54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • mester1987
    #53441
    Amúgy én meg keresem azt a modot, ami nem esz meg mindent és relisztikusabb esetleg 1-2 effektet is beletesz nameg eltűnteti azt a gusztustalan fekete-fehér képernyőt pl. halálnál vagy máskor...
  • mester1987
    #53440
    De a Linkek alatt van pár oldal, ahol láttam valamelyik nap, szóval csak keresés kérdése az egész. Traffic Mod vagy ilyesmi volt :)
  • mester1987
    #53439
    Passz. Énis most okoskodom vele, hogy türhető legyen a game.
  • Goruck
    #53438
    ez aztan ertheto volt... -.- :D
  • Goruck
    #53437
    Udv!
    Keresem azt a mod-ot, ami azt csinalja, hogy a forgamlomban nem csak az a 2-3-4 fele auto jarjon, hanem sokkal tobb. Tudom, irtatok is hogy sok RAMot igenyel, kerestem, de nem talalom. Tudja valaki?
  • mester1987
    #53436
    Már találtam rá orvosságot. Összekaptam egy 1.0.7.0.-es verziójú Modot, csak a textúrák gyorsabb betöltéséért, a környezett kisebb szebbítgetéséért, több FPS-ért, és a recék eltünteséért...

    (Extra vér is van benne, de azt lehet kikapom, mert felesleges, hogy mikor megölsz valakit tiszta vér marad Niko pofája is azután is :S)

    Akit érdekel [b[KATT[/b]
    Ha nem jó, ITT a 1.0.7.0 backup (Esetleges honosítást újra kell majd tenni!)

    ui: Tényleg nincs benne semmi szétmoddolt sok szarság, csak általános javítások/effektek.
  • jaho
    #53435
    végigjátszva
  • Borg
    #53434
    Mi a gondod a textúrák kirajzolódásával?


    AA van ENB-ben (aminek egyik verziója az icenhancer is), de ezek általában 1.0.4.0-val működnek "rendesen". EFLC-vel csak hellyel közzel kompatibilis.
  • mester1987
    #53433
    Aki még nézi a topikot közel 4 év után, leírná, hogy van-e élsimítás illetve a textúrák kirajzolódására vagy-e valami Nem Hivatalos Tweak, bármi???

    A legutolsó 1.0.7.0. verzió természetesen :)

    Az iCEnhancerrel nem jutottam sikerrel. Több beállítás van benne, mint fejemen szőr :D
  • wollnerd #53432
    Vagy megsérült a DVD, vagy vírus...
  • longhaul
    #53431
    Képzeljétek. Ma be tettem a GTA IV DVD-t és nem található a mappában ami az instalállást elindítaná, Beszíppantotta volna a dvd-t?
    Kérlek segítsetek.
  • Gibor
    #53430
    Ha nem tudsz angolul vagy bármilyen más nyelven... akkor translate.google.com :) bemásolod a readme-t és lefordítja, igaz fapados lesz nyelvtanilag de kisebb agytekeréssel érthető :)
  • Lolluki
    #53429
    majd mindjárt megpróbálom:D
  • Lolluki
    #53428
    ennyi?:D
  • mester1987
    #53427
    minden mappát az azonos nevű helyére ill. tartalmát
  • Lolluki
    #53426
    hát jó ha érteném:D
  • mester1987
    #53425
    readme-ben minden benne van
  • Lolluki
    #53424
    letöltöttem egy pakkot. De hova kell másolnom?
  • mester1987
    #53423
    -sg.hu nélkül
  • mester1987
    #53422
    Csak járműpakkról halottam. Addons és Download szekcióban találod...
  • Lolluki
    #53421
    milyen progival lehet betenni a járműveket?
  • mester1987
    #53420
    Hy all. Lehet a játékban élsimitást alkalmazni, az ENB mod nélkül?
  • Lolluki
    #53419
    Sziasztok. Szeretném a gta4 et kicsit feltuningolni realisztikus járművekkel. Ezt szeretném megszerezni: http://www.gta4-mods.com/vehicles/realistic-car-pack-v3-f8054

    De sehol sem találom. Tudnátok adni letöltő linket? Előre is köszi!
  • Büdös Bohóc
    #53418
    nem
  • Bogdogege
    #53417
  • Ricsi234
    #53416
    Hello! Ati Radeon X1550 512 Mb-os vidikarim van.Menne? Érdemes lenne megvenni?
  • Look at the cat
    #53415
    " Tehát, xbox.com, hogy egyszerűbb legyen, bal felső sarokban, válaszd ki az alapértelmezett országot (Mo), csak, hogy könnyebb legyen navigálni. Majd katt a Saját fiókra, a szép Kinect fel...írat mellett. Majd alul katt a Fiókja linkre. Majd a 2. bekezdésben katt a Fiók régiójának kezelésére. Ott pedig hagyjuk jóvá, amit szeretnénk, fogadjuk el a szerződést, ha akarjuk, adjunk meg valuta utalást előfizetéshez. Majd Next. Ha mindezzel kesz vunk, akkor Congratulations! Majd frissít...asszem. Kész is. Ha újra rámegyünk a Régióváltásra, akkor ott már írni fogja, hogy 1 éven belül nem változtathatsz régiót."
  • MerlinW
    #53414
    Sehol, nem lehet. Új accountra van szükség hozzá.
  • Lolluki
    #53413
    Sziasztok.

    Lenne egy olyan kérésem, hogy a régiót hol tudom megváltoztatni? Mert újra feltettem a játékot, hogy haverokkal ökörködünk és azt írja ki a games for windows live bejelentkezésnél, hogy valami régió hiba. Szóval hol tudok régiót váltani? Előre is köszönöm és várom a válaszaitokat!
  • Szabi84
    #53412
    gőzöm sincs, de előbb utóbb egy küldetés átvezet rajta
  • longhaul
    #53411
    Hány küldetést kell elvégezni, hogy át tudjak menni a hídon?
  • Look at the cat
    #53410
    köszi akkor majd felteszem játékot újra ehhez :D :D
  • jaho
    #53409
    One Last Thing v
    Out of Commission mentés kellene
  • wollnerd #53408
    Nincs nagyon feltűnő különbség.
  • Ricsi234
    #53407
    Low vs High. Lowba is szép szerintem.
  • Ricsi234
    #53406
    Sziasztok!!
    Van egy ATI Radeon X1550 512 MB-s vidikarim.
    Azzal elmenne?
  • totyak
    #53405
    Természetesen létezik. A régebbi LIVE-os játékok (mint amilyen a GTA IV is) még nem rendelték hozzá az acchoz a kulcsot, így lehetőség van visszavonni. A játék főkönyvtárában kell lennie egy revocation mappának. Ebben van egy exe fájl. Ha ezt elindítod, visszavonhatod a kulcsodat és eladhatod a játék anélkül, hogy adni kellene hozzá a LIVE accodat.
  • peterr80
    #53404
    Igen.

    Ezt tudom mivel nekem is 64 bites rendszerem van. Viszont azt is tudom hogy ami 64 biten megy azt a program files mappába teszi, ami meg 32 biten az meg a program files (x86) ba teszi.
    Ha utánanézel akkor rájössz hogy neked is az utobbiban van vagyis hiába 64 bites a rendszered ha a program a 32 bitet használja.
  • jaho
    #53403
    vagy One Last Thing
  • jaho
    #53402
    gta4 Out of Commission mentés kellene