54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • AntiHero
    #353
    Buzi Crysis. Nekem nem is jön be az aszar játék. Lehet megkövezni
  • Kandurex
    #352
    Ide házigazda? Minek? Pár évig még ugyis vegetálni fog a topik :(

    Bár, október közepén majd dobok pár képet, meg mesélek milyen az első pár küldetés, grafika stb. stb.

    (x360 user)

    (persze PC user is, szerintem tökéletesen megférnek egymás mellett)
  • n3whous3
    #351
    Ne aggódjatok, már hivatalosan meg van erősíte, hogy lesz Gears of War PC-n. Egyébként meg ahogy én elnéztem, egyenesen undorító a grafikája a Crysishez képest

    Ha pedig egyidőben jönne ki a GTA4 PC-re X360-nal, akkor már aznap bejelentették volna, amikor a többire...
  • AntiHero
    #350
    "gépen xar jácccani x360 az egy xar"
    Na itt ástad el magad

    Gépen istenkirály játszani.
    xbox 360 nem is annyira szar.
  • rotator
    #349
    Nem.
  • SZilaJMaGGoT
    #348
    Nem kell ilyen verebekkel foglalkozni, kell egy házigazda aki rendben tartja a helyet... Bár most még fölösleges...
  • bertino
    #347
    még 6ezer kérdőjelet lécci, így se vesszük észre, hogy kérdezni akarsz
  • evil 007
    #346
    ps2 re meg fog jelenni?????????????????????? kérlek mondjátok hogy igen megfog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gépen xar jácccani x360 az egy xar ps3 ra meg nincs pénzem ugye kijön ps2 re?????????
  • rotator
    #345
    LOL, királyságos! :)
  • ldavid
    #344
    ja az már teljes? úgy emlékeztem csak előzetes változat van.. xD
  • bertino
    #343
    ?
  • Gerbill
    #342
    DirectX 10 már most is van, csak semmi nem használja:P. Amúgyis pár szorgos programozó, már megcsinálta a dx10-et xp alá.
  • ldavid
    #341
    szerintem jövő nyáron már nyugodtan lehet vista-s, addig valószínűleg lesz DirectX 10 és ha az kellesz a játékhoz (bár ezt kétlem) amúgy is kell majd vista
  • bertino
    #340
    nahja, ebben is van valami
  • rotator
    #339
    Ha túl sokáig húzzák a PC-s kiadást, akkor biztos a Vista-onlyra mennek.
  • ldavid
    #338
    a GoW más tészta, mivel MS játék akár annyi idő is eltelhet mint a Halo2 megjelenéséig

    de a Take2 játékainak megjelenésébe a MS soha nem fog tudni beleszólni, annyi pénzt nem raknának le érte amennyi a PC-s eladásokból befolyna, és különben sem nagyon érné meg nekik mivel már "bevásárolták" magukat a ps3-as megjelenéssel egyszintre
  • Kandurex
    #337
    jam,..hm, na az lehet! De tök mindegy, azt is várhatjuk hiába :((
  • Gerbill
    #336
    Nemlehet, hogy a God of War-ral kevered? A Gears of War 2006 októberében jelent meg legjobb tudásom szerint.
  • Kandurex
    #335
    Elméletileg igen, csak már lassan 1,5 éves játék, mire kijön PC -re (azt se érdemes 2009 -előtt várni) elavul :/ A Lost Planet meg nem olyan név amitől összefossa magát az átlag player
  • Gerbill
    #334
    Azt tényleg kiadják Pc-re nem? Mármint a GoW-ot. Meg a nagy konzol exkluzív Lost Planet is készül Pc-re.
  • Kandurex
    #333
    Szerinted mennyit hozna egy Gears of War, ha kihoznák PC -re? Azt is csak úgy röptetik kifele PC -re, szinte már holnap meg is jelenik
  • Code92
    #332
    a csávó keze kicsit benne van a hamburgerben........lehet h. a készítők belesütötték, fincsi lehet:D
  • Grove4
    #331
    nem hiszem hogy a GTA 4-nek Crysist aázó grafikája lesz,de nem is ezért szeretjük.Ha meg olyan grafja lesz akkor a R* valamit nagyon tud.
  • argo001
    #330
    Mindenki a Crysis-ért van odáig. Lehet, a GTA4 még szebb lesz, tovább csiszolnak a graf. motoron.
  • Gerbill
    #329
    Ez azért kicsit túlzás. A gta-khoz képest szép, de nem egy Crysys. Persze erős gép kell hozzá, de biztos, hogy nem a gépigény miatt nem készül Pc-re.
  • Kmarha
    #328
    szerintem nézd ezt: fél év munkájával át lehet a consolos játékot irni pc-re, és így kiadva szinte megduplázható a játékból nyert bevétel. Akkor meg miért ne adnák ki PC-re is, 1 év várakoztatás után? Addig a PC-s rajongók lerágják a körmüket is és mindent kifizetnének, csak hogy ők is játszhassanak a GTA4-el!

    eddig lényegében csak olyan játék volt consolon és pc-n nem, aminek az irányítása vagy játékmenete teljesen feleslegessé vagy lehetetlenné tette az átírást, vagy csak mert nem az a subkultúra rendelkezett pc-vel, melyeknek azon játékokra igényük van (teszem fel a tucatszámra kiadott consolos street fighter féle verekedős játékok)
  • bertino
    #327
    nem gyengén... nasa gép is kevés lenne hozzá...
  • Grove4
    #326
    Gondolom ez azért nincs így mert nincs bejelentve rá!Szerintem kicsi az esélye hogy lesz PC-re.
  • Kandurex
    #325
    Take2 egy dologba megy bele, a "több pénzbe"
  • Kandurex
    #324
    :) 5-6 hónap múlva jelenik meg a nexgen konzolokra, szted, ha PC -re is release lenne aznap, akkor, nem lenne már rég 50X bejelentve, kitapétázva vele a fél internet?!
  • Grove4
    #323
    Nem, a Sony elvesztette az exclusivitást ezzért minden bejelentett platforma egy időben jön szóval ha lesz pc-s verzió akkor egy időben fog jönni szerintem.
  • ldavid
    #322
    lehet hogy a MS ezt csinálja más játékokkal, de a Take2 kizárt hogy ebbe belemenjen
  • JaSoN HuNTeR #321
    2008ra lesz nyugi...Mivel 2007ben jön Konzolra...
  • Kandurex
    #320
    jóval szkeptikusabban állok a megjelenéshez..., mind a Sony, mind a Pihe - Puha részéről kemény csengetés van az exluzívitásért, jóval több, mint az előző részért, szerintem PC -re, 2010 előtt nem kell rá várni

    (bár a pihe-puhának érdeke lenne a megjelenés, pl. Vista miatt, de lsd. Gears of War, ha kell visszatartja a Pihe)
  • ldavid
    #319
    mivel a San Andreas-t is 2004 Decemberében jelentették be és 2005 Júniusában jött ki, a mostani is évvégére várható
  • Kandurex
    #318
    jah, csak még mindig NINCS bejelentve pc -re :((
  • Kmarha
    #317
    Tessék olvasgatni!

    Jó lesz ez, nagyon jó!!!
  • ldavid
    #316
    és ki mondta hogy lesz más is?
  • tomas10
    #315
    de olvastad csak ez a város lesz bene teljesbe
  • ldavid
    #314
    és nem ekkora lesz mert ez csak egy feltételezhető forma az igazi NYC térképének alapján