54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kandurex
    #473
    Goto #466

    :))
  • ldavid
    #472
    ups, az előzőt kicsit későn postoltam.. :D

    amúgy szerintem a MS hülyeséget csinál eleve HDD nélkül nem is kellet volna kiadni egy dobozt sem

    és visszatérve a lapra, itt is 2 lehetőség áll fenn: vagy lejáratás némi valóság alappal, vagy simán kamu
  • Kandurex
    #471
    akkor megfejtve a rejtvény, goto #456
  • ldavid
    #470
    igen PS magazin, épp ez az érdekes a dologban
  • TothLaci
    #469
    Ugye, hogy mennyire érdekes, hogy melyik újságban jelent meg róla a cikk?

    Különben én is elképzelhetőnek tartom, hogy a játék futtatásához kell majd legalább 20 GB-os HDD, de nálam nem jelentene gondot, rajongója vagyok a játéknak.

    Gondolkozom azon is, hogy lehet, hogy PlaySation3-at kéne mégis csak megszereznem, de nagyon drága, és ha most lenne Blu-Ray íróm, akkor sem érnék vele szinte semmit. De nem tagadhatjuk viszont le, hogy Sony most jól megoldotta, előretör a beépített Blu-Ray meghajtóval, illetve ne feledkezzünk meg arról sem, hogy PS3 az egyik legolcsóbb Blu-Ray lejátszó :)

    Most már csak az hiányozna, hogy Microsoft bejelenti, hogy hamarosan megjelenik a "Xbox580" beépített HD-DVD leolvasóval, és akkor teljesen le is mondtam róla. A jelenlegi állás szerint nem kell új pc, inkább Xbox360, de látszik, hogy a játékoknak is egyre nagyobb a helyigényük, és éppen ezért jobb a PlayStation3, de arra meg úgysem lesz pénzem, így ott tartok, hogy lemondok a játékról, úgyis már csajozni kéne, az érdekesebb mégis csak, mint a virtuális világ :)
  • rotator
    #468
    Sorry! Azt hittem, a GTA-ra mondod. :) De most már vágom, hogy összességében értetted!
  • rotator
    #467
    Értelmes helyeken úgy csinálják, hogy van egy csapat, amelyik a játék törzsén dolgozik valamilyen crossplatform nyelven (99.9% C++), emellett vannak olyan teamek, akik adott hardverre optimalizálgatják a hardverközeli/ssebességigényes részeket. Persze a fejlesztés végső fázisában napokkal a határidő előtt már mindenki mindent csinál. :)
  • Kandurex
    #466
    Szerintem meg fog egyezni a két verzió, mind kinézetben, mint méretben,...mint játékban. Egyik cég se tűrné el, se a pihe - puha, se a sony, hogy bármelyik konzolon akár egy hangyafasznyival is szebb legyen a játék, mint a másikon!
  • Kandurex
    #465
    Én ezt nem mondtam!
  • rotator
    #464
    Azért az elég durva lennem, ha a PS3 változát jelentősen alulmúlná az X360-asat. Van erről valami konkrét infó (azonkívül, hogy sokak szerint nehezebb PS3-ra fejleszteni, de ez még önmagában nem jelent semmit)?
  • Kandurex
    #463
    Nevéből arra lehet következtetni, hogy ez valami PS3 fan magazin ? :)
  • ldavid
    #462
    nem csak a gémszar írta meg, 2 napja jelent meg az erről szóló cikk a Brit PSM3 magazinban
  • bazs1
    #461
    én is meglepődtem:D
  • Szabi1991
    #460
    lol nem is láttam hogy más írta :DD
  • Kandurex
    #459
    Inkább beléd drága!
  • Szabi1991
    #458
    ?
  • Kandurrex
    #457
    jah és BAN nektek...
  • Kandurex
    #456
    Terjed a kamu a NET -en, ennyi, pár Playstation 3 fan nem bír magával, képtelenek elviselni, hogy X360 -ra nagyságrendekkel több, szebb, igényesebb játék jön...ennyi a történet, még, ha lenne valóság alapja, 2DL lemezen, majd 20 gigán!!!, ha nem férne el a játék, szépen is lennénk.

    no comment, nem kell minden hülyeségnek bedőlni, pláne nem úgy, hogy a Gamestar c. nagy "hírű" portál tudósít..
  • ldavid
    #455
    egy telepítő?
    na nehogymár ne férjen el 8 és fél gigán..
  • fery02
    #454
    Keveset mondtatok mindketten, de már melegszik :D
  • Gerbill
    #453
    5 Duplarétegű HD-DVD:P
  • Szabi1991
    #452
    és Pc re 5 DVD-s lesz a telepitő ? :))
  • Gerbill
    #451
    Most játszottam a Spider-Man 3-al, és olyan jó volt elépzelni, hogy valamikor majd ugyanitt fogok mászkálni, csak pókember helyett egy szláv gengszterrel(pókemberrel most ilyeneket verek meg:D)
  • ldavid
    #450
    lehet de akkor másik jóval nagyobb problémájuk lenne a Ms személyében..

    amúgy kiváncsivagyok mit agyalnak ki erre San Diego-ban az illetékes srácok, de szerintem két dolog elképzelhető egy GTA4 light (no HDD) edition, vagy egy csökkentet minőségű X360 verzió /esetleg valami kurwa jó tömörítés/ de bárhogy is alakul, mindenképpen érdekes dolog lesz
  • akyyy
    #449
    ennyi:)
  • Gerbill
    #448
    Xbox360 helyett fejlesszék pc-re és meg is oldódott a problémájuk:).
  • kuci06
    #447
    LOL hír xP
  • fery02
    #446
    Jó, de abban is egyetérthetsz szeritnem, hogy nem mindenhol van ez így, ilyen fejlesztőkörnyezet. Amúgy ezt újságból olvastam, már nemtom miben. Sok fejlesztő amúgy úgy csinálja, hogy csoportokra vannak osztva, minegyik 1 játékon dolgozik (általában),de külön platformra fejlesztik, így mondjuk csökkenhet két platformon közötti megjelenés időtartama.
  • n3whous3
    #445
    "Hm, tényleg nem tart sokáig átírni egy játékot, egyik platformról másikra?"

    Hmm, talán nem. A Microsoft már jó ideje fejleszt egy fejlesztőkörnyezetet, ami egységes PC (Vista) és XBOX360 alatt. Pár hónapja egy tesztet csináltak vele: kb. 1,5 nap alatt "átkonvertáltak" egy elég nagyvolumenű játékot PC-re XBOXról.

    Persze ehhez az is kell, hogy ebben írják meg a játékokat.

    Egyébként meg már van tapasztalata a R* nak átírásban, szóval enélkül is gyorsabban megy a dolog, mint az "átlagfejlesztőknél".
  • bertino
    #444
    ték -.-
  • fery02
    #443
    Persze vannak kivételek is na :P
  • rotator
    #442
    Az elég szomorú, ha mindent újra kell írni... esetleg azt is feltételezheti, hogy teljesen assemblyben írták, bár ilyen mostanában nem sűrűn fordul elő. :P GTA előző részei jó példa, fél év alatt összedobták PC-re azt, amit előtte konzolra évekig hegesztettek.
  • fery02
    #441
    Hm, tényleg nem tart sokáig átírni egy játékot, egyik platformról másikra? Igazad van biztos. Általában csak az a helyzet, hogy teljesen újra kell írni az egész játékot, ami általában ugye nagyon sokáig eltart.
  • Kit--Kat
    #440
    akartam mondani
  • Kandurex
    #439
    hm
  • ldavid
    #438
    és GTA3 2002. 05. 20.
    Vice City 2003. 05. 12.
  • rotator
    #437
    05-06-07, a tomboló nyár közepette, lol!
  • Gerbill
    #436
    A régi gta motorból a San Andreasra serintem már mindent kihoztak amit lehetett. Az autók nagyon szépek voltak a Vice Cityhez képest.
  • Gerbill
    #435
    Én úgy emlékszem hogy a San Andreas is nyáron jött ki Pc-re.
  • Kandurex
    #434
    ...de talán, várjuk már meg míg egyáltalán valaki bejelenti, hogy lesz is PC -re, tekintve, hogy még egy kannyi bitet se fordítottak rajta, ezerrel készülnek a nextgen konzol változatok