azt mondani rá hogy nem jó :(
    ez egy nagyon jó játék, sokaknak ez a véleménye, maradjunk annyiban hogy neked nem tetszik (bár csak az isten tudja miért :-/)
  • Thanatos
    #73
    nemtény hanem egyéni vélemény max..., neked jó nekem nem :) az hogy melyik game jó és melyik nem nagyon nem tud tény lenni mindenki számára.. :)
  • armageddon666
    #72
    ez megvan! naon cool!!! és elmondja a storyját SoT Trilogiának!!!!! (a régi klassik prince is benn van de az nem számit XD) nézzétek meg feltétlen!
  • Sadist
    #71
    http://ftp.ubi.com/emea/pop3/videos/POPT2T_retrospective_trailer.zip
    Nézd meg ezt a videót!
  • tigeroo
    #70
    engem !!!
  • NEOreg3
    #69
    Danny De Vito-t hercegnek!!!
  • Prof William
    #68
    Inkább valami ismeretlen/nem annyira közismeret szinészt kéne...

    És ki játsza Farah-t?

    Én Mili Avital-ra gondoltam. A Csillagkapu(Film)-ben volt ő Shauri. Más filmekben pl az 1001-éjszakában is ő van. Olyan szép harmónikus kissé keleties arca van és gyönyörű szemei.
  • Serpa
    #67
    és ki játsza a herceget?
    én Orlando Bloomra gondolnék először ...

    Mennyei Királyságban hasonlít rá.
  • tigeroo
    #66
    juuujj hátti nagyon el vagytok tájolva...a számítógépesjáték filmbukásokat uwe boll követte el(+resident evil 1-2)..

    ti meg levonjátok a következtetést ebből mi??
  • tigeroo
    #65
    háte hülye vagy...akkor a DOOM 3 is egy hülye marketing fogás mi??

    a prince of persia sands of time - warrior within - the two thrones csak 2 dologban egyezik meg a régi POP-al.: 1.) a neve
    2.) a platformugrálás..
  • MrAndree
    #64
    Hát a prince esetében a hozzá nem értéstől nem kell félni, mivel maga a prince atyja írja a sztorit. Nála megfelelőbb személyt nem is találhattak volna.
  • Prof William
    #63
    Jó forgatókönyvíróval, jó rendezéssel egy jó izgamas pergős kalandfilmet lehet rajta csinálni...

    Csak én érzem úgy hogy még én is jobb játékadaptációt tudnék csinálni mint a Hálivúdi nagyok?

    A legtöbb játékadaptációt nem az a klisé ronja el hogy mert játékból készült azért szar, hanem a hozzá nem értő megfilmesítés... Ezért bízok most a Halo-ban. Peter Jackson+ a 28 napal későbbös pali. A készítőnak korlátlan beleszólása a sztoriba. (Állítólag a Princeben is így van az Ubisoft)Nem sajnálják a pénzt.

    Szóval reméllem.
  • MrAndree
    #62
    Kérlek, ha a house of the dead-ből /ami azért még játéknak is kevés/ készülhetett akkor ebből is lehet. Mert a Prince jó. És ez tény.
  • Thanatos
    #61
    főlegha egy oylan játékből készül ami még nem is jó mi? mint pl ebben az esetben :PPP nade no flame, izlések és pofonok :)
  • Monoton
    #60
    Hát most miért kell lrontani ezt a jó játékkot egy filmmel?
    A játékokból készült filmek általában bukások!!!!
    De lehet itt a kivétel!!
  • MrAndree
    #59
    Hát nem tudom. Az "újrakreált marketingfogás" az utóbbi idők legjobb játéka. De biztos igazad van.
  • Broafka
    #58
    heh, melyikre gondolsz? a TTT-re? mert az csak egy hónapja "kellt lábra"
  • blackgamer
    #57
    remélem a régi Prince of Persia-ból készül és nem ebből a újrakreált marketingfogásból ami pár éve kelt lábra
  • Prof William
    #56
    Én is ezt írtam...

    Esetleg elszabadulhat egy vírus is amitől mindenki zombi lessz... :) Csak hogy maradjunk a kötelező filmes vonalnál... És egy prince helyett egy 10-fős távol keleti kommandó nyomulna szabjákkal...
  • Broafka
    #55
    nem feltétlen kell pontosan a SoT storyja alapján menni, nyílván nem azt akarja nézni az ember hogy egy emberke 1 órán keresztül csak ugrál
  • Prof William
    #54
    Az első sztoriját kissé átalakítva. (Nem sok ember tetszését nyerné el, hogy főhősünk két órán át ugrál.)Jó filmet lehetne csinálni belőlle. Pl. olyan PeterjacsonosKinkongos-an lehetne vagy fél órát annak szentelni, amíg megtalálják a tőrt+homokot. A maharadzsa városának ostroma stb....
  • NEOreg3
    #53
    700 kb... nem lehtne egy kicsit kisebb?
    amúgy jó(y)
  • Black Hawk
    #52
    szerintem nagyon jó bár a középső kép egy picit lehetne világosabb.
  • tigeroo
    #51


    gyorsan letöltöttem a PS-t (pssszt!)

    nah, ez milyen?? a dark prince tuti marad... nemakarom hogy "duality" legyen :D
  • NEOreg3
    #50
    szerintem igényesre is meglehet csinálni
  • Broafka
    #49
    nagyon remélem hogy nem animációs lesz, az elég primcsi lenne sztem!
  • Black Hawk
    #48
    én a photoshoppal csináltam a warrior withinem borítóját úgyhogy valamilyen szinten értek hozzá.
    csak nem tudom hogy minek két hét és az is meglessz eredetiben.(meghalt a másolt lemez):(
  • NEOreg3
    #47
    nemtudom honnan veszem, csak én valami csoda folytán úgy emlékszem, hogy animációs film lesz belőle, mint pl a Shrek. Ha jobban belegondoltok Prince szörnyek (<-számítógép) ellen harcol és oylan mozdulatai vannak, amit szerintem kevés kaszkadőr tudna utánozni, így pl ha én csinálnám, én animációs filmet készítenék belőle, viszont ha élőszereplős lesz, akkormeg kíváncsi vagyok, hogy kié lesz a főszerep. Mindenesetre én várom:)
  • Broafka
    #46
    én is csinálnék, de nincsen photoshoppom, meg nem is nagyon értek hozzá...
  • Black Hawk
    #45
    olyan prince of persiásat.
    tudod sok kis képpel amik tök jók.
    sok sikert.
  • tigeroo
    #44
    400x200 elég lenne:D jah és a sands of time mappájában benne van a prince of persia font...csak nekem nincs meg a CD vaff:D
  • armageddon666
    #43
    Én szeressek logót csinálni! gondolom banner is hasonló :D csak mondjátok milyet szeretnétek! a méret lenne a fontos. mekkora kell?
  • tigeroo
    #42
    szőrjezör
  • Sheke
    #41
    jaja úgyhiogy mindeketten a trónon üljenek hogy azé aki nemismeri a sötét herceget azé lássa hogy ez a two thrones
  • tigeroo
    #40
    nincs meg:D ezt a windows painttal csináltam:)

    de te is dolgozhatol rajta, meg aki kedvet kapott bannert csinálni:p
  • Black Hawk
    #39
    szerintem az utolsó képkockához (sötétherceg) inkább az a kép kéne amin mindketten rajta vannak.
  • tigeroo
    #38
    ez egy hír..nem topic
  • Sheke
    #37
    ezaz egycerre két topik
  • Black Hawk
    #36
    ez itt akkor mi?