1076
  • PayaVP
    #196
    Hey, Ez nem Ian Joseph Somerhalder akar lenni? MEr az biz ott volt a Lostban Booneként...
  • Prof William
    #195
    Szerintem egyáltalán nem rossz választás ez a hapsi... Ahhoz képes hogy, milyen rémlátomásaim voltak. Nézzétek meg az arcát, és próbáljátok elképzelni, amikor nem vigyorog. Szerintem elmegy...
  • Broafka
    #194
    csak rémisztőek
  • armageddon666
    #193
    mondták már néha hogy nem jók a vicceim ;)
  • Broafka
    #192
    hát inkább Hitman mint Prince, azért inkább ráillik az a szerep, mármint a Hitman szerep
  • Black Hawk
    #191
    Állítólag Vini fiú a hitmant jácca feltéve ha megcsinálják.
  • Broafka
    #190
    hát bazd meg, Vin Diesel mint Herceg... az kibaszottul szar lenne!!!!!!
    köpni nyelni nem tudok, ha ezt komolyan gondoltad, ha meg nem, akkor még viccnek is rossz volt :-/
  • Black Hawk
    #189
    Szvsz. Vin Diesel alkatilag megfelelő lenne, de nem tartom őt elég jó színésznek ahhoz, hogy eljátszon egy ilyen "humoros" karaktert mint az egyben látható (játszható) herceg. Ezzel szemben erről johs somerhalder nevű csókáról még nem is hallottam.
  • armageddon666
    #188
    sztem hasonlit rá csak hosszabb haj kéne (keveset aludtam :D)
    William: Vin Diesel király lenne hercegnek
  • Prof William
    #187
    Nem vészes a dolog... Csak képzeljétek el ha mnjuk Vin Diesel lenne a szerencsés választott...
  • Black Hawk
    #186
    brutálisan néz ki a csákó.remélem cenzurázzák
  • Dzsiti999
    #185
    Ja... Mondjuk tényleg lehetett volna rosszabb is... Bár, a lefontosabb, hogy jó legyen a film :)
  • Broafka
    #184
    már ha jól értelmeztem hogy ő játszaná a Herceget!
  • Broafka
    #183
    miért?
    lehetett volna rosszabb is
    szerintem annyira nem vészes, bár lehetne jobb is az tény :)
  • Dzsiti999
    #182
    Na ne már!!!

    (Nem hivatalos infó, de minden jel rá mutat)

    http://princeofpersiamovie.tripod.com/
  • vg
    #181
  • Black Hawk
    #180
    Bocs de akkora költségvetéssel én is tudnék animációval teletűzdelt filmet csinálni.
  • Prof William
    #179
    Inkább a nyálgombócot kel megkeményíteni a WW-re.
  • armageddon666
    #178
    2 színész kell: 1 ifjabb nyálgomboc sot, egy kemény arcu WW és egy picit finomitva a keményarcu TTT.
  • Prof William
    #177
    Nem az a fő hogy megcsinálják a 3 részt, hanem hogy jól csinálják meg. Valami jó elhivatott rendezőt kell keríteni, ahogy azt a Gyűrűk Ura esetében tették.
  • Broafka
    #176
    én arra leszek nagyon kíváncsi hogy ki fogja játszani a Herceget, remélem nem valami nyálgombóc...
  • Joke 33
    #175
    tuti,hogy megcsinálják mind a három részt,hülyék lennének kihagyni egy ekkora lehetőséget...
    meg kár is enne érte...
    azt nem tudjátok,hogy mikor lesz kész?
  • Prof William
    #174
    Reméllem hgy trilógia lessz.

    A filmben a Sand of Time történései lesznek? Reméllem igen. A filmesítők leszokhanának már arról hogy új ötleteket raknak a filmbe. Nem nagyon jön ez be. Ott van pl a SH... a hely, a lények, a szori, nagyjából követi a játék hangulatát. ÉS nagy valószíinűséggel jó film is lessz. Reméllem a Prince múviban is hasonló elveket fognak követni.
  • armageddon666
    #173
    hát figy annak volt legösszetettebb és végülis a trilógia 1 storyval bír
  • Coyote888
    #172
    Hát igen.
    Ha trilógia lenne, az lenne a jó.
    Igaz hogy a WW-nek nem volt akkora sztorija, de valami jót ki tudnának hozni belőle.
    Én sajnálnám ha kihagynák.

  • Broafka
    #171
    hát, a Holnapután ritka szar film volt :D
    kizárták a fagyot :D
  • #170
    http://www.playware.hu/index.php?page=hir&id=4838
  • Bucser
    #169
    Szerintem a Disney csak kiadó lesz. Egyébként a Bruckheimer productions nem olyan gáz..
  • icewolf
    #168
    Lehet hogy a Disney-s kép mégsem volt annyira fars? olvassátok csak....

    " A Prince of Persia sem kerülhette el a végzetét: megfilmesítik. A Disney Pictures megbízásából Jeffrey Nachmanoff, a Holnapután forgatókönyvírója írja a sztorit, s a Jerry Bruckheimer Films végzi a produceri teendőket. Ennél többet egyelőre nem tudni a jó öreg klasszikusról, bár az IMDb oldalán Sands of Time alcímmel szerepel és az írók között említik Jordan Mechnert, a játék atyját."

    Hír: Hardwired.
  • 50cent
    #167
    erre én is kiváncsi lennék?
  • Prof William
    #166
    Ha jó a rendező+jók a szinészek+van elég pénz+nem cseszik el a sztorit. (Vagyis a játék sztoriját viszik (A la Silent Hill) és nem találnak ki újjat...)Akkor nagyon jó kis film keveredhet belőlle. Ráadásul a játék sztorija is olyan, hogy keresve sem lehetne jobbat találni...

    Van valami hír?
    Rendező?
    Producer?
    Szereplők?
    Mikor lessz?

  • knightbali
    #165
    Én nem tudom. A játékkal még nem játszottam, de a filmre kíváncsi vagyok.
  • armageddon666
    #164
    jaja. az összetett történet miatt nem férne bele még 2 órába sem a 3 film
  • THE DAHAKA3
    #163
    Még nincs eldöntve, de a játéknak is 3 része van, és gondolom nem 1 filmmel fogják megcsinálni mind a 3-at
  • Prof William
    #162
    Már most el van döntve hogy 3 rész lessz?

    Akkor hajrá! És adjanak bele mindent! Szertném ha egy jó játékadaptáció lenne! Bár most a Silent Hill filmel kapcsolatban is reménykedem!

    Mit tudunk eddig a filmről?

  • Broafka
    #161
    a WW-t kihagynám :D
    pedig hogy lehessen érteni a TTT-t (mennyi 'T' :-/) ahhot kell a WW is...
  • THE DAHAKA3
    #160
    Hello ! Szerintem megcsinálják mind a 3-at, mert 3 része van
  • Prof William
    #159
    Na mégegyszer...

    Trilógia lenne jó!

    Sot aztán a WW és végül a megkoronázása a Two Thrones!
  • Prof William
    #158
    Trilógi lenne jó!

    Sot aztán a WW év végül a megkoronázása a Two Thrones!
  • Coyote888
    #157
    Remélem hogy az összesből lesza film, nemcsak a Sands of Time-ból