54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ldavid
    #954
    nem amatőrök, csak kevésbé ismert színészek, akiknek a hangjuk jobban illik az adott karakterhez

    a híresebbeknek én is jobban örülnék, a SA-ban is milyen király volt már Samuel L. Jackson vagy Peter Fonda, hogy csak a leghíresebbeket hozzam fel

    Salvatore hangjának pedig Frank Vincent-nél jobbat nem is taláhattak volna, szerintem ő legjobb az összes részben
  • ProGabe #953
    szerintem nem kell majd szomorkodnod.nem tudom ki találta ezt ki,de nagyon unatkozhatott.méghogy amatőrök,a világ egyik legprofibb játék-programozó csapatánál?utca embere nem tud szinkronizálni,profi színészek pedig azt a karaktert adják amit kérnek tőlük,ha kell egy orosz maffiózót,ha kell egy nyugati "gangsta"-t,ezt mondjuk nem tudom minek kéne ecsetelnem...
  • rotator
    #952
    Én nem örülnék annak, ha amatőr, utcáról behívott emberek szinkronizálnák a karaktereket. A kereskedelmi tévék szinkronjai is mind csapnivalóak, pedig az ottani hangok valamicskét konyítanak a szakmához elvileg, de ha még annál is képzetlenebb emberekkel akarnak nyomulni, akkor... :(
  • ldavid
    #951
    igen, de ettől még a többi lehet "átlagos", főleg ha neki csak egy kisebb szerep jut
  • fery02
    #950
    Ez jó hír, de korábban úgy hallottuk, (lehet hogy csak én) hogy a szinkronhangokat éppen, hogy nem jó hangú emberek kölcsönzik majd, hanem átlagos emberek.
  • ldavid
    #949
    nem vicc, de nem csak az új dalokról van szó hanem a régebbiekről is
  • Blekk Síp
    #948
    Info: Hardwired
  • rotator
    #947
    Ez valami vicc?
  • ProGabe #946
    A GTA IV. szinkronszínészeit és a játékban majdan hallgatható zenéket eddig szigorúan titokban tartotta a Rockstar. Ma viszont bejelentették, hogy az egyik eddig ismeretlen női szereplő hangját az ukrán énekesnő Ruslana fogja kölcsönözni. Ruslana 2004-ben nyert euroviziós dalversenyt és hazájában, Görögországban és Belgiumban igen népszerű. A szinkronhangja mellett az énekesnő új lemezének pár dala is bekerül a játékba! A csinos hölgy hivatalos oldalát ITT lehet megtekinteni.

  • AntiHero
    #945
    vótmán..sok újat nem mondanak.
  • ProGabe #944
    a GameTrailers is elemez:
    SD verzió
    HD verzió
    tipp:ha a movokat átnevezitek hdmov-vá,akkor lassabb gépeken is szépen megy a hd-s cucc,mert más codecet használ hozzá!
  • Fido4life
    #943
    hát hogy megfogjuk e szokni azt nem tom, nekem biztos nehéz feladat lesz.. Külsőre nincs semmi problémám vele...
  • Muki100
    #942
    Nagyon erős akcentussal beszélnek, de majd meg lehet szokni. Amúgy meg ez a lepukkantság nekem bejön, az SA elején is bejött de annak hamar vége lett, és ígyis gyors meg lehetett gazdagodni, remélem itt egy kicsit nagyobb kihívás lesz.
  • hen-tes
    #941
    Épp annyira lepukkant mint egy átlag magyar. :P
  • Ragnar360
    #940
    sztem te vmit benéztél :))
    amúgy kezdetben Niko nekemse volt annyira szimpi , de egyre jobban bejön :P
  • rotator
    #939
    Dehogyis nem érdemes kiadni nagyon jó graffal, a kulcs a motor skálázhatóságában rejlik. Vannak játékok, amiket hiába butít le az ember, csak csúnyább lesz, de ugyanúgy döcög (vagy el se indul) régebbi gépeken. Akinek viszont jó konfigja van, az nyilván szeretné, ha megdolgozna a gép a befektetett pénzért. Arról nem is beszélve, hogy így a többször újrajátszható játékok az idő előrehaladtával mindig tudnak "újat" mutatni és szépülni, ahogy az évek során a delikvens gépe is fejlődik. :)
  • tmisi
    #938
    Egy ilyen híres nagy rajogótáborral rendelkező gammát azért nem érdemes über high-tech motorral kiadni (a SA sem volt egy nagyon ütős grafikájú game abban az időben), mivel ez a gépigényt növelné meg, és azért nem hiszem hogy a Rockstar elveszítené ezért a rajongók egy részét. Ugyanezt tesz az EA az NFS és sportjáték sorozattal is, amelyek egy alsókategóriás PC-n is elrohangásznak (igaz az NFS-eknél némi grafikai butitás árán). Igaz mire megjelenik PC-re (tavasz?), addig már más lesz a alsó/közép/felsőkategória, mint most.
  • n3whous3
    #937
    A kép valszeg úgy van,ahogy az SA-ban volt: Átvezető moziban a modellek kivitelezése kicsit jobb,mint játék közben.

    Amúgy pedig respect az ötletért, hogy valamilyen balkáni csávesz lesz a főszereplő, de az biztos, hogy ebbe a kukatöltelékbe nem fogom magam beleélni. Túl lepukkant a csávó, nagyon útálnivaló. Eselteg főellenségnek jó lenne :D

    Ja és azért világosabb a keze a képen, mint a pofája, mert talán a fény ott éri el. A feje meg árnyékban van :P
  • ldavid
    #936
    Ezen már én is elmélkedtem. Az tényleg érdekes lesz ha már nem lehet tovább fejleszteni a grafikát, ugyanakkor szerintem az nagyon jó is lenne, mivel a grafika helyett több idő jutna a játék más elemeire, így sokkal jobb játékok készülnének mint ma.
  • léry
    #935
    hmm.. vicces dolog ez a hozzáállás a grafikához.. mármint én megértem azt is, akinek nem tetszik, elvégre ez még mindig nem az a szint, amit össze lehetne téveszteni a valósággal. persze hozzá kell tenni, hogy aki ismeri a gta sorozatot, az jól tudja, hogy a játék ettől függetlenül hihetetlen élményt fog nyújtani, sokkal különlegesebbet, mint mondjuk egy csillivilli autósjáték, de attól még ami tény az tény. kiváncsi vagyok, hanyadik konzolgenerációra jelennek meg majd olyan játékok amik TÉNYLEG egy az egyben úgy fognak kinézni, mint egy film, vagyis mint a valóság.. ottvan a granturismo sorozat, az éppen aktuális résztől mindig be vagyunk fosva, aztán eltelik 2 év, és már "gagyinak" tűnik. valószínűleg lesz egy szint, aminél már nem lehet majd tovább menni, így a látványvilág nem "avul" majd el.. de lehet az már PS8, meg xboxAsdasd lesz

    bocs a szóf*sásért
    lery voltam
  • Ragnar360
    #934
    mins1 már látom dávid megelözött :))a feketéröl van szó , lekaptam a bs-t és ugy csináltam képet
    enjoy a semmi XD
  • ldavid
    #933
    én ezen a fekete hapsin és Niko-n kívűl senkit nem látok

    pedig ki van kockázva az egész
    ha más nem, fényképezd a hivatalos oldalon lévő flash-ről

    vagy esetleg nem róla van szó?
  • Attila8805
    #932
    Van egy olyan érzésem hogy ez wmp-ből van:D
  • lee56
    #931
    lol, ennyit rég röhögtem hsz-eken mostanság, köszi minden érintettnek
  • ProGabe #930
    bsplayerben nyomsz egy p-t,meg előtte benézel a beállításokba hogy hova mentse
    ha csak simán nyomsz egy print screent nem menti le a videóból a képet...
  • Ragnar360
    #929
    Amúgy ! a 35. másodpercbe felvillan 1 kép ott állitsátok meg és feltűnik egy csávó ... nagyon gyorsan kell a pause , különben annyi.
  • XuChi
    #928
    Aztaaaa. Micsoda graf. Végre fekete a fekete és nem fakult ki a sok mosástól. Ez Új?? :D:D
  • Ragnar360
    #927
    ez tiszta vicc , kifényképezem , beillesztem , elmentem , de ha kilépek a progibol és megnyitom a képet akkor csak ez a feketeség van ..copjon le...
  • Muki100
    #926
    Jobbnál jobb dolgok derülnek itt ki :D
  • bertino
    #925
    :DDDDDD
  • Grove4
    #924
    Ezt még én se láttam!!!!!!!!!!!!
  • Ragnar360
    #923
    ez hulye
  • Martinho
    #922
    aztaaaaaaa :)
  • Ragnar360
    #921
    mivel már tényleg nemtok betelni a trailer-el :) ezért igen sokszor megnézem :)) kiszedtem belőle 1 képet ...remélem még nem nagyon lett felfedezve , én legalábbis nem láttam
  • Gabor12070
    #920
    Egy újabb hír! (http://gtaplace.hu)
    A GTA4 trailer 2 feliratozva!!
  • ldavid
    #919
    igen
  • hen-tes
    #918
    A létrás dolog tuti? :o
  • ProGabe #917
    nagyon jó elemzés,grat (Y)
  • ldavid
    #916
    írtam egy rövid trailer elemzést, melyből kiderül többek közt a Central Park játékbeli neve is
  • JaSoN HuNTeR #915
    szerintem is ilyeneket a konzolosokhoz tegyetek...