101
Rajzfilmsorozat a Cool TV-n
  • zslevi
    #101
    Nekem pl tetszik...
    De ha mar a south park is belekeveredett, ezt vetitettek le: Hilary Clinton pi**jaba terroristak bombat tettek, majd a pi**ja vkit megevett stb. Evad: 11 Epizod: The snuke... Megse keltett akkora felhaborodast mint a hungarikum.
  • knightbali
    #100
    "lehet röhögni rajta,"

    Persze kúrva vicces az egész.

    "minden poén igaz"

    Ebből kifolyólag gondolom, te inaskodtál Kossuth körűl, mikor lovakat rakott seggbe.

    "hál Istennek végre mi is alkottunk már valamit"

    Ha már a királyi többest használod, arra engedsz következtetni, hogy azokhoz tartozol, akik ezt a mocskot csinállták, akik persze nem magyarok, tehát te sem vagy az.

    "meg ki nem szarja le, hogy törvénybe ütközik, meg ilyenek? olyan mindegy szerintem...nézzük és kussoljunk, míg tehetjük nem? :D "

    Bocs, de nem mindenki olyan zombi mint te, vannak itt olyanok, akikbe szorúlt annyi gerinc hogy nem nézik.
  • boomerangtv
    #99
    sp.hoff.hu a letöltéseknél találod. amúgy itt találsz southpark részeket is
  • kovacsabesz
    #98
    Sziasztok!
    Tudnátok nekem segíteni?
    Meg tudnátok nekem adni az internet címet ahol le tudnám tölteni a hungarikum videókat!
    Nagyon tetszenek!
    Köszi a segítséget!
  • mucsácsó
    #97
    jóez, nemtom mi a bajotok vele....lehet röhögni rajta, minden poén igaz, hál Istennek végre mi is alkottunk már valamit...lehet kicsit erőltetett 1-2 rész, de sztem nagyon jó ez :)
    meg ki nem szarja le, hogy törvénybe ütközik, meg ilyenek? olyan mindegy szerintem...nézzük és kussoljunk, míg tehetjük nem? :D
  • 0ppika
    #96
    Na de leült a topik, ja már értem miért
    Most néztem meg a Magyar konyha c. részt, hasonló jó, mint az eddigiek
  • Grenzjager
    #95
    valahogy így,


    mert ha mondjuk Nauru-ból jön az adás, és magyarországon a UPC nem biztosíthat helyet olyan adódnak ami magyar idő szerint délben adja le !! ilyenkor nem a MatriXXX Tv a felelős hanem a UPC
  • keeper2
    #94
    Mint grenz is írta, a csatorna nem sugároz, hanem kábelen ad. Azaz, ahhoz, hogy ez vehető legyen magyarban, kell egy magyar kábel szolgáltató, aki átveszi a műsort és továbbítja, ennek viszont magyarban bejegyzett cégnek kell lennie, akinek felelnie kell azért, hogy milyen műsort továbbít a néphez. Erre példa a matáv kábelnet, vagy, mint említette grenz, a upc is.
    A sugárzáshoz az kellene, hogy vagy egy satellite-n keresztül nyomják az adást magyarban is fogható lefedettséggel, ami satellite pedig a fent említett nauru-i cég tulajdonában kellen, hogy legyen, vagy, mint a szabadság rádió, a magyar melletti országokból földön sugározni, hogy magyar egy részén vehető legyen, de mivel nauru-i jogállású államok nem hemzsegnek körülöttünk, így ez nehézkes lesz.
  • Grenzjager
    #93
    sugároz ??!!?!! nem tudod fogni parabolával, szal csak átjátsza az adást...


    külföldön vannak bejegyezve, és átjátszák a műsort mondjuk a neten a upc-nek, vagy Kovács KábelKom Kft-nek, azok meg leadják a népnek.

  • Bandee1987
    #92
    rémrendes is ott van a toppon. A korhatárról meg annyit: akkor az AXN-nek és a Discoverynek meg a Natgeonak miért nem kell kiraknia a karikát?
  • Bandee1987
    #91
    mondjuk azt viszont nem értem, hogy akkor miért kell karikákat kiraknia, ha egyszer külföldről sugároz
  • SoDI---
    #90
    a csatornának nincs magyarországra sugárzási joga.
    külföldről sugároz, fogd már fel!!!!!

    nem bírod felfogni.
  • SoDI---
    #89
    ha nauruban nem büntetendő, akkor onnan kell sugározni.

    pontosan :D

    és ez így tiszta dolog, hidd már el nekem!!
  • SoDI---
    #88
    sajna nemtom :(
  • keeper2
    #87
    Nem azt kell megtalálni, aki a műsorba kerülésről döntött, hanem azt, aki a közvetítést intéző céget vezeti. Az elég lényegtelen, hogy ki döntött erről, a góré viseli a felelősséget (az már más kérdés, hogy utánna a góré eléggé "megdícséri" majd az emberét).
    Ha netán e góré külföldi, akkor is megindul az eljárás ellene, esetleg nem tudnak mit kezdeni vele, nem tudják megbüntetni, de attól még a csatorna sugárzási jogát megszüntethetik a törvénysértés miatt, ami nem hinném, hogy megérné-e bármely csatornának, vagy ha nem, akkor mondjon valaki egy olyan műsort bármely csatornán, amelyik sugárzása megéri azt, hogy utána megszüntessék a sugárzási jogot.
  • Grenzjager
    #86
    de ha én magyarországon sugárzom a magyarország területi inegritásának a megdöntését hirdető műsort az már szintén nem bűncselekmény. Szerencsére...


    LESZ NAGY-ROMÁNIA A TISZÁTÓL DNYESZTERIG !!! MEGNYUGODTAM !!!

    Dnyeszter és a Tisza között.... sálálá-lá-li

    amúgy meg a gyilkosságra való felbujtást, azt Nauru-ból kell sugározni, mert Nauru-ban nem büntetendő

    jaj de jó

    alig várom, hogy újra háború legyen ebben az országban



    ki kell írtani !!!
  • #85
    Hány részt adtak le eddig?
  • SoDI---
    #84
    nagyon is jó hasonlat.
    a műsorszóró ugyanígy nem tehet a tartalomról, mint egy szervertulaj.
  • SoDI---
    #83
    nem, mert a gyilkosságra buzdítás romániában is büntetendő
  • Grenzjager
    #82
    rossz a hasonlat
  • Grenzjager
    #81
    tehát Magyarországon lehet sugározni olyan műsort ami sérti a magyar alkotmányt, magyarországon elkövetendő gyilkosságra buzdít, valamint a fennálló rend teljes megdöntésére ???????????????


    HURRRRRRRRRRRÁÁÁ!!!!


    VÉGRE LESZ HÁBORÚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • SoDI---
    #80
    magyar jogba ütköző dolgokért már felelnek

    Ha-haaa.
    Megint tévedsz!
    Mert ahhoz meg kell találni azt az embert, aki a műsor adásba kerüléséről döntött a cégnél. És ha ő nem magyar állampolgár, akkor coki, nem lehet tenni vele semmit :D
  • SoDI---
    #79
    mesélj, mi volt :D
  • SoDI---
    #78
    hülyeség.
    hasonlat: akinél a szerver van, nem felel a weblapért.
  • SoDI---
    #77
    nem az összes.
    minden hétvégén van, az csak háromheti adag.

    legalábbis remélem :)
  • keeper2
    #76
    Tv-t egyre kevesebbet, mindenesetre, ha szerinted a cool a legjobb, akkor milyen csatornákat tudsz csak befogni? Mondjuk a cool és a fix tv-t??? Netán, lehet, hogy felétek nem ugyanaz megy a cool-on? Azért van néhány jó húzása a csatornának, de azok a már más csatornákon leadott műsorok újra adását jelentik.
  • Sheke
    #75
    mit szenvecc a cool a legjobb te mit nézel minimaxot??
  • keeper2
    #74
    Nekem matáv kábeltv-n keresztül jön a cool tv, de ez lényegtelen, ugyanis, ha az adó külföldről sugároz kábeles rendszerben, akkor azt egy magyar cégnek át kell vennie, hogy elérhető legyen magyarban, akkor viszont már -tudtommal- rá is érvényes a médiatörvény, mivel ő a magyar műsorszóró (ha mondjuk a média törvény talán mégsem, de a korábban felvetett esetleges magyar jogba ütköző dolgokért már felelnek mindenképp (oké, tudom, a műsorban nem volt ilyen, már az első 1-2 részben, amit láttam anno). Lehet reklámozni a műsort azzal, hogy képviselők, stb emberek sugárzásra nem méltónak nevezik, ez lehet tényleg nagyon jó reklám, de elsülhet fordítva is, felbuzdíthat egy hatalmas bojkott-kampányra is, aminek keretében lecsökken a csatorna nézettsége. Remélem, ez utóbbi valósul meg. Mellesleg, még a rövid összekötők (pl. amikor a dagadt csávót vagy a csajt mutatják igen közelről, majd kizoomol a kamera) igen undorítók, ráadásul, bár 1-2x elmegy, de az, hogy rendszeresen adják, még halál unalmassá is teszi. Néha van ugyan egy-két jó fogása a csatornának, mint pl. a sherlock holmes sorozat, vagy, -ha betartják a szavukat- akkor a babylon 5 is ilyen lesz, de alapból gagyi műsoraik vannak.
  • Rolly
    #73
    A tegnapi részt láttátok?
  • Grenzjager
    #72
    amennyiben magyar törvényeket sért az adás, akkor tök mindegy hogy a tv honnan sugároz, hol van cégbíróságilag bejegyezve, aki az adást leadja, -> műsorszoró követ el büncselekményt
  • Grenzjager
    #71
    a II.-es a 18+

    az V. : "közlésre még éjfél után sem ajánlják"


    szal max III v. IV, de sztem csak II.


    de mindegy
  • Bandee1987
    #70
    "Ez valamelyik polgári szarnak volt a követelése"

    Nem szarok azok, igazuk van. Ők nem azért jelentették fel a tv2-t az ortt-nél mert olyan rohadtul utálják az Egri csillagokat, hanem azért, mert rá akartak mutatni ennek a korhatáros rendszernek az óriási hibáira.
  • mochee
    #69
    Hány része van eddig a Hungarikumnak? Nekem csak 15 van, ennyi az összes?

    Az a reklám meg iszonyú nagy!
    Lipicai méneses + Széchenyi poén meg nekem tetszik, nem tehetek róla, poénos.
  • SoDI---
    #68
    A II. kategória még hihető. :D

    Így már lehet benne valami. :)

    A Hungarikum V-ös kategóriával megy.
    18+
  • SoDI---
    #67
    az UPC nem műsorszolgáltató.
    a médiatörvény pedig csak azokra vonatkozik.

    Ennyi erővel lehetne külföldről (mondjuk Kisinyovból) magyarországra sugározni olyan adást amely sérti magyar alkotmányt, bűncselekmény elkövetésére buzdít stb

    Ha az ottani törvények szerint nem büntetendő, akkor bizony lehet is.
  • Grenzjager
    #66
    Látod ha tévedek, elismerem.

    Ez valamelyik polgári szarnak volt a követelése, melynek RÉSZBEN (!!!) helyet adott az ORTT bizottsága, és

    NEM AZ V. HANEM II. KATEGÓRIÁBA SOROLTA AZ EGRI CSILLAGOK C. MAGYAR TÖRTÉNELMI FILMET.
  • Grenzjager
    #65
    akkor meg a műsor magyarországi sugárzója (UPC, meg faszom tudja kik még) sértik meg a törvényt.

    Ennyi erővel lehetne külföldről (mondjuk Kisinyovból) magyarországra sugározni olyan adást amely sérti magyar alkotmányt, bűncselekmény elkövetésére buzdít stb
  • Vándorsólyom
    #64
    te egy kis buzi gyerek vagy sodi, beírtalak a felakasztandó kategóriába. poénból. vagy mégsem.
  • SoDI---
    #63
    Videó 3 :-))))))))))

    Ez mekkora poén tényleg már :DD
  • SoDI---
    #62
    Videó 2 :-))))