1076
  • THE DAHAKA3
    #396
    orlando bloom hasonlít a legjobban !!!
  • Pegasus
    #395
    Most mér?:D
    Arcra jobban hasonlít, ezt a gázkazánt, aki meg most a prince, marhára el kell maj maszkolni mert ez a fej ide nem illő. Vita NINCS:D:D
  • Broafka
    #394
    ha az ideális langyi Prince-t keresnénk akkor valóban! :D
  • Pegasus
    #393
    Ennek a pasinak nincs elég brutális feje sztem és a csajnak sincs olyan komoly feje mint farah-nak. Sztem Ian Somerhalderrel jobban járnánk
  • Broafka
    #392
    és ez biztos amúgy?

    hát ööö, elég nulla feje van, mármint olyan megjegyezhetetlen, de én is inkább egy Noname színészre voksolok

    WW meg TTT-re meg 100%-ig a Viggo lenne a legjobb!
  • Prince23
    #391
    Hát ja... de ott a képen nagyon hasonlít.
  • Prof William
    #390
    Nem hiszem...

    Kicsit már túl öreg lenne hozzá.
  • Prince23
    #389
    http://www.isabelleadjani.net/

    Ő=Farrah?
  • Prof William
    #388



    Nem rossz. Szeretem ha noname szinészek jönnek. Így senkire sem kell asszociálni.

    És Farah -ról van valami?
  • Prince23
    #387
    Egy noname fogja alakítani a herceget, Charlie Clausen.
  • Prof William
    #386
    Azért a Karibot is jól megcsinélték. Remek kis kalandfilm lett az. :) Anno am moziban csak néztem amikor a Disney logó bejött a végén. :)
  • Hoz_Hun
    #385
    Jerry Bruckheimernek örülök, de a Disney zavar egy kicsit. Azért annyira nem volt "donáldkacsás" a PoP. Bár a Karibtenger is elég jó így gyerekfilmként.
  • espio
    #384
    oh, azért köszi...
  • el bruja
    #383

    "A Disney ezévi filmtermésének sajtóanyagában végre feltűnt az, amire régóta vártunk: a Bruckheimer által patronált Prince of Persia film. A Sands of Time alcímet viselő filmadaptáció részletei még mindig nem ismertek, az alant szereplő koncepciós ábrákon kívül lényegében nem tudunk róla semmit"
    nem.

  • espio
    #382
    Közhírré adták-e már a premier bemutató dátumát?
  • Sawyer2
    #381
    Tudna vki 1 linket esetleg a bővebb informálódás érdekében? Köszi szépen előre is.
  • el bruja
    #380
    király:D a rajzok tényleg hangulatosak
  • THE DAHAKA3
    #379
    http://www.576konzol.hu/hir_reszletes.php?id=811&PHPSESSID=0c7a833dbcefbbb6c76cf0b7067d6c16
  • Prof William
    #378
    Ez NAGYON jó hír!

    Ez a pali sok jó fimet rendezett! Az Arthur is jó zúzós volt. :) Elég pénzel, jó szinészekkel, szép látvánnyal és zenével nagyon jó filmet lehet csinálni belőlle!
  • el bruja
    #377
    Prince of Persia: The Sands of Time
    Jerry Bruckheimer (Artur Király, Bad Boys 2, Karib Tenger Kalózai, Black Hawk Down, CSI, Sakáltanya, Armageddon, Flashdance stb) a Disney-vel karöltve viszi vászonra Perzsia hercegének történetét. A forgatókönyvről maga Jordan Mechner, az első Prince of Persia játék megalkotója gondoskodik majd. Habár a film a Sands of Time címet kapta, állítólag gyökeresen eltér a játék történetétől. Jordan egyébként elismerően nyilatkozott Bruckheimer-ről, és már alig várja a közös munkálatok elkezdését! :)

    ezt találtam előrébb lehet azóta lecserélték:)
  • Prof William
    #376
    Ki fogja amúg rendezni?

    És miket rendezett előtte?
  • el bruja
    #375
    a WW-s feeling sztem jo ötlet SoTba... nem lesz ez rosz főleg mivel nem Uwe Boll rendezi...:)
  • Prof William
    #374
    Az nem baj...

    Reméllem a trilógiával követik az eredeti vonalat. SOT - WW - TT. Némi ráfordítással remek filmet lehetne csinálni belőlle, gyönyörű jól koreografált harcokkal szép képekkel és jó szereplőkkel. Reméllem valaki oylan kapja aki ért hozzá + a gamét is ismeri...

    UWE Boll meg max szerepeljen homoklényként amit amég az elején jól levág a Prince...
  • armageddon666
    #373
    NEM UWE BOLL! nem mondtál ujat hogy trilógia lesz. DE HA VISSZAOLVASNÁL EGY CIKKBEN SZEREPELT HOGY WW FEELINGET AKARNAK A SOT RÉSZBE VINNI!
  • Prince23
    #372
    Akkor elmondom:
    A filmből TRILÓGIA lesz.
    Az első rész a filmnek ez lesz a címe: the sands of time.

    a rendező tim burton, peter jackson, uwe boll?????????
  • BGYI
    #371
    nincs vkinek 1 Dahakás WW mentése? Elküldenétek nekem ide?(használatival együtt:[email protected]
  • BGYI
    #370
    Sztem a filmből is trilógia kéne, mint a játékból
    (csak ha nem Uwe Boll csinálja)
  • armageddon666
    #369
    Jah de döntsék már el mit akarnak... akkor most így nézne ki:
    Két félmeztelen homokzombi csajt lemészárol másik 10 nagybaltás homokzombi társaságában hercegünk. mindenfele az őrök hullái akik nem változtak át hanem a homoklények végeztek velük. A herceg tiszta vér sebeitől >> erre benyög valami poént Farahról...
    tiszta sot mi? nemtom miért kell átbaszni a stylet WWsre mikor a SoTnak nagyon jó stílusa volt... SoT az lehetne kis poénnal megfűszerezve mert az olyan. WW az abszolút komoly gyakós film "Te kurva!" beszólással elején... TTT pedig egy... hááát nemjó az ilyen semleges film, de annak is van egy hangulata... elég bonyolult, mert megakarjuk szerezni a trónunk, a másik énünk minket akar, közbe Faraht is megmentenénk.... de itt is vannak poénok... ez is lehet esetleg könnyebb de olyan TTT styleban... mert azért TTTben DarkPrince jófej volt :D szal dumái azok megvoltak egy könnyed filmhez... a csaták meg a durvábbik rész.
  • Broafka
    #368
    de annak olyan is volt a hangulata, jó volt ez a kis horroros elem egy kis viccel spékelve (groteszk)

    de a PoP-ban ne legyen már :-/
    mondjuk a TTT-ben, meg a SoT-ban volt pár rész amikor mosolyogtam ,amikor a Herceg magában gúnyolja Farah-t (hogy hogy lehet ilyen gyerekes, vagy nem tom)
  • ertzui
    #367
    Szerintem pár poén lesz benne, de attól még lehet jó film(lásd Karib tenger kalózai). Az első rész alcíme asszem the sands of time lesz szóval valószínű hogy trilógia lesz és ugyanazok a részek mint a játékben.
  • el bruja
    #366
    hát igen gondolom ugyanúgy lesznek a filmek (mármint ha lesz 2. és 3.) , a SoT olyan "vidámabb" , a WW darkos brutális, a TTT meg passz...azt vajon milyenre csinálnák meg..?
  • armageddon666
    #365
    nyugalom nem lesz poén... a sotot csinálják WWs félmeztelen nős brutál gyilkolászósra... szal nem kell tartani a poénoktól.
  • Prof William
    #364
    gondolom a Prince majd megereszt pár poént hogy oldja a feszültséget. Persze aki a WW-féle dark hangulatot szereti..

    Ha csinálnak második részt a la WW az talán már darkos lesz. A SOT elég vidám hangulatú világos volt...
  • el bruja
    #363
    azért biztos joo lesz...megnézni érdemes!
  • berlinboy6329
    #362
    Akkor részemről R.I.P. :(
  • el bruja
    #361
    Hát ha a Disney csinálja biztos lesz benne poén bőven...nem hiszem hogy túl komoly lesz.
  • berlinboy6329
    #360
    Hónak jó lett,csak az kicsit vígjáték is volt.Szerintam ebbe nem kellene ilyen elemeket rakin.Lgyen "komoly" film.
  • ertzui
    #359
    A kiadó pedig a Disney lesz, és Jordan Mechner (a Prince of Persia kitalálója) is benne van a stábban. A Karib tenger kalózai tényleg jó film. Úgy gondolom ez a hármas (Jerry Bruckheimer, Disney, Jordan Mechner) garancia a jó filmre. Remélem nem tévedek.
  • Picar77
    #358
    Az jó akkor biztos jó lesz a karib Tenger Kalózai az nagyon király lett
  • ertzui
    #357
    Biztos forrásból tudom hogy a filmnek Jerry Bruckheimer(Karib tenger kalózai, helyszínelők, beverly hillsi zsaru, armageddon) a producere. Úgyhogy biztos sikerre számíthatunk.