54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Writers
    #633
    Milyen trójai?
  • ldavid
    #632
    előtted meg 5-el írták, amúgy sem 9-én hanem 19-én (de gondolom csak elírtad)

    térképre kb. ilyenre kell számítani (csak kisebben)
  • tomas10
    #631
    ja a lógó azért nem mert nincs normális felbotású és nekem ez tetszik
  • tomas10
    #630
    két üzenetel lejebb leírtam de semi baj
  • Yoda001
    #629
    thx a trojait.. meg jo hogy letezik virusirto is...
  • Writers
    #628
    Újabb hír a játékról: itt

    Bocs, ha már írtátok!
  • akyyy
    #627
    szép a logod, miért nem cseréled normális felbontásúra?:)
  • tomas10
    #626
    28 . fog megjeleni a legújabb trainer a neve:Looking for that special someone a játék konzolokra október 9. fog megjeleni pcről még nincs hír
  • Kandurex
    #625
    Google: "New York maps please htxvm"
  • Kandurex
    #624
    "Jáó lesz"
  • cicai
    #623
    erről a játékról tudnátok pár vélményt mondani ami befolyásolhatja a kialakuló véleményem?
  • Újsreek44
    #622
    császtok! A játék térképéről nem tudtok képet fel rakni??
  • rotator
    #621
    2 hét múlva jön az új trailer. Kíváncsi vagyok, ezúttal készülnek-e elégséges szerverparkkal (esetleg rájönnek-e a torrent előnyeire).
  • n3whous3
    #620
    "hanem is lesz pc-re csak lesz ps3 emulátor:D"

    Ugggyan már... Csak gondolj arra, hogy már 7 éve, hogy megjelent a PS2 és mindmáig nincs rá jó emulátor (gondolok itt olyanra, amelyik kb a játékok felénél többet(!) tudna futtatni). És ezen kívül 7 magos processzort és a többi hülyeséget sztem elég nehéz lenne bármilyen PC architektúrára átportolni.
  • n3whous3
    #619
    "Robocsgép"
  • n3whous3
    #618
    " mivel a Microsoft üdvöskéje, a Halo 3 is akkoriban jelenne meg, ennek köszönhetően a TakeTwo nem kevés bevételtől esne el."

    Akko' bassza meg az XBOX és hozzák ki addig is PC-re :)
  • AntiHero
    #617
    Én rezsós változatról is hallottam...
  • Viktor9202
    #616
    JAJA
  • JaSoN HuNTeR #615
    PC!!!A többi kuka:D
  • red bull
    #614
    xD
  • bertino
    #613
    NASA erőműre
  • Reyes
    #612
    roboTgépre (Big Brother Zsani)

  • ProGabe #611
    mosógépre
  • red bull
    #610
    gépre lesz csak mien gépre ( PC, XBOX, PS3 ) :D
  • JaSoN HuNTeR #609
    bisztos hogy lesz gépre...
  • rotator
    #608
    Előbb örülnénk egy tökéletes ps2 emunak is. =)
  • Yoda001
    #607
    ahoz viszont atom gép kell,szoval inkább veszek egy xbox-t vagy ps3-mat :DDD
  • Balazs15
    #606
    hanem is lesz pc-re csak lesz ps3 emulátor:D
  • Yoda001
    #605
    ok
  • ldavid
    #604
    inkább 99 mert a többinél is így volt, amúgy meg csak a halál 100...
  • Yoda001
    #603
    0% mer semmi hir nincs .......
  • Balazs15
    #602
    szoval akkor már 100% hogy lesz pc-re?ha ez a game kijön az évezred játéka lesz ezt a játékot semmi nem fogja lenyomni
  • Yoda001
    #601
    itt
  • akyyy
    #600
    hol lehet megnézni ezeket a képeket?
  • Yoda001
    #599
    #598 & #597: ja :D
  • rotator
    #598
    1-2 hét halasztás az semmi, mikor mások 1-2 évet szoktak. :)
  • Kmarha
    #597
    kivéve aki nem.

    De engem sem tud érdekelni a Halo 3 miatti elhalasztás vagy nemhalasztás, hisz akkor ugyis csak konzolra kerül ki a GTA4. Remélem a PC-re való fejlesztése meg nem az eladott példányszámtól fog függni, hanem azonnal nekiállnak ha végeztek, akár kiadják akkor akár nem a nemPC-seknek. (bocsi minden konzolostól :D)
  • Yoda001
    #596
    igen, és szerintem a gta-t is mindenki jobban szereti :)
  • ldavid
    #595
    nem hinném hogy a Halo3 olyan nagy ellenfél lenne, főleg hogy csak X360-ra lesz
  • Yoda001
    #594
    Újabb előzetessel szolgáltak az EGM (Electronic Gaming Monthly) magazin szerkesztői. Az újság felfogadott egy profi fotóst, aki ugyanazon nézeti szögekből, valamint helyről próbált képeket készíteni a valós New York városából, mint amelyeket az eddig leleplezett képeken láthattunk. A 6 oldalas cikkben ezeket a képeket egyfajta összehasonlításra használják fel, hogy megtekintsék milyen mértékben is sikerült a fejlesztőknek visszaadni a város kinézetét. Személyszerint úgy gondolom, hogy az eddigi legkomolyabb játékkal állunk szemben. A rockstaros srácoknak tényleg sikerült különlegeset alkotniuk az eltelt hónapokban, ezt bizonyítják a magazin szerkesztői is. Kiderül még a cikkben, hogy lehetőségünk lesz a játék során boltok/ingatlanok kifosztására, melyekért akár a körözést is megúszhatjuk, ha okosan visszük végbe azokat!

    Miután közöltük veletek a viszonylag "örömteli" híreket, jöjjön egy rossz hír is. Ugyebár mindannyiunk számára egyértelmű, hogy a karácsony közeledtével egyre több játékot dobnak ki a piacra, erre élő példa a Grand Theft Auto IV is. Nos, ebből az okból kifolyólag, a Wedbush Morgan Securities egyik szakembere, nevezetesen Michael Pachter egy interjúban megemlíti, hogy a Take 2-nak nyomós okai lehetnek a játék kiadásának elhalasztására. Az ok egyszerű, mivel a Microsoft üdvöskéje, a Halo 3 is akkoriban jelenne meg, ennek köszönhetően a TakeTwo nem kevés bevételtől esne el. Hivatalos információnk ezzel kapcsolatosan nincs, a TakeTwo pedig nem erősítette meg Pachter feltevését a késéssel kapcsolatosan, viszont elég valószínű hogy 1-2 hét késéssel vehetjük kezünkbe a játékot.