54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • xxxpaulxxx
    #51223
    Vegyétek, vigyétek:)
  • wollnerd #51222
    Használj segítségként a Google Fordítót! :) (másolod a ReadMe-ből a szöveget és beilleszted a Fordítóba a szöveget és fordít! :D)
  • Jossua
    #51221
    jó basszus van annyi szókincsem h: jes,no ,fuel, meg ilyenek de egy telepitést nem tok leforditani :D másoltam mindent mindenhova de sehogy nem jött össze valamit át is kell irni benne ? ?
  • sznber
    #51220
    help a CLEAN GETAWAY
    küldetésnél nem irta a játék hogy le kell mosatni de azért lemodtam utána elvittem a garázshoz de nem nyilik ki a garázskapu :@
  • woy
    #51219
    pedig most is írtál angolul
  • Jossua
    #51218
    valaki tudja h kell telepiteni ezt a fuel mod -ot?? ,,read me,,-böl nem értek semmit ! help pls :)
  • masterthief
    #51217
    Nem!
  • wollnerd #51215
    Vírus vagy nem?
    Mind1, úgysem a multis verzió...
    Amúgy úgyse multizok! :D
  • masterthief
    #51211
    Jajj bocs! XD Elfelejtettem!
  • wollnerd #51210
    Működik a Trainer!!!!!
    Egy szóval se mondtad hogy min. 1. patchet kell felrakni! :D
  • wollnerd #51209
    Sehogyse műxik a trainer!
  • wollnerd #51208
    Van vagy nincs? #51200
  • masterthief
    #51207
    ? Nekem jó ahhoz. Sőt a SNt írja hogy az EFLC-ben is ugyan úgy lehet használni. Valami nem maradt ki? sound dll vagy valami?
  • masterthief
    #51206
    Bus Mod, Parkour Mod, More Liberty City. sorolhatnáp napestig. XD Nézz szét a modding oldalakon.
  • wollnerd #51205
    Sztem úgyis az asi loader miatt másik helyen van a GTAIV mentés. :D
  • wollnerd #51204
    Mért nem tudom megnyitni a Simple Native Trainert az EFLC-ben???
    bemásoltam még a főkönnytárába is, de hiába nyomom az F3-at nem ugrik elő a menü!
  • masterthief
    #51203
    Nincs. Magadnak beállítod az EFLC mentést valamelyik helyre és kész. Ne ilyedj meg ha utána a GTA IV et elindítod és a Bellic tesókat tölti be. Kilépsz a betöltéshez és a legutolsó mentett állást betöltöd.
  • wollnerd #51202
    Ez mit jelent???

    Az EFLC-nek nincs külön mentési helye???
  • Jossua
    #51201
    kösz megododott ! az 1.0.4.0 szebbek vannak sztem ! én is használtam az 1.0.7 modokat de nem voltak olyxan lenyügözöek és a fényviszonyokat állandoan modositgatni kellett nappal meg éjszaka ..... milyen jo modokat tudtok amit feltétlen érdemes kiprobálni ? pl : benzines fuel modot ti probáltátok már ez érdekes lehet
  • wollnerd #51200
    GTA: EFLC no-dvd crackje hol van? Nem találom a gamecopyworld-on.
  • masterthief
    #51199
    De azokhoz azért már bivaly hardver kell. Ha erős géped van tedd fel és használd. Egyébként az 1.0.7.0 patch-es is vannak grafikai modok. Saphire Graphic, Extreme GFX IV (én ezt használom) Van 1 béta ENB Setting.
  • Jossua
    #51198
    1.0.7.0 jó játék ! azért akarom a 1.0.4.0 feltenni mert ahhoz vannak a legszebb grafikai modok !
  • masterthief
    #51197
    Talán úgy kellett volna patch-et felrakni hogy az elsőtől a 4.-ig. Vagy egyből az 1.0.7.0 patch-et felrakni.
  • Jossua
    #51196
    telepités 1.0.4.0 patch fel ennyi :D megy a játék meg minden de esc képnél nincs menü -.-
  • masterthief
    #51195
    Mit csináltál! írd le pontosan! Valamit elrontottál a játék telepíténél!
  • Jossua
    #51194
    1.0.4.0 PATCHEL MIÉRT NINCS MENÜ ?-.- ESC kép és csak térkép van hellóó
  • masterthief
    #51193
    Azért vannak a modding cuccok! Amilyen mocik vannak moddolva, hát nem mondanám azt hogy unalmas.
    Ez tényleg arra lett kitalálva, hogy ne unatkozzanak azok sem akik esetleg nem szeretik ezt a stílust.
    Kinek a pap, kinek a paplan XD
  • KEnJY #51192
    hát, úgy tényleg nem unalmas. Én csak az elejére gondoltam jó mocik vannak benne. Kár hogy nincsenek meg a TBOGT-ban is ...
  • masterthief
    #51191
    Nem uncsi az, de annak ajánlom aki szereti a motoros életmódot. De a sok mini game sztem felejteti az unalmat.
  • masterthief
    #51190
    Pl: A TBOGT-ban idóre, fejlövés találatra, sebzésre stb % számításban méri a küldetés sikerességét. Ez alapból benne van. az alap GTA IV-hez sztem érdemes ezt beállítani a Simple Native Trainer-ben. Így tudod legakább tesztelni hogy mire vagy képes.
  • masterthief
    #51189
    A Tony Ballads Of Gay Tony az sokkal jobb, szórakoztatóbb. Lehet benne piálni, dugni, táncolni, kidobóskodni, ejtőernyőzni stb. Nagyon jó!
  • masterthief
    #51188
    Igen. Van ilyen lehetőség is. Sztem jó.
  • masterthief
    #51187
    Majd kb augusztus környékén. Majd megint én fogom tesztelni hogy a TBOGT első patch-hez jó-e a magyarítás. (TLAD-hez is én teszteltem)
  • KEnJY #51186
    The Ballad Of Gay Tony-t ajánlom én inkább, a TLAD-nak elején csak motoroznod kell, elég uncsi
  • JaSoN HuNTeR #51185
    TBOGT ilyen nincs is.
  • Jossua
    #51184
    aha akkor szopás ha idö-re kell menni egy küldibe :D Ti milyen modokat használtok és hányas patchel ?
  • wollnerd #51183
    Most tudtam meg hogy van olyan időállítási lehetőség a trainerben ami a játékbeli időt átállítja a Windows órájának megfelelően! Vagyis valós idő szerint halad játékban is!
  • wollnerd #51182
    Na, nekem is meglett a GTA Episodes from Liberty City!
    A TBOGT-nak mikor lesz magyarítása?
    Melyik a jobb? (az élményben) A TBOGT vagy a TLAD? :)
  • sznber
    #51181
    elöször kiirta kicseréltem a scripthook ot egy másikra akkor ment most beraktam az lcpdfr-t és azóta ezt irja mikor betöltene a játék
  • masterthief
    #51180
    ? Ilyet még nem láttam!