380
valyon miért?
  • akyyy
    #19
    téma:valyon miért?
    1#:vajon miért...
    hm
  • Alexease
    #18
    Majd ha kikerulnek az iskolabol, rajonnek mennyivel jobb is volt iskolasnak lenni, "csak" tanulni, massal nem is foglalkozni:) De ezt csak az latja be aki kikerult az iskolabol, annak mar mindegy, annak aki meg tanul ezt nem lehet megmagyarazni, vagyis ez egy orok korforgas:))))

    Hasonloan a szuloi nevekeshez - mar akit nevelnek egyaltalan:D Ott is utaljak az emberek az "igy csinald, ugy csinald, ne csinald" papolast, de majd rajonnek a lenyegere kemenyen, hogy a szuleik is tapasztalatbol "papoltak", es Ok is "papolni" fognak:)))))

    Termeszetesen ez nem biztos hogy igaz a beleszuletett majer, politikus, maffiozo es hasonlo vagy idokozben azza degradalodott egyenekre...:D
  • akyyy
    #17
    én szeresema sulit csa ne lenne annyi EGYES!: ÁESDÉ
  • Dying Soul
    #16
  • cicai
    #15
    igazad van de ez igy van.

    mikor iskolába jársz dolgozni szeretnél, mikor dolgozol akkor iskolába szeretnél vissza menni.
  • Met
    #14
    egy időután nem kötelező suliba járni, lépj ki, menj el egy gyárba valami futószallag mellé pl. csirkét belezni (mert a "végzettséged" miatt másra nem vagy alkalmas) és 2 óra múlva sírva szaladsz vissza az iskolába
  • cicai
    #13
    nem mert mindenkit cseszegetnek, pedig még nem is szivatjuk öket
  • Sanyix
    #12
    De van de van! Korán kell kelni :) tanulni viszont nemsokat kell :D
  • Garfield
    #11
    Talán mert fingjuk sincs arról, hogy rövidtávú előnyök érdekében ("szarjuk le a sulit, a tanulást, mindent") magukkal csesznek ki hosszútávon?
  • Met
    #10
    azért bunkók mert házifeladatot adnak fel és még feleltetnek is?
  • cicai
    #9
    a tanár miatt nem nagyon
  • pasquale
    #8
    on butter?
  • nyami
    #7
    látom te a nyelvtant se szeretted -.-
  • puding00
    #6
    ne károgj már neki
  • puding00
    #5
    szerintem a sok bunko tanár. tisztelet a kivételnek
  • DanielT
    #4
    Gondolom te azért, mert folyton szembesülsz azzal, hogy még helyesen írni sem tudsz...
  • bigfoot
    #3
    mert tanulni kell,mert sztem az odajárással nincs bajuk
  • sweech
    #2
    mert szar
  • cicai
    #1
    vajon miért van hogy a kölkök és a kamaszok utálják az iskolát?