54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kandurex
    #433
    inkább 2008 vége, nyáron nem adnak semmit
  • Casper007
    #432
    Én is valahogy így gondolkodom. Bár mint látjuk a PC-s játékpiac újra beindult, talán valamikor 2008 nyarán megjöhet a game PC-re is.
  • TothLaci
    #431
    Azért nem olyan egyszerű a PC port sem. Most gondolj bele, Xbox360-ban 3 "mag" található. Néhány része teljesen másként működik, mint PC-nél. Ha olyan könnyű lenne a portálás, akkor véleményem szerint sokkal jobb emulátorokat is kapnánk. Akik meg úgy mond "pihenhetnek", azok a modellezők, AI szkripterek, animátorok, szinkronstáb, és mission coderek körülbelül. De játéknak egyik részét újra fel kell építeni a Personal Computer igényei szerint. San Andreasnál szerintem még újra kellett textúrázni az egész játékot is.
  • bertino
    #430
    én el is tökéltem, hogyha csinálnak bele rendes multit, akkor megveszem
    ez lenne a második eredeti GTA-m...
  • bertino
    #429
    Driver 4et se jelentették be hivatalosan PCre... nyáron viszont nyakunkon lesz a megjelenése :)
  • rotator
    #428
    könyéKig
  • rotator
    #427
    Egy PC-s változatot összedobni nem egy nagy durranás. A grafika, hangok megvannak, a kódbe kell belenyúlni, ha jól csinálták, akkor ott is csak a rendszerközeli részekbe + optimalizálás. Ez se kevés, de nem hasonlítható egy nulláról megírt játék fejlesztéséhez. Ehhez képest pedig hatalmas nyereség lehet egy PC portban, amit nem hinném, hogy bárki eldobna, ha már karnyújtásnyira van tőle. Take2 szerintem magasról tesz arra, ki mit módosítgat a programjain, hacsak nem származik belőle kára/botrány, lásd Hot Coffee, dehát abban ők is benne voltak könyégig. :)
  • TothLaci
    #426
    Ez így van, GTA addig nem fog fejlődni, amíg a konzolok sem. Ez így természetes, mivel sokkal több GTA kell el konzolokra, mint PC-re. Bár nekem is nagyon kérdéses, hogy lesz-e vajon PC-s változat. Látszik, hogy a GTA szerkesztői az újgenerációs konzolok teljesítményét nagyon ki akarják használni. De ha készül is PC-s változat, ahhoz biztos nem lesz elég a játéknak egy 6600 GT, és az olcsóbb processzor.

    Továbbá Take2 lehet, hogy ki sem adja PC-re. Ők [hivatalosan] nem örülnek neki, ha a kiadott játékaikat módosítgatják. És lehet, hogy egy esetleges PC-s változat nem hozna nagy nyereséget a konyhára. Persze bármi történhet, de ha nem is jelenik meg PC-re, később jelenthetik be, talán játék megjelenése körül, hogy az érdeklődést továbbra is fenttartsák akár a játékosok, akár a sajtó körében.
  • bertino
    #425
    és akkor is csak konzolra
  • Casper007
    #424
    Hát ja, de nem hiszem, hogy a következő generációig lesz a GTA-nak motorváltás. De ne nézzünk ennyire előre, még a GTA IV is fél év múlva jön.
  • ldavid
    #423
    egyáltalán nem biztos hogy ugyanúgy lesz mint most volt, valószínű hogy a köv. rész még nem kapja meg a GTA5 címet és egy újabb "alrész" lesz de hogy megint VC és SA legyen szerintem nem valószínű, főleg a SA nem
  • rotator
    #422
    Ütős kis új motor lesz a GTA 4 alatt, de ha ugyanúgy nem fejlesztenek szinte semmit a grafikai részen a leendő kiegészítőknél, mint eddig, akkor idővel elhalványul az is, mint minden.
  • Grove4
    #421
    Hát szerintem nagyon nem lesz elavult a GTA 4 motorja mire kijön mint konzolra ,mint PCre.
  • akyyy
    #420
    most isjön majd gta 4, jönnek majd a különálló kiegészítései (mint vicecity, sa, mire ezek jönnek, már ennke a motorja is elavult lesz.2014 powa)
  • Kmarha
    #419
  • Kandurex
    #418
  • rotator
    #417
    Az.
  • Kandurex
    #416
    az SA?
  • rotator
    #415
    Én kábé fél éve raktam fel utoljára és végig is toltam. A grafikája már a megjelenés pillanatában több évvel el volt maradva a kor követelményeihez képest, de ez olyan játék, ahol mindezt egy "kit érdekel?" vállrántással elintéztem. :)
  • Gerbill
    #414
    Pár hónapja én is felraktam, egészen San Fransicoig megcsináltam, csak utána megjött az új videókártyám és azzal már nem indult el:( Foglalkozni meg nem volt vele kedvem, mert inkább a sok nextgen demot próbáltam ki, amit letöltöttem direkt a kártya kipróbálásához:)
  • Kandurex
    #413
    Pont most újra felraktam az SA -t,..hm, hát az első 10 perc eléggé lelombozott,..hiába, az emlék kicsit megszépítette a játékot,..bár utánna furikáztam a városba és azért mutatott a program szépet is magából, szóval még mindig jók néz ki az SA,
  • bertino
    #412
    jo igaz, nagy izgalmamba már félreirtam ^^
    szal a 4 és a SA között
  • ldavid
    #411
    de én a SA-ról beszéltem nem a 3-ról
  • bertino
    #410
    de már kezdem megunni... :)
    szal télleg mind1
  • bertino
    #409
    csak nézd a 4 trailere és a 3 képei közt a különbséget
    mérföldkő
    ég és föld
  • ldavid
    #408
    ha nem hasonlítana nem írnék most 180 képpel teletűzdelt cikket.. :)
  • Casper007
    #407
    Szerintem is hagulatosabb, ha Liberty City hasonlít New York-ra. Nagyon élvezetes lesz elhaladni a híres épületek mellett, ráadásul úgy, hogy egésazen pontosan le lesznek modellezve.
  • bertino
    #406
    dehogy hasonlított... :)
    a 4... az, az már hasonlítás
  • ldavid
    #405
    hát figyelj, már a SA 3 városa is baromira hasonlított az eredetire, és az eddig látottak alapján a 4 még rátesz jó néhány lapáttal. (mondjuk NYC-ben van is mit másolni rendesen..)
  • Hymtozis
    #404
    ldavid: Én egyetértek! :D

    De akkor ez most mennyire lesz valós? :D Mármint a GTA IV.

    (pff... telesz*rják a fórumot xD)
  • bertino
    #403
    test drive se pontosan modellezett, ettől függetlenül valóban beszarás a sziget
  • akyyy
    #402
    nézd meg test drive unimitedet aztán google mapsot:D nah az a beszarás:D
  • ldavid
    #401
    ilyen alapon soha nem volt még egyetlen valós helyszín sem egyetlen játékban sem mert soha nem is modellezték le cm-re pontosan az adott várost

    a GTA-kban eddig is felismerhető volt a város amelyikre hajaz, de a SA óta ez már több mint hajazás (asszem ebben egyetértünk)
  • Hymtozis
    #400
    Sztem is sokkal jobb, ha valós a helyszín...
    Gondolj bele, ha "véletlen" kijutnál New York-ba, és körülnéznél, akkor elég jó érzés lenne belegondolni, hogy hopp itt már "jártam". :D
    Feelingesebbnek is feelingesebb. :)
    (Volt, hogy barátom jáccot SA-val otthon, apja meg felismerte a helyszínt :D San Fierro -t :D és kérdezte, hogy nem arra van a kínai negyed? és persze hogy ott volt :) XD :D nah mind1, ez csak melléklet :D)
  • akyyy
    #399
    de gta-ban sose valós helyszín volt. mindig is csak hasonlóak (lást sanfransisco se pont ugy került be, de egy hasonló város igen. :)
  • rotator
    #398
    Ez így van. :)
  • rotator
    #397
    Beszélni magyar?
  • bertino
    #396
    tök8 mellesleg
    nektek mind1, nekünk nem :-b
  • bertino
    #395
    #392ben ? ajjaj... xDDDDDDDD
  • rotator
    #394
    Bizony, azért is írtam egyes szám első személyben.