1076
  • Prof William
    #436
    Miért? Remek kis kalandfilm az.
  • Mincsi
    #435
    tom hogy jókat csinál, bár a Döglött akták sorozat nem olyan jó...
    de sztem a PoP film ne legyen már olyan, mint Karib...
  • Prof William
    #434
    Bruckheimer jókat csinált.

    Ha csak a Karib szinvonalát éri el már jó kis film lessz...
  • Mincsi
    #433
    Disney csinálja, Bruckheimer a producer..
    hát nem tom, h 16+os lesz-e?
  • Broafka
    #432
    én is!
    ne legyen Bloom a herceg! :-/
    bár mondjuk fejre, mármint hogy kisfiús-e? az igaz! akár a Herceg az első részben, de stílusra nagyon nem jó!
  • Kongy
    #431
    1980-ban létrejött a 2D-s POP és azóta rajonganak érte...
    Prince of Persia The Sands of Time - Tha Master The Sands
    Prince of Persia Warrior Within - Kill Kaileena
    Princeb of Persia The two Thrones - One Warrior Two Souls
  • Bokafix2
    #430
    Állítólag Orlando Bloom-ot szerződtetnék a herceg szerepére. Van ahol viszont tüntetnek ez ellen.
  • Kongy
    #429
    POP film??? Ez igazán jól hangzik!! Mind a 3 részből? vajon menni lesz a korhatár...legalább 16+ a Sot-nál de min 18+ a WW-nél és a T2T-nél is...
  • Broafka
    #428
    igen, azt tudom hogy nincsenek megszámozva, de ha sorrendbe állítjuk őket akkor a WW az 5. PoP
  • tigeroo
    #427
    én nem találgatnék. majd ha jön vmi hivatalos infomorzsa, akkor talán:)
    addig várjuk. amugy a témához hozzászólva én még mindíg annak örülnék a legjobban, ha a sot, ww, t2t sztoriját vinnék fel filmvászonra..azért a sot vége odabaszott anno:) emlékszem meséltem tesoméknak ahogy játszottam a sztorit, hát bejött nekik..
  • tigeroo
    #426
    amúgy az új pop részek nincsenek megszámozva
    van az 1, a 2, és a 3d (ami csufos bukás volt)

    aztán az ubisoft felélesztette az egész pop-világot,és elkészült prince of persia : sands of time, a következő rész nem a 2 hanem a warrior within ésatöbbi..

    az assasin's creed pedig teljesen más játék, semmi köze a pophoz
    (más univerzum, sztori, játékmenetben lesz kicsit hasonló >> TPS ehe)
  • Rydzo13
    #425
    Prince of Persia Ghost of the Path ez lesz az uj rész csak más történetel?
  • Pegasus
    #424
    Jó mind1. Hagyjuk.
  • Gerbill
    #423
    Szerintem eddig is csak te beszéltél arról, hogy az Price of Persia lesz. Azért mert az Ubi soft készíti és hasonló stílus azért még nem pop. A prince of Persiának is kszül külön következő része, aminek feltehetőleg Prince of Persia Ghost of the Path lesz a címe.
  • Pegasus
    #422
    Assassin's Creedről beszélek
  • Gerbill
    #421
    Most melyik játékról beszélsz? A PoP Ghost of the Path(következő PoP egyenlőre csak xbox360), vagy az assasin's creed? Könnyebben meg lehetne érteni, ha használnád a válasz gombot.
  • Pegasus
    #420
    ennek a játéknak csak a története lesz más.
    Vagyis ez már nem minősíthető Prince of Persiának.
    Nézd meg a trailert
  • armageddon666
    #419
    feltehetőleg
  • Rydzo13
    #418
    Most akor lesz egy másik pop ugyan az lesz a harcrendszer vagy hasonlo de elbaszák egy másik történetel?
  • Rydzo13
    #417
    Én régen játszotam DOS-al.Hát.Az elégé szar volt az igaz.
  • Gerbill
    #416
    Ez a mostani(SoT,WW,TtT) is egy trilógia volt, és a következőnek semmi köze nem lesz ennek a történetéhez, ezért nem is számozzák őket. Sokan azértinnen számolják, mert nem hogy a PoP1ről, de szerintem még DOS-ról sem hallottak. De végülis tök mindegy, és ez már amúgyis elég nagy off.
  • Pegasus
    #415
    Erős vagyok
    A legtöbben a Sand of Timetól számolják, mert az elöttelévők nem voltak olyan lényegesek és ne mvolt köztük sok összefüggés.
  • Broafka
    #414
    légy erős!
    az első PoP 1989-ben készült! PoP 1
    aztán kijött a PoP 2
    majd a PoP 3D ami a nevéből is látszik 3D-s volt ,ez volt az első próbálkozás, és nagy bukás is lett! :)
    aztán jó nagy szünet, majd megjelent az a negyedik rész a Prince of Persia The Sands of Time
    azért is szokták innen számolni néha a kezdetet, (de igazából rosszul teszik) mert hogy ez egy új korszak hajnala volt a PoP történetben

    ez volt az úgy nevezett PoP Sands of Time trilógia!
    majd ugye megjelent a WW és legvégül a TTT

    szóval összesen 6 része van a PoP sorozatnak!
  • Gerbill
    #413
    Hát szerintem éppen azokat számozták, mivel a SoT WW és TtT részeket sehol nem számozták, viszont a másodiknak 2 volt a neve, a harmadiknak meg 3D(ez részben arra is utalhat, hogy 3-adik), az 1nek meg megint nem volt számozása, de akkor még nem gondolták, hogy folytatják.
  • Pegasus
    #412
    Gerbil a PoP 3d-ig készült PoP-okat nem számozzák úgy
    A Sand of Time az 1., a Warrior Within a 2. és a Two Thrones a 3.
    Amugy ez a "PoP" ami most jön ki tökugyanolyan grafikájú, nézetű, játékmenetű. Csalódni biztos nem fogunk, mert csak a történetében tér el az eddigi PoP-októl.
  • Gerbill
    #411
    Tudomásom szerint már készül a PoP következő része is. ezt bizonyítják a múltkor kiszivárgott artworkok.
  • Prof William
    #410
    De leglaább a csúcson fejezték be és nem adtak ki újabb és újabb egyre ötletelenné válló egyre ellaposodó folytatásokat, kiegészítőket.
  • Rydzo13
    #409
    Azé kár ,hogy nem lesz több része!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Rydzo13
    #408
    Nekem is egyik hülye haverom monta.Szerinted én nem néztem nagyot mit beszél!Csak meg akartam bizonyosodni a hiröl.
  • Gerbill
    #407
    Mondjuk ha olvasnál is, nem csak néznél, akkor látnád, hogy rögtön a második hsz-ben leírják, hogy nem pop rész, ráadásul már be is zárták a topikot. Az Assasin's Creed egy külön játék, meg lesz majd a PoP7(mivel a 4 az a 3D volt)
  • Broafka
    #406
    hát kezdjük a legelején:
    1, a POP 4 az egy másik játék, és az Assassin Creed is egy másik játék, a 2 nem ugyanaz! azért mert abban a fórumban így hasonlítják össze, az még nem azt jelenti hogy az a PoP4!
    2, ez itt egy PoP - movie helye, vagy beszélj úgy hogy ne mindenkinek az egekbe szökjön a vérnyomása, és felálljon a szőr a hátunkon! vagy pedig rakd máshova egy játék trailerjének a fórumját!
    3, nem fikázzuk az Assassin Creddet, mert az nem PoP hanem egy másik ubisoft játék, és a maga múdján az is biztos jó! :)
  • Prof William
    #405
    Egy pillanatra megált bennem az ütő, mert azt hittem A POP múviról beszélsz...
  • Pegasus
    #404
    A 3ik keresztesháborúban kell majd a lovagokat öldökölni vmi szar cuccal
  • Pegasus
    #403
    http://www.gamingdump.com/showthread.php?t=321
    Amugy a 12ik században fog játszódni és semmi köze nem lesz az eddig PoP-okhoz
  • armageddon666
    #402
    talán a pop4 topicban kérdezd -.-
  • Rydzo13
    #401
    hy lehet,hogy hülye kérdés de ugy halotam lesz pop4 pc!!! Tud valaki eröl valamit?
  • Picar77
    #400
    Ték
  • Mincsi
    #399
    nem rossz xD
  • armageddon666
    #398
    Szerintem legyen Eddy Murphy vagy Arnold Schwarzenegger... vagy Britney Spears! (de csakis parókában) mitszóltok hozzá?
  • Pegasus
    #397
    Orlando Bloom tökkéletesen SZAR/SHIT hercög lenne:D
    Jó akkor Ian sem, de ez a pasi se hasonlítana rá.
    Nyissunk egy új témát, hogy ki lenne az ideális prince. Legalábbis kinézetre.