54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ldavid
    #754
    egy ilyet elviselnék majd PC-re is

  • ldavid
    #753
    tudom
  • Yoda001
    #752
    nem én irtam...
  • ldavid
    #751
    igazából csak az új demót nézte meg Rockstar-éknál NYC-ben de mindegy..
    az a "csupán" szó meg kissé érdekes mert ha azt nézzük hogy az előző részeknél is 3 volt, kurwára nem meglepetés

    a hangot viszont nem értem hogy lehet megtekinteni
  • Yoda001
    #750
    Pár nappal ezelőtt, a 1UP.com internetes magazin frissítette oldalát a 1UP Yours című műsoruk legújabb részével, melyben egy érdekes beszélgetést publikáltak. A beszélgetésben azt hallhattuk, amint a műsor szerkesztője, John Davison egyfajta interjút folytat a Rockstar Games székházában. Az érdekesség az, hogy a hangfelvételben fény derül arra, hogy összesen csupán 3 trailert fordítanak a Grand Theft Auto 4 bemutatására, ezek közül mint tudjuk, az első kb 3 hónapja jelent meg, a következő pedig kereken 5 nap múlva. Ha a R* továbbra is követi ezt a sémát, akkor 3 hónap múlva, azaz szeptember vége felé láthatjuk majd az utolsó trailert a játékról. Az információ persze nem hivatalos, de nagy valószínűséggel szeptember 27-én, csütörtökön fogjuk tudni megtekinteni a harmadik, egyben utolsó hivatalos trailert.

    Azoknak, akik jól értenek angolul, megtekinthető a hangfelvételITT
  • hen-tes
    #749
    Ezzel annyi új információt mondtál hogy az agyam a seggemen akar kipattani. :|
  • csoola
    #748
    nah akkor sztem kár a gözért mert azt olvastam h nex-gen konzolokra lesz... vagyis ha megjelenik egyszer azokra, akkor talán bejelentik h csinálnak egy portot gépre... addig meg lehet ámulni h az xboxosoknak ilyen is lesz
  • totyak
    #747
    Igazán nincs mit. A GTA-ért mindent. Viva la GTA.
  • rotator
    #746
    Nem.
  • ldavid
    #745
    arra még minimum decemberig várni kell
  • tmisi
    #744
    Ja, tavasznál hamarabb nemigen lesz.
  • csoola
    #743
    bejelentették már PC-re?
  • ldavid
    #742
    a Rockstar-os broadcast szerint pontban 18:00-kor lehet menni szervert fagyasztani..

  • Casper007
    #741
    király! Jó lesz ez a nagy hőségben. Bár most tombol a vihar!
  • ldavid
    #740
    találtam 2 új utca nevet:


    már csak egy hét és trailer 2
  • Casper007
    #739
    Az ilyenhez úgy állok hozzá, hogy megveszem, aztán ott tartom a polcon, egyfajta motiváló ereklyeként, így ha legyőzöm a kezdeti nehézségeket, jól teljesítek a vizsgán, aztán dupla élvezettel vágok bele a játékba.
  • ldavid
    #738
    jaja, a vizsgagyilkos game :D
  • fery02
    #737
    Persze hogy június környékén fog ez is megjeleni, mint az összes eddigi GTA. Direkt megkeserítve a vizsgázók életét :D Már megszokhattuk, csak hogy akkor az én vizsgámnak is lőni fognak majd akkor jövőre :S
  • Kit--Kat
    #736
    :DDDD
  • hen-tes
    #735
    Megköszöntem, remélem ennyi elég neki. :o
  • ProGabe #734
    de azért remélem majd elengedi XD
  • hen-tes
    #733
    Jajj, ezt nemide!:o
  • hen-tes
    #732
    Na megcsináltam! Most akkor elengeded végre a családomat??? :@
  • hen-tes
    #731
    Köszönöm a magam és a topikot olvasó összes vadhúsos négergyerek nevében, hogy bemásoltad nekünk ema hírorgiát. :)
    Tényleg!
  • ldavid
    #730
    inkább május mint március (#727), de szerintem kb akkor fog mint a SA, június elején
  • rotator
    #729
    Május 15? Szép is lenne. :) Sajna nem rémlik, hogy az ilyen áruházak által kijelölt időpontok közül valamelyik is valaha igaznak bizonyult volna.
  • Yoda001
    #728
    na nemond
  • totyak
    #727
    Lehetséges PC port

    Nagyon sokan várnak a Grand Theft Auto 4 PC-s verziójának bejelentésére, egyenlőre sajnos eredménytelenül. Az információ persze most sem teljesen hiteles, viszont egy lehetséges időpontot, már akár ki is tűzhetünk a játéknak, köszönhetően a GameWare internetes áruháznak. A szerkesztők ugyanis, a PlayStation 3-as és Xbox 360-as port mellé még bejelölték a PC-s megjelenés dátumát is, melyet 2008. március 15-ére tűztek ki. Sajnos mint azt már feljebb említettem, a forrás nem teljesen hivatalos, de azért nem biztos, hogy a szerkesztők tévednek... Lehetséges, hogy ők már megkapták a kijelölt időpontot? Egyenlőre mi is csak ennyit tudunk, amennyiben több információra teszünk szert a játék esetleges PC-s portjával kapcsolatosan, egyből értesítünk titeket.

    Forrás: GameWare.at


  • JaSoN HuNTeR #726
    Megfog jelleni, nyugi (eddig igy tünik)Csak Vista támogatásával.Gondolom én...
  • Yoda001
    #725
    le lehet rolam szálni...
  • hen-tes
    #724
    A pénzt hova utaljuk? D:
  • Kmarha
    #723
    már bocsánat a kötekedésért, de akkor mégsem úgy vagy vele :)
  • Yoda001
    #722
    én is igy vagyok vele, de ha egyszer vettem a fáradságot, és keresgéltem, azért megköszönhetné valaki...
  • Kmarha
    #721
    látom nem vágod :D

    De végül is, nem vagyunk egyformák. Én azért másolok be infót, hogy más is tudjon róla, nem azért, hogy megköszönjék nekem.

    De ezen ne vesszünk össze.
  • Yoda001
    #720
    ja bocs hogy pár infot néha bemásolok..

    egyábként szivesen
  • Casper007
    #719
    www.gtaplace.hu GTA IV PC megjelenés: 2008 május ÁLLÍTÓLAG MÉG SEMMI SEM BIZTOS!
  • Kmarha
    #718
    ja bocs hogy nem vagyok 10 percenként a neten. Baahh.

    Egyébbként meg kösz.
  • ProGabe #717
    abban érint minket a hír hogy nem érint minket az üzlet,ééétteeed! :)
    és megint lemaradunk valami finomságról,nem elég hogy még várnunk is kell rá hónapokat,ha egyáltalán jön pöcöre...
  • akyyy
    #716
    hát itt a pont:D pc-seket nem érdekli, simán elfér ez a konzolosok fórumába.
  • Viktor9202
    #715
    Van pénz szarásig vazze