54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Pepsi Twist
    #12420
    minden shitbox 360 volt 1-2 PC volt (ha az PC volt mert azokat nem nagyon néztem meg)
  • Pepsi Twist
    #12419
    nem de undertróger volt telóra
  • Snexi
    #12418
    volt gta4 pc?
  • bertino
    #12417
    nembaj, a végén kiderül mennyire megérte várni rá :D
  • Cat 02 #12416
    Mentés milyen lesz ? Bárhol vagy csak otthon?
  • ProGabe #12415
    hosszú lesz ez a 26 nap, nagyon hosszú :)
  • Pepsi Twist
    #12414
    az igen
  • bertino
    #12413
  • DJ Skyline
    #12412
    amíg nincs gépigény addig semmit sem tudunk mondani. találgatni lehet, igen / nem / hátha / csak akkor ha lecsót eszel közben / szépnek szép de mi hajcsa' / a jenőnél a hivatalban. szóval nehéz ezt így megmondani. de ha már az akadozott akkor sanszos hogy ez is fog
  • Pepsi Twist
    #12411
    most értem haza a Butapest Game Show-ról... hát elég szar vót sok ember kis helyen kevés shitboxal és meleg is volt áhh szar volt :D
  • Kulee
    #12410
    hy all!
    ha a nfs pro street akadozva ment, akkor ez se fog menni??
    lehet nagyon hülye kérdés, de nagyon-nagyon megköszönném a választ! (O.O)
  • REPS0L
    #12409
    holnap leszedem sztem a Bullyt aztán azzal elleszek :D
  • bertino
    #12408
  • REPS0L
    #12407
    26
  • ChuckyHUN
    #12406
    ahham az zsír
  • DJ Skyline
    #12405
    nincs ilyen, akkor üldöznek ha nekik mész, vagy ha lövöldözöl össze vissza az autóból. viszont rád tudnak dudálni a rendőr szirénával ha baromkodsz össze vissza. vagy nem tudom kire vinnyognak de lehet hallani néha.
  • ChuckyHUN
    #12404
    És ha csak ugy simán vezetsz mitn az állat pl szembesávba mész, vagy tul gyorsan kocc nélkül akkor a fakabátok rádszögelődnek?
  • DJ Skyline
    #12403
    nem fogsz tudni. ivás az úgy működik hogy SPOILER
    a haverok hívnak téged hogy van-e kedved elmenni inni (te is hívhatod őket), mondhatod hogy igen vagy nem. ha elmész akkor elmentek, piáltok, majd matt részegen hazakell vinned a havert. érdemes autóval közel parkolni a csehó bejáratához, mert ha messzebb állsz, akkor jópár pofára esés lesz addig mire odaérsz a kocsihoz :D aztán a rendőrök meg jönnek utánnad mivel úgy vezetsz mint valami nem is tudom mi. de amint hazavitted a havert, rögtön kijózanodsz. ez így kicsit hülyén jön ki, lehetne ivás után egy olyan hogy a játék hazaterel, mintha küldetésen lennél, hogy feküdj le aludni. és másnaposan felébrednél :D sajna ennyire nem kifinomult ez a része a játéknak.
  • Depridol
    #12402
    höhö:D fű azért lehetne benne...
  • FlyHigh
    #12401
    végig bepiálva fogom tartani az emberemet, ennyi.:D:D
  • ChuckyHUN
    #12400
    Ivászat visziont van, utáa nagyon durva a hatás!!!!!!44444
  • DJ Skyline
    #12399
    SPOILER
    nem találkoztam ilyennel, fűvel vagy bármiféle keményebb cuccal. olyan küldetések persze vannak hogy hozd el az anyagot, de hogy használod is olyan nem volt. a kufircolás megmaradt, San Andreas módra, házat mutatja a kamera :D viszont van egy jamaikai kolléga, Little Jacob, aki az egyik küldetés során az autóban szipákoló hangokat adott ki :D gondolom talált valami érdekességet az egyik kis szatyorban durva akcentusa van az embernek, nehezebb megérteni mint az angolul beszélő orosz kollégákat :D
  • FlyHigh
    #12398
    előző részekben csak egy ikont lehetett felvenni, kis időre belassult az ember, tiszta gáz volt.:D
  • sz4bee
    #12397
    és tényleg...
  • BiG G
    #12396
    -pia
  • Cat 02 #12395
    Sztem meg drog/pia :D
  • sz4bee
    #12394
    Szerintem szeretkezésre....
  • PunkZoli
    #12393
    mivel live os lesz a multi ez azt jelenti , hogy a micriszoft fog szervereket üzemeltetni? és nem nekünk kell majd?
  • Depridol
    #12392
    pontosan mire gondolsz?
  • BIZ0906
    #12391
    26 :) Egyébként a backflip lesz a cool végre xD
  • FlyHigh
    #12390
    Lehet cuccozni a játékban?
  • bertino
    #12389
    már csak 27 nap.
  • Miskolc88
    #12388
    és tüntetősdit fogok jáccani a rendőrökkel XD
    szarrá lövöm az összeset XD
  • Miskolc88
    #12387
    ha meglesz a játék úgy szétverek 100 gyalogost mint a szart :D
    kiélem magam XD
  • BiG G
    #12386
  • kifli
    #12385
    szerintem nekem az első dolgom az lesz ahogy elindítom a játékot hogy megverek valakit aztán ellopok egy kocsit és garázdálkodok :)
  • REPS0L
    #12384
    motoros stuntos szerintem :)
  • bertino
    #12383
    összes jármű töréstesztelése
  • Szabi1991
    #12382
    Terepfelfedezés... egyértelmű... :D

    összes hely bejárása, összes járgány kipróbálása :))
  • Dante73
    #12381
    Ja, egyik küldi meg az lenne, hogy TV-székház foglalás, túró-rudi evéssel, békésen....