54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #1034
    AZTAKurVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    EZER THX AZ INFOKAT :DDDD
  • Yoda001
    #1033
    király... egyre jobban várom a játékot... remélem lesz pcre vagy ha nem kell egy ps3
  • ProGabe #1032
    A brit Games magazin augusztusi számában friss és zaftos GTA IV. infók láttak napvilágot. A szerkesztők egy kisebb bemutatót kaptak, mely a Times Square: Star Junction GTA IV-beli megfelelőjén játszódott. Viszonylag kevés gyalogos volt jelen, feltehetőleg a korai vagy még fejlesztés alatt lévő kód miatt.

    * A mobil telefonnal szerezhetünk csúzlikat. A demoban Niko felhívja egyik partnerét, Jacobot, a karib tengeri fegyverkereskedőt, megbeszélnek egy találkozót. Niko a helyszínre megy, kipengeti a manit és már készen is állnak a bevetésre a sokat zabáló és írtó sokat ürítő "gyermekek".
    * Niko hívhat taxikat, hogy a város egyik részéből gyorsan a másikba másszon.
    * A zsernyákok sokkal agresszívabbak, a nyakunkra lépnek, amint elkötünk egy járgányt, tehát az esetek többségében kevesebb felfordulással jár, ha hívunk egy taxit.
    * A demoban felbukkan egy simlis, Goldberg nevű ügyvéd is a Goldberg, Ligner & Shyster (GLS) képviseletében. Bárhol használhatjuk az internetet a játékban. A "Tw@ Café" nevű helyre mászva lehuppanunk egy PC elé, elküldjük a CV-nket az ügyvédi irodának, hogy interjúra hívjanak. Rövidesen csörög a telefonunk, időpontot egyeztetünk. Goldberg még nem sejti mi vár rá az interjút követően. Egyébként a netet használva számos apró-cseprő dolgot intézhetünk, illetve érhetünk el a játékban.
    * A küldetések megszakíthatóak a játékban. (?)
    * Goldberg kinyuvasztása után Niko meglátogat egy McReary nevű fazont a Castle Gardensnél. McRearytől valaki elcsent egy pendriveot, s szeretné, ha mielőbb visszahoznánk neki, mivel érzékeny adatokról van szó. Taxival a helyszínre utazunk, ahol a célpont számos ember között várakozik, ám ekkor még nem tudjuk pontosan kiről is van szó. Szerencsére a telefonszáma megvan. Megcsörgetjük az illetőt, majd hátulról háromszor fejbe lőjük (három csillagos körözött státuszt kapunk cserébe), visszavesszük a pendriveot és spurizunk a helyszínről, mivel a zsernyákok már a nyomunkban vannak.
    * Ezúttal nehezebb dolgunk lesz, mivel bármilyen bűntettet is követünk el, azonnal ránk szállnak a zsaruk - feltéve, ha vannak szemtanúk. Miután körözött státuszt kapunk a térképen egy kör jelenik meg, melyből ha időben elkolbászolunk meglóghatunk a zsaruk elől. Ha időközben észrevesznek, a keresési kör újra ránk pozicionál, mi pedig kezdhetjük elölről a menekülési manőverezést.
    * A játékban minden utcának lesz neve, a zsernyákok pedig előszeretettel szajkózzák az utca neveket, így érdemes lesz bemagolnunk a térképet, illetve figyelni merről is közelednek a rend őrei. Nincsenek Pay N' Spray's shopok, így mindenképp el kell húznunk a belünket a keresési körből, különben ránk akadnak a zsernyákok és lecsuknak. A demoban Nico profi módon kocsit váltott és így kényelmesen elhagyta a körözési övezetet (persze az újabb kocsi elkötését tanuk nélkül követte el).
    * Mielőtt Niko találkozna Goldberggel betér a Perseus férfi ruhaüzletbe, ahol 2000 dollárér megfelelő öltözéket vásárol magának. Utána az ügyvédi irodához megy, a recepcióssal a kaputelefonon keresztül beszél, majd belép az épületbe. Egyenest Goldberg irodája felé veszi az utat, ahol golyót repít az ügyvéd fejébe. A titkárnő azonnal bekapcsolja a riasztót. Ki kell fektetnünk néhány biztonsági őrt és zsernyákot, majd kiérve egy rendőrségi helikopter vár ránk... Minél jobban lesérülünk annál többet sebeznek rajtunk a további találatok és a harc is egyre kevésbe fog menni. Oh és ezúttal sérüléseinknek látható jelei lesznek.
    * A mobiltelefon funkciói: naptár, SMS küldés, emlékeztető hangjelzés, KAMERA!

    forrás:HARDWIRED.HU

    és képek is:
    http://img510.imageshack.us/img510/7308/scan001er0.jpg
    http://img266.imageshack.us/img266/4219/scan002me8.jpg
    http://img518.imageshack.us/img518/1900/scan003ja0.jpg
    http://img266.imageshack.us/img266/6581/scan004vm9.jpg
    http://img387.imageshack.us/img387/2853/scan005jk0.jpg
    http://img518.imageshack.us/img518/5338/scan006cs9.jpg
    http://img518.imageshack.us/img518/5929/scan007sh8.jpg

    a gond az,hogy high bandwith usage miatt leszedi őket a mocskos imageshack

    viszont a lényeg továbbra is az,hogy ez lesz minden idők legjobb játéka.egyszerűen félelmetes hogy mit alkot a Rockstar
  • hen-tes
    #1031
    Hihetetlen ronda ez a grafika :D
  • Fido4life
    #1030
    asszem ezaz
  • ldavid
    #1029
    nem tom, lehet saját gyártmány..
  • Fido4life
    #1028
    erre én is gondoltam hogy felkéne így dolgozni csakhát megelőztek :D
  • Yoda001
    #1027
    ez qrvajo.. camhack rulz :D amugy ezt a gta 4-es "pofát" honnan lehet leszedni? egy helyen se találtam..
  • Ragnar360
    #1026
    Ja néztem énis :DD vannak fanok láccik :DD nem kell félteni a GTA-t :PP
  • ldavid
    #1025
    GTA4 trailer 2 in SA, nem nagy szám de LOL xD
  • Yoda001
    #1024
    olvass vissza és megtudod ...
  • bandykaraki
    #1023
    helló!A Gta 4 -gyel pc-n is lehet játcani?tehát megjelent pc-n is?
  • fery02
    #1022
    Így van, de csak unatkoztam :D
  • ldavid
    #1021
    :D szerintem csak a hűtőrács és a fényszórók hasonlók
  • fery02
    #1020
    egy kicsit OFF, meg nem is :P
  • ldavid
    #1019
    OK, írtam egy mailt, de szerintem azért ennyiért még nem kell törölni :D
  • Ragnar360
    #1018
    Akkor kérd magad házigazdának pls :)) mi támogatjuk :P
    Aki ilyen hülye kérdést tesz fel mint #1015 -be az retard és azonnal törölni kell :P
  • ldavid
    #1017
    #982, #983
  • Yoda001
    #1016
    jesszus dehogy jelent meg... és azt se lehet tudni hogy lessz-e
  • Aldiinho
    #1015
    A Grand Theft Auto IV. már megjelent PC-be???
    Vagy mikor fog megjelenni...már várom
  • Yoda001
    #1014
  • bertino
    #1013
    Driv3r már tudta :P
  • ldavid
    #1012
    ha már a lámpabúra is törik és a golyók lyukat ütnek a kasztnin és a szélvédőn, rossz nem lehet.. :)
  • DJ Skyline
    #1011
    legyen MSX FM mint GTA III-ban is, és csak az megy nálam akkor
  • Blekk Síp
    #1010
    Ha még az autók törése is min. DrIVer szintű lenne, az maga lenne a kánaán... :D
  • DJ Skyline
    #1009
    ha lelehet cserélni a hangokat, átlehet írni, hogy vízszintesen szálljon fel, lesz abból még repülő feltéve ha hozzálehet nyúlni a dolgokhoz
  • ldavid
    #1008
    Nekem sem egyértelmű a dolog, de talán csak egy kisebb szerepet kap.
    Meg aztán gondolom anélkül nem is választját szinkronnak, hogy meghalgatnák előtte, szóval valamennyire csak jó.
  • hen-tes
    #1007
    De miért énekest hívnak szinkronnak? Ez csak nekem nem egyértelmű? :S
    Kurvára nem ugyanaz, hogy jól tud énekelni, vagy az hogy jó színész. Színészek mocskosul tudnak játszani a hangjukkal, nemegy gyakorolja több évtizede, ezek a felkapott buta libák meg 2 éve énekelnek. Ennyi erővel hívhatnák a zenetáboros 16éveseket is szinkronszínésznek. Célközönségnek tetszene is.. :\ Omg, kezdek félni ettől a játéktól. :)
  • hen-tes
    #1006
    Jah jó, azt hittem kijött valami érdemleges hír a játékról, de látom csak tékelt a sok nyomoronc. :\
    De így legalább nem maradtam el a friss hírek adta reményszagról.

    Ahhah, nyomorultak. :)
  • Ragnar360
    #1005
    Aham , akkor oda kell irni :))
  • ldavid
    #1004
    amúgy miaza ték? :D
  • ldavid
    #1003
    ez is megeshet, de gondolom az alap hangszíne csak más.. :)
  • hen-tes
    #1002
    Tökjó lesz, hogy az alapküldetésben elfuvarozzuk a főnök lányát aki persze közben eltol valami cicababás szarszöveget és közben a rádióból is ugyanaz a rib@nc fog énekelni. :)
    Vagy csak én nem értem ezt a kis hírt? :S
  • Fido4life
    #1001
    -.-
  • tzsoltika
    #1000
    TÉK!
  • tzsoltika
    #999
    TÉK!
  • ldavid
    #998
    de itt megvan adva egy cím amire írni kell, vagy lehet neki is?
  • Ragnar360
    #997
    Dávid , v vki irjon pm-et Kandurex-nek ö mod /admin .
  • ldavid
    #996
    ha akarjátok én elvállalom, de akkor irjon valaki mailt a moderator címére
  • tzsoltika
    #995
    na ki lessz?