54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kit--Kat
    #553
    Arra vagyok kiváncsi, hogy végre öltek-e 1 kis minimál energiát az autók törésébe.
  • _Atti_
    #552
    kicsit is értenél az egészhez látnád hogy nem renderelt..
    egyébként a rockstar mindig értett hozzá hogy mit lehet feláldozni az egyes modellek részletgazdagságából hogy az egésznek ne vesszen el a stilusa és az a hatása hogy minden stimmel és frankó..optimizálás;)
  • ldavid
    #551
    gondolom a Rockstar-nál dolgozod hogy 100%-ra tudod hogy render.....
    ezek mind az újságíróknak bemutatott "demó" verzióból vannak

    amúgy itt az összes kép
  • akyyy
    #550
    képzeld, régen a ps2 is nextgen volt:|
    am van konzolos gta topik nem?
  • fery02
    #549
    Nyugi, renderelt képek, bár biztos hasonló lesz játék közben is.
  • ThugEdge
    #548
    nem vagyok nagy gta fan,de ezek a képek(is) rohadt meggyőzőek,ez uraim nextgen gta lesz,csak úgy hassít majd 360-on
  • Kandurex
    #547
    Új képek: (hardwired)









  • Yoda001
    #546
  • n3whous3
    #545
    LEhet, hogy így lesz. Mindenesetre a fejlesztők mondták, hogy folyamatosan javítják.
  • rotator
    #544
    Az nem olyan biztos. Rengeteg játék van, ahol a fejlesztési fázisban sokkal szebb a grafika, mint a véglegesben, mert bár az engine tudná, de nem sikerül a kiadásig élvezhető sebességre optimalizálni még a legbikább hardveren se. Úgy meg kevesen merészelnek kiadni játékot, hogy nem létezik olyan hardver, amin elfutna. :)
  • n3whous3
    #543
    ???
  • jackoneill90
    #542
  • n3whous3
    #541
    És a Rockstar legújabb bemutatóján kiderült, hogy még jócskán fejlesztés alatt áll a grafika. Tehát ennél csak szebb lesz.
  • bertino
    #540
    jolvan
    végülis írni bármit lehet, a HUDos kép sztem még mindig hihetőbb, minthogy : "nesztek ingame kép"

    :)
  • ldavid
    #539
    hivatalos infók szerint a képek és teaser trailer is ingame.
    a külföldi magazinok szerint pedig futás közben még jobban néz ki
  • rotator
    #538
    Talán rendernek már gyengének találta a grafikát. :)
  • bertino
    #537
    ez ingame ?
    és ezt miből állapítottad meg ? :)
  • Code92
    #536
    az ingame meg a gameplay teljesen ugyanaz, esetleg ritkább esetekben az ingame-t mondják olyan videókra(a játékból) is amik a játék motorjával készültek, de ez a kép semmiképp sem ingame ez renderelt lesüt róla.
  • ldavid
    #535
    mellesleg ez ingame, amire gondolom hogy te gondolsz (látszik a HUD stb..) az gameplay
  • tzsoltika
    #534
    Október 16
  • JackSparrow
    #533
    Mikor jelenik meg?
  • fery02
    #532
    Volt már soxor, csak visszakéne olvasni :)
  • tzsoltika
    #531
    Mikor lesz már egy olyan hsz hogy:

    LESZ A GTA IV PC-RE! ?!
  • bertino
    #530
    majd ingame-et mutass inkább, ilyen rendert bármikor tudnak csinálni :P
  • akyyy
    #529
  • Reyes
    #528
    Az igaz, hogy a jó grafhoz kell a nextgen konzol, de a konzolgyártóknak nem a gépekből van a pénze, hanem a játékokból...

    Egyébként nekem meg tökmind1, hogy milyen konzolra jön ki, PC-re legyen, és holiday:)
  • ldavid
    #527
    ott a pont! nem értem mit nem lehet ezen megérteni
  • Casper007
    #526
    Szerinted ha kiadnák XBOX-ra meg PS2-re, akkor ki venne 360-t meg PS3-t? Épp ez a lényeg! Az új, szédítően szép játékokat csak az új gépekre adják ki, mivel így a játékos rákényszerül, hogy vegye meg az új gépet, ez haszon. Más kérdés, hogy a GTA IV elég szép játék lesz, nem hiszem, hogy az előző generációs konzolok képesek lennének futtatni. PC-t pedig mindig lehet fejleszteni, szóval a GTA IV jönni fog PC-re, én azt mondom.
  • Grove4
    #525
    Szerinted azért mondják hogy új generációs GTAIV (nextgen) mert kiadják PS 2 re? Nextgen konzolokra fog jönni (PS3,Xbox360), és esetleg PC-re.Nem PS2.Amúgy teljesen más grafikai engine lesz benne mint az SA-ba.
  • rotator
    #524
    Épp ezért érdemes minden létező platformon kiadni...
  • Skyline
    #523
    Miért ne bírná,butított grafal (kiadják monnyuk a sünandrás szintjén)...Én úgytudom hogy még a ps2-re is kifog jönni...
  • Grove4
    #522
    A PS2 nem bírna a gamet!
  • ldavid
    #521
    OK, de azért egy GTA nagyobb név, jóval többet visznek belőle mint egy Spidey játékból
  • rotator
    #520
    Miért, van olyan játék, ami megjelenik az összes playstationre (pl. Spider-Man 3).
  • ldavid
    #519
    1. ki mondta hogy nem lesz PC-re?
    2. PS2-re jóhogy nem lesz akkor minek a PS3?
    3. nekik mindenképpen megéri
  • Balazs15
    #518
    a kurva anyjukat a rokstarnak ne hogy legyen pc-re..de még ps 2 re se.....CSAK XBOX360+ ps3 :@:@ ez azéé felháborito valahol...nemtom hogy ez nekik mennyire fogja megérni...
  • rotator
    #517
    Amikor egy játék történetét spoilerezik, azt még megértem, na de a feature listát? :)
  • bazs1
    #516
    ne nézz videókat akkor
  • Kandurex
    #515
    Mondjuk ahhoz képest, hogy pár hónap múlva kint van a játék, na nem PC -n, szinte semmi információk nincs róla, de még kép és videó is alig van 1 - 2...szal, nem panaszkodhatsz,.

    Bár, ha nincs nextgen konzolod akkor októberben minden meglepetést lelőnnek a PC -sek elől.
  • TothLaci
    #514
    Számomra csak az a baj, hogy nem lesz annyira így érdekes a játék. Például: Azt tudjuk, hogy San Andreasban több érdekesség van, mint Vice City-ben. De amikor elindítottam a Vice City-t, sokkal érdekesebb volt számmra, mint a SA, mivel nem olvastam, és nem láttam ingame videókat a játékról. SA-nál már nagyon sok videót megnéztem, nagyon örültem neki, hogy mi minden benne lesz a játékban, aztán amikor futattam, szinte mindent tudtam a játékról, nem igazán láttam már újdonságot, de a küldetések nagyon tetszettek.

    Ezekkel az infógyűjtésekkel, rengeteg ingame videó megnézésével csak elveszem azt az élményt magamatól, amit nem lenne szabad.