54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • rotator
    #593
    Rockstar Games is tud róla? =)
  • ldavid
    #592
    és konzolra októberben jön ki, nem novemberben
  • ldavid
    #591
    elvileg?? ést ezt ki mondta neked? még jó hogy a PC-s részek eddig mind nyáron jelentek meg...
  • Yoda001
    #590
    jo tipp ^^
  • JaSoN HuNTeR #589
    Sziasztok.Xbox360ra 2007 Novemberébe jön PCre 2008 Oktoberébe.Elvileg igy lesz.
  • ldavid
    #588
    dec./jan. környékén szokták bejelenteni PC-re, szóval még ráérsz :D
  • n3whous3
    #587
    Végül is rendereltek a lenti képek...
    Fogták az egyik bivalyerős szgépet és elindították rajta a játékot. Aztán a gef8800GTX lerenderelte a képet
  • n3whous3
    #586
    Megyek tüntetni a R* elé, ha nem adják ki PC-re!

    Dan Houser monnyon le
  • Yoda001
    #585
    nem mondod :D
  • Szabi1991
    #584
    Egy érdekes információt közölt az Official Xbox Magazine amerikai szerkesztősége az aktuális előzetesükben. A srácok a demóban egy Broker mellet parkoló Admiral kocsit akartak ellopni, és közben körbejárták az autót. Amikor a csomagtartóhoz értek, megjelent egy felirat a bal felső sarokban, miszerint ha megnyomod az Xbox kontroller LB gomját, akkor kinyílik a csomagtartó (PlayStation-ön ez az L1 gomb). Az előző GTA részekben is volt ilyen, de sajnos csak az átvezető videókban láthattunk ilyet, viszont a GTA:IV-ben már mi magunk is kinyithatjuk a csomagtartót...
  • Antrax #583
    #573
  • ldavid
    #582
    december/január - bejelentés,
    május/június - megjelenés :)
  • piamania
    #581
    Sziasztok!Engem is érdekelne,hogy mkor jelenik meg PC-re a játék!Köszi
  • rotator
    #580
    Szerintem lesz.
  • Soldiers
    #579
    Mert eddig nem írtak hogy PC-re lesz e csak Xbox 360-ra meg PS 3-ra
  • Soldiers
    #578
    szerintetek kifogják adni PC-re??
  • Web mester
    #577
    #573
  • Kmarha
    #576
    A kettő váltogassa egymást mint azokon a legördölő reklámtáblákon :D
  • Kandurex
    #575
    Banner:

    Akkor szavazás: marad a mostani Laci féle, vagy #573,

    Mi legyen?
  • TothLaci
    #574
    #573 :)

    #570 Éppen henyélek :P

    #568: Köszi! ;) Bár mostanság az oldal szerkesztésével is henyélek, mivel nem akarok túl sok infót olvasva megtudni a játékról >> Én akarom meglátni, milyen is lesz :)
  • ldavid
    #573
    tessék ez "jogtiszta" xD
  • Kandurex
    #572
    [vállatvon] csak akkor jelölöm meg a forrást, ha copyright -os cuccról van szó.
  • Kmarha
    #571
    Nem, nem mondtad, de azt sem hogy honnan szerezted! :D Kezdő hiba, majd kinövöd :D (hozzátartozik a netetiket irt és iratlan szabályaihoz)
  • Kandurex
    #570
    De ne má, egy szóval nem állítottam, hogy én csináltam...félrebeszéltek.

    Akkor szépen kérünk, csinálj SG edition -t, :)
  • Kmarha
    #569
    Ez Kandurex betegsége :) Már a Screenshoot játékokról topicban is olyan képekkel dobálozott amihez semmi köze nem volt :DD

    De majd eleget piszkáljuk azt odairja a lopott dolgokhoz hogy: "Bocs, tudom hogy lopott, de nem tom mit csináljak?!" szöveget :) a Photoshop topic mintájára :)
  • rotator
    #568
    Jó az oldal és a logó is! :)
  • TothLaci
    #567
    ... illet volna megkérdezni előtte. Talán kiadtam volna egy SG editiont is.
  • Djemba
    #566
    a játék mikorra várható 2008 eleje?
  • titan15
    #565
    egybekent mikorra tervezik a kiadasat? Oktoberre?
  • titan15
    #564
    biztos kiadjak pcre. A rockstar nem akar eldobni magatol egy csomo penzt!!!
  • Kandurex
    #563
    [és...?]
  • watto
    #562
    eggyet értek
  • bertino
    #561
    nem tudom elképzelni a GTA-ról, hogy ne adná ki PCre a cuccot
    ugy vannak sztem vele, mint NFSnél, hiába a konzolok hírverése a PC kiadást sztem nem bojkottálják
  • watto
    #560
    vazze!
    ez se fog menni a radeon 9600XT-men XD
  • ldavid
    #559
    de pont egy oldalról kellett lenyúlni?
  • DJ Skyline
    #558
    off:
    jó a logod, tetszik :D
    on
  • Kandurex
    #557
    hm...ennek örömére módosítottam egy kicsit bannert, majd, ha valaki jobbat csinál, cseréljük ;)
  • ldavid
    #556
    remélem nem ilyen lesz a logó, mert ez az eddigi legbénább
  • fery02
    #555
    Jóvan, hülye voltam :P
    Bocsi mindenkitől, én is azt hittem, hogy az számít ingame-nak, ha igen, van HUD, meg stb. De tényleg, miért nem bírnak olyan képeket is kidobni. Engem az ilyenek jobban érdekelnek például. Jó, lehet hogy van, de keresni kell ilyen képeket :P
  • saddi
    #554
    bírom a nagy veszekedéseket, hogy in-game vagy renderelt :-)
    a játék is rendereli a dolgokat, csak sok mindent prerenderelt formában látsz. És az összes kép, ami megjelent, látszik, hogy in-game, vagyis a játékból lett kiszedve, nem előre beállították és 3dsmax-ban kicsit növelték a poly sámokat meg jobb effekteket raktak rá. Az a vonatos kép elég jó példa az in-game-re, mivel ha megnézed egy bizonyos sugarú körben látsz mindent normálisan, még 2 autó is van lennt, a háttérben a város felhőkarcolóinak, víznek meg miegymásnak meg egy elmosott képét látod csak.
    Ugyanez megfigyelhető a hidas képnél is, hogy ami közelben van, teljes kidolgozottságban jelenik meg, de a pár100 m-re lévő dolgok elmosódnak, kb a hid második felétől a játék motorja nem számolja az árnyékokat, nem spawnol semmi ott...etc.

    Már máshol is volt ugyanez a vita, hogy sokaknak az az ingame, amikor látod a hudot, meg vki rohangál vagy autózik, sokan elvannak tévedve. És ha vki olvasgatja a híreket, teszteket, akkor már réges rég tudhatná, hogy a trailerben látható grafika jócskán változott, és szebb lett, és ezt olyan emberkék írták, akik már játszhattak a játékkal.