54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ProGabe #14362
    mert nem teljes értékűt adtak nekik. lehet megszerezte valamelyik nagyobb csapat, csak gondolom nem akartak még egy assasins creed incidenst
  • Snexi
    #14361
    miért?játékok kb 2 %-ból szivárgott ki review példány
  • FlyHigh
    #14360
    Én már amúgy is megvárnám a postást, dual layer tartalmat nem két perc lenne leszedni 1megás nettel.
  • FlyHigh
    #14359
    Én csak azt csodálom, hogy egy ilyen tesztelői változat még nem szivárgott ki.
  • Neton
    #14358
    Szerintem a játszahtó lesz előbb. Gyanakszom, hogy a Rockstar a kalózoknak elrejtett a progiban valamit, szóval hajlok arra, hogy kb 1 hétig nem lesz rendes tört. de tul.képp mind1, mert eredetiben kell tolni úgyis. :)
  • Dante73
    #14357
    Nekem csak a Viagrát, meg az sms oldalakat reklámozó levelek jöttek.... Le vagyok törve.
    Zárójelben jegyzem meg, kíváncsi vagyok, melyik lesz előbb, játszható tört, vagy eredeti a boltok polcán....
    Ezt mondjuk, én is megveszem, tehát ez tényleg puszta kíváncsiság.

    Az összes GTA az a kategória, ami eredetiben kell. Nem a multi miatt, (ha tényleg Live!-os a multija, akkor amúgy sem fogom használni) Hanem mert megérdemli.
  • Neton
    #14355
    Jah, nekem már jött minden emil címemre 3x, hogy megjelent. Ment is a spam-be rögtön. :)
  • The Protector
    #14351
    Nekem Can you run it on.Fail-t írt mindennek mert a procimat 1Ghz nak méri be.Különben minden paszol még a rrecomandedre is.Mondjuk aza az oldal nem olyan jó mert volt amit anno failnak írt aztán maxon vígan futott.Mellesleg pl a flatout2-re akármilyen géppel fail-t ír:(
  • atila4
    #14350
    hát ha már megvan az acc-od akkor már tudsz vele játszani
  • akyyy
    #14349
    egyébként, ugye hogy Live-os lesz, én meg vettem most xboxot, ahol regelni kellet miegymás, azzal az accal akkor már majd tudok neten játszani pc-n? (attól hogy vettem boxot, gta-t PC-re szánom, mert csak:) )
  • SötétBarom
    #14348
    ahányszor megkérdezi valami tudatlan :DDD
  • HUN Fittikém
    #14347
    Hányszor akarjátok még ezt leírni ?:D
  • SötétBarom
    #14346
    Ne ez így ebben a formában maga tökély
  • SötétBarom
    #14345
    Igen, a For Windos azér az, mer benne van a vevő+szoftver..
    De mosmá off vége :)
  • FlyHigh
    #14344
    Nah, utolsó controlleres hozzászólásom, megrendeltem a x360-ét, 8 ropi, sima vezetékes.
  • ProGabe #14343
    igen, olvasott :)

    külön kiemelték, hogy a gépre dugott kontroller pont úgy viselkedik, mintha dobozon játszanál. és ami nekem lényeges, hogy külön figyeltek arra, hogy autókázáshoz csak megragadod a kontrollert és azzal játszol, viszont ha lőni kell már nyúlhatsz is az egérért a pontos célzáshoz
  • Synit HUN
    #14342
    Azon nincs analóg ravasz. Nekem az a Deamcast óta tetszik.
  • ChuckyHUN
    #14341
    Gamepadhoz egy utolsót,
    kb 3 hónapja nálam van bratyóm Rumblepad 2ese, de sztem chillstreamet veszek mert oclsobb is
  • Magiszter
    #14340
    Nekem mikor először rezgett az egyik NFS játékban majdnem eldobtam ijedtemben

    Amúgy köszönöm a megerősítést. Akkor most már több bizalommal várom.
  • FZoleee
    #14339
    tudom, hogy már válaszoltak, de kontrollerrel jobb irányítani
  • FZoleee
    #14338
    nem sokszor rezeg :) ha dörög az ég, meg még biztos máskor is, de nem emlékszek rá
  • Kit--Kat
    #14337
    Én is, csak példának mondtam, hogy még akár azt is:)
  • Magiszter
    #14336
    Lehet felrakom és megnézem aztat. Addig is csillapítom a GTA éhségemet.

    Videó editort kontrollőrrel? Eh, az azért már durva dolog, mivel úgy tudom ott egerészni kell (kurzor), és azt analóg karral....Eddig csak a Dead Space-t próbáltam mint olyat, de a célzást nem egyszerű megszokni... Szóval lehet hogy lehet, de a videó editálás kedvéért félre tudom tenni a kütyüt.
  • Kit--Kat
    #14335
    Szerintem sanszos, egyrészt mert nagyon azon vannak Rockstárék, hogy a controllerrel is végig lehessen játszani a játékot és mindent azzal kezelni, pl még a video editrot is lehet majd vele controllerrel használni, szóval gyanúsan afelé húz.

    Másrészről még Vice Cityben is van automata célzás, ha beállítod a classicra a billentyűzetkiosztást.

    ÉS igen nagyon finoman lehet vele adagolni a gázt, fékezni és kanyarodni.
  • Magiszter
    #14334
    Az utolsó egy kérdő mondat volt, csak elfogyott a kérdőjel keretem a mai napra.

    "Olvasott valaki erről valamit valamelyik tesztben?"*
  • Magiszter
    #14333
    Kérdés hogy lesz e konzolos Auto Aim benne, avagy se nem. Ha lesz akkor tuti hogy csak kontrollerrel fogom nyomni. Úgy tudom hogy azzal finoman lehet adagolni a gázt, meg a kormányt is könnyebb oda igazítani ahova akarod. Olvasott valaki erről valamit valamelyik tesztben.
  • Kit--Kat
    #14332
    Azért így is elégedett vagyok vele:)
  • FlyHigh
    #14331
    adtak hozzá adóvevőt? Met ha venni kell az 4e minumum.
  • Viktorr
    #14330
    Hétvégén volt szerencsém kipróbálni Xbox 360-on, 110 cm-es plazma tv-n,de azon,lehet a tv miatt elég életlen volt a grafika.Egyébként tényleg él az egész város,a kukások összeszedik a szemetet,a városgondozók locsolják a füvet,a munkások megbeszélik a napi teendőt,az építész a tervrajzokat babrálja stb. Gondolom a grafika mérföldekkel jobb lesz pc,ha igen év játéka!:)
  • ldavid
    #14329
    joystickok, gamepadok és más játékvezérlők
  • SötétBarom
    #14328
    Kár. :DDD
  • Kit--Kat
    #14327
    Nekem vezetékesem van;)
  • SötétBarom
    #14326
    De van, ha megnyomom kiírja hogy áll az akksi.
  • Kit--Kat
    #14325
    Én Xbox 360ast vettem rádugtam gépre, csak annyi van, hogy a driver-jét azt netről kell leszedni nem adnak hozzá CD-t, de hát ez 0 ez semisség.
    Tehát ugyanúgy működik PC-n mint Xboxon és az előttem szólót megcáfolnám, semmi wireless átfordítós, vagy egyéb kütyü nem kell.
    Ja és még annyi, hogy a középső Xbox gombnak értelemszerűen nincs funkciója, összességében féltem az ergonómiája miatt, de most már úgy tartom jobban sikerült mint a PS controlleré.
  • SötétBarom
    #14324
    Nekem olyan van. A for windosos az wireless, és van hozzá egy kis adóvevő, +telepíteni kell hozzá egy utilityt, hogy működjön. De nagyon jó. A ps, ill. ahhoz hasonló kontrollerek sztem szörnyűek ehhez képest..
  • The Protector
    #14323
    Ha jól tudom az xbox ra való joy-hoz kell még vmi wireless bizbasz ami átfordítja az xbox360jeleit pc-re.A pc-s 360-as joyhoz meg nem kell semmi.
  • FlyHigh
    #14322
    Ha veszek egy vezetékes x360 controllert, akkor azt csak simán rádugom usb-n a gépre és kész? Láttam sima x360 controllert meg for windows-ost is, semmi különbség?
  • FlyHigh
    #14321
    elvoltam én vele 2 évig, annyi, hogy azok az analog joy-ok szerintem nincsenek túl jó helyen.
  • zeus89
    #14320
    Vibrátornak használod? :-p nagyon megakadtál a rezgésnél ...
  • Magiszter
    #14319
    Oda is írtam hogy nekem nagy újdonság... és igen... rezeg