54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Borg
    #49127
    Gondolom a fishmarketek.
  • tototto
    #49126
    sziasztok, megtudná mondani valaki melyik a piac negyed ezen a térképen, mert fent van magyarítás és fogalmam sincs melyik lehet, amikor Stevenek kell gyűjteni kocsikat, a 3. elvileg itt van de nem tudom merre keressem?
  • BIZ0906
    #49125
    XLive mappát is kellett volna.
  • grebber
    #49124
    Nemrég új rendszert raktam fel. Az app data local mappából kimásoltam a GTA 4 mentésemet.Most visszamásoltam de nem látja :( Kellet volna mást is átmenteni, vagy miért nem látja?

    A másik meg hiába van bent a commandline txtben sokféle dolog a menüben nem azt írja hogy 1gb memória van hanem hogy 338Mb ez mitől van?
  • bertino
    #49123
    szerinted ?
  • skate00
    #49122
    kérdés:
    tört el is lehet multizni?
    (mert én még a megjelenéskor játszottam vele egy ideig, akkor még nem volt)
    kösz
  • Kgero1
    #49121
    Hali !
    Nálam is jelentkezett ez a probléma és akkor feltelepítettem a games for windows live-ot újra akkor működött frankón.
    Valamikor 1 autó berakás után is ki szokott fagyni akkor megint telepítem a gfwl-ot és műxik.
  • ricsa008
    #49120
  • Borg
    #49119
    Nem fog billengni tőle az asztal.
  • Ryder62
    #49118
    Sziasztok!

    Készítettem egy kis összeállítást Johnny bohóckodásaiból:



    Köszi ha megnézed
  • ricsa008
    #49117
    9600 GT elég lesz valamire?
  • bakvarnyu
    #49116
    Mert nem raktál még be eleget.
  • bertino
    #49115
    igy van ez jo kerdes, vajon miert lehet ?
    elkepzelni is nehez. :D
  • hungary27
    #49114
    miért van az hogy ha sok autot rakok be kidob exe hibával?
  • fery02
    #49113
    Úgy értettem, hogy a hivatalos nodvd.exe nem csinálna ilyet.
    Szimplán csak nem játszák már annyira ezt a játékot multiban gondolom (lehet közrejátszik az új CoD is most ebbe).
    Vagy pedig, ha játszák, inkább a DLC-kben multiznak.
  • Piloss
    #49112
    nem használsz csalásokat? ha igen vedd ki
  • Glutamin
    #49111
    Nekem ez van:
    intel e5200@3,33GHz
    4GB DDR2 800MHz
    Radeon 4670 512MB

    Ezen a beépített benchmark auto beállításokkal 1680*1050 es felbontáson 33,5FPS-t hozott. Nem tökéletesen sima, de játszható.

    Eegy LAP, CPU, RAM, VGA csere mindenképp szükséges lenne nálad. 60-70e Ft-ot legalább rá kellene szánni. Ennyiből viszont vehetsz akár egy XBOX-ot is.
  • kifli
    #49110
    Mire gondolsz? A szűrőket kivettem, player matchet nézem, tegnap hajnalba mind free play mod volt.
  • fery02
    #49109
    AZ más miatt lesz.
  • kifli
    #49108
    Sikerült megoldanom, 1 kérdésem maradt még, vajon a nodvd exe miatt lehet az, hogy csak free play szervereket látok? Vagy nemnagyon csinálnak másmilyen szervereket?
  • kifli
    #49107
    Üdv, van olyan no dvd exe amivel aztán tudok majd ugyanúgy multizni? Nem warezezni akarok, csak a dvd-t nem akarom ki/be rakosgatni :)
  • skate00
    #49106
    nekem megvan a VC sound track , meg az SA é is.
    am télleg jó lenne egy vmi Tokyo féle, vagy Vice City , esetleg még látok fantáziát a Japán szigetben, csak kisebben, ott van vidék, hegy, erdő, kisváros, nagyváros. Meg vmi maffiás sztori.Elég lenne ha sima Gta4 motorral tennék, csak az új mappal, skinekkel, meg storyval egész más hangulató lenne a game. Nekem nagyon tetszene.
  • morvaigaben
    #49105
    Örülök, hogy segíthettem :)
  • ldavid
    #49104
    mp3-ként esetleg berakhatod (FAQ-ban le van írva)
  • Noodlee
    #49103
    Van valami mód arra, hogy 2 db autónál többet bespájzoljak?
    Teremgarázs, hangár, stb? :)
    Annyi vadító kocsi van a játékban, én meg szeretném begyűjteni őket :P
  • Noodlee
    #49102
    Ty
  • morvaigaben
    #49101
    http://www.gtahungary.hu/vegigjatszas/GTA_IV_rejtett_galambok


    "Nos, ha minden jól ment akkor kivégeztük mind a 200 galambot, kaptunk egy achievmentet, 2,5 százalékot a
    végigjátszásban és egy Annihilátort annak az épületnek a helikopterleszállóján amin a 107-es galamb található."
  • Noodlee
    #49100
    A GTA VC rádió adóit be lehet valahogy üzemelni?
    Ott voltak jó adók :(
  • Noodlee
    #49099
    Hiho!

    Biztos csak én nem jöttem rá, de nem lehet valahogy fixálni egy rádió adót? A GTA 3-ban mintha lehetett volna.
    Van kb 20 rádió állomás, abból 15 Gay rádió, a maradék 5 közül hármon meg szinte csak duma van.

    A fertőzött galambok leölése mire jó? Nem találtam infót róla.
    Már kettőt lenyomtam XD
  • Kit--Kat
    #49098
    Na ja én is nagy Miami Vice rajongó vagyok és abban az estebn, csak is akkor ütne nagyot egy újabb vice Citys rész, ha a 80 as évekre tennék megint, esteleg 70-esre. Sajna kicsi az esély, de reménykedjünk!
  • wednes
    #49097
    Sziasztok.
    Az mint jelent, hogy a NAT típusom nem megfelelő és problémák lehetnek a multi csatlakozásnál? Valamit be kéne állítani, hogy rendben menjen a multi?
  • bakvarnyu
    #49096
    Ja vidék az fasza lenne. Én most nézem a Miami Vice sorozatot azért vagyok kicsit rákattanva arra a világra.
  • Borg
    #49095
    Szerintem meg pl egy Tokio-ban még lenne bőven fantázia. Ha akarnak találnak még olyan várost, amiből ki lehet hozni valami jót.
    Azt se bánnám, ha megint lenne agglomeráció is a városhoz, némi vidéki terep, hegyek völgyek stb..
  • ldavid
    #49094
    sokan azt várják, hogy a következő rész megint az lesz
  • bakvarnyu
    #49093
    Kihozhatnák mégegyszer a Vice city-t ezzel a grafikával.
  • masterthief
    #49092
    Sziasztok! A Simple Native Trainer v6.2-ben hogy lehet forgatni az objektumokat mikor lerakom? Nagyon fain ez a trainer, lehet vele szórakozni keményen XD
  • nimirig
    #49091
    Sziasztok. Elég béna hibába ütköztem. Nem tudom kitörölni a GTA IV-t :). Ezt írja Failed to release SecuRom license
    Légyszi segítsetek, előre is kössz
  • skate00
    #49090
    Hello
    keresek egy videót amiben egy lopott szirénázó rendőrautóval mennek, és felnyílik a motorháztető, elszáll, és pont eltalálja az út szélén sétáló rendőrt.
    ha valaki ismeri linkelje már KÖSZ
  • MerlinW
    #49089
    Oké, VGA-ból elég egy HD5770 is.
  • Fresh Duke
    #49088
    Ugyan...