54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • AlexCross
    #48567
    ez segíteni fog. legalábbis remélem.
  • inv
    #48566
    Gondolom tört verziót használsz, és akkor viszont töltsd le egy másik cracket mert rossz cracket használsz(vagyis csak hibásan működőt)
  • kicsirobi
    #48565
    Sziasztok!Kéne segítség.
    Annál a résznél járok,amikor Oleg számítógépét kéne feltörni,de nem enged belépni a számítógépbe.
    Esetleg valaki tudná a megoldást? 1.0.7.0 patch van fennt
  • Borg
    #48564
    Az a VGA mindig is kevés volt a GTA4-nek. Nem kell csodákat várni, ha a VGA limitálja, tehetsz mellé bármilyen procit.
    Ha meg kékhaláljaid vannak, annak oka van. Sosem "normális". Tessék használni a win debuggert pl, azzal szépen ki lehet deríteni a minidumpból a kékhalál okát.
  • janihunk
    #48563
    Ma formáznom kellet a gépet és szeretném a régi mentésem használni win7 van fent. Ha jól tudom akkor itt van a mentés C:\Users\nevem\AppData\Local\Rockstar Games ezt lementettem de hiába rakom be nem ismeri fel előrről teszi a játékot. Mi legyen?
  • AlexCross
    #48562
    Sziasztok!
    vettem új gépet mostanság.
    amin eddig játszottam:
    xw6200 hp munkaállomás, 2 x 3.4 Ghz, 2 x 2Mb chache, 2 x 800 Mhz FSB (két processzor)
    4 x 1 Gb ram, ddr2 400 Mhz
    Galaxy 9800 GT OC 512 Mb
    sata I., csak azt tud az alaplap.

    az új szerzemény:
    q9550, nem kell bemutatni, különösebb extrák nélkül 3.4 Ghz-en megy.
    8 gb ddr3-as ram, 1333 Mhz-en
    a vga ugyan az a galaxy, és ez már kezeli a sata II.-t, értelemszerűen.
    és mit mondjak, nem verem a seggem a földhöz a különbségtől. a régi konfigomon nem minimumon, de eléggé alap beállításokon játszottam, nem akadt. az új gépen viszont inkább csak erős közepes beállítások mellett mondanám játszhatónak, maxnak közelébe se megy, tudom, leginkább a vga miatt. 2008-ban, már két éve adták ki, de hogy ennyire elmért legyen a gépigénye....
    win 7-et mindkét konfiguráción kipróbáltam, mindkettőn rosszabb volt. hihetetlen fagyás szerű akadásokat produkált.
    most a q9550-en 64 bites xp-n játszom vele, néha azért betalál a kékhalál. a hp-n x86-on, és 64 biten egyaránt sokat játszottam vele, de nem volt jellemző, hogy fagyna. hiába, a brand pc azért jobban össze van rakva.
    így megy ez.....
    vga-t még nem tudom milyet vegyek, lehet kicsit átnyargalok atira, csak félek hogy nagyon ráfizetek vele
  • Koker
    #48561
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kéne!
    Liberty City-t raktam fel egyből a gépre, de nekem indításnál ezt dobja a gép:S :

    valaki valamit?
  • Vlala #48560
    Vagy legalább a FAQ-t :)
  • IVU
    #48559
    na hogy?:D
  • bertino
    #48558
    h kell használni az emberi logikát ?:D
  • IVU
    #48557
    h kell autókat betenni a játékba?:D
  • Piloss
    #48556
    ez nagyon beteg:DDD
  • bakvarnyu
    #48555
    Jahh , felesleges kelet-europai fiataloknak mindenfele szuper autos jatekokat kesziteni, a vege ugyis mindig az , hogy jön a LAda mod
  • Suzaka
    #48554
    Sziasztok

    Valaki tudna nekem segíteni abban hogy van-e olyan mód ami a depth of fielden állít egy kicsit? Vagy is a célom az lenne hogy a p lenyomása után az előtér ne legyen homályos csak a háttér, régen megvolt ez a kis mod (visualsettings.dat asszem ezt állította) csak nem találom sehol :S Ha valakinek van hasonló az légyszi jelezze :D

    előre is köszönöm
  • newc22
    #48553
    Ohhh köszönöm a válaszod kipróbálom mindenképp! :D
  • masterthief
    #48552
    A neten lehet őket felszedni, azt hiszem 3-at. Az egyik Kiki Jenkins,. Kiki spec képessége ha 1 vagy 2 körözési szinten vagy, felhívod és letiltatja a körözést. Carmen spec képessége, ha felhívod max életerőt kapsz, Alexandra spec képessége, 50%-kal olcsóbban tudsz ruhát venni. Az elején ott van ugye Michelle akiről kiderül hogy Karen az igazi neve.Később ott lesz még Kate, Packie húga, akit soha nem tudunk ágyba vinni. Ezen felűl kurvázni lehet még. A TBOGT-ban van egy csomó nő akiket tudsz dugni XD, nem is kell elvinni randizni őket. A klubban ha jól táncolsz velük bevisz 1 körre a mosdóba és ott is a telefonszáma. ha felhívod és elmész megdugni teljes életet és páncélzatot kapsz. Sőt Toni egyik klubjában van 1 csaj a megfigyelő szobában aki néha bekapja és meg is dugod ott a helyszínen XD. Ha még nem játszottál vele próbáld ki, nagyon jó!
  • SL
    #48551
    :D
  • ronso
    #48550
    Ez inkább Zsiguli :)
  • Bogdogege
    #48549

  • Vlala #48548
    Király az alatta szóló zene. Miféle?
  • Bogdogege
    #48547
    Csináltam egy Ladás videót

  • bertino
    #48546
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1063653069
  • ffxi
    #48545
    Alihó!

    Nekem tegnap frissített a steam. Kérte az újraindítás. Megkapta és azóta sem működik :( Rákattintok a steam-re és semmi. Viszont feladatkezelőbe látom, hogy fut. Újratelepítés is megvolt. Mi a gond?
  • newc22
    #48544
    Sziasztok! Mennyi barátnő van a gameben?! És csak az internetes kávézó által lehet őket randira hívni?! Ja és milyen speckókat adnak pl van egy csaj ha jól tudom aki meggyógyít......
  • jana4
    #48537
    Rendben, megfogadom a tanácsod és írtam a srácoknak.
    Amúgy, most jövök rá, van 2 antik tárgyam amit ha eladok egész jó gépet tudnék venni :) csak ez családi-ereklye háát...
  • MerlinW
    #48533
    Senki sem húzta a le a gépedet, pusztán tényeket közöltünk, hogy középkategóriás a masina. Ennek a játéknak pedig nem elég a középkategória. Ez van, nem tudunk mit tenni. Senki sem mondta, hogy csóró vagy, senki sem mondta, hogy vegyél jobb gépet. Nem te vagy az egyetlen akinek lassú a játék. Még nálam sem tökéletes, pedig majdnem 2x gyorsabb vagyok, mint te.

    A feszültségedet pedig a szomszéd lányon vezesd le, ne rajtunk.
  • grebber
    #48519
    Benchmark szart sem ér.3850-el biztos nem megy minden csuszka maxon jól !
  • Airka
    #48518
    Te honnan veszed hogy nem elég? Te belelátsz mindenki gépébe?? Nagyon "okos"-nak látszol!... Egyébként ha minden csuszka max-on van akkor fix 28-30 fps el megy... De ha nem hiszed küldök neked egy benchmarkot!
  • w77d
    #48517
    ha egy picit feljebb akarod huzgálni a csuszkákat máris nem elég a géped... de ezt szerintem te magad is tapasztalod
  • Piloss
    #48516
    a procival semi gond sincs,sőt még talán a vga-val sem,viszont + 2Gb ramot még vehetnél
  • Airka
    #48515
    Igen ami előttem van az szinte egyből látszik.. Csak ha forgolódom akkor eléggé zavar h akkor tölti be szépre a környezetet. A gép meg kb. 1 éve lett összerakva de még ma is megállja a helyét szval nincs semmi gond vele.
  • MerlinW
    #48514
    Ami előtted van annak rögtön kellene. Látótáv a legtávolabbi objektumokra vonatkozik. Neked is azt tudom mondani amit a lentieknek, hogy +2GB memória és egy modernebb videókártya. Jelenleg ez a piac leghardverigényesebb játéka, még a mai gépeken sem megy teljesen zökkenőmentesen. A te masinád pedig kb 3 éves (a technológia legalábbis)
  • Airka
    #48513
    Textura az közepes, látótávolság és tárgy kirajzolódás az 50-re van állítva. De ha leveszem a látótávolságot akkor meg végképp később fog betöltődni nem? :D
  • MerlinW
    #48512
    Látótávolságot vedd lejjebb, esetleg a textura minőségét is.
  • Airka
    #48511
    Halihó!
    Az lenne a kérdésem h hogyan lehet beállítani azt h a környezet ne akkor töltődjön amikor egy bizonyos pontra nézek?! Mert baromira zavar hogy egyes épületek nehezen rajzolódnak ki. Amúgy 30-40 fps-el szépen döcög a játék.
  • MerlinW
    #48510
    Itt kérd a véleményeket, ez nem hardver topik.

    Egyébként, ha GTA4 a cél, akkor
    - Nvidia-t venni manapság pénzkidobás - főleg 240 esetében
    - Memória 4GB esetén jó, de a Kingmax rizikós választás.
    - Proci határeset

    "1-2 éven belül kiadásra kerülő játékokat csere nélkül bírni fogja a e a gép?"
    Nem.

    "kb. hány FPS-el vinné 1024-es felbontással stb? "
    1024-ben játszható lesz (20-25fps körül).


    Azonban, ha rám hallgatsz, elkocogsz a fent említett topikba, megkéred a srácokat, hogy X összegért írják össze a legjobb masinát, és akkor sokkal jobban jössz ki.
  • jana4
    #48509
    Ja és elfelejtettem, hogy az 1-2 éven belül kiadásra kerülő játékokat csere nélkül bírni fogja a e a gép?
    +1 kérdés, hogy a GTA 4-et kb. hány FPS-el vinné 1024-es felbontással stb?
  • jana4
    #48508
    Sziasztok!

    Újabb konfigot állitottam össze, szeretném kikérni a véleményeteket.

    VGA: Zotac GT240 1 GB
    RAM: 2×2 GB Kingmax 1066 MHz (lehet csak 2 lesz :S)
    CPU: Intel Core 2 Duo E7600
  • MerlinW
    #48507
    Egy GB mindenképpen, a kettő pedig ajánlott.
  • janihunk
    #48506
    Értem, ram is kevés még nem? Még vagy 2gb elkélne bele.