61
  • xotyi
    #61
    thx
  • Maak
    #60
    Saw

    1 Sturm / Front Line Assembly
    2 Hello, Adam / Charlie Clouser
    3 Bite The Hand That Bleeds / Fear Factory
    4 Last I Heard... / Charlie Clouser
    5 Action / Enemy
    6 Reverse Beartrap / Charlie Clouser
    7 You Make Feel So Dead / Pitbull Daycare
    8 X Marks The Spot / Charlie Clouser
    9 Wonderful World / Psycho Pomps
    10 Cigarette / Charlie Clouser
    11 Were Out Of Time / Charlie Clouser
    12 Fuck This Shit / Charlie Clouser
    13 Hello Zepp / Charlie Clouser
    14 Zepp Overature / Charlie Clouser

    Saw 2

    1 Irresponsible Hate Anthem - Venus Head Trap Mix / Marilyn Manson
    2 Sound Effects and Overdramatics / The Used
    3 Forget To Remember / Mudvayne
    4 September / BloodSimple
    5 Blood / Papa Roach
    6 Rev 22:20 - Rev 4:20 Mix / Puscifer
    7 Pieces / Sevendust
    8 Rodent - Ken "Hiwatt" Marshall Remix (DDT Mix) / Skinny Puppy
    9 Burn the Witch - UNKLE Variation / Queens of the Stone Age
    10 Holy / A Band Called Pain
    11 Three Fingers - w/Saul Wlliams / Buckethead and Friends
    12 Home Invasion Robbery / The Legion of Doom
    13 Caliente (Dark Entries) / Revolting Cocks feat. Giby Haynes and Al Jourgensen
    14 Step Up / Opiate for the Masses
    15 Dont Forget the Rules / Charlie Clouser
  • bigsamuka
    #59
    NAGYON JÓ FILM CSAK ITT-OTT KICSIT MORBID.
    A FILMET MEGTALÁLJÁTOK BÁRMELY TORRENTOLDALON.
    ÜDV BIGSAMUKA.
  • winnie
    #58
    miért? létezik még olyan, aki nem ingyen tölt le?
  • sanyikaki
    #57
    kemény film le lehet valahonnan tölteni ingyen??
    írjatok e-mail címemre: [email protected]
  • xotyi
    #56
    Nem tudja valaki hogy a fűrész 1 és 2 filmeknek mik a zenéi...? Nagyon jó zenék mennek eggyes jelenetek alatt
  • el bruja
    #55
    ..nem beszarós de elég undorito jelenetek vannak benne... szerinteM
  • Iori
    #54
    sztem az illető bnője inkább csak "beundorodott" a filmtől
  • Skyline
    #53
    Mitlehet ezen beszarni? Geyáltalán nem beszaratós..
    Viszont lazányosan méltó folytatása az egynek szerintem király:)
  • miguelito
    #52
    nemvalami nagy durranas ez a film de azert a csajom beszart rajta
  • lovagregeny
    #51
    Há várjatok!

    Igaz megeredt a nyelve, folyamatosan mondta az okos dolgokat. De egy ilyen éleseszű, zseninek is megered a nyelve a gyerekek hollétéről ha jól megkínozzák. A visszavágóból ismert kalapáccsal a lábujjakra verni teknika is teljesen hatásos lehet. És ügye egyáltalán nem halálos.
    A zsaru. Nos ha választania kell a munkája és a fia között, nem kétséges kit választana. A börtön? Biztos nyert volna ez alól felmentést. De ez egy film, amit a rendező úgy írt meg, ahogy jónak látta.
  • winnie
    #50
    nem ez az ok. az NC-17-es korhatárba szinte minden belefér, a legfelső korhatárba az utóbbi 15 évben csak egy nagyobb film csúszott be.

    és, mint később kiderült a korhatár nem feltétlenül befolyásolja a bevételt.
  • savior
    #49
    ennek az lehet az oka, hogy nem akarnak 18+ -os besorolast kapni
    mert ugye a bevetel az elsodleges
  • jimmy127
    #48
    az a baj mostanában inkább lightosabb horrorok kerülnek a mozikba, igaz vannak kivételek is de olyan filmek kellenének amibe megfelelő arányba van adagolva a vér és az izgalom.mert pl:itt van a kör1-2 inkább nyomozos misztikus,de nem izgalmas. a fűrész első része szerintem csak a csapdák ötletességében volt jó de másba nem és ez a baj.de ha pl:meg nézel egy dolog tipusu filmet az izgalmas véres és nem cgi a szörny ez által nem válik nevetségessé.tehát egy összetetebb egy maradandobb horrorfilmet kellene csinálniuk mostanában. nem egy sikoly,viasztestek féle mozit,ezek a filmek előre kiszámithatoak és ezáltal unalmassá válnak,mondjuk ez a fűrész esetébe nem mondható el, vannak benne ötletesek részek de ezek mind kevesek SZERINTEM.
  • winnie
    #47
    miért nem lehetne olyan horror filmeket csinálni mint a 80-as években hát ez olyan nagy kérés

    ?? mire gondolsz?

    rengeteg rémálom az elm utcábon, halloween, péntek 13 szerű tinihorror van ma is

    sőt, újjáéledt az utübbi években a természetfölötti lényes horror műfaja.

    minimum 4 texasi láncfűrészes (torzszülött, kolóniákban élő gyilkosok) típusú horror is jut mostanában a moziba.
  • winnie
    #46
    de azt írtad, hogy azzal baj van, aki élvezi a filmet.
  • HöfEE
    #45
    Nem egészen értettél :) én nem kötök bele valakibe akinek tetszik valamilyen film vagy zene vagy akármi más nem is azt mondtam hogy aki nem azt szereti mint én az nem normális , magyarul nem ÁLTALÁNOSITOTTAm , én csak erről a filmről vagyok ilyen véleménnyel , egyébként más filmes cikkekhez nem is szoktam kommentet füzni pont azért mert mindenkinek más jön be, de ez a fűrész2......
  • jimmy127
    #44
    miért nem lehetne olyan horror filmeket csinálni mint a 80-as években hát ez olyan nagy kérés ,az első rész is minden volt csak nem horror,inkább volt egy durvább thriller.
  • Bui Tamás
    #43
  • Bui Tamás
    #42
    Hali!

    Betépve (már bocs) NE nézzétek meg!!!
    Én elbőgtem magam rajta a végén. Pedig már másodszorra néztem meg akkor :/ Nagyon jó film!!!
    Nem lehet nem ajánlani...
  • zoozoo
    #41
    Tökéletesen megfogalmaztad a lényeget. Nincs mit hozzáfűzni. Ha esetleg új történettel hozakodnak elő, ami új felépítésű és max hangulata ugyanaz, akkor fel lehetne kelteni az érdeklődést, de így ebben a formában véleményem szerint ez nem igaz a Fűrész 2-re. Sajnálom egyébként. De sok embertől hallom, hogy nekik bejött, szóval... Magasra tették a lécet az első filmmel.
  • savior
    #40
    az elso reszt nem lattam, ezert neztem meg a masodikat
  • winnie
    #39
    filmek alapvetően azért vannnak hogy szórakozzunk rajtuk nem

    ja. haverokkal múltkor csináltunk egy szórakoztató estét, ahol végignyomtunk, pár igen elismert filmet, a schindler listáját, az órákat és a love story-t. nagyokat nevettünk, jól szórakoztunk, haverok, buli, fanta. életem legjobb napja volt...:)

    aki ezt élvezi annak vmi baj van az emeleten .

    nem azért, de szerintem inkább azzal van gond, aki abból ítél meg egy embert, hogy bejön-e neki egy populáris film. vagy hogy milyen zenét szeret. (és ezzel nem azt mondom, hogy láttam a fűrészt vagy hogy tetszett, hanem azt, hogy vicces ez a "tetszik a film? akkor nálad nincs rendben valami. nézz meg engem. nekem nem tetszik és én tök normális vagyok."
  • HöfEE
    #38
    Én is igy véleked erről a filmről , az leső részbe belenéztem a másodikba is de egyszerüen nem látom értelmét, tehát a filmek alapvetően azért vannnak hogy szórakozzunk rajtuk nem? egy horror is tud szórakoztató lenni ugy mint ahogy te is leirtad zolik , viszont ez a fürész "sorozat" nem is tudom hova tegyem, aki ezt élvezi annak vmi baj van az emeleten .
  • Kannibal
    #37
    ne hasonlítgad ilyen módon a filmeket a valósághoz, mert ennyi erővel majdnem minden akció/horrorfilmben lelőnek vkit, leesik vhonnan, baleset éri,stb és meghal...családtagok meg sírnak, ha megnézik a filmet ,mert lelőtték a gyerekét pl?
  • pinduri
    #36
    REMÉLEM JÓ LESZ
  • Alfa Of NS
    #35
    Alapvetoen jo film. Idegborzolo halalnemek es ertelmet hordozo tortenet.
  • winnie
    #34
    hanem mondjuk valami normalisabb japan thrillert

    így van. vegyük elő 100-adjára is a hosszú hajú japán kislányt!:)

    ugyanis 1 olyan usa thrillert se tudnek most mondani, ami nem erre a temara epult

    akkor nagyon keveset nézel.

    akkor talan nem az amerikai sablonokat kellene alapul venn

    miért akarsz sablonokat alapul venni. amúgy a fűrészt ausztrálok készítették.

    amúgy nagyon egyszerű a gyógyír a problémára. ha nem szereted az amerikai horrorokat, akkor ne nézd őket. miért nézed? nyilván senki sem kényszerít. nem tetszett a fűrész, mégis megnézted a fűrész 2-őt. lol.
  • NEXUS6
    #33
    A horror filmeknél műxik talán legjobban a hozzászokás effektus. A 60-as 70-es évek horror filmjeiben elég volt egy iskolai szertárból elcsent műanyag csontvázkéz, ahhoz hogy a néző kirohanjon. Emléxem a Pokoloi tornyot meg az Alient -bocs Nyócadik utasa halált(van akinek a magyar cím jobban ül, pedig az tényleg "horror";))), úgy vetítették hogy a mentőautó kinn ált a mozi elött -de legalább is a legenda ez volt.

    Szal ezt a filmet is utol fogja érni a megszokás.

    A Kör tényleg jóvolt, de amikor mostanában egy filmben meglátok egy a fürdőkádból frissen kiszállt, vizeshajú, iskolaruhás, katatón mozgásokat végző tiniliányt akkor csak fanyar mosolyra húzódik a szám.

    Valszeg 1 év múlva egy fűrész is már csak ezt váltja ki belőlem.
  • Loál János #32
    Se az első, se a második rész végén nem nyírták ki. :|
  • savior
    #31
    eleg szar film, tipikus amerikai thriller
    jo lenne ha vegre tullepnenek a 'nyomozunk a gonosz utan, aki mellesleg valami rokonunkat is meg akarja olni, de aztan a vegen csak kinyirjuk' dolgon... ugyanis 1 olyan usa thrillert se tudnek most mondani, ami nem erre a temara epult
    ha mar beteges filmet akar valaki latni, akkor talan nem az amerikai sablonokat kellene alapul venni, hanem mondjuk valami normalisabb japan thrillert
    amugy a horrorokkal is ugyanez a helyzet, az elmult 6-8 evben csinaltak vagy 2 turhetot, a tobbi meg nevetseges
  • zoozoo
    #30
    Az első részhez képest ez a film 31%-os. Ugyanaz minden benne, csak jobban kapkodják a képeket, meg egyfolytában mozog a kamera. Az első rész életem egyik legjobb thrillere/horrora/ filmje. Az első nap kétszer néztem meg :) Nem vártam sokat ettől a filmtől, de izgalom és érzelmek nélkül néztem végig és álltam föl utána. Sajnálom, hogy ennyire lenyúlták az első részt - egyáltalán nem fogott meg.
  • zolik
    #29
    az a legnagyobb probléma, hogy léteznek a világon olyan emberek akik simán eltudnak ilyen kínzásokra élvezni! :(
    én kifejezetten utálom az ilyen céltalan mi tudja minnél jobban sokkolni a nézőt filmeket! A para horrort viszot szeretem, pl kör, ideglelés.
    A leggjobb. Végigfut a hátadon a hideg mikor hallod hogy mögötted recseg a padló és valóban úgy hallod (persze 5.1-el) hogy mögötted mászkál valaki. annak semmi értelmét nem látom hogy addig kínozzanak valakit míg él, lehet valakinek egy poén meg jókat lehet rögöhni raja, de sztem pl a belga rém (sztem nem kell bemutatnom) áldozatai nem igen díjaznák a filmet
  • atlagember
    #28
    Ez akkor sem érdekes így. Igenis le kéne előtte vetkőztetni a csajokat.
  • sajoati
    #27
    a szriller teljesen korrekt, nyilván egy vicces megfogalmazás. ezen nem tudom, hogy lehet fennakadni...
  • archkoven
    #26
    Ha szerinted a 6th-ben a th-t sz-nek kell ejteni akkor te nagyon távolról ugatod az angol nyelvet. Itt a th egy a magyar ember számára teljesen idegen hang amit sokan nem is képesek kiejteni, valami olyasmi mint a külföldiek számára a gy hangunk amit szintén sok külföldi képtelen kimondani még akkor is amikor már elfogadható szinten beszél magyarul.

    A with-ben a th sem dh, hanem az előző hang zöngés alakja ami az átlag nyelvtanuló számára eléggé nehezen különböztethető meg a sima d-től. Az angolok azért észre fogják venni ha rosszul mondod ne aggódj:) A franciák például hajlamosak z-szerűnek ejteni amit az angolok ki is szoktak figurázni. Szóval ez távolról sem dh.

    Az Edith-ben pedig a th teljes egészében megegyezik a 6th th-jával. Te csak azért ejted sz-nek mert nem tudod, hogy hogyan kell, vagy tudod, de beletörne a kis nyelved. De nyugodj meg ott van az a zöngétlen hang attól még hogy neked ez így már kiejthetetlen.

    Ha van még kedved vitatkozni a dolgon akkor hajrá!
  • Skyline
    #25
    Kínzás ide vagy oda nem napjai meg hetei voltak a zsarunak és mivel zsaru nem kínozhatta sem ő sem senki így volt jogos,sztem amúgymeg ezis istenlett a vége megint kiszámíthatatlanul állkapcsoleeséses szal guuut:)
    ŐŐő azt viszont nemértem miért írta a cikkíró hogy divathorror sztem nemaz,a divathorror mostanság a tiniohorrorok és más, körhöz és Átokhoz hasonló szemetek (fekete víz,stb)
  • Kannibal
    #24
    Nem tetszett annyira mint az első rész, de azért ez is ott van a kedvenc filmjeim között! lehet, hogy orvoshoz kéne mennem?
  • IMYke2.0.0.0
    #23
    Te nem ezen a földön élsz?
    A "th" kiejtése környezetfüggő!
    Itt: 6th -> "sz"
    Itt: with -> "dh"
    Itt: Edith -> puha "t"
    Soroljam még?

    Szóval, előbb gondolkodni kéne, és nem gyalázkodni.


  • NEXUS6
    #22
    Khm, te melyik filmet nézted?
    A Fürész2ben márpedig igen csak megeredt a nyelve a főgonosznak, be sem állt a szája! Nem ártott volna oda is figyelni arra amit mondott!;)))