54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ley Roland
    #53522
    Hali!
    A microlagra van valami megoldás? Mert elég zavaró jelenség...
    64 bites windows 7 van fent, régebben XP-n nem volt ilyen problémám.
  • wollnerd #53521
    Inkább töltsd le EZT a modot!
    Realisztikusabb irányítást ad, többféle módon, de természetesen benne vannak az alap handling-ok is.
  • Czobi
    #53520
    Sziasztok!
    Ha vki esetleg eltudná küldeni a TLAD és a TBoGT eredeti handling fájljait, azt nagyon megköszönném!
    (igen, hülye voltam és csak a sima játék handlingjéről csináltam másolatot, ezekről elfelejtkeztem)
  • MerlinW
    #53519
    Ezzel viszont inaktiválja a játékot. Live menüben (Home), a játék adatainál ott a cd kulcs megjelenítése link.
  • totyak
    #53518
    Lehetséges. Belemész a telepített játék könyvtárába, megkeresed a Revoke License parancsikont, elindítod és a megjelenő ablakban felül ott lesz a regisztrált kulcsod.
  • Rowlend
    #53517
    Lehetséges valahogy megszerezni a live-ra regisztrált CD kulcsot? Tok, és vele együtt a kézikönyv (amin a kulcs található) nincs meg.
  • MerlinW
    #53516
    Elég bemásolni, de azzal a procival felejtsd el :/
  • Yoda001
    #53515
    Auf Wiedersehen Petrovic trófea/achievement... valakinek ismerős? kellene egy kis segítség, mert úgy néz ki, hogy nem kaptam meg az érte járó trófeát/acsit, pedig belekerült egy kis időbe miután végig megnyertem az összes versenyt és verseny fajtát, szó szerint mindent...
  • Failbunny
    #53514
    Az alapjátékhoz kel a segítség nem a kiegészitöshöz
  • Failbunny
    #53513
    Valaki avason már be hogyanis kell pachelnem..nemtudom megcsinálni :(
  • Daniiiiii
    #53512
    olyan bajom lenne a játékkal h most raktam fel és nem tudok állitani a grafikai beállításokon mert mindig vissza ugrik és a legkisebb felbontáson van és a legalapabb grafikai minőségben,mit lehet ezzel tenni??
  • tomo05
    #53511
    ilyeneket dobál manapság a game:

    Amúgy okozhatja ezeket a fatall és normál hibákat, hogy no dvd-t használok?? Köszi a jó ötleteket!
  • grebber
    #53510
    GTA 4 elvan átkozva nálam simán magában az FXAA indjektor sem megy :(
    Mondjuk bármelyik másik játékhoz adtak ki ilyet ott sem ment.

    Ennek is van valami trükkje nem elég a gta 4 főmappába másolni?
  • grebber
    #53509
    Mi a titok nyitja hogy eredeti 1.07-es GTA 4 elinduljon a 2.0-ás ichancer moddal? (Bár lényegtelen a verziószám meg hogy eredeti-e warez verzió is ugyanezt csinálja :( )
    Indítás után mindig crashel behal a game :(
  • tomo05
    #53508
    Párdon:
  • tomo05
    #53507
    Ezt írja ki.
  • tomo05
    #53506
    Miért dobhat a game Fatall errort?
  • bcrics
    #53505
    Hello, az iCenchancer progit hogyan kell felrakni?
    mit kell másolni és hová mert nekem a játék nem indul el tőle.
    ugye csak mappák vannak amiket a játék főkönyvtárába kellene másolni, de mind a 6 mappát? és mindet ugyanoda vagy hogy?

  • VWfan
    #53504
    Arról sajnos nincs, de már találtam googleba eredetit.
    #53503 Köszi azért, google segített :)
  • wollnerd #53503
    Ha nincs eredeti vehicles.img-ről backupod, akkor próbáld meg ezt!
    Ezzel vissza lehet másolni fájlokat (egy fájlt is lehet) a játék DVD-jéből! Újratelepítés nélkül!
  • gubel
    #53502
    nincs mentésed az eredeti vehicles.img-ről?
  • VWfan
    #53501
    Sziasztok! Spark-kal lecseréltem egy motort a játékban, de nem tetszik, hogyan tudnám visszatenni? (Sanchezről van szó wtd-wtf biztonsági mentése megvan de hiába teszem vissza a játékban uyganaz a kawasaki kxf marad)
  • gubel
    #53499
    ez a complete edition:
    http://www.arukereso.hu/jatekprogram-c3255/rockstar-games/grand-theft-auto-iv-episodes-from-liberty-city-the-complete-edition-pc-p44683940/
  • mester1987
    #53498
    @Failbunny: Hát én még Completed Edition-ról sose hallottam. Bár warezba tudom, hogy megcsinálták, de megoszlanak a vélemények, hogy működik is...stb...stb...

    Ultimate Textures v2.0 [only]
  • Failbunny
    #53497
    És ugye hogy melyiket rakjam fel az alapjátékot ,vagy a completed editiont?
  • Failbunny
    #53496
    Üdvözletem,felrakom a gamet megjelenéskor belepróbáltam azóta halogattam aztán most itt az ideje,azaz nagyrészt tudatlan vagyok az itteni trükkökkel praktikákkal kapcsolatban!arra vagyok kíváncsi hogy :
    -tudok-e multizni letöltött verziókkal?
    -láttam hogy vannak it linkek módokhoz melyik ajánlatos melyektől szépen fut a játék nem ront a textúrán színeken
    stb..
    De a multinak nagyon örülnék :)
  • torokdev
    #53495
    Sziasztok.
    Megvettem a GTA IV-et PC-re (boltban-eredet)!! Sikerült feltelepíteni, elkezdeni a játékot...stb. De kb. 56%nál kaptam egy küldetést ''J'' betűvel a térképen, ''PAYBACK'' missziónévvel, és Az lenne a problémám, hogy ha rámegyek e küldetésre (rendesen el fogadja és kidobja a sárga pöttyöt a térlépen, hogy hová kell mennem, el is megyek az adott pontra/helyre!!) DE AMINT RÁMEGYEK A KIJELÖLT HELYRE KIDOBJA HOGY TÖLTÉS (mint megszokottan a többi küldetésnél) De CSAK TÖLT-TÖLT- ÉS TÖLT...!! SEMMI NEM TÖRTÉNIK CSAK FEKETE ALAPON FEHÉRREL HOGY TÖLTÉS!! AKÁR MEDDIG VÁROK HIÁBA!! 10-15 PERC UTÁN MEGUNOM!! tÖBBSZÖR IS MEGPRÓBÁLTAM/ÚJRAKEZDTEM DE SAJNOS SEMMI, UGYAN AZ SEMMI EREDMÉNYE!
    Valaki tudna segíteni hogy ilyenkor mit lehet tenni?? Mert szeretném végig játszani mert nagyon tetszik a játék!!
    Ha igen akkor tegye már meg legyenszives!! (ÉS MÉG ANNYI, HOGY EGYETLEN EGY KÓDOT NEM ÍRTAM BE - NEM HASZNÁLTAM!!!!!)
    Előre is köszönöm!!
    ÜDV: Dávid.
  • tomo05
    #53494
    Üdv! Szokott lenni party, ahol toljátok? Most nekiállok és felveszek mindenkit LIVE-on.
  • scomcomputers
    #53493
  • Maxtreme
    #53492
    Így van. Az fxaa is ennyi lett volna, google első találat. :)
  • wollnerd #53491
    Ott a Google!! "gta mods" és 1. 3 link valamelyikére katt. és használd azoknak az oldalaknak a keresőjét!!
  • scomcomputers
    #53490
    Köszi!
    De ezeket "VisualIV,Hd road textures,hd trees" is feltölthetnéd valahová hogy kipróbáljam!
  • Maxtreme
    #53489


















  • Maxtreme
    #53488
    a színekkel lehet variálni, én a visualIV által ajánlott beállításokat használom.
    Brightness és Contrast kb 50%on, Saturation kb 90-en.
  • Yoda001
    #53487
    hát igen, és alatta meg is látszik a gép... de a többségnek azért nem ilyen van, sajnos, pedig amiket betettél képek, tényleg nagyon jól néznek ki :)
    ilyenekre lehet egyébként azt mondani hogy már meseszerűek a színek, de gondolom egy kicsit állítgatva igencsak korrekt képet lehet kapni, a fakó színeket meg én se nagyon csípem... lehet újra fel kellene rakni gépre is a játékot? pont a múlthéten töröltem le :(
  • Maxtreme
    #53486
    Majd elfelejtettem.
    A beállítások:

  • Maxtreme
    #53485
    nem tudom. Modok nélkül nem próbáltam, de így belső tereken 70-100 fps-em van, kint 45-60 között ingadozik.
  • Ryder62
    #53484
    Thx. És mennyire eszi a gépet az ilyen textúra modok? Eléggé inog az fps-em 27-től 60-ig van minden. Gondolom azért zabálna jócskán egy ilyen mód.
  • Maxtreme
    #53483
    ezeket használom:

    VisualIV
    Hd road textures
    hd trees
    FXAA injector (ennek a control panelébe hdr, bloom, sepia kikapcs, AA maxon)
  • Ryder62
    #53482
    Ez milyen textúra mod? És mennyi fpst zabál?