13
  • Amergin
    #13
    Ugyan már.. te is nagyon jól tudod azt amit az NSA is tud, hogy: mindenki terrorista akiről az ellenkezője be nem bizonyosodott.
  • P3h3ly
    #12
    személyiségi lol vagy hogy kell mondani
  • P3h3ly
    #11
    megint USA, megint személyi jogsértés, megint eltusolják az egészet... és megint egy kamu hír!
  • stinkydiver73
    #10
    ezt így nem értem. csak a sajat oldalain belül tud kukizni, meg azokon az oldalakon, ahol reklámot helyez el. Ez csak figyelemelterelés lehet a lehallgatási balhéról.
  • Flashy
    #9
    az összes warez meg xxx oldal ugyanezt csinálja kb, az NSA legalább nem spamre meg spyware-re használja...
  • Enkil
    #8
    rögtön lesítelik az átlag embert ha valakiről kiderítik hogy ilyet csinál
    nekik persze szabad
  • droland
    #7
    NAGYON EGYSZERŰ:

    Aki úgy érzi, hogy nem akarja, hogy nyomon kövesség az ne nézze ezt a weboldalt, aki meg megnézi: ráutaló magatartás :)
  • hmhm
    #6
    lál
    vajon miért nem lep meg ? :)
  • onimusha
    #5
    tökmindegy mit csináltak mit fognak csinálni kiket hallgatnak el követnek figyelnek, mert megtehetik, nsa szinte usa kormányban minden fölött áll, majd kiadnak egy olyat, hogy homeland security nevében, meg terrorizmus miatt. meg mindenki kap egy nymokövetőt a bőre alá, sok dagadt tudatlan f@sz rohanni fog, hogy neki ültessék be először :D
  • IoIa
    #4
    Ez szerintem kacsa. Csupán félelmet akarnak kelteni, de ennek csak a tudatlanok dőlnek be.
  • Cat #3
    nem látom nagy értelmét az egésznek, a terroristák kétlem hogy az NSA oldalait böngésznék :)
  • Yv@n
    #2
    Én azon lepődök meg, hogy ez hogyan is lenne lehetséges...tekintve hogy egy cookie max élettartama 1 év lehet, a böngészőnek alapból nem lenne szabad foglalkoznia a hibás cookie-val...
  • nowayout
    #1
    Vajon miért nem lepődök meg, hogy már megint az USA?...