54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • mooo
    #54839
    Hoztál gépet 2546-ból,hogy maxon fut?
  • akyyy
    #54838
    Milyen forgalom beállítással érdemes játszani? Most már vígan fut maxon a játék, csak szar mikor megyek az uto - sőt legutóbb mentem át a fizetős hídon és végig dugó volt rajta :D túl magasra állítottam a forgalom értéket
  • ldavid
    #54837
    elvileg az megoldja ha leveszed a grafikát teljesen minimumra
  • husz
    #54836
    Üdv nekem egy olyan gondom lenne hogy elmegyek a muter házába utána verekedni és mikor kiütnek vége a küldetésnek el kezd tölteni a játék és ennyi nem csinál semmit csak egy fekete képernyö és kivan irva a sarokba hogy betöltés !! És csak tölt folyamatosan de nem csinál semmit ?? Ebbe esetleg tudna valaki segiteni ??
  • Szabi #54835
    hihetetlen, hogy még mindig szarakodni kell az EFLC elindulásával.. nem hiszem el, hogy nem lehetne egy délután alatt összedobni egy frissítést amivel eltüntetik a win live-os szrságot..
  • Anonymusxx
    #54834
    Közben megoldódott, fel kellett hívnom valakit..
  • ldavid
    #54833
    elvileg hívnak majd telefonon. térképen biztos nincs semmi más küldetés?
  • Anonymusxx
    #54832
    A 85. küldetést hogy lehet előhozni?
    Az előzőben (That Special Someone)
    találkoztam Darkoval a reptéren, de azóta semmi sem történik, mentettem, vártam, újraindítottam a játékot, voltam a netkávézóban, de nem történik semmi
  • Papa01 #54831
    Sajnos ez sem segített, uninstall lett belőle. Ezektől sem veszek többet semmit. 110 óra után a főküldetés bug miatt nem végigvihető...
  • Papa01 #54830
    Lehet Te a deal vonalon fejezted be a játékot... :)
  • Szabi #54829
    basszus, nem is emlékszem erre a küldire :DD
  • Papa01 #54828
    Hátha ez segít... :)))

  • Papa01 #54827
    Kipróbáltam, sajnos ugyanaz, mondjuk az az érdekes, hogy ahogy nyomogatom a szóközt a kép közben remeg, mintha a kamera nézetet akarna váltani...
  • Papa01 #54826
    Köszi szépen a választ, kipróbálom amit írtál! :)
  • ldavid
    #54825
    túl sok lehet az FPS-ed, csökkentsd valahogy 30fps körülire (pl.a grafikát húzd fel, amennyire lehet) és menni fog
  • Papa01 #54824
    Sziasztok!

    A segítségeteket szerezném kérni:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A játék vége felé járok már Jimmy Pegorinot üldözöm. Motorral, kell ugratni, majd elkapja a helikopter csúszótalpát. Na itt jönnek a gondok. Hiába nyomogatom a szóközt, hosszan vagy folyamatosan, az emberem nem csinál semmit, csak lóg ott mint egy majom... és persze a végén leesik.


    Baromira idegesítő, mert elég hosszú küldi és hát nem ment normálisan ez a szar... :)

    Köszi a válaszokat! :)
  • kabel15
    #54823
    Sziasztok!

    Ma próbáltam vissza rakni a játékot a gépemre de a következő hiba fogadott: "Kiadási dátum ellenőrzése sikertelen" Ha megpróbáltam rámenni hogy újra akkor se jött neki össze. Manuálisan sikerült megcsinálni kis is írta hogy készen van. Viszont a játék még mindig nem indul el. És ugyan úgy felhozza ezt a hibát. De már nem is enged rámenni hogy manuális aktiválás. Rámegyek és nem történik semmi.
  • Papa01 #54822
    Köszi a választ. A térképen érdekes, de folyamatosan látható a célpont... remélem, ez az emelkedés lesz a probléma megoldása. :)
  • ldavid
    #54821
    a térképen látnod kell, elég azt követni.
    emelkedj magasra, hogy ne legyenek útban az épületek.
  • Papa01 #54820
    Sziasztok!

    Van egy küldi aminek a megoldásában kérném a segítségeteket. Helikoptert kell vezetnem, és a havernak le kell lőnie egy másikat a nála lévő rakétavetővel.
    A probléma az, hogy akárhogy repülök mindig azt írja ki néhány másodperc múlva, hogy elvesztettem a célpont helikoptert, amit nem is látok... Van ötletetek?
    A küldetés neve: Paper Trail.
    Az az érdekes, hogy YT videókon látszik, hogy keresztbe elhúz a másik heli.. :)

    Köszi!
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2015.05.16. 16:59:35
  • derboy
    #54819
    Egy kis segítség kellene.

    Megvettem a complete edition-t.Minden rendben működik Social Club és a Windows live is.
    Eddig virágbolti verzióval játszottam,de nem szeretném újra kezdeni az egész játékot.Az eddig mentéseimet át tudom vinni ,vagy kezdhetem újra az egészet.Az előző mentéseimet megtaláltam,de hova kell bemásolnom hogy lássa is.Steam-es verzió-m van.
  • Zsoca 02
    #54818
    Sziasztok! Most vettem meg steamen a GTA IV-et, beregisztráltam Social Clubba, Games for Windows Livera is, működik a multi része elindul, de nem tudok senkihez se csatlakozni, vagy meghívni haveromat játékba. Ha Custom matchbe csatlakoznék valahova akkor ezt írja "disconected from game session", ha meg meghív haverom és csatlakoznék, akkor ezt: "Unable to join Game". Kérlek segítsetek! Köszi! :)
  • Rita79
    #54817
    Jah, a GTA V topokba akartam volna. :D
  • Szabi #54816
    4 és fél éve kész van :D
  • Rita79
    #54815
    Magyarításról tud valaki valami,t hogy hogy áll?
  • Papa01 #54814
    Értem ,köszi a választ! :)
  • Rony94
    #54813
    Az más. Lakást lehet venni, de kocsit egyáltalán nem.
  • Papa01 #54812
    :)) De hát lakásból is már hármat szereztem! :D
  • Rony94
    #54811
    Ez nem az a játék. :D
  • Papa01 #54810
    Sziasztok! Állandó saját autót lehet vásárolni valahogyan?
  • Meszi212
    #54809
    Mennyire aktív még a GTA IV multiplayer így hogy kijött az 5?
  • Anonymusxx
    #54808
    Nálam nem volt szarakodás a steames verzióval...
  • Plityu
    #54807
    A Steames változattal is ilyen volt de valahogy megcsináltam ugyhogy felesleges ott megvenni (GTA pack le volt árazva azért vettem meg:D)
  • KaOz
    #54806
    Gyerekek, valaki adjon nekem tippet.
    Kijött a gta 5, mondom én felteszem a dobozos 4-et. :D
    Feltelepítem a 2 dvd-t, majd feltelepíti a rockstar social club-ot, ok. Így elindul a játek de piszokul akad.
    Erre mondom, akkor patch. felteszem a legújabbat, majd eltűnik a rockstar socialos belépő és helyette egy másik rockstar-os ablakban kell megadni a key-t. Erre is mondom, oké, megadom majd nem indul, nem történik semmi.
    Az egyik fórumban találtam olyan megoldást, hogy a games for windows-t kell felrakni. Hát jó.
    Telepítésnél kiírja, már van fent a gépemen ilyen, de hogy hol arról fogalmam sincsen.
    Kitöröltem a program files-ból és amikor újra szeretném telepíteni, kiírja, már fennt van. Nem indul a cucc.
    Na erre mi a megoldás?

    Ha steamen veszem meg, nincsen ez a szarakodás?
    Utoljára szerkesztette: KaOz, 2015.04.16. 10:24:57
  • Anonymusxx
    #54805
    én le is szedtem, és feltettem egy 7 gb-os textura pakkot, de így se látok túl nagy változást.
  • Krisztiam #54804
    én is próbáltam,de nem olyan, mint a videókban
  • grebber
    #54803
    Ez ilyen, soha senkinél nem fog kinézni úgy ahogyan a viseokban kinéz..
  • ldavid
    #54802
    igen, így szokott lenni :)
  • Anonymusxx
    #54801
    A iCEnhancer-t próbálta már valaki? Én most próbáltam, de mintha a videókban, és a képeken jobban nézne ki...
  • ldavid
    #54800
    mentések -de a linkeknél megtaláltad volna