758
  • dave9004
    #758
    Viszik a gyereket world seriesre, premier league-be, érdemes lesz figyelni hogy kezeli a hirtelen felnövést.
  • desigo
    #757
    Littler döntős pedig Cross rendesen bekezdett.
  • z0ty4
    #756
    találtam egy oldalt itt vissza lehet nézni a meccseket
    link
  • z0ty4
    #755
    Sziasztok!
    Brutális a Littler csávó, remélem jó sokáig marad ez a formája
    A tegnapi Cullen vs Humphris vége brutál volt,


  • Láma!
    #754
    hát sajnos MVG meccstől (Buntingtól) sokkal sokkal többet vártam... :( ahogy Smith-től is.... csalódás volt az este.
  • desigo
    #753
    Gerwyn Pricenak csúnya volt ez a vereség de Dolan megérdemelte.
    Humphriesnál mennyire rezgett a léc.Csoda,hogy megfordította.A végén kitört belőle minden.

    Mai tippek :
    Heta,Clayton,Barneveld
    Krcmar,Dobey

    Michael van Gerwen - Stephen Bunting itt meg el nem tudom képzelni,hogy mi lesz
  • Láma!
    #752
    Ha marad a formája, Bunting Gerwenen is túllép...
  • desigo
    #751
    Itt lehet követni,hogy a VB után mi lesz a világranglista : dartsrankings.com

    MvG , Smith , Humphries fej-fej mellett.
  • desigo
    #750
    Igen,minden mérkőzést.

    Nagyon sok jó játékos kiesett. Wright és Van den Bergh amekkora jó kedvel bulizva vonult be olyan szomorúan távoztak. Őket és Noppertet sajnáltam a legjobban.
    Arra is számítottam,hogy Josh Rock okoz egy jobb menetelést de nem így lett.Korrekt volt,hogy csitította a közönséget amikor fújoltak.
    Gilding - Littler meccs volt számomra eddig a best.Ott volt végig izgultam az egészet.
    Akit nagyon nem bírok az a Pietreczko.Nagyon unszimpatikus.

    Most őket várom,hogy a legtovább eljussanak :
    Raymond van Barneveld , Luke Littler
  • Láma!
    #749
    Nézi valaki a vb-t?
  • JonasSandor
    #748
    Én is csak a végére néztem az eredmény.hu-n.
  • desigo
    #747
    Én lemaradtam róla. wdf-world-championship/
    PDC-t nézem csütörtökönként.
  • JonasSandor
    #746
    Duff nyerte a hatalmas csatát, azt hittem Tricole fogja behúzni.
  • desigo
    #745
    Azért csak eljött ez is : Top 100


  • desigo
    #744
    Ranking
    Michael van Gerwent nem mostanában fogják megelőzni...
  • Jim Morrison
    #743
    jah :/ sajnos csalódás volt :(
  • Láma!
    #742
    néztem... de minek :\
  • Jim Morrison
    #741
    na, legalább a döntőt nézitek? :)
  • Láma!
    #740
    :DDDDDDDDDDDDD
  • Jim Morrison
    #739
  • ReszegKoldus
    #738
    köcsög kopasz
  • Láma!
    #737
    hogyne néznénk :)
  • Jim Morrison
    #736
    Nézi valaki?
    Első set gyorsan lement.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2017.01.02. 21:31:35
  • Jim Morrison
    #735
  • bakkerman
    #734
    Így van! Tavaly végignéztem,idén se hagyom ki :)
  • Jim Morrison
    #733
    huhú
  • dave9004
    #732
    Holnap kezdi a vb-t!
  • Jim Morrison
    #731
    Szép 170es kiszálló (vam gerwen)
  • Shiwo
    #730
    hali,

    sport1-et lehet valahol online nézni ? vagy tudna valaki adni egy linket élő streamhez plz ?
    a #712-ben lévő link alól sajnos már kilőtték..
  • Láma!
    #729
    és nem csak az :D
  • Mor3llo
    #728
    na mivan gyerekek, megy a PDC, mi ez a pangás? :D

    óriási a Gerwen-Barneveld meccs
  • ReszegKoldus
    #727
    huligánok :D
  • dave9004
    #726
  • ressy14
    #725
    Premier League Darts a Sport TV-n!

    A Sport TV február 5-én 20 órától élőben közvetíti a Premier League Darts leedsi viadalát.
  • ressy14
    #724
    A soft nyilak jóval könnyebbek (16 - 18 g), hogy ne tegyenek kárt a műanyag táblában, a steel nyilak pedig nehezebben (19 - 28 g) hogy stabilabban megálljanak a szizál rost alapú táblában. Persze vannak eltérések, 10 g-tól 48-ig gyártanak nyilakat, de ha maradsz a műanyagnál, akkor a 16 vagy 18 g-osat ajánlom. Utóbbinál sok jelentősége nincs, de a profi steel játékosok 23-25 g-osakkal játszanak, mert azokat picivel jobban lehet irányítani.
    Egyébként a nyíl megfelelősége teljesen különböző mindenkinél, az idő haladtával kipróbálsz többféle méretű és súlyú nyilat, és kitapasztalod a számodra leginkább kézreillőt.
  • lippet
    #723
    Hány grammos nyilat ajánlasz? Mi a játékbeli különbség a könnyebb és a nehezebb nyíl között?
  • ressy14
    #722
    Teljesen rendben van az is, ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor nyugodtan megveheted. A nyilakat képről nem lehet megállapítani, hogy milyenek, előfordulhat, hogy majd venned kell hozzá egy idő után. (nem illik a kezedbe, túl könnyű/nehéz, kipattanó nyíl műanyag szára beletörik a vas szárba, stb.)
  • lippet
    #721
    Köszönöm!

    Amit linkeltem arról mi a véleményed? Az egyben van minden, nem kell külön-külön beszerezni hozzá a kellékeket. Minőségre milyen? Megfelelő lenne egy kezdő számára (nekem)?
  • ressy14
    #720
    szia kezdésnek szerintem elég egy ONE80 ACHIEVER vagy egy WINMAU PRO tábla is.
    Nyilakat meg csak egy idő után tudod eldönteni, hogy melyik a leginkább kézreálló, ezért nem célszerű nagyon drágákat venni.
    Számolásra találsz mobilra is alkalmazásokat, meg számítógépre is. Utóbbira ezt ajánlom, hazai amatőr versenyeken is ezzel számolnak.

    Egyébként én elektromossal kezdtem, szerintem kezdőknek az az ideálisabb, nem megy el annyi idő a számolgatással.
  • lippet
    #719
    Hali!

    A VB alatt teljesen belehabarodtam a dartsba, szeretném én is elkezdeni ezt a fajta sportot.
    Milyen táblát ajánlotok egy kezdőnek? Ha nem elektromosat veszek, akkor hogy tudom egy játék során a pontjaimat könnyedén számolni? Mit ajánlotok? Milyen nyilakat?
    Ezt néztem ki, ez megfelelő lenne?