54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Reyes
    #714
    Én is megfeküdtem volna a Microsoftnak 50 millió dollárért...
  • ldavid
    #713
    mondjuk ezeknek tényleg sok küzük van a PC-s topichoz xD
  • Yoda001
    #712
    hmm
  • bertino
    #711
    hát az mint látszik baszik megköszönni :D
  • Yoda001
    #710
    na jo.. de aki nem tudja?..
  • bertino
    #709
    ha nem akarod ne másold, aki nem csak az SGt bujja, az tudja ezeket a híreket :)
  • Yoda001
    #708
    szivesen a sok hirt mindnekinek......
  • Yoda001
    #707
    Úgy tűnik, hogy valamelyest mégis csak jobban magukénak tudhatják majd a Grand Theft Auto IV-et az Xbox 360 tulajok, mint a PlayStation 3 verziót preferálók, a Take Two ugyanis megerősítette azon pletykákat, melyek szerint csak a Microsoft nextgenjét fogják támogatni letölthető epizódikus tartalommal.

    A dolog azt követően vált gyanússá, hogy a 2008-as üzleti évre vonatkozóan a PS3 nem került szóba a témával kapcsolatban, pedig korábban még úgy volt, hogy mindkét verzió exkluzív letöltésekkel lesz majd bővíthető. Az egyelőre még kérdéses, hogy a távolabbi jövőben a PS3 tulajok is beszállhatnak-e majd a buliba...
    forrás: Gamer365 magazin
  • Yoda001
    #706
    "A GameFAQs.com oldal lelkes fórumozóinak köszönhetően, eljutott szerkesztőségünkhöz a törökországi Xbox Magazine GTA4 előzetese. A magazin 10 oldal hosszú előzetesében nagyon sok új információ szerepel. Nem is húzom tovább az időt, íme a cikk tartalma röviden:

    Mikor mozogsz, érződik ahogy a karaktered jár a talajon, valamint talajtípustól függően változnak a hang effektek is.

    A HUD teljes mértékben eltűnt, nincs semmilyen grafikus megjelenítés (alacsony minőségű képek), csupán vizuálisan láthatod, hogy éppen mi van nálad. Például ha golyóálló mellényed van, az a karakteren meglátszik, valamint ha meglőnek, akkor látható hogy sérült a mellény is.

    A lángszóró, valamint különbözőféle rakétavetők még mindig nagy szerepet játszanak a játék során, tehát jelen lesznek a játékban.
    A robbanások nagyobbak, valamint realisztikusabb mint bármelyik előző GTA epizódban. A demo-ban egy küldetés során egyfajta láncreakció szerű robbanási sorozatot kellett elindítani, mely gyönyörűen nézett ki.
    Az autók nem robbannak fel csak úgy, ha lősz rájuk fegyverrel, vagy ha felborulnak. Ahhoz, hogy ilyen módon pusztíts el egy járművet, szükséged lesz robbanószerekre, vagy egy rakétavetőre.
    A futás mostmár nem időszakos. Niko akármennyit tud futni egy huzamban, miközben fárad, maximum lassabban fut majd.
    Több RPG elem is megtalálható a játékban. Erre az egyik küldetés szolgálhat például, amikor is egy este 7 óra körül érkező vonatra kell felszállnunk, amennyiben ezt nem teszzük meg, a küldetést el sem kezdhetjük.
    A játék fizikai elemei teljesen újjá lettek dolgozva. A lövedékek nyomai meglátszanak az eltalált felületen, az emberekből, akiket eltalálsz vér folyik, valamint különböző testrészek eltalálásával, akár meg is béníthatod ellenfeledet (ha vállon találod például, egyértelműen nem tudja majd használni az azon az oldalon lévő karját egy ideig.).
    A játék során nem lesz szükségünk ételre, nem lesznek barátnőink, valamint nem tudjuk karakterünk fizikumát sem fejleszteni. A Statisztikai elemek, mint például a vezetés, fegyverkezelés még mindig jelen vannak a játékban és a történet során folyamatosan fejlődnek.
    Ha a játék területére gondolunk, adjuk össze a GTA San Andreas fővárosainak területét...
    A játék grafikája állítólag kenterbe veri a Saint's Row vizuális elemeit, valamint a látótávolság nincs meghatározva, mely elméletileg annyit jelent, hogy addig láthatjuk be a játékteret, ameddig csak lehet.
    Bizonyára sok örömteli információ derült ki a cikkből. Amint új információnk van a játékkal kapcsolatban, egyből leközöljük."
    forrás: GTAPlace
  • hen-tes
    #705
    Öntsd oldalba egy vödör vízzel menet közben, vagy esetleg egy kis benzinnel és pörkölj rá. Így nem kizárt, hogy mindent cserélned kell. :sry
  • ProGabe #704
    ez a téma nem biztos hogy ebbe a topikba való,nem? :)
    amúgy én azt,hogy gépet kéne vennem nem úgy értettem hogy a 2 hónaposat kéne felujítani,mert húdegazdag vagyok,hanem úgy,hogy ezt az 5 éves kiszolgáltat kéne végre lecserélnem,csakhát erre most éppen 0 pénzem van,ez az utolsó dolog amire költök,pontosabban csak akkor áldozok rá,ha valami olyan behal benne ami nélkül nem megy,mint pl az a rohadt táp pár hete.5e HUF-om bánta :(
  • bertino
    #703
    ja, csak jönne már az SP1...
  • rotator
    #702
    Eddig is esélyes volt rá, de ezekután szerintem szinte biztos, hogy Vista exkluzív lesz. 1 év múlva már biztos tűrhető elterjedtsége lesz a Vistának, eleget fog hozni a profithoz, ha csak azon adják ki + valószínűleg dob picikét a Vista eladásokon is.
  • bertino
    #701
    és akkor a munkanélküli mit mondjon ? akinek még munkája sincs, nemhogy pénze... ebben a grabális állatok által vezérelt országba...
  • ProGabe #700
    hát,ha ez kell hozzá hogy jöjjön PC-re,tehát hogy a Micro$oft megvegye a "games for windows" cumók közé,én benne vagyok!dobnám fel egyből a vistát,najó,előbb kéne vennem egy gépet amin elfutna a játék,dehát ez még odébb van,sajnos
  • tmisi
    #699
    "maximum Vista exkluzív lesz"

    Na az b@szna be...
  • bertino
    #698
    a konzol igenis PC
    csak egér és bill helyett egy joy van
  • Kit--Kat
    #697
    De mivel a PC nem konzol, ezért szerintem ide simán megjelenhet, maximun Vista exkluzív lesz:P
  • Lord Myn
    #696
    Figyelj, először is: X9600-os kártya nincs vagy 9600 vagy X600 vagy X1600. Most melyik?

    Másodszor: Olyan sincs, hogy egy monitor min. felbontása: 1280x1024, 75 Hz. Szerintem te a natív felbontásra gondolsz, de azért lehet kisebbre is állítani max. pixeles lesz.

    Harmadszor: Még nem is biztos, hogy kijön a játék, de ha ki is fog jönni PC-re, kizártnak tartom, hogy a 3 videókártya közül akármelyiken is menne folyamatosan 1280x1024-ben...
  • rotator
    #695
    Eladnak belőle 1 milliót és már hasznot hoz. :)
  • Yoda001
    #694
    Tegnap közöltem le a hírt, melyszerint a Grand Theft Auto 4-hez készülő epizódikus kiegészítőket, csakis az Xbox360 tulajok vehetik kezükbe, míg a PlayStation 3-al rendelkezők maximum az alapjátékkal tolhatják. Nos, kiderült hogy a Microsoft ezért busás árat fizetett a TakeTwo-nak (ugye milyen meglepő?), számszerint 50 millió dollárt. A kis titokra úgy derült fény, hogy a kiadó nemrég közzétett pénzügyi eredményeinek listázásán ott szerepelt az a bizonyos "Deferred Revenue" sor, melynek jelentése Halasztott bevétel. A bejegyzés egyszer 25 milliót tartalmaz, majd aztán a mellette lévő szám már 50 milliós értéket tartalmaz.

    A SeekingAlpha oldal szerkesztőinek köszönhetően már azt is tudjuk, hogy miként is megy majd végbe a tranzakció a kiadó számára...Az első kiegészítőért a Microsoft nem kevesebbet, mint 25 milliót fizet majd, ezután, a később megjelenő kiegészítőért ugyancsak ennyit fizet majd a szoftveróriás. Ezen információk ismerete mellett, már bizton állíthatjuk, hogy a Play Station 3-al rendelkező játékosok nagy hátrányba kerültek.
  • Yoda001
    #693
    Aha...
  • JaSoN HuNTeR #692
    Lényeg hogy majd meglátjuk hogy milesz.Ennyi
  • rotator
    #691
    Hát mivel ez a PC változat (már ha lesz) témája, nem sok mindenkit hoz lázba. A Sony fanoknak kár csüggedni, kaptak már egy rakat exkluzív GTA-t a konzoljaikra eddig.
  • Yoda001
    #690
    Kis off,bár nem tudom hogy ez annak számít-e :)

    A Rockstar Games egyik legjobb fogásai közé tartozik, a GTA4-hez bejelentett epizódikus tartalmak kiadása. Ugyebár ezt még anno a Rockstar egyik sajtókonferenciáján leplezték le a fejlesztők, így számíthattunk arra, hogy exkluzív anyagról van szó. Az egész 2006 szeptemberében kezdődött, mikor a nevezetes cég egyik szóvívője bejelentette az epizódikus kiegészítő csomagok megjelenését. Azóta minden egyes játékportál azon gondolkozott, hogy vajon multiplatformos megoldást választanak-e a fejlesztők, vagy egyértelműen exkluzív tartalomról beszéltek?

    Nos, most elérkezett a válasz, maga a TakeTwo egyik szóvívőjétől mely így szól:

    "The Grand Theft Auto IV episodic content is exclusive to Xbox 360."

    Az angol szöveg magyarra fordítva, a következőképpen hangzik:

    "A Grand Theft Auto IV-hez készülő epizódikus tartalmak, csak és kizárólag Xbox 360-ra jelennek meg."

    Ez persze érthető is, ugyanis a Microsoft az egyik legóriásibb vállalat az Egyesült Államokban, melynek köszönhetően a Rockstar sem volt rest kiegyezni velük. Ez a fogás nagyon sok bevételt hozhat mind a Microsoft, mind pedig a Rockstar Games számára. Sajnálatos módon a Playstation 3 tulajdonosoknak be kell érniük az alap játékkal.
  • Kmarha
    #689
    És szerinted ezt honnan kéne tudnunk? Még csak azt sem tudjuk a játékról, hogy lesz e PC-n. Vagy csak álltalánposságban kérded? Arra meg van megfelelő forum. (a kérdésedre a válasz az a játéktól függ)
  • cicai
    #688
    Sziasztok.
    Egy Ati Radeon X9600 videókártya bírná 1280×1024 75Hz-et? Mármint h a játék nagyon akadna? Mert a monitornak a legkisebb felbontása az 1280×1024 75Hz.
    Köszi
  • n3whous3
    #687
    Mivel ma játszódik, ezért nem. Meg hát amúgy se lenne sztem :)
  • hen-tes
    #686
    Így voltam az sa-val is, ott direkt nem mentem haverhoz megnézni, mert csak irigykedtem volna.. :D
  • bertino
    #685
    akkor én ellopom egyik ismerősömtől vagy fogalmam sincs, de már trailer alapján ez olyan, mint semmi más a kategóriában
    egyszerűen I need it
  • akyyy
    #684
    amugy gtaba lesz wtc?:P vagy a helye:D
  • hen-tes
    #683
    Én erősen gondolkodom rajta, persze nem most. Majd ha már tuti lesz, hogy nem jön pc-re.
  • bertino
    #682
    ubisoft felvásárolta a Reflectionst és "állítólag uj lendületet adtak a játéknak"
    és szeretnék már végre jokat száguldozni NY-ban, ha jönne az a kicseszett játék...
  • hen-tes
    #681
    Jah és driver4? Nem is hallottam róla, azt hittem a 3 után lehúzzák a rolót. :p
  • bertino
    #680
    na, hát erről beszélek én is
    meg arról, hogy jöjjön PCre is, mert nem fogom 100ezrekért a szar konzolt venni

    kövezhetnek a konzolosok
  • n3whous3
    #679
    Akkor jó. :D
  • hen-tes
    #678
    Vágom.
    De most mégis, ki a fenét érdekel ez? :P
    Legalább kezdenek is vele valamit, és lesz egy használható játék egy valósabb NY-kal
  • bertino
    #677
    ennek semmi köze az egészhez, kár volt beírnod xD
  • bertino
    #676
    kár, hogy e hónapban kéne megjelennie ;)
  • DJ Skyline
    #675
    szerintem lényegtelen most a játék szempontjából, hogy a driver 4 hogyan fogja visszaadni a várost