54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Gabor12070
    #914
    Oké! Bocs. Csak betettem!
  • ldavid
    #913
    ez a konzolos topicban biztos több embert érdekelne
  • Gabor12070
    #912
    A Yahoo! Games, Grand Theft Auto 4 oldalán érdekes információra bukkantunk. Az oldalon az Xbox360 és PlayStation 3-as verzió külön-külön szekcióval rendelkezik, és mindegyik szekcióban leírják, hogy részletesen mit várhatunk a játéktól. Nos, a "Platform-specific informations" (Platformtól függő információk) részen a következő adatok szerepeltek:

    Playstation 3:

    ESRB: Not Yet Rated (Besorolás alatt [korhatár])
    ESRB Descriptors: Action Adventure (akció, kaland [a játék stílusa])

    Number of Players: 1 (játékosok száma)

    Supported HD video output: 720p, 1080i, 1080p (támogatott HD video kivitel)
    PS Network Compatible: No (PlayStation Hálozati kompatibilitás: nincs)

    Xbox 360:

    ESRB: Not Yet Rated (Besorolás alatt [korhatár])
    ESRB Descriptors: Action Adventure (akció, kaland [a játék stílusa])
    Number of Players: 1 (játékosok száma)

    Ez még ugyan nem biztos, mivel az Xbox360-ra készülő verzió minden bizonnyal tartalmazni fogja a beígért multiplayer funkciót, viszont sokkal kevesebb információról tudunk a játék ezen konzolra készülő verziójáról. De az a bizonyos "PS Network Compatible" sor sokat számíthat a játékosoknál. Amint hivatalos információkra teszünk szert, értesítünk titeket!

    Sorry ha valaki már olvasta ezt a hírt!
  • Pretorian
    #911
    Áhh...úcccse dolgozom holnap...ma...hanem Driverezek otthon békességben és szeretetben, miközben mindenki más húzza az igát az 50 fokban...hehe...
  • tzsoltika
    #910
    ha inkább alunnál ilyenkor és nem röhögnél, többet érnél el vele
  • Pretorian
    #909
    Szerintem senki nem haragudott meg, majd beh*gyoztam a röhögéstől, amikor olvastam a kommented, komolyan... ahogy ilyen félhivatalosan előadtad...

    "Hölgyeim és uraim, kedves játékostársaim, egy több napos kutatómunkát követő exclusive Rockstar North interjú után van szerencsém bejelenteni, hogy a képen látható ismeretlen személy nem más, mint
    Unbekannt, a hírhedt Unsichtbar jobbkeze, Unbeweglich másodunokatestvére."

    Hahahhhh...b*szarok beh*gyozok.......hahahh....bocs...
  • Pretorian
    #908
    Tényleg, igazad van, keverem. :)
  • red bull
    #907
    Jó akkor sorry mindenkitől, én egy jobb képet mutattam az "Ismeretlenről" (#898)
  • rotator
    #906
    Ez asszem Vitray volt. :)
  • Pretorian
    #905
    Hahahahh...

    "A kis Penalty rúgja a büntetőt..." /Knézy/

    Ez kb. olyan volt...

    Unbekannt...
  • szucsy89
    #904
    hehh még én is elhittem volna, nem tok németül:)
  • hen-tes
    #903

    Azért köszi
  • Drephis
    #902
    lol :>
  • rotator
    #901
  • ProGabe #900
    [szétszakad úgy röhög éppen]
  • Muki100
    #899
    Mivel látom hogy német oldalról szedted a képet, szeretném ha tudnátok
    Unbekannt = ismeretlen
  • red bull
    #898
    Akiről beszéltél egyépként hogy felbukkant egy ismeretlen személy a játékban, kicsit utánna néztem az ő neve: Unbekannt
  • Szabi1991
    #897
    GTASA hoz letölthető már ! :)
  • rotator
    #896
    Hopp! :)
  • ldavid
    #895
    azért ez a videó sem lett hibátlan, ez a háztömb (a helikopter mögött) pl. csak úgy felbukkan a semmiből xD
  • tzsoltika
    #894
    dehogy is! A Most Wantedet is feltörték mert vannak új autók hozzá :)
  • ProGabe #893
    úgy mint az ea:úgy lekódolják vagy mittomén miket csinálnak a fájlokkal,hogy később nem lehet hozzájuk nyúlni érdemben
  • rotator
    #892
    Használd az agyad. Hogyan gátolták volna ezt meg utólag? Na ugye. Itt most arról van szó, hogy a moddolási lehetőség sosem volt prioritás náluk. Ennyi!
  • ProGabe #891
    amennyiben avi-t töltöttek fel,de ez amúgy is hang volt,ráadásul imeemről,szal kellett valami encoder
  • Drephis
    #890
    thx!
  • tzsoltika
    #889
    flv-re azt ajánlom hogy csak simán nevezd át .avi-ra és jó lesz ;)
  • Ragnar360
    #888
    köszi szépen :)) isteni zene :P
    már látom előre , h fekszek az ágyban , fülemen a headset és közben megyek vmi szép verdával és döngetem benne ezt :PP (mármint boxon ;) )

    u.i. anno az SA-t is boxon toltam 100%-ra és nagy móka volt benne az a kis coop mód :)) haverokkal elszórakoztunk rendesen :)))
    -távirányításu bomba kocsira feldob mikor nem figyel :DD- na kocsiba be , én vezetek ,csutka speednel kocsibol kiugrás , és bumm :)) persze ő meg benne volt .. :DD stb stb.
  • ldavid
    #887
    tegnap nekem a wmv lejött aránylag gyorsan, de nem nagy dolog szerintem
  • ProGabe #886
    vért izzadtam (flv leszedése,normálisan átkonvertálás) de végre megvan,ennek örömére meg is osztom veletek:

    The Boggs - Arm in Arm (Shy Child Mix)

    és van egy trailer-elemzés,7-8 perces,nagyon lassan szedi,ezért még én sem tudtam megnézni
    KATT
    (letöltésvezérlő ajánlott)
  • bertino
    #885
    gondolkozz egy kicsit léccives
    nyilván nem engedték volna -programozásban- a játékaik modolását, ha nem tetszene nekik ?
    nyilván meggátolhatták volna, hogy multiplayert/autokat/városrészeket/akármiket modoljanak a GTAk nagy részébe

    akkor most számolgass te is egy kicsit
  • rotator
    #884
    Őket igen és ők adják ki a játékot, lehet számolgatni.
  • ldavid
    #883
    Ja ok leesett :D
    Szerintem unalmas biztos nem lesz, amikor kiderült hogy kisebb lesz a SA területétől akkor is azzal érveltek hogy sokkal változatosabb, és jobban kidolgozott lesz. Meg szerintem eddig sem volt ilyen gond.

    Ő meg valaki akiből több nem látszik:
  • TothLaci
    #882
    Ez sajnos így van. A GTA: SA magyar szinkront sem engedték meg! De én mindenesetre készítem a saját módosításomat.
  • bertino
    #881
    a moderek nem a játék fejlesztők kedvében moddolgatnak... kutyát se érdekli szeretik-e a modolásokat vagy sem
  • Ragnar360
    #880
    nm, félreértettél :) én nem az eltévedésröl beszéltem , hanem , hogy ne legyen majd uncsi mindig a város , érted.
  • rotator
    #879
    Hááát, én úgy hallottam, a Take Two nem nagyon szereti, ha belenyúlnak a játékaikba.
  • ldavid
    #878
    ha lesz (és miért ne lenne), gondolnak a modderekre is, eddig is elég fontos dolog volt
  • DJ Skyline
    #877
    én nem váltok, ha nem lesz PC-re, akkor ez van, ha meg lesz, akkor öröm a köbön! pláne akkor, ha megmarad a játék modolhatósága, bár az új grafika láttán kételkedem ebben, szerintem felhagynak a megszokott .dff, .txd-s, gta3.img-s megoldással, de kitudja!
  • ldavid
    #876
    nem képkocka, sima screenshot, nincs a trailerben

    Ragnar360: Thx! ami a kiút keresgélést illeti, én majdnem biztos vagyok benne hogy egy párszor mindenki el fog tévedni.. :D
  • Ragnar360
    #875
    ldavid , megnéztem a honlapod , nagyon jó . Egyébként remélem , h a R*-os srácok jól oldják azt meg amitöl én már félek , pl a területeket , mert az SA-ban mekkora királyság volt már a városok közt szaladgálni ...meg a vidék varázsi is ott volt a TOPPON , bízok a srácokban és remélem , nem lesz olyan érzésem majd , h jajj "hol van már a kiút ebböl a betonrengetegböl" :DDD