54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ldavid
    #794
    hasonló

    van Binco üzlet is, és az egyik plakáton valami Johnson's van írva, biztos csak véletlen a névválasztás :D
  • Szabi1991
    #793
    elsőre Sabre-nak néztem :D



    bár itt már tényleg Stallion :)
  • ldavid
    #792
    és már látni az uncsitesót, Roman-t is (ajtó beszakítás)
  • ldavid
    #791
    pontosabban El Burro, én is kiszúrtam egyből :)
  • ProGabe #790
    GTA3-ból a csóka :)

    a zene ez: The Boggs - Arm in Arm (Shy Boy Remix) sehol sem találom,aki megszerzi küldhetne infót hogy hol,linket,bármit :|
  • kuci06
    #789
    hmmm... nézzétek meg mégegyszer a videót, és figyeljétek meg azt a falat, ami mellett ellopakodik Nico ;)
    (tele van graffitizve.)
    Ismerős arcot fogtok találni ;)
  • ldavid
    #788
    kössz, erre nem is gondoltam :)
    tökre bevoltam pánikolva.. xD
  • ProGabe #787
    benyomod windows media playerbe,az letölti a megfelelő codecet és utána minden vinni fogja

    hát gyerekek ez eszméletlen ütős!persze a lényeg a részletekben rejlik:a mozgás vadállat,a szájmozgások is,fizika tökéletes,teljesen úgy lóg a heliről is ahogy kell,levegő kipréselődik a kilőtt kerékből!!!és még millió kis dolog,ez akkorát fog ütni mint a Niconál levő shoti a bennerban :D
  • Yoda001
    #786
    ne is...
  • rotator
    #785
    "a trailert látva"
  • rotator
    #784
    Ne viccelj, egy jobb PC-nek már ma is meg se kottyan az, amitől egy Box rég széthasalna. 1 év múlva meg aztán... Jó lett a grafika egyébként eléggé, főként az animáció és a mimika, jók a kameramozgások is, szóval a Microsoft nyugodtan dőlhet hátra a trailert, jó helyre utalták az 50 milla zöldhasút. :)
  • ldavid
    #783
    könyörgöm :(

    milyen codekket használsz? xvid, divx szart se ér..
  • hen-tes
    #782
    Nem fogom megköszönni, nem a te linkedről néztem, hozzám sem nyúlnék még bottal sem...
  • Yoda001
    #781
  • hen-tes
    #780
    Simán. Még a winamp is vitte.
    Szvsz codek problémáid vannak.
  • ldavid
    #779
    aki letöltötte a HD-t az le is tudja játszani? én nem bírom megnyitni.. :((
  • hen-tes
    #778
    Sőt, ez még talán egy újabb remény lehet a pc-seknek. (gyengébb grafika) Boxból szvsz simán tudtak volna többet is kihozni..
  • hen-tes
    #777
    Az hát :D
    rotator: szvsz jó ez a grafika, nem csúcs, de nem is kell, nem is arról volt híres sosem, a csúcstól elmarad bőven, most egy kicsit gyúrtak rá, hogy újra szintbe hozzák, csúcstól kb ugyan annyira lehet most, mint anno az előzőek. és ez így van jól!
  • ldavid
    #776
    röviden: kúúúrwa jóóóó xD
  • hen-tes
    #775
    Álllat!
    [keresi az állát]
  • TothLaci
    #774
    Ez nagyon komoly!!! Figyeljetek a részletekre is! :D
  • scorpeeon
    #773
    HD-ben (720p) le lehet szedni hardwired.hu-ról pl.
  • kuci06
    #772
    http://grandtheftauto.yahoo.com/
    ha valakinek lassú lenne a másik szerver ;)
  • scorpeeon
    #771
    Nem rossz, mutatnak 1-2 dolgot, a zene megint ütősre sikerült :)
  • Yoda001
    #770
    http://www.rockstargames.com/IV/trailer_splash.html !!!!! MEGLEHET NÉZNI MINDENKI SZÁMÁRA
  • ldavid
    #769
    nekem a remix jobban bejön, de a másik szám (remenber the orphans) még talán jobb
  • rotator
    #768
    Akkor mégse tud többet a motor, mivel minden motor annyit tud, amit a rendelkezésére álló hardverből ki tud hozni. Ezek szerint már odajutottak volna, hogy butítani kell a játékokat, hogy elfussanak a nextgen konzolokon? Na ezekután tényleg kíváncsi leszek egy esetleges PC verzióra. :)
  • hen-tes
    #767
    Ez jobb. :P
  • ldavid
    #766
    kicsit pofátlanok hogy csak úgy lecserélik a R* logót a sajátjukra

    - egész jó ez a szám, már vagy 15-ödször hallgatom :D
  • hen-tes
    #765
    Ez a táska ismerős. :D
    link
  • ldavid
    #764
    sorry a 2. kép linkjét elszartam :/


    és itt a trailer zenéje
  • Yoda001
    #763
    ja bocsánat, nem retard, rotator
  • TothLaci
    #762
    Vannak is gondban a fejlesztők. A RAGE motor pedig többet bírna, csak hát nagyon részletes lenne a játék, és eléggé nagyok az igényei. Így hát nem volt más választásuk, mint csökkentsék a textúrák felbontását, és a poligonok számát. Az első képet már le is vették a hivatalos oldalról. Lehet, hogy trailerrel most szenvednek. Azon sem csodálkoznék, ha késne a trailer második része. Nem ijeszgetni akarok senkit, de sajnos megtörténhet. Kinézem belőlük, hogy még nincsen kész, mivel tart a grafikai motor fejlesztése, és ők is azt szeretnék elérni, hogy minél szebb videókat, képeket rendelés nélkül tudjanak bemutatni a várva-várt játékról.
  • Yoda001
    #761
    várjuk csatlakozok retardhoz.. "A környezet oké, de az emberek olyanok, mintha valami cartoonból vágták volna ki és ragasztották volna a képre őket." de télleg elég hülyén néznek ki az emberkék
  • gduck
    #760
    2. trailer 9 óra múlva
  • hen-tes
    #759
    Nekem ez is sok, kiváncsi leszek a gépigényre. :|

    Haha xbox, de nem úgyértem.
  • rotator
    #758
    A környezet oké, de az emberek olyanok, mintha valami cartoonból vágták volna ki és ragasztották volna a képre őket.
  • ldavid
    #757
    Új képek:




  • ldavid
    #756
    miért? akit érdekel úgy is rákattint :D
  • hen-tes
    #755
    A sima linket ne képként tedd be. :)
    Amúgy tényleg jól néz ki a cucc.. :D