24
ZerA IMPERAN INTRIGUE - MMORPG
  • Kiado
    #24
    Haló, most néztem csak topicra, az érdekelne igazából, hogy le lehet-e szedni valami angol klienst,vagy játékon belül be lehet állítani, hogy angol legyen?
  • najó
    #23
    megnéztem,4 választható class van csak:summoner,wizard,ranger,warrior
    nagyon népszerü kezd lenni -gondolom a gyorsabb fejlesztés érdekébe- hogy alig van választási lehetőség és ezek is a legalapabb classok...
    mobok arik voltak a kezdőhelyen, csak azabaj driverproblémás,szinte teljesen láthatatlan minden es most nincskedvem drivereket cserelgetni:)
  • najó
    #22
    mindenesetre megnézném a saját szememmel,ha nem szarakodna a netem és végre lejönne az update...mivel open béta
  • agyhalál
    #21
    Hát tényleg nem. Szép színes és csillog, villog mindenhol, de mintha a grafikusaik cserére szorúlnának.
  • EmThor
    #20
    neem, AAA, vagy ha jobban tetszik A kategória, a ktg. vetést tekintve.

    pedig nem néz ki ez rosszul, de a sok idegen kari visszatart :D
  • BBird
    #19
    háromÁs elem kategória? ;-DD
  • EmThor
    #18
    persze, igazad van minden koppintás, csak más névvel, tudok példát innen is, onnan is... az oldalsó ikonokról jutott csak eszembe, egyébként nem tűnik rossznak... csak 12 egy tucat... :/ attól még lehet jó, de inkább AAA kategóriára szavazok.
  • BBird
    #17
    Szeretem ezeket a koppintás dumákat. Mutasson már nekem valaki egy olyan játékot, amire nem lehet mondani, hogy koppintás. :-)

    Mondjuk se ezt, se azt nem ismerem, de eme két kép alapján ez nem PvP -nek tűnik. GW meg tudtommal az. Vagy tévedek mindkettőben? ;-)
  • EmThor
    #16
    gw koppintás
  • najó
    #15
    [/IMG]

    [/IMG]

    nem néz ki jobban mint a l2:)
  • Tojesz
    #14
    Ja ki van ez írva angolul is:D
  • Tojesz
    #13
    Hehe, és te anyanyelvi szinten érted ezt a nyelvet?:)
  • Freeeee
    #12
    Nem igazan ertettem a leirasat a jateknak,de 3 karaktered lehet,akiket egy leader iranyit,de ezek a sajat karaktereid,mint egy hagyomanyos rpg-ben. Akkor hol a tobbi jatekos,mert a leirasban,csak npc-rol esik szo. Hol van itt az MMO. Valaki tudja?
  • najó
    #11
    Reg guide 1

    Reg guide2

    na van talan esely a jatekra,ahogy lesz Teszt,ez a reg guide, ezt azutan lehet csinalni,mikor mar beirtuk a koreai nevet es a hozza valo KSSN kodot,eddig csak foglalt Kssn kodot talaltam a neten,van egy online generator de ottmeg nincs nev:Ezaz

    go keresni kodot!:)van remeny,mert pl.elobb csinaltam reget a Cabal onlinera:)
  • najó
    #10
    kliens nem muxik meg,es eleggé bonyolult koreai game-el jatszani(elvileg nem lehetetlen:))
  • Shadow_THH
    #9
    gyönyörü szép

    megéri leszedni?
  • phalanx
    #8
    OST és képek alapján eddig jónak tünik

    itt van pár kép
  • mabbak
    #7
    fizetős lesz vagy ingyenes?
  • hmhm
    #6
    nem igaz hogy minden letölthető mmoprg keleti..
  • mabbak
    #5
    nos legalább lesz számunkra is érthető verzió :-)
  • najó
    #4
    nemigazan:)par hir volt csak rola angolul,kb,annyit lehet rola tudni,hogy mar elvan hatarozva hogy lesz usa/uk megjelenes
  • mabbak
    #3
    vmi emberi nyelven nem lehet vmi óvasni róla? :D
  • najó
    #2
    RESOURCES alatt van az OST+kliens ha valaki nem találná:)
  • najó
    #1
    Év utolsó meglepije!!!!Letölthető az OST és a kliens!!!!OST csodaszépen hangzik,a kliensre nem sok szukseg lesz meg egy ideig,mert csak koreai Stress Test lesz januarba. Játék maga 2006 egyik nagy meglepije lehet,majdmeglassuk ki fut be:)

    Hivatalos oldal