54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #994
    én is
  • tzsoltika
    #993
    lehet róla szó :)
  • akyyy
    #992
    látom tékelni akarsz
  • tzsoltika
    #991
    na jó na csak vicc, én ldavidot ajánlom
  • tzsoltika
    #990
    én leszek :)
  • akyyy
    #989
    egyszerűbb lenne, ha valaki házigazda lenne..
  • SötétBarom
    #988
    Ettől leesett az állam :D
  • rotator
    #987
    Igen, de én nem is erről beszéltem, hanem arról, hogy kár, hogy 2001 után játszódik, mert így nem lesz benne WTC. Ennyi. :)
  • kuci06
    #986
    kösz a progit! Nekem amúgy 5 perc alatt megjött a key :D
  • Yoda001
    #985
    végleges logo, ami majd a játék boritoján lesz.
  • ProGabe #984
    úgy látszik tartósabbak lesznek a kocsik,nekem legalábbis ez jön le abból,hogy kell majd egy-két perc mire Niko ellopja őket..

    ez az euphoria motor vadállat,R* óriásit lépett azzal hogy beleteszi

    euphoria bemutató

    Endorphin learning edition letöltése,ez teljesen ingyenes,nincs limitálva semmi,és olyan mozgásokat csinálhatsz vele,mint pl Niko lebegése a helin,kamionon!!!én még jó régen kipróbáltam,kell hozzá kód,amit ugyebár ingyen lehet igényelni,és gondoltam szólok,hogy nekem annó több mint egy hét volt mire megjött a mail,szal aki ki akarja próbálni,annak türelem!

    MÁS:modikank nem kéne szólni,hogy szúrjanak be egy sort a banner alá,miszerint még nincs bejelentve PC-re?minden 3-ik ember ezt kérdezi,kicsit már unalmas...
  • ldavid
    #983
    valószínűleg igen, de csak évvégén lehet majd tudni biztosan
  • trogerzsiger
    #982
    HEllo!

    Bocsi a hülye kérdésért, de ügye jön pcére?
  • Yoda001
    #981
    tudjuk
  • Gabor12070
    #980
    Újabb információk a német GamePro magazintól:

    A tegnapi nap folyamán ismét egy érdekes előzetes látott napvilágot Németországban. A GTA4.net internetes rajongói weboldalnak köszönhetően egy teljes angol fordítás látott napvilágot, melyet mi megpróbáltunk a lehető legjobban Magyar nyelvre fordítani. Igazság szerint nincs sok új információ az előzetesben, de azért van olyan, amit eddig nem nagyon tudtunk.

    A játékban különböző animáció "csomagok" kapnak majd helyet az autók rablásához, mely azt jelenti, hogy nagyon sok különböző módszert kapunk, melynek segítségével eltulajdoníthatjuk más járókelők autóit. Ebből már egyet ismerünk, melyszerint Niko a könyökével töri be egy esetleges autó szélvédőjét, majd a műszerfal mögött található kábelek segítségével indítja azt el. Ez a hír azért is érdekes, mert sokkal dinamikusabb animációkra számíthatunk, az Euphoria rendszernek köszönhetően, azaz majdnem mindig másképp fogunk egy-egy autót vagy motort eltulajdonítani.


    Niko autó lopás közben sokkal realisztikusabban fog reagálni a környezetére, tehát a folyamat végrehajtásakor néha láthatjuk, amint körbe néz a környéken, hogy nincs-e esetleg egy gyanús személy arrafelé.


    Egy régebbi interjúban kijelentették a készítők, hogy a játékban sokkal kevesebb unrealisztikus elemet fogunk megtalálni. Ez azt jelenti, hogy ezúttal nem lesznek különbözőféle nyilak meg jelzések térképünkön. Mivel már tudjuk azt is, hogy a mobiltelefon nagy szerepet fog játszani ebben a részben, ezért számíthatunk akár egy rendesen kidolgozott GPS rendszerre is. De ez egyenlőre nem megerősített információ.


    Tanulva az előző részek gyengeségeiből, ezúttal a fejlesztők minden egyes utcának egyedi nevet fognak adni. Ezek kijelzésére még mindig a HUD szolgál majd, valamint különbözőféle jelzőtáblák, melyek feltehetőleg utcasarkokon és egyéb helyeken fognak irányt indikálni a játékosnak. Azon, hogy a játék elején egész Liberty City bejárható legyen, vagy korlátozott játéktérrel kezdjünk, még mindig gondolkoznak a készítők.


    A készítők megkérdezték Dan Houser-t, hogy lesz-e különbség a játék Xbox360-as, valamint Playstation 3-ra készülő verziói között, majd azt válaszolta, hogy megpróbálnak minél kevesebb különböző dolgot implementálni a játék két verziójába, valamint hogy egyik konzolnál sem veszik figyelembe, hogy valamivel jobb-e a másiknál. Mindkét konzolon ugyanolyan bonyolult a fejlesztési folyamat.

    Sorry, hogy ilyen hosszú lett!
  • Szabi1991
    #979
    helikopter lesz..
  • Gerbill
    #978
    De minek rakják bele a WTC-t ha már lerombolták. A Driver IV ben sincs benne 2006-ban csak 78-ban.
  • rotator
    #977
    A GTA 4-ben sem lehet repülni...
  • ldavid
    #976
    az biztos nem, El Burro-n kívül D-Ice és King Courtney van még de azok közül egy sem ilyen, én inkább japánnak nézem
  • Fido4life
    #975
    az a bördzsekis az az egyik telefon küldetés adó, szintén a GTA III-ban
  • Muki100
    #974
    Akkor arab skin, és realisztikus toronyomlás mod is kell.
  • ldavid
    #973
    érdekes ez az artwork sarok, a GTA3-as borító mellett még van egy fekete bőrdzsekis alak akiről gőzöm nincs hogy ki, mellette pedig szintén a régi Liberty-ből 8-Ball



    amúgy ha lesz benne repülő kocsi cheat kód, és olyan lesz mint a SA-ban, akkor simán lehet majd repülőket gyártani rájuk
  • bertino
    #972
    ez a programkódtól és a programozóktól függ
  • akyyy
    #971
    szvsz később simán lesz hozzá wtc mode, meg tesznke bele repülőt is. helikopter kis módosítással. de csak ha könnyen modolható lesz a game.


    tényleg, ha most xbpoxra tesznek bele multit, akkor vhogy egy könyebb módszerrel nem lehet pcre is tenni bele multit?
  • Yoda001
    #970
    igaz..
  • ldavid
    #969
    de ott nem tudsz repülni, és csak a játék feléig van

    Yoda001: jelzőbólyák a GTA3-ban is voltak, a hajó meg alap...
  • rotator
    #968
    Nagyon atom ez a híd!
  • rotator
    #967
    DrIVerben is van, még sincs belőle gond és nagyon királyságos! :)
  • Yoda001
    #966
    egyébként észrevettétek hogy vannak bólyák és hajók is?
  • ldavid
    #965
    igen, és méghozzá milyen szép! :)

    amúgy lesz nem2 classic járgány
    check this out:

  • Szabi1991
    #964
    ott hátul is vmi amcsi dög van :)


    szal lesz legalább 2 régi gépezet is :)
  • Reyes
    #963
    Jah tényleg, igazad van, erre nem gondoltam.
  • Szabi1991
    #962
    a valóságban is vannak régi amcsi autók...
  • ldavid
    #961
    az semmiképp se lett volna, nem véletlen a repülők "kiírtása" sem
  • tzsoltika
    #960
    de azért lesz egy vagy több régi autó kicsit újitva: STALLION :)
  • rotator
    #959
    Ejnye, akkor nem lesz WTC se, anélkül a new yorki látkép csak félkarú óriás. :(
  • Szabi1991
    #958
    hát ha a játék 2007 ben játszodik, eléggáz lenne ha 1980 as autók lennének csak New York-ban..
  • Reyes
    #957
    Az komoly lesz, ha a mai kocsikat másolják le!

    Végre nem kell modern modot letölteni:)
  • Szabi1991
    #956
    képes autólista
  • rotator
    #955
    Így már más a leányzó fekvése! :) Samuel L. Jackson király volt és Chris Penn (R.I.P.) és James Woods is.