54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Gabor12070
    #874
    Eddig én is PC-s voltam, de szerintem váltok konzolra.
    Azért is akarok váltani, mert a GTA4 előbb jelenik meg X360-ra és a grafikája is szebb lesz egy kicsit.
  • Yoda001
    #873
    na ja :D
  • Ragnar360
    #872
    Hát , felhozhatjuk a témát a grafról szerintem , én mint összes GTA-t végigtoló legtöbbet 100%-ra stb. Azt mondom , hogy a GTA feelinget a grafika is adta , hogy miért ? Nagyon laza ,egyedi stílust képviselt és jól fel lehetett használni a készitöknek ezt a világ megjelenitésében stb stb.....A graf-al összekapcsolható az animáció , ami talán a GTA-kban a legszebben/legjobban megalkotva . Tökéletesen illik a grafhoz, nagyszerű karakter,objektum mozgások voltak jenen , de ezt ti is tudjátok . Mindenesetre erre a képre azt mondom , h jó , szép , de a kézzel nem vagyok megelégedve : túl világos Nico arcához képest ...elétrnek ,textúrái is furák , az újjak "bordázottsága" is kicsit frusztráló , na mind1 :))
  • rotator
    #871
    Érdekes, itt milyen jól ki van dolgozva a kézfeje, miközben a múltkori képen még csak az ősidőket idéző téglatestek voltak az ujjai...
  • Yoda001
    #870
    látta valaki ezt a képkockát?
  • Ragnar360
    #869
    Köszi, remélem.
  • Pretorian
    #868
    :D
    Az handheld, ennyi erővel a GBA-s GTA-t is ide vehetnénk, az sem jelent meg PC-re, és tök más sztorija volt, mint a GTA 1-2-nek...
  • Yoda001
    #867
    az ott egy fogkefe, niko meg kinyitja a száját, hogy megmossa
  • ldavid
    #866
    szerintetek ő egy borbély és Nikot készül megborotválni? xD
  • ldavid
    #865
    kóperatív, story-hoz kapcsolódó multi lesz benne, gondolom x360-on live-os
  • Ragnar360
    #864
    #851 vki ehhez , vmit ? :))
  • ldavid
    #863
    az még egy jódarabig nem is lesz, de valami ilyesmit képzelj el (csak területek, földrajzilag)

  • Firerock
    #862
    térkép vna már?
  • quack
    #861
    TDU-val csak pc-n játszottam, ott nyilván nem tölt sokat mivel fel van installálva nem pedig a lemezről megy...
    360-at meg nem csak a gta miatt érdemes venni, Dead Rising, Mass Effect, PGR, splinter cell, Ace Combat, stb. szinte minden műfajban van egy pár kitűnő vagy annak igérkező exkluzív játék, vagy nem exkluzív de csak konzolra jön (pl. guitar hero, új sw játék, meg ha jól látom az új civilization is)...plusz egy csomó játéknál fos a billentyűzettel való irányitás, de még gamepaddal sem olyan jo mint x-en, (kiévtel mondjuk pont a gta, szerintem nagyon igényesek a pc portok, mondjuk be is baszna ha nem lenne az, ha egyszer 10 honappal kesobb jon ki :) ) gondolok itt sportjátékokra többek közt
  • Hymtozis
    #860
    LCS, VCS.

    Egyébként tökmindegy mire jön ki. Sok mindenkinek kell új dolgot vennie ahhoz, hogy tudjon vele játszani. :D
  • Kit--Kat
    #859
    baloldalt a motor meg a Vice City borítóján
  • Seten
    #858

    Persze, mert aki motorozik az csak úgy tud vezetni mint ahogy neked a tv-ben azt beadták! Laikus!

  • ldavid
    #857
    mert ez egy 360 fokban forgatható kijelzős mobil :)
  • bertino
    #856
    miért lenne ?
    Test Drive Unlimitednek programindításkor egy egész szigetet kell betöltenie gyakorlatilag, amisztem cseppet nagyobb, mint ebben a város lesz

    mégse tölt többet 20mp-nél (ebbe beleértendő, amíg belép a gameba az introkon keresztül, plusz felcsatlakozik az európai szerverre
    ott egy enter, hogy belépés, 2 mp (ha ezt töltésnek lehet nevezni)

    onnantol nem tölt sehol, csak mész, csak mész...
  • Pretorian
    #855
    Nekem azért hiányozni fognak a GTA-k ban megszokott kameók, mekkora király volt, amikor Donald Love felbukkant a Vice Cityben, vagy éppen Ken Rosenberg a San Andreasban...hogy a Néma Srácról ne is beszéljünk, akit "később" mi magunk alakítottunk a GTA 3-ban...
    Meg az öreg Salvatore Leone Las Venturasban, a kaszinós balhéknál...

    Tök zsír lenne, ha mondjuk Tommy Vercetti úgy döntene 20 év után, hogy kicsi az ő királysága Vice Cityben, és feljönne terrorkodni LC-be...olasz-orosz gangwar...raj...
  • Pretorian
    #854
    A "falra felrajzolt csávó" El Burro, és már a GTA 2-ben is szerepelt.

    Komolyan mondom, ez az első olyan játék, amelyik egyre inkább arra sarkall, hogy vegyek egy 360-at, persze nyilván csak az exkluzivitás miatt. Gears of War annyira nem fogott meg, Oblivion van PC-re, Lost Planet is jön hamarosan...de erre a játékra nem tudnék hónapokat, vagy még többet várni...
  • Pretorian
    #853
    Senki, de mivel az eddigi összes GTA epizód megjelent PC-re, valami azt súgja, ez is meg fog.
  • quack
    #852
    ki állítja ezt pontosan?

    a falra felrajzolt csávó szerepelt a GTA3-ban :)

    egyébként szerintem nagyon szép, belső részek is jónak tűnnek, ha ezt tényleg megcsinálják úgy hogy nem lesz töltés a városban, meg nem is fog akadni akkkor gratulálok (mondjuk lesz egy durva beolvasási ideje az tuti )
  • Ragnar360
    #851
    én ""jelbe emiatt is veszek boxot :P
    meg persze megvesszük eredetibe stb :))
    u.i. remélem olyan multi lesz benen , v akár coop-ba ökörködhetunk v 4-5 en verjuk egymast stb stb ...csak legyen Live benne (remélem hamrosan erröl is jon némi info , mert eddig csak az volt ,h kisebb multi lesz benne )
  • Red Bull
    #850
    Szép képek, végre egy kicsit jobban kivan dolgozva minden!!! Nemhiába a rockstar nem ea games.
  • N1ggA
    #849
    ja ez kérdés volt :)
  • szucsy89
    #848
    huh megnéztem én is a trailert nekem nagyon bejön, főleg az hogy mostmár odafigyeltek a készítők egy csomó apróságra is, sokkal élethűbb lesz a játék, és még a grafikus motort is lecserélték természetesen, ezzel is javul az összkép(főleg a karakterek kidolgozása tetszett).

    összhatás:ütni fog
  • nobodyknowme
    #847
    állítólag PC-n is esz 2008tól
  • N1ggA
    #846
    csakezzel a fehér bajszos sráccal lehet majd lenni szivesebben lennék feketével :)
  • Pretorian
    #845
    A Liberty Eye-t tuti a London Eye-ról mintázták, és ha megfigyelitek, benne vannak azok a nagy vörösesbarna sokemeletes lakóházak, amelyek Staunton Islanden vannak pontosan Asuka háza mellett a GTA 3-ban.
  • rotator
    #844
    Addig ezt szerintem kár megkérdezni is, amíg nem jön ki a konzolokra.
  • Firerock
    #843
    császtok
    láma kérdés:LEssz Pc-re is??és ha igen akkor mikor?
  • ProGabe #842
    akkor jöjjön még ez-az :)

    360,vajon miért? :) (brightnesst felhúztam)


    Binco,gondolom mindenkinek ismerős


    ezt a nevet jegyezzétek meg,még biztos találkozunk vele


    SA-ba ígérték,hogy láthatunk majd az utcákon bűncslekményeket,valaki elköt egy kocsit,lelőnek valakit,esetleg valaki agyonrúgja a másikat egy kosárpáján miközen Nico éppen arra jár a trailer közben :)
  • Pretorian
    #841
    PS3-ra és 360-ra tuti. de a PC-s verzióról még semmit sem tudni...
  • Pretorian
    #840
    Az első az, tuti.
  • Gabor12070
    #839
    Le a kalappal előttetek. Szépen elemeztétek a trailert olyan dolgokat vettetek észre, amit mások nem tudnának!
    Ahogy leírtátok, amit észrevettetek utána újra a képeket és a trailert megnézve én is megtaláltam ezeket.
    Ez a játék majd nagyon odavág...
  • Code92
    #838
    hát ez a 2. trailer nem sdok mindent árult el , de kedvcsinálónak naggyon üt!!!!!!
  • ldavid
    #837
    ok, igazad van ez lehet, de tényleg elég furcsa a xD
  • ProGabe #836
    "For ten years,I've been searching"

    vagy

    "For ten years,I've get searched",de ez így nagyon helytelen,dehát nem angol Nico :)
  • ldavid
    #835
    17-18 mp-nél nézd meg