Grand Theft Auto IV

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#43041
Igen én ott vagyok lassan k iis esek ebben a kategóriából.
Nem nyugszok le mert 1000 évig szedte fizettem érte és behalt a szerver 😞

Next PC upgrade: 2022

bertino
#43040
üllj már le és maradj nyugton.
és te vagy 18-25 között ?
<#levele>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

grebber
#43039
Hát nemigaz.XP-n telepitettem a gamet stem-re felhuztam új rendszert átmásoltam megdelelõ helyre a letöltött fájlokat.Inditanám erre szerver currently busy. Telejesen buzi.
ÁÁ mikor tolhatom már végre multiban!

Next PC upgrade: 2022

#43038
Hát jah, nézd hogy gta 75% azért erre szerintem mindenki rákap és legyen csak 1000ember, azért a steam szervere sem egy atomerõmû... de remélem már meglesz még ma.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

grebber
#43037
Nemcsodálkozok amennyi ocso game-et most szerte világon tölt mindenki.Nem gyenge háttér van mögötte az tuti!

Next PC upgrade: 2022

#43036
Az isten verje már meg a steam et... tegnap éjfél óta tölötm és 80% :S:S:S ááááh hol 50 el hol 1000el jön... de mért nem tud stabilan akko 800al pl...

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

grebber
#43035
Oké.Kösz! De ettõl függetlenül ugyanazt adom meg!<#banplz>

Next PC upgrade: 2022

fery02
#43034
tökmindegy

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

grebber
#43033
sziciális=szociális Megártott a sok uborkás palacsinta meg a mentolos bukta.

Next PC upgrade: 2022

grebber
#43032
Ebben a sziciális klubban a nicknévnek ugyanannak kell lenni mint a live accountom neve vagy tökmindegy?

Next PC upgrade: 2022

#43031
az eredeti DVD-s gamhez kell a patch és lehet moddolni?

GA-P31DS3L; Core2Duo E6420(3133Mhz :P); 2x2GB GeIL DDRII; Ati HD 3870; WD 250GB + LG L192WS 19\" LCD

grebber
#43030
Direkt ezért kérdeztem a steam-es variációt!Akkor nem lesz modolva.

Next PC upgrade: 2022

MerlinW
#43029
Okéoké, csak kérdeztem. Jó szándékú, építõjellegû kérdés volt.

[merlinw.org]

MerlinW
#43028
Nekem lejött ma hajnali 1-re (dél-kelet Európa szerver). Szépen jól mûködik, viszont az új javítással ill live-al nem eszi meg a mod-okat. Illetve megeszi, de akkor multizni nem lehet (módosított fájlokkal, a Live ledob asi loaderrel, nem eredeti fájlok esetén - végigzongoráztam sokmindent), tehát dönteni kell, vagy 30GB GTA-t tárolni😊 Mondjuk mod-ok nélkül is jó a játék, de azért még majd guglizom, hátha😊

A commandline paramétereket a Launcher -bõl készített parancsikonhoz kell beírni.

[merlinw.org]

balint1111
#43027
Én egyszer leszedtem 1 megás nettel akkor kb 21 óra volt asszem. Jó töltögetést<#vigyor3>

Gigabyte GA-G31M-ES2C Intel Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz@3Ghz 2GB DDR2 800Mhz VTX3D HD5770 1GB DDR5

#43026
Nekem tegnap úgy éjfél óta eljutott 30%ig, maxon 600al szedtem :S még azis kevés.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

wesker24
#43025
Na én is megvettem steamen keresztül a Gta IV-et ! Ennyi pénzért simán megérte !

Mivel nekem volt bankkártyám és Paypal-on keresztül fizettem !!

Az már a nagyobbik baj hogy csak 1 megás netem van és mire leszed 15 gigát addig elunom az életem ! xD

DE sebaj egyszer majd csak lejön !
#43024
Énis ismerõsöm révén tudtam megvenni, nekem sincsen bankkártyám, még 10órán keresztül ilyen akciós a GTA IV.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

Lunki88
#43023
Akkor megvehetnéd nekem is. 😄 Nincs bankkártyám. <#falbav>
#43022
de csak egy hétre kaptad, mondtam, hogy nem lesz belõle kívánságmûsor
#43021
Szóval Üdv köztetek, most vásároltam steam en 2k ért<#idiota><#idiota> Kicsit lassan tölti 300-400 😄 de remélem idõvel meglesz 😄

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

Csabesz6
#43020
Köszi, errõl nem tudtam.Kipróbálom<#eljen>

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#43019
noh még akkor pár probléma de ez lehet hogy warez....realism packot felraktam a múlthéten és azt kellett tapasztalnom hogy mikor kaparnék az autóval akkor csak alsó tartományban pörögnek....😞 ez nekem nem tetszik...de mi elõnye is van ennek a packnak? pár új autót láttam... de nekem akkor is szaggatott mint a diszno

GA-P31DS3L; Core2Duo E6420(3133Mhz :P); 2x2GB GeIL DDRII; Ati HD 3870; WD 250GB + LG L192WS 19\" LCD

Firerock
#43018
fogalamam sincs
minek ez neked
Native Trainer-t hastnáld

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Csabesz6
#43017
köszi

#43001
erre esetleg?

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Firerock
#43016
dokumentumok,rocstar,my musics vagy valmi hasonló

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Csabesz6
#43015
És milyen módon?

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

n3whous3
#43014
ja ezt nem is kellett volna erre válaszolni XD

púúúúú

grebber
#43013
Tárgytalan megvan!De innen sem gyorsabb!

Next PC upgrade: 2022

n3whous3
#43012
Van egy lista és kiválasztod hol akarsz. Te is csinálhatsz egy új sessiont, vagy csatlakozhatsz másokhoz.

púúúúú

grebber
#43011
És szervert hol lehet váltani?

Next PC upgrade: 2022

Firerock
#43010
bezonyám
úgy mint a régi részekben

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Csabesz6
#43009
Saját zenét ebbe a részbe is be lehet importálni?

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#43008
OFF

Válassz lengyel szervert, nekem ott jött 2.1 MB-el.
#43007
Anno kaptam egyet saját kérésre.

42091#

grebber
#43006
Nem gyengén vagy agyonterhelve a steam.GTA 4 mire leér így 10k-val a boltba is már utánnam kurják 500ft-ért!

Next PC upgrade: 2022

grebber
#43005
Ez a social club mire jó amugy oda is mindenképpen kell regelni?

Next PC upgrade: 2022

#43004
thx a segítséget...a lámákra a logójuk rájuk találnak...ki kell várni türelmessen...

GA-P31DS3L; Core2Duo E6420(3133Mhz :P); 2x2GB GeIL DDRII; Ati HD 3870; WD 250GB + LG L192WS 19\" LCD

#43003
Tényleg! Hol az én láma logóm?

n3whous3
#43002
live miatt igen

rockstar oldalán (social club) nem gond, de a livenál válassz valami kamu UK-s címet, stb

púúúúú

Csabesz6
#43001
Ezt a God Mode-ot próbálta valaki?Ha igen, akkor hogyan bírta mûködésre?
ELVILEG mindent a readme alapján csináltam, valahogy még se akar összejönni.

Köszi.

http://www.gtagaming.com/downloads/gta-iv/script-mods/2130

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Piloss
#43000
igen

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

#42999
vettem egy tiszta GTA 4-et...be regelésnél ízt írták vmi FAQ-ban hogy nem szabad magyarországot bejelölni merthogy itthon még nem támogatott a live...ez még mindig így van?

GA-P31DS3L; Core2Duo E6420(3133Mhz :P); 2x2GB GeIL DDRII; Ati HD 3870; WD 250GB + LG L192WS 19\" LCD

grebber
#42998
Akkor részemrõl is:

OFF, nem támadó jellegû, csupán válaszolok.

Ha az iskolábakban (általános,közép,technikusi) nem tanultam meg 1 nyelvet se min 7 év alatt pedig ott ugye kellett érettségi hülyeséghez akkor pár nyamvadt játékért meg a 3 mûszak mellett pláne nem fogok.
Munkahelyemen nem kell.Külföldre nem megyek.Számomra a nyelvtanulás nem létkkérdés!

Next PC upgrade: 2022

#42997
Lehet több accountot is egy kulcsal használni nem?

arty
#42996
nem lehet

1 ember mehet online profillal, 1 pedig offline-al, az ugy ok. és amelyik acchoz odaregeled a kulcsot, az ahoz tartozik mindörökre 😞

Forza.

#42995
Lehet olyat csinálni hogy egy gépen 2 ember szeretne játszani és mind a ketten szeretnénk külön-külön archievement-eket elérni. Ezt meg lehet úgy oldani hogy ne kelljen a havernak is megvennie? Gondolom hozzá kellene a Live-os profilhoz csapni a cd kulcsot, csak nem tudom hogy lehet-e ilyet 2 profillal.
Lakos
#42994
Low-medium beállítással 25-30 FPS.

Asus P5W DH Deluxe Intel Core 2 Duo E7400 Sapphire Radeon HD4850 512MB

#42993
Attól függ milyen grafon akarod.

balint1111
#42992
FPS-be? bocs hogy igy sikerült

Gigabyte GA-G31M-ES2C Intel Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz@3Ghz 2GB DDR2 800Mhz VTX3D HD5770 1GB DDR5