Grand Theft Auto IV

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#42788
Én ha kinyomom a korlátozást és kicsontozom ugyanugy fut mint ha minimum, és nem fps lagg... hanem mehet közben meg akad.... szóval memória nem elég neki....

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

Afe
#42787
Igen Win7. De felraktam a javítást és tökéletesen fut, persze nem fullon. 1600x900-on csak a textura nem megy medium fölé a többi very hard-hard beállításon, definition- vsync bekapcsolva. Simán elég neki a 2Gbram.

#42786
hello!
az lenne a gondom, hogy egy másik a GTA IV-el foglalkozó oldalon azt írták, hogy Roman-tól kapott Car Service jutalom már akkor elérhetõ hamár 60% feletti a barátság vele, de nekem már több mint 90%, de nekem még nem adta meg ezt a jutalmat
a segítséget elõre is köszönöm!
#42785
win7? mert ahoz kevés a 2gb ram.... énis azért nem játszok mert 2gb ramom van és win7 em... tul sokat megeszik a ram alapból, és nálamis akadozik, hiába veszem le teljesen, hiába van fullon...

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

Afe
#42784
Sziasztok! Próbáltam a FAQ-t, de nem mûködik.

Olyan problémám lenne, hogy amikor egyenesen száguldok a kocsival, akkor tökéletes a sebesség, de ha kanyarodni akarok (A-D), akkor beakad, szaggatni kezd, és a számítógép hangja is felerõsödik.
Elõször azt hittem, hogy túl sok a gépemnek, de ha teljesen lehuzom a grafikát, akkor is ez van.
(AMD Phe II X4 955, 9800GT, 2GB DDR3)

A másik az lenne, hogy a kontrolpadot hogy lehet beállítani. Mert rávan dugva egy Saitek dual , de a menüben ha belépek a beállításhoz ott csak össze-vissza állítgatja magát, de semmire nem reagál?

holecsko10
#42783
bocsánat most néztem hogy lentebb már egy ember is ezzel a problémával küszködöt.

TDU,ETS2 Nick: holecsko

holecsko10
#42782
Kérem szépen valaki, segítsen mert már meg örülõk.

FAQ-ban ott van hogy itt "C:\Documents and Settings\Neved\Local Settings\Application Data\Rockstar Games" találjuk meg a mentés helyét, de ha ki is törlöm ami ott van még is meg marad a mentésem hiába törlöm.
Windows 7 x86-os Ultimate végleges windowsom van.
Kérem valaki, segítsen, mert nem akarom negyedére is neki látni.

TDU,ETS2 Nick: holecsko

#42781
Kösz!
#42780
Ide.
User\Appdate\Local\Rockstar Games

#42779
Üdv emberek!

Vki meg tudja nekem mondani, hogy a régi kimentéseim Windows 7 alatt hova másoljam? Xp alatt user\application date meg user\localsettings\application date alatt volt. Itt meg....
Piloss
#42778
végigjátszás:link
a társkeresõnél csak azzal a bizonyos kettõvel lehet a többivel sehogy

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

#42777
Haliho

Kerestem végigjátszást de csak olyat találtam ami nem teljes. Olyan végigjátszás érdekel ami a választásoktol függõen több szálon írja le hogy mi a történés. Vagyis az összes választás következménye érdekelne. Ha tudtok ilyet lécci írjátok meg.
A másik dolog meg az hogy mitõl függ hogy a Játékban a társkeresõ oldalon valaki randizik e veled vagy sem. Egyszerüen mindenki visszautasít kettõt kivéve. Help Plíz
Köszi elõre is
#42776
Hogy tudok minél gyorsabban 6 csillagot szerezni? eddig csak 5-öt szereztem... nem tudok feljebb menni..

Firerock
#42775
helóheló
skacok,szerintetek melyik a legjobb kocsi modosítós mod?olyan amit csak bemásolom és már játszhatok is
linket is légyszi

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#42774
Sziasztok!
Win 7 nél hová kell tenni a mentést?

n3whous3
#42773
HIHI

púúúúú

#42772
hehe
fery02
#42771
Höhö

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

n3whous3
#42770
Ja semmi, nem olvastam el rendesen amit xerox írt. Jah, azt vágom, hogy a gtaiv-nél az 1080p csak egy sima felskálázás oszt annyi.

púúúúú

bertino
#42769
senki nem mondta, hogy nincsenek.
azt mondtam, hogy annak az 1080p-nek a gta4 esetében köze sincs a valós 1080p-hez.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

n3whous3
#42768
A (2)
All Pro Football 2K8
Armored Core 4

B (4)
Battlefield 2 (Platinum Hits)
The Bigs
Bioshock
Bullet Witch

C (3)
Call of Duty 3
Call of Juarez
Command & Conquer 3

D (2)
Dead or Alive 4 (Platinum Hits)
Dance Dance Revolution Universe

F (2)
Fantastic Four Rise of the Silver Surfer
Fight Night Round 3

G (1)
Ghost Recon Advanced Warfighter

H (3)
Harry Potter
Halo 3
Hour of Victory

I (1)
Icon

M (2)
Meet The Robinsons
Monster Madness Battle for Suburbia

N (2)
NCAA 08 Football
NCAA 07 March Madness

O (1)
Overlord

P (1)
Pirates of the Carribean

R (2)
Ratatouilio
Rayman Raving Rabbit

S (5)
Saints Row
Shadowrun
Spiderman 3
Superman Returns
Surf’s Up

T (2)
Tetris Evolution
Two Worlds

U (1)
UEFA Championship Soccer

V (1)
Vampire Rain

+:

new! Wolf of the Battlefield Commando 3
new! Feeding Frenzy 2
new! Portal
Boogie Bunnies
Street Home Court
Virtual Tennis 3

púúúúú

arty
#42767
jah, kb 2 😄

Forza.

n3whous3
#42766
Mirõl gagyogsz? Tudtommal vannak teljesen 1080p-s játékok is rá......

púúúúú

bertino
#42765
csak annak az 1080p-nek nem sok köze van a valódi 1080p-hez.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Kongy
#42764
Hello+ Nincs valakinek egy 50%-os mentése véletlenül? Live profillal együtt megtenné, hogy átküldi?

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#42763
Nekem is mevan xbox-on, épp tegnap próbáltam rajta 720p -ben, hát majdnem kikarmoltam a szemeimet akkora ratyi volt, 1080p ben már frankó, filóztam egy Xfps átalakítón, 1080p ben a monitoron, de elszenvedek vele mediumon pár évig a gépemen 😊
Ha nem akarsz sokat szenvedni rakj egy másik rendszert a meglévõ mellé, telepításnél figyelj hogy másik mappát válassz! (cd-boot). Így marad a régi is és lassan átállsz az újra, ha készvagy kis boot.ini szerkesztés meg törölgetések 😊

Az új fiókom: DevLupius

ghost rider
#42762
Frissítettem VGA drivert, patcheltem, újratelepítettem, cacheboost-ot is felraktam de semmi.

Lehet hogy újra kéne rakni a windowst, csak az a baj, hogy már annyi minden van rajta, hogy nem igazán van kedvem újra telepíteni 1 játék miatt, pedig a többi teljesen jól mûködik. :S


OFF:
De mind1 majd akkor kénytelen leszek xboxon játszani, de arra meg várnom kell még 2 hetet, mert még új és nem lehet kiflashelni. 😞

#42761
Én VGA drivert frissítenék, ha nem hozna sikert akkor újra raknám a Windowst majd driverek és game.

Az új fiókom: DevLupius

ghost rider
#42760
Sziasztok!

Az a gondom, hogy eltûnnek a textúrák, már próbáltam a cacheboostert, azt írja mindenki, hogy így jó lett a játék meg minden, de nekem nem mûködik egyáltalán, már Nvidia drivert is frissítettem, és teljesen letöröltem a régebbi verzió utolsó maradványát is.
Fel is patcheltem, a legújabb verzióval, és már vagy 3-szor újra telepítettem de csak nem jó, és már nem tudok mit kitalálni, hogy mit kiné csinálni, azért hogy mûködjön.
Vagy kell valamit csinálni a cachebooster-el, nem csak simán feltelepíteni és hagyni futni?

Eredeti játékom van!

Elõre is köszi a válaszokat.

mycso
#42759
Ami érdekes, hogy nekem anno egy 8800GT-vel, sokkal gördülékenyebb volt a játék, mint most a 4850-el. (ugyan azon beállítások mellett természetesen).

[V]ariable Valve [T]iming and Lift [E]lectronic [C]ontrol

#42758
most olvastam lehúzós hsz.eket meg a cikket a játékról a gamekapcson. még nem telepítettem, de már megvan a játék egy ideje, csak idõm nem volt még jáccani vele. de most jön a karácsonyi szünet 😊


kérdésem az, hogy tényleg "pocsék" a grafikája ahogy írják ? illetve egyáltalán lehet e az, hogy rosszabb a látványvilága mint a san andreasé volt ? mondjuk azt felmodolva a vége felé már hihetetlenül szép lett meg tele jó kocsikkal.

#42757
Én ezzel tolom ami van nekem,és medium-high beállitásokkal,még az esöben is gyors a játék😊

#42756
Nemtudom miért olyan lassú nálad a játék,milyen konfigod van?

mackosajt
#42755
na ez lesz necces péntektõl, mert délutános meló rulez lesz. Addig meg még netet is váltok, meg bútorozok. 😄

Életem értelme és 3 fiam van. Megrögzött opeles vagyok, aki szeret játszani. HKV Team és Opelclub forever!

arty
#42754
😄

(könnyû dolgod lenne, 15fps-el sose találnálak el !!! 😄)

Forza.

red bull
#42753
Sziasztok!

Találtam a neten egy BMW X6 kivitelezést errõl tudtok-e valamit, mert érdekelne hogy lesz-e és mikor, vagy eggyáltalán hogy már van-e a GTA IV hez ez a modell, mert már régódta vadászom. Az oldalon szó van a GTA 4 rõl, ebbõl is gondolom hogy van, vagy hogy lesz esetleg, de mondjuk azt nem tudom hogy mi mert az oldal nem is angol nem is magyar ... :S


<#help><#help> HA VALAKI TUD RÓLA VALAMIT PLS IRJON BE VAGY PM. KÖSZI ELÕRE IS

VIL-ASUS 8800GTS HDTV 320 MB PCI-E | AS-ASUS P5W DH Deluxe S775 | RAM: 4 GB(KINGMAX) | CPUI - Intel CORE 2 DUO E66 BOX S775 | Logitech G15 keyboard | Logitech G5 mouse | MAXIMUM GAME

#42752
Rajta vagyok minden nap 19 után a héten: nick:pekjani Artyt várnám 1 kis deathmatchre😊))))

mackosajt
#42751
[ A warez, flame és offtopic hozzászólások törölve lesznek ] <#zavart1>

Inkább beszéljünk arról, hogy kinek volna kedve multizni valamikor?

Életem értelme és 3 fiam van. Megrögzött opeles vagyok, aki szeret játszani. HKV Team és Opelclub forever!

MerlinW
#42743
Ez baromi drága. Nézz rá a hardverker.hu-ra. De még az ipon.hu is olcsóbb.

[merlinw.org]

GX25
#42742
Köszönöm a válaszokat!

Tehát ha egy ilyet vennék bele akkor ezzel elméletileg menne?

és bocsi az off-ért!

ronso
#42741
http://www.interevo.hu/
én itt vásárolok.

Sakkoo.......Baszkiiii

#42740
Ez talán jó lesz bele:
4 magos AMD Phenom

arty
#42738
nna, késza gta4 tesztem, megdöbbentõ, de 1280x720-ban, minden lowon szarabbul megy, mint 1360x768-ban, minden közepesen 😄 (az igaz, h az esti "teszt" volt, ez pedig nappali - kinyirattam magam, h délután dobjon be a korház elé!)



fraps logok

részemrõl errõl ennyit! (E5200 3800mhz, 4870 1g, 4g ram)

Forza.

arty
#42737
olvass utána, lehet abba elketyeg az Athlon II X4 is! (hiába nem támogatja hivatalosan!)

Forza.

n3whous3
#42736
kis túlzással

púúúúú

n3whous3
#42735
olyan procit ami abba a gépbe jó lesz 20k alatt találsz és ha most nem veszel, januárra úgy eltûnik, mint a sicc. És aztán leshetsz, hogy hardveraprón új áráért találsz használtat, vagy 1,5x-es árért olyat, ami új és fasz hardvercápák vásárolták fel az utolsó készleteket az ilyen esetekre

púúúúú

GX25
#42734
Oké, köszi. Akkor processzort is cserélnem kell. 😞
Ez viszont csak karácsony utánra marad.

n3whous3
#42733
azzal a procival felejtsd el, többi hardver még ok

púúúúú

Bence94
#42732
próbáld ki de szerintem igen!hagyjuk már abba ezeket az elfutna-e kommenteket.zinterneten minden megtalálható.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

GX25
#42731
Sziasztok!

Szerintetek ezen a gépen elfutna a GTA IV?

Alaplap: Asus M2N sAM2 PCI-E/DDR2-800
Processzor: AMD Athlon 64 3800+
RAM: 4 GB Kingmax DDR2 800Mhz
Videokártya: GIGABYTE GeForce 9600GT 512MB DDR3