Grand Theft Auto IV

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pisztácia
#44653
Valaki legyen szives leirni nekem hogy a jatekban az audio opcional, milyen beallitasok vannak? Mert nekem a jatkba nem szol egy zene se, csak parbeszed. scannelek is, de olyn mintha nem csinalna semmit. pls vki köszi

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

n3whous3
#44652
jeje C:

púúúúú

tommygear
#44651
majd gay tonyba összehajintunk egy ejtõernyõs akciózást 😄
pisztácia
#44650
hát, asszem 320 as Mp3ak.

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

n3whous3
#44649
nemtom, volt hasonló gond nálam is pár fájllal meg néha nem játszott tényleg semmit. Milyen fájlokat raktál be? Esetleg valami nagyon egzotikusan kódolt mp3? 😄

púúúúú

#44648
ws10hibaüzenet az mit jelent?

#44647
köszi!

pisztácia
#44646
PLS vki segitsen mar, hogy lehet a zeneket lejatszani a jatekba??

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

Piloss
#44645
elég a 1.0.0.4

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

#44644
Hello! megvan a játék, és elég csak az v1.0.0.4 es patchot feltenni, vagy az elzõket is fel kell rakni?

pisztácia
#44643
okés, de a zenére nem tudsz segiteni? mar az audioba scanneltem is, de csak beszelnek a radioba s nem a zene szol:S

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

n3whous3
#44642
kezdetit vedd a max felére mondjuk és annyi legyen a virtuális mem maxja, mint amennyi a normál memóriád

púúúúú

pisztácia
#44641
jó, de mennyi legyen a kezdeti? és a max? vagy mindketto legyen 2048?
mEG PLS SEGITSETEK A RADIOVAL KAPCSBAN:s sy caps off

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

n3whous3
#44640
Már bocs, de milyen beállításokkal? A gépeden 1024 high-on 30 FPS felett kellene mennie. A VGA a proci is erõs, sok ramod van, ha el van kúrva a windowsod, arról a gta iv se tehet...

púúúúú

#44639
Ahány GB memod van kész annál többet tök értelmetlen!

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

pisztácia
#44638
pls segitsetek.

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

pisztácia
#44637
Ja, meg az miért van hogy tettem be MP3akat, a konyvtarba, de nem jatsza le az independence fm:S

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

pisztácia
#44636
Akkor az egyéni méretben, mennyire állítsam? Mennyi legyen a kezdeti, és mennyi a maximális?

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

MerlinW
#44635
Akárhogy tekered-csavarod a virtuális memóriát, a géped éppenhogy eléri a minimális konfigurációt, nem lesz gyorsabb semmitõl. Virtuális memória állítgatásával pedig még lassabb is lehet a rendszered. Vagy 3-4GB-ra állítod fixen, vagy hagyod automatikuson.

Az aláírásomban szereplõ gépen pont játszható, de messze van a gyorstól. (25-35 fps).

[merlinw.org]

pisztácia
#44634
hát ez angol, és nem igazodok ki rajta:S mármint a szöveg magyar, de a nevek angolok:S nincs vmi magyar link?

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

#44633

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#44632
Opá kicsit bénán linkeltem de ugyan ott van.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#44631

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

n3whous3
#44630
fuh, az autós üldözéses vágások kurva profik, valami ilyesmit én is összedobok majd 😄

púúúúú

bertino
#44628
aztakettéb@szottkurv@eget, ilyen gecijo összeállítást bevallom, már rég láttam.

10 pont <#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

pisztácia
#44627
pls, vki írja le hol kell a virtuális memóriát beállítani vista-ba. Köszi

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

#44626
Már az FPS száma is inflálódott az akkori 7-10fps mára jó 30-40 lenne. <#idiota>

pisztácia
#44625
hát de ez igy játszhatatlan:S 18 fps, de akad:S battlefield BC2 is akadt, de azt vhogy végigtudtam vinni, de ezt nem lehet így:S

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

bertino
#44624
én 7-10 fps-el toltam végig anno a gta3at jópárszor.

a te 18 fpsed ehhez képest maga a szuperszónikus megváltás.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

pisztácia
#44623
nekem 18 frp-sem van, ha mindent kikapcsolok, de így játszahtatlan:S

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

pisztácia
#44622
ja, amugy a virtuális memórát hogy kell beállítani vostába? talán az segítene.

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

tommygear
#44621
a minimum konfigon megy 5 fps-t kb... kicsit alul van az értékelve
pisztácia
#44620
hát ez az, hogy az enyém a min konfigba bõven benne van, még jobb is picit. :S ezért is vettem meg, de hát:S na mind1, köszi azért, próbálok venni egy új gépet akkor majd.

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

#44619
Hát DDR 2es nem? Ha igen még 2 nem ártana, procit húzd ha tudod de lehet egy új jobb lenne videó kari meg sajna karcsú.

" Mi a játék rendszerkövetelménye?
Minimális konfiguráció
•Windows Vista (SP 1) vagy Windows XP (SP 3) operációs rendszer
•Intel Core 2 Duo 1.8Ghz vagy AMD Athlon X2 64 2.4Ghz processzor
•1,5 GB RAM
•16 GB szabad hely a merevlemezen
•256MB NVIDIA 7900 vagy 256MB ATI X1900 videokártya
Ajánlott konfiguráció
•Windows Vista (SP 1) vagy Windows XP (SP 3) operációs rendszer
•Intel Core 2 Quad 2.4Ghz vagy AMD Phenom X3 2.1Ghz processzor
•2 GB (Windows XP) vagy 2,5 GB (Windows Vista) RAM
•18 GB szabad hely a merevlemezen (az audio fájlokkal együtt)
•512MB NVIDIA 8600 vagy 512MB ATI 3870 videokártya"

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#44618

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

pisztácia
#44617
Hello. Segítségeteket kérném abban, hogy megvettem a játékot, de ha mindent minimumra veszek még akkor se fut rendesen:S intel core 2 duo 1,8 ghz, 512es Geforce 8500GT és 2 giga DDR Ramom van. Nincs vmi javítás vagy vmi hogy jobban fusson? Vagy mit lenne érdemes kicserelnem a gepben hogy menjen jobban? köszi

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

#44616
Ez szemét lesz de : Ha már vágott a szemük legyen egy vágott játékuk is mi? xD

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

tommygear
#44615
de emiatt is az utolsó percben kell háborogni 2 héttel a megjelenés elõtt<#wow3>
n3whous3
#44614
Buziság, mert a PC verzióban elvileg lesz 1-2 olyan dolog, ami PS3-ban nem, ezért egyenesen következik az, hogy nem függ össze a két fejlesztés (amúgy se függene össze, de így még tartalom szerint se, sõt ha Sony ezt-azt ki akar vágni, vagy változtatni...), így nemtom miért is kell PC-seknek várni. Szopjanak a ps3-asok.

púúúúú

tommygear
#44613
le van írva a késés oka... homokos sonynak nem tetszik valami ezért kivágnak bizonyos részeket a tv meg a rádió mûsorokból... persze megint a konzol miatt szopik a pc
akyyy
#44612
ipon hír: semmi

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#44611
GeForce 197.13: megoldás a ventilátor-problémára de a cikkben a lényeg "Az új driver az Assassin Creed II, Battlefield: Bad Company 2, Command and Conquer 4: Tiberium Twilight, Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City, Mass Effect 2, Napoleon: Total War és Zombie Driver címû játékokhoz is kínál SLI és multiGPU támogatást, a Metro 2033, Supreme Commander 2, Unigine és a World of Warcraft esetében pedig némi optimalizációt is végrehajtottak SLI támogatás tekintetében."
Vajon mi igaz ebbõl?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#44610
Gondolom a késés oka: hogy internetes védelmet építenek bele, remélem! <#duhos2><#action><#levele><#boxer><#mf1>

tommygear
#44609
<#wilting><#wilting><#wilting><#wilting><#boxer><#boxer><#boxer><#boxer>
bertino
#44608
pompás.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#44607
csak április 16-án jönnek a DLC-k
"Sony Computer Entertainment Europe to edit some of the in-game Liberty City radio station, television, and internet content"
a Rockstar meg nem akarja csak a PS3-asokat szopatni...
fery02
#44606
1. Nem lehet benne indexelni.
2. Bowlingozni úgy kell, hogy meffogod a golyót, majd A-D gombokkal a szerinted megfelelõ oldalirányba szambázol, majd balegérgomb... majd lehúzod az egeret, aztán hirtelen elõre.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

n3whous3
#44605
már megint új reged van Kukorica?

púúúúú

MerlinW
#44604
Nem lehet.
Bowlingozáshoz egérgomp lenyom, majd az egeret hátra-elõre tolod (lendület).

[merlinw.org]