42
  • Yusuf
    #42
    Sziasztok! Nagyon eltűntek a S.W.A.T. 4 közösségek. Mi fent tartjuk még mindig a csapatunkat illetve a társaságot. Gyertek látogassatok el hozzánk.



    |N|s|F| Hungary Facebook.

    S.W.A.T.4 Honlap
  • wacone
    #41
    Sziaszok!

    Az alábbi videóban megtaláljátok a SWAT 4 első pályáját, illetve letöltőlinkjét. A link 100% ellenőrzött!!!!!!
    Ha már a megnéztétek a videót értékeljétek is!!!!!!!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=jwOTdif28Mo
  • Stief
    #40
    Srácok multiba hogy kell más fegyvert adni a vipnek? Tehát mondjuk egy sörétest vagy más fegyvert!
  • APOFISZ
    #39
    Swat 4 Map - Tutorials
    http://users.atw.hu/ut/letoltesek.html
  • pervajakróv
    #38
    Tényleg faxa, de most volt az 50.-dik szülinapom - hát reflex annyi !
  • pervajakróv
    #37
    SOFPAYBACK
  • dragon11
    #36
    Az első indítás mindig nehéz..:S 1x kell kivárni.:)
  • kalmi91
    #35
    Sziasztok! Azt akarom kérdezni hogy miért van az hogy atom lassan inditja el a játékot a gép pedig a gépigény tuti jo mert HD3650-es 512mb videokari meg 1,5gb ram van hozzá és mégis kb 10 percig bámulom a The stetchkovos feliratot inditás után majd pedig csak fekete képernyő jön be és nemad le menüt meg semmmit. Windows 7 van fenn most a gépen. Régen is játszottam vele amikor még XP-m volt akkor is ilyen lassu volt de legalább tudtam vele játszani most viszont semmi.
    Vkinek vmi ötlet? Probáltam DirectX-t de semmi változás. Simán kéne futnia a gépen de vmiért nem. Előre is köszi a válaszokat!
    És kellemes ünepekt mindenkinek ! :D
  • s4k
    #34
    Sziasztok!
    Valaki meg tudja mondani, milyen billentyűkombinációval lehet megnézni, hogy egy ajtó csak csukva van-e, vagy pedig be is van zárva? Arra gondolok, amikor a kommandós megrángatja a zárat, de nem nyitja ki az ajtót. A gép kiválóan megteszi a "stack up" parancs hatására (amellett, hogy persze először felsorakozik az ajtó előtt), és jelenti is az eredményt.
  • Death zombei
    #33
    Hali mindenki!
    Hogy használhatnám a terroristák fegyóit?
  • APOFISZ
    #32
    Hali
    Swat 4 Hez tudtok addni map tutorialt - mert szeretnék csinálni 1 mapot :D
  • 7kyu
    #31
    Akkor játsz a CFDA val. xD
  • stipu
    #30
    Sziasztok!
    Nekem volna egy kérdésem, ami az volna, hogy tud-e valaki olyan játékot, ami hasonló mint a SWAT4 (grafikában és online is játszható)??
    Köszönöm a választ előre is. (márha kapok) :)
    Csao
  • nagygore
    #29
    helloztok! segítséget szeretnék kérni!
    a swat 4 -et már végigvittem és ugy 1 honapja letöröltem. de valahogy rosszul sikerült a törlés mert a programok telepítése és törlésébe ott maradt. na de én most meg a stetchkov syndicate-et akarom felrakni, mert leszedtem a swat CE-t ahol minden egybe van. az a lényeg hogy amikor felakarom rakni ujra a swat 4-et de nem engedi mert azt irja hogy már fennt van! de nincs mer letöröltem ugyhogy most semmilyen swat félét nem tudok nyomni!!! és ez fáj. (pedig akkor amikor letöröltem a progik tel. és tör. tettem! valaki tudná orvosolni?
  • 1986
    #28
    ha valaki esetleg tudná a s.w.a.t.4 ... INDITO KOD JÁT NAGYON MEG KÖSZÖNÉM ...
  • Nuke1988
    #27
    Hi all!

    Van 1 kérdésem. Haverokkal leszedtük a H.S.M Enhancements v3.0: Reloaded mod-ot. Hamachi-n játszunk. Eddig mindig ment kieggel vagy a nélkül de ha felrakjuk a modot kiírja hogy connection failed vagy vmi hasonlót nem tudjátok véletlen hogy ez mitől van?
  • futár11
    #26
    a SWAT4 a legjób GAME az egész világon most multiba nyomom és nagyon pro
  • gordonmail
    #25
    S.W.A.T. 4 & UThe Stetchkov Syndicate: Ultrakirály Game, én már 3x kiakasztottam, most neten nyomom, azután megint párszor kikellene akasztani,mert megahiperszuper gamma :)
  • NEOreg3
    #24
    a sima SWAT 4 nekem ment neten "kölcsönkapott" seriallal, lehet ez is menni fog
  • xxdani
    #23
    szerinted ha felteszem akkor lehet vele neten nyomulni vagy kell hozzá plusba valami netes crack ?(másolt játékkal)
  • NEOreg3
    #22
    új, pályák fegyverek:|
  • xxdani
    #21
    mivel másabb a Swat.4.The.Stetchkov.Syndicate mint a sima swat 4?
  • di33go
    #20
    swat4x powa :) nagyon jók a küldetések bár több változást reméltem a játékban... singleban mindig először "sierra"-val körbenézek hátha van suspect aztán ha van akkor az aspirin nem tömi be a lyukat a csákó fején aztán ajtó előtt optiwand, flash, bum bum:D
    a nehézségi szint tényleg más nehezen:D
  • NEOreg3
    #19
    a reloaded volt oylan kedves és az alap crackjét is mellékelte így azt is felüllehet majd írni=)
  • zotyka
    #18
    1. Töröld le a swat4-et
    2. Tedd fel megint...NE CRACKELD! (ez fontos)
    3. Patched a játékot(ami rajta van a Stetchkov Syndicate-en
    4. Tedd fel a Stetchkov Syndicate-et
    5. Crackeld azt
    ...ennyi
  • zsoleszq
    #17
    Vk. ha segitene?
    ma töltöttem le a
    Swat.4.The.Stetchkov.Syndicate-RELOADED
    és a telepitésnél nem igazán akar sikerülni, mivel fent van a régebbi S.W.A.T 4 mit tegyek? töröljem a régit?? előre is köszi az infot
  • gordonmail
    #16
    lol, tavaszra :@ :'(
  • gordonmail
    #15
    Izét
    Mikor jön ki (hivatalosan.....)pontosan a kiegészítés?
    Annyira várom
  • gordonmail
    #14
    Omax (a lap alján):
    Ez hülyeség.
    A SWAT taktikáról szól, alapból sokkal nehezebb ha bentvagy a házban, mint kint a terepen agyatlan lövöldözésben, nem igaz, hogy ott 1ember 100hadsereget nyír ki.
    Itt legalább életszerü, hiszen egyforma energiád van a botokkal.
  • Anteris
    #13
    mi a faszé ilyen sötétek mindig a képek az SG-n??
  • a_n_d_r_e_w
    #12
    "Például ha észrevennék, hogy rájuktörtek akkor agyonlőnék a túszokat és lehetne filózni hogyan szabadítsuk ki őket"

    Ez így benne van. Nem egy küldetést vesztettem el, mert a srác a túszra fogta a fegyverét, majd agyonlőtte. Engem a pontozás sokkal jobban idegesít, szerintem teljesen felesleges dolog. Meg a való életben sem mindig sikerül minden túszt élve kihozni (sőt), itt meg egyből mission failed :(
  • archkoven
    #11
    Nem rossz játék csak kicsit vontatottnak találom. Szerintem érdekesebb lenne ha a játék nem a bilincselésről meg a jelentéstételről szólna, tehát nem pontokat kellene gyűjteni hanem akkor lenne a feladat teljesített ha a túszok egytől-egyig kiszabadultak, függetlenül attól, hogy hány halálos áldozattal járt az akció. Ez így is lehetne nagyon nehéz ha sokkal agresszívebbek lennének azok a túszejtők. Mert így sokszor bizony elég pudingok. Például ha észrevennék, hogy rájuktörtek akkor agyonlőnék a túszokat és lehetne filózni hogyan szabadítsuk ki őket, az sokkal reálisabb is lenne.
    Ami nagyon tetszik benne, hogy a pályákon az emberek véletlenszerűen generáltak így nem lehet előre tudni, hogy áll-e a valaki az ajtó mögött vagy sem.
    Egyébként nem rossz játék.
  • ivit
    #10
    valaki megmondana h mekkora a jatek???
  • davidbo
    #9
    Hát nem easyn kell, játszani multiba meg csak ismert emberekkel jó COOPolni, persze aki igazi mp-és az RD vagy esetleg VIP-zik.(De inkább RD) pencsongo te meg inkább maradj a CoD2-nél ahhoz semmi ész nem kell elég rusholni és tuti első leszel! A swat-hez kőkemény taktika kell, főleg multiba, ezt azért elég jól ismerem tekintve, hogy CB elsők voltunk RD-be egészen addig míg szinte kihalt a komplet swat4 közöség külföldi és magyar egyaránt. A sok rajongó által készített mapok közül sajnos nagyon kevés fun szinten játszható map van warozni pedig egyiken se lehet:( És nem beszélve arról, hogy sokan lusták letölteni, ezért nem futt egyik se a mi szerverünkön.
  • beef
    #8
    pengcso!
    Elárulom, sem BFG, sem health pack sincs benne ;)
    Tudod az élet már csak ilyen, a rendőrök igen ritkán ugrálnak, és rohangálnak félőrült módjára.
    De gondolom, te is csak beugratós kérdésnek szántad :)
  • pengcso
    #7
    naja, és ha olyan jó a swat4 akkor ménem lehet benne ugrani? meg miért kell benne totyogni mint akik beszartak!?!?! NAGYON UNCSI GAME!
  • Atyus
    #6
    Hála a SWAT fanatikusoknak, sok SP és MP map látott napvilágot, amik igen jók, így időnként ismét elő lehet egy-egy party-n venni, ha van hozzá intelligens közönség, s nem rush-olni akarnak.
    MP-ben csak csapatban, egymást fedezve lehet végig vinni a küldetéseket, ráadásul a eelen is többféle mentalitású, így találkozunk felszólításra engedelmes, bepróbálkozós, beijedt, illetve kőkemény típussal.
    Amíg van új MAP, addig nem lehet aba hagyni. Az SP része is igen kemény, s itt nem az easy fokozatról beszélek. Itt nem az a lényeg, hogy mindenkit lemészároljunk, hanem hogy lehetőleg élve juttassunk ki mindenkit !
    A realitásról csak annyit, hogy egy túsz elvesztése sikertelen küldetéshez vezet..
    Négy emberrel még a rendkívül nehéz helységeket is meg lehet tisztítani, igaz a csapat másik felével érdemes a másik bejárat felöl közelíteni.. :)
  • HUmanEmber41st
    #5
    Mi 2-3 an próbáltuk multiban, az egyik optival kukucskált, a másik shotgunnal berontott, a 3. meg fedezett ( szerencsére nem hátulról :) :) )
    Így is kinyírtak az elején elég sokszor..aztán belejöttünk :) utána haltak, mint a libák ( mármint a terrorok :) ) nem cicóztunk :) :)
  • Garrett27
    #4
    márpedig nagyon könnyű és kiszámíthatóak a PC-terroristák és PC-rendőrök. Viszont felejthetetlen élmény az MP, amikor nem ismerem az ellenfelemet, sajnos néha az a hátránya, hogy a "kollégákat" sem ismerem, pedig a taktikázáshoz elengedetlen egy kis ismeret a többiek képességeiről...
  • Killberk #3
    Mondjuk Én se agodalmaskodtam missionok elött órákat.
    Ami nem tetszik amúgy se RS-be se SWAT-ba, hogy elég kis létszámú egységet küldenek rosszfiúk ellen. Nem túl reális.