54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ldavid
    #13347
    a Take2 a fizetős játékokról
  • HKS
    #13346
    #13320
  • HKS
    #13345
    régen is csak a különszámot vettem meg de hihetetlen hogy 2000FT képesek elkérni és már egyre kevesebb a tartalom régebben még 1600 körül volt és dupla dvd-nyi tartalmat kínáltak sry az OFF-ért
  • HKS
    #13344
    én igazából nem hiszek semmit csak elolvastam a cikket hátha kiderül belőle valami értelmes eddig nem hallott infó de sajnos nem viszont egy körülbelüli gépigényt megtudtam de persze nem emiatt vettem meg a GameStar-t:D
  • Leky
    #13339
    Valaki beszkennelhetné a GTA IV ről szóló cikket, megköszönném.
  • RoyalPredator
    #13338
    Ne fikázzad a ladát, mielött nem vezetted...
  • ProGabe #13337
    a vicces az, hogy anno pont a guru tartotta magát, aztán megvette valamelyik nagy kiadó. az addigi írók szétszéledtek és valami elkorcsosult dög lett belőle :D
  • DJ Skyline
    #13336
    én már nagyon rég óta nem veszek gamestar-t, de akkor nem volt szokás a konzolos verzióhoz hasonlítani. az ember azt várná hogy a játékról legyen értékelés, nem azt hogy a konzolos verzióhoz hasonlítsák hogy miben jobb / rosszabb a PC-s verzió. :D
  • BIZ0906
    #13335
    jaja
  • ldavid
    #13334
    ugynaz a minimum van ott is amit már ismerünk

    ProGabe: egy jó ideje veszem a pc gurut, és hát nekem is megfordult már párszor ez a dolog a fejemben
  • BiG G
    #13333
    a gamestar egy színvonaltalan lap, hiteltelen az egész banda. tudvalevő, hogy súlyos pénzeket kaptak és kapnak a mai napig a kiadóktól hogy szépeket meséljenek a játékaikról, ez már évekkel ezelőtt a lap megalakulása óta így van. erre azért nagyjából mindenki rájöhet szerintem minimális logikával, akik pedig olvassák azok 12-16 átlagéletkorúak, nekik elnézhető mert még le vannak árnyékolva agyilag rendesen :)
  • ProGabe #13332
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    réges régen terjedt egy pletyka, miszerint a hazai számteches lapok zöme nem is teszteli a játékokat, és jobb esetben lefordítanak egy külföldi reviewt. rosszabb esetben csak a demot próbálták ki, a legrosszabb pedig az volt, amikor még a gépük közelében sem volt a játék, csak előzetesekre alapoztak mindent

    ez nagyon sokszor leszűrhető volt a cikkekből. nem említettek égbekiáltó bugokat, semmi újat nem írtak azon kívül, amit a hírekből tudni lehetett, amit a játékmenetről írtak csak humbug volt, stbstb

    tudom, hogy a gémszarosok ténylegesen tesztelték a konzolverziót, én is láttam a videót. hogy a PC-s verziót megkapták-e, hmm, az alapján a részlet alapján, amit HKS beszúrt nem tenném rá az életelemet^^


    a stílust meg sem kéne említenem: "mint a konzolon", "pengébb", ráadásul az egész fogalmazás szar, ált. iskola 2-ik osztályában is megkapná rá az elégtelent az illető. és ez M.o. vezető gamer-magazinja? habár, ha a blikk a legolvasottabb írott formátum, nem tudom miért vagyok meglepődve
  • BIZ0906
    #13331
    Ez a gépigény kicsit hihetőbbnek tűnik.
  • BIZ0906
    #13330
    Na ugyan ez csak HD 2600XT :)
  • DJ RX7
    #13329
    aziggen 98%
  • HKS
    #13325
    18 nap múlva mi is megtapasztaljuk hogy végülis mennyire lett optimalizálva
  • HKS
    #13324
    egyedül az hogyha a forgalmat és a gyalagosokat is maxra rakjuk akkor már elég gépigényes a helyzet de elég jól lett optimalizálva
  • HKS
    #13323
    negatívumként nem igazán írtak semmit igazából sokkal kidolgozattabb az irányitása az egérrel nagyon könnyen lehet pl a mesterlövészt használni.....stb igazából nagy részt a konzolos verzióhoz hasonlították
  • DJ Skyline
    #13322
    ez a pro/kontra a konzolos verzióhoz hasonlítja? :| nem írtak semmit a JÁTÉK negatívumairól a cikk során? kösz a képet amúgy
  • HKS
    #13321
    tehát egyszóval egy jobb GTA 4-et kapunk
  • HKS
    #13320
    a lényeg
  • Magiszter
    #13319
    Csak tudjuk kibogarászni
  • HKS
    #13318
    megveszem az újságot és kaptok is róla képet (3.2mp telom)
  • Magiszter
    #13317
    Nem tudom, csak mondtam egy árat De akkor meg főleg!
  • Pepsi Twist
    #13316
    10k? annyié multifunkciós nyomtatók kapok :D
  • Magiszter
    #13315
    Vegyél egy 20 megapixeles kodakot, meg egy mini stúdiót. Nem egyszerűbb 10k-ért venni egy mezei scannert
  • Snexi
    #13314
    nem lene olvasható teljesen úgy hogy inkább nem fényképezem le
  • DJ Skyline
    #13313
    ne felejts el makrózni :D
  • Snexi
    #13312
    maximum lefényképezni
  • DJ Skyline
    #13311
    nem tudnád beszkennelni?
  • Kit--Kat
    #13310
    beszkenneled?^^
  • Snexi
    #13309
    na a gs 98%-ra értékelte a pc-s verziót és a negatívumok között nincsa magas gépigény,legalábbis a végén,még nem olvastam el a teljes cikket
  • BiG G
    #13308
    az a bő két hét igazából két és fél, np.
  • GPx8
    #13307
    Igaz.
  • Szasza20
    #13306
    Óóó már csak bő 2 hét , de várom már....
  • samsung123
    #13305
    MI a faszt paráztok a gépigényen? ha xbox360 megy akkor egy 8600gt-n médiumon és egy 8800gt már elvileg maxon kellene mennie egy normális 2 magos procival, az összes xbox átiratnak ennyi a gépigénye(persze ha jól optimalizálják és nem gányolják el és nem 4321x5671 felbontáson akarjuk futtatani) és annyival pcn se lesz szebb hogy 2x ekkora gépigény kellene. nekem ez a véleményem, tapasztalatból bezsélek.
  • ChuckyHUN
    #13304
    Figy, nekem 4800+om van gf 8600gt vel +2gb rammal
    mégse izgulok:D
    Ha nem fog menni azon nem változtat ha izgulsz:D
  • kakaoskalacs
    #13303
    ha jol értelmeztem a configot akkor az ajanlotthoz valoszinuleg annak kell sok josaggal rendelkeznie(C2Q) aki 2560 x valahnyszorosban stabil 30+ fps-el zertne jatszani :D remelm nem tevedek nagyot
  • theodor
    #13302
    de, az az x3 as csak 2.1GHz. Legalábbis úgy olvastam. Ez a 6000+, meg 3.3GHz. Szóval, szerintem is menni fog (sőt biztos is vagyok benne ), de az a kérdés, hogy hogyan.. Mármint, hogy akadozik-e majd meg hasonló szarságok...
  • ProGabe #13301
    ilyenen nem érdemes felkapni a vizet, ennyire meg akarsz őszülni? :)

    azt meg, hogy az a 6000+ elég lesz-e még nem nagyon tudjuk megmondani, majd csak 18 nap múlva. előreláthatólag faszán fog menni rajta. 3 magos AMD csak az ajánlott konfig